free web hit counter Skocz do zawartości
majette

ADRESY SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki sens kupowac kirkland w pl? Ceny astronomiczne. Tylko ebay


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy spotkał się ktoś z Was kiedyś ze stroną http://worldgeneric.ru/products/propeci ... sterid-1mg ?

Przeglądałem internet żeby zminimalizować koszty terapii finem i trafiłem na to, przy 260 tabletkach wychodzi po 30-parę złotych za miesiąc, jest ponoć możliwa wysyłka do Polski.

Nie wiem tylko czy takie źródła są bezpieczne i czy moje obawy są uzasadnione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było updatu odnośnie stron, czy ktoś z forumowiczów może pochwalić się jakąś ciekawą stroną . Zastanawiałem się czy wiecie gdzie można kupić w proszku wszelkie .... steride czy duta fina ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie było updatu odnośnie stron, czy ktoś z forumowiczów może pochwalić się jakąś ciekawą stroną . Zastanawiałem się czy wiecie gdzie można kupić w proszku wszelkie .... steride czy duta fina ... ?

 

Podpinam się pod pytanie


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

Osobom stosującym profilaktycznie produkty kosmetyczne do pielęgnacji skóry głowy oraz osobom pragnącym wesprzeć naturalnym, polskim kosmetykiem leczenie m.in. łuszczycy, łupieżu, świądu skóry głowy, atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry, grzybicy skóry głowy, egzemy, polecamy serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01.

 

Serum oczyszczające jest przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry. Ma działanie oczyszczająco-ochronne. Łagodzi podrażnienia skóry głowy, oczyszcza ją z nadmiaru zrogowaciałego naskórka, rozpuszcza łój zalegający w mieszkach włosowych, reguluje pracę gruczołów łojowych, ułatwiając wchłanianie substancji odżywczych. Już po pierwszej aplikacji serum, włosy unoszą się u nasady, zwiększając swoją objętość i dając niepowtarzalne uczucie odświeżenia.

 

Dla wszystkich osób (bez względu na rodzaj posiadanych włosów) stworzyliśmy naturalny szampon do włosów BIONIGREE BASIC_02. To produkt kosmetyczny o działaniu oczyszczającym, przeciwłupieżowym, antybakteryjnym i nawilżającym. Skutecznie usuwa brud z powierzchni włosów, powodując że są one wyraźnie świeższe i błyszczące. Jest bezpieczny - nie niszczy włosów i nie powoduje ich nadmiernego wysuszania.

 

Dla osób o zniszczonych zabiegami i nieprawidłową pielęgnacją skórze głowy i włosach mamy do zaoferowania odżywkę. Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów BIONIGREE BASIC_03 to kosmetyk trychologiczny (specjalistyczny kosmetyk do pielęgnacji skóry głowy i włosów) o naturalnym składzie i działaniu intensywnie nawilżającym, odbudowującym i odżywiającym skórę głowy i włosy. Dzięki zawartości w odżywce komórek macierzystych szwajcarskiej jabłoni domowej, chronione są komórki macierzyste skóry, opóźniony jest proces starzenia, zwiększona jest witalność komórek macierzystych skóry oraz odmłodzone są mieszki włosowe. Stosowanie odżywki zapobiega również elektryzowaniu się włosów oraz zapewnia właściwą ochronę skóry głowy i włosów przed szkodliwymi czynnikami.

 

Kosmetyki naturalne BIONIGREE dostępne są zarówno w naszym internetowym sklepie trychologicznym, na Allegro oraz u Niezależnych Konsultantów.

 

Specjalnie dla użytkowników forum Pokonaj Łysienie przygotowaliśmy zniżkę uprawniającą do zakupu serum z jednorazowym 10% rabatem, przez nasz sklep internetowy. Kod o treści: pokonajlysienie.com należy wpisać w polu kupony, podczas dokonywania zamówienia serum. Zniżka obowiązuje do końca listopada 2016 r.

 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w przypadku dokonania zakupów w naszym sklepie na łączną kwotę min. 150 zł, każde kolejne zakupy będą tańsze aż o 25%! Szczegóły w regulaminie sklepu.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu poprzez PW lub poprzez email wskazany na naszej stronie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mozna zaufac tej stronie zamawiajac cos ? https://meskie-zdrowie.pl/ konczy mi sie minox i nie mam skad wziac ;/

 

Stronie ogólnie można zaufać bo wielu brało z tej strony ale jeśli chodzi o tego 15%-o minoxa to doszły mnie słuchy (z tego forum) jakoby miał to by być scam ale być może to tylko wymysł ludzi którzy nie mieli oczekiwanych efektów po tym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Przez ostatni rok brałem od nich Minox 15% i było git majonez wszystko. Włosy odrastały, jaja bolały, więc wszystko się zgadzało. To nie był scam. Natomiast mam z nimi teraz problem! Zamówiłem w tym tygodniu od nich Rogaine w piance. Pierwsza sprawa, która mnie uderzyła, to nie dostałem na maila potwierdzenia złożenia zamówienia (kiedyś zawsze dostawałem). Kasa natomiast poszła przez PayU. Wysłałem maila z prośbą o wyjaśnienie i dostałem odpowiedź, że transakcja jest w trakcie realizacji i będzie u mnie do wczoraj. Nic nie doszło i kontakt się urwał. Nikt już nie odpisuje na maile. Temat jest świeży bo z 19.09.2017. Chwilowo ostrzegam. Kiedyś było wszystko Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Problem z kontaktem i brak potwierdzeń był moja wina bo źle wpisałem adres mail w zamówieniu. W piątek przyszły do mnie rogaine. Wszystko super i godne polecenia jeśli chodzi o meskie-zdrowie.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś adres do sklepu gdzie można kupić sprawdzone emu oil? Najlepiej w rozsądnej cenie rzecz jasna. Ze względu na czas dostawy preferuje Polskę, ale mogą być też zagraniczne sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...