free web hit counter Skocz do zawartości
wylysialek

Wyłysiałek 29 lat, łysienie od 15 r.ż.

Rekomendowane odpowiedzi

Z pomysłu 2xdziennie się jednak wycofuję. Nikt tego nie testował na dłuższą metę chyba ?
Ru w Loxonie może powodować uboki, zwłaszcza jak organizm jest wycieńczony kuracjami .

Raz czytam, że pojazd to kwestia trwałości, a raz że może powodować jednak uboki.

 

Probowalem przez chwile, ale szybko uboki mnie dopadly. Stosuj 1x dziennie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pomysłu 2xdziennie się jednak wycofuję. Nikt tego nie testował na dłuższą metę chyba ?
Ru w Loxonie może powodować uboki, zwłaszcza jak organizm jest wycieńczony kuracjami .

Raz czytam, że pojazd to kwestia trwałości, a raz że może powodować jednak uboki.

 

 

Jednokrotna aplikacja Ru w Loxonie może spowodować brak zamierzonych efektów.

Dwukrotna aplikacja będzie skuteczniejsza.

 

Uboki mogą wystąpić zarówno przy jednorazowej jak i dwukrotnej aplikacji . Pojazd standardowy zbyt szybko uwalnia substancję czynną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już mam mega mętlik w głowie. Ziom zaleca używającym minoxa mieszanie z Ru. Sugar odradzasz. Angel widzę, że Ty też używasz Ru w KB. Miałeś uboki po mieszaniu w minoxie ? Teraz moja kuracja miałaby wyglądać tak: rano - mycie włosów, suszenie, minox, popołudniu - mycie, suszenie Ru, wieczorem - mycie suszenie, minox. To jest życie podporządkowane włosom. Na pewno się na takie coś nie piszę, bo to już przegięcie Zastanawiam się przed czym można by zrezygnować z mycia włosów. Chciałbym to robić raz dziennie lub nawet co drugi, bo odkąd używam loxonu mało mi się przetłuszczają. Jeśli używałbym Ru 2xdziennie, to nizoral wtedy odpada całkowicie ? Można go użyć co najmniej 10,12 h po Ru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Ziom niczego nie zaleca . Podał Wam tylko przykłady kuracji.

Pojazd standardowy jest lepszy dla minoxa , a Kb jest zdecydowanie lepszym pojazdem dla Ru.

 

Wcierka raz na dwa dni nic nie daje. Przy takiej kuracji nie będziesz miał efektów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, Ziom tylko podaje przykłady, ale że ma sporo wiedzy, to wiadomo że warto brać je pod rozwagę.

Nie pisałem o wcierce raz na dwa dni, tylko o myciu włosów. Może mało precyzyjnie się wyraziłem. Taka kuracja: 3 mycia i 3 wcierania dziennie jest uciążliwa, dlatego chciałbym chociaż te mycia ograniczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie stosowalem ru w minoxie, mowilem o stosowaniu 2x ru w kb.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja, Ziom tylko podaje przykłady, ale że ma sporo wiedzy, to wiadomo że warto brać je pod rozwagę.

Nie pisałem o wcierce raz na dwa dni, tylko o myciu włosów. Może mało precyzyjnie się wyraziłem. Taka kuracja: 3 mycia i 3 wcierania dziennie jest uciążliwa, dlatego chciałbym chociaż te mycia ograniczyć.

 

Masz rację .

 

Aplikacja na czystą głowę da lepsze efekty, ale jeśli masz ograniczony łojotok to możesz spróbować myć tylko raz dziennie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugaar ciężko stwierdzić czy standardowy jest lepszy dla minoxa. Jakby na to nie patrzeć to badania na temat minoxa były przeprowadzane głównie 30 lat temu, wtedy nikt sobie głowy nie zawracal skutkami ubocznymi, zwłaszcza że minox był tak czy siak stosowany doustnie.

 

W przypadku RU musieli definitywnie skupić się na ograniczeniu ubokow. Jestem prawie pewny że KB sol będzie lepszym pojazdem do stosowania zewnetrzego (opisywałem już sposób w jaki działa struktura kb sol).

 

Sugaar wiem że stosujesz obie substancje w kb sol i na pewno masz porównanie odnośnie zwykłego pojazdu, mozesz jakieś wnioski wyciągnąć, czy zbyt krótki okres na tego typu opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja substancji aktywnych w Kb spowodowała perfekcyjną blokadę ( brak wypadających włosów ) , ale z czasem zauważyłem regres na skroniach , które reagują najszybciej na kurację. Włosy na skroniach są słabsze , jaśniejsze i cieńsze niż w pierwszej fazie kuracji , gdy stosowałem minoxa w pojeździe standardowym.

Jednym słowem miałem lepszą blokadę , a słabszą stymulację. Byc może dodatki do pojazdu standardowego robią także różnicę na plus.

 

Aby pogodzić efekt stymulujący z blokadą i ograniczyć jednocześnie uboki będę robił żel z minoxem i Ru. Czekam jeszcze na składniki ( polimery ) , aby zrobić stuff i wypróbować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mnie na PW. Wyśle Ci polimery darmowo : )

 

Ale wątpię żeby to spowodowało jakąś zauważalna różnice : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomie zapominasz , że KB ma jednak swoje ograniczenia, gdyż jest to gotowy pojazd ( np. KB5 czy KB2 ). Natomiast robiąc pojazd od podstaw można manipulować ilością składników aktywnych, rozpuszczalników i żelifikatorów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat iloscia składników aktywnych nie po manipulujesz jeśli chodzi o ru u minoxa. Zwłaszcza jeśli masz zamiar używać w jednym pojeździe.

 

Przeprowadzałem takie testy wielokrotnie. Ale wiadomo im więcej osób się angażuje tym więcej możliwości. Napisz do mnie na PW wyśle Ci trochę polimerów i substancji żelujących - bardzo szanuje osoby aktywne i chętnie wspomogę : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie stanu i kuracji na chwilę obecną.

Stan: Zagęszczenie włosów na całej głowie. W zasadzie gęstość jest już w miarę ok, poza językiem, któremu jeszcze trochę brakuje do ideału. Poza tym mam na zakolach dużo małych, przezroczystych włosków. Jeśli one by urosły i ściemniały, to miałbym co najwyżej NW 2

Zdaję sobie sprawę, że dużo osiągnąłem dzięki dutowi E5D, Sabie regularnie i w dwkach 0.2 ml i więcej, oraz Ru w minoxie, przez co czas ochrony był całodniowy. Obecnie stosuję od kilku tygodni następującą kurację. dut E7D, saba 0.1 ml raz na tydzień lub półtora(i tak budzę się z flegmą, ale się poświęcam trochę), Ru 1.5 ml w Kb raz dziennie, minox 5% 2 x dziennie, nizoral raz na parę dni, biotyna, cynk. Na tej kuracji progres jest słabszy niestety. Mniejsza dawka duta i saby robią swoje. Jeśli chodzi o Ru w kb, to też takie stosowanie działa słabiej wg mnie, bo rano leję minox, później w zależności o której jestem w domu dopiero Ru, czyli między 10, a 17. Różnie to bywa w zależności od dnia. Około 22.00 mycie włosów lub tylko minox, więc Ru czasem jest na głowie tylko 5h. Teraz sprawa duta. On ładnie zagęszcza włosy na całej głowie i wiem, że bez niego będzie gorzej, ale skutki uboczne niestety dalej mnie męczą. Teraz kwestia co zrobić. Do tej pory myślałem, że trzeba zmniejszać dawkę i czekać. Ostatnio przeczytałem, że lepiej odstawić i zacząć ze zmniejszoną dawką, jak miną uboki. Idąc tym torem, mogę odstawić i zacząć E7D, bo nie było tej przerwy i ewentualnie potem próbować zmniejszyć, ale z drugiej strony całkowite ustąpienie uboków po finie następowało u mnie po kilku tygodniach, a nawet miesiącach od odstawienia. Dut dłużej utrzymuje stężenie w organizmie, więc musiałbym odstawić go na porządne kilka miesięcy, potem ewentualnie nabawić się znowu uboków na mniejszej dawce i dopiero ewentualnie odstawić. Nie wiem co zrobić, czy to się opłaca. Poza tym jeśli teraz przeszedłbym na E10D, to nie wiem, czy to coś da i czy nie zrobię bałaganu w organizmie przez taką niestabilną dawkę. Może lepiej rozpuszczać to w czymś i brać częściej, a mniejszą dawkę. Nikt tak nie kombinował i nie wiem, czy zawracać sobie tym głowę, czy rzucić całkiem. Proszę o ewentualne rady i sugestie dotyczące całej kuracji. Jeszcze kilka miesięcy temu myślałem, że wkrótce będę łysy, a teraz jestem pełny optymizmu i nie chcę go stracić, więc obmyślam dokładnie każdy krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sposób sugaar'a tzn. minox i RU w KB solution w jednej wcierce i 2x krotna aplikacja (rano i wieczorem) - skoro i tak stosujesz minoxa i RU na cały obszar... To będzie działało zdecydowanie mocniej blokująco i jakoś zniwelujesz ewentualne braki po odstawieniu duta... Ale wiadomo że będzie ciężko go zastąpić jako że to najmocniejszy kaliber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób sugara jest ok, bo wychodzi taniej i mniej uciążliwie, ale jak sam pisał odczuwa słabsze działanie minoxa w takim pojeździe, więc jest to jakiś kompromis. Nie wiem co lepsze; ta opcja, czy ryzyko zbyt krótkiej blokady. Ewentualnie można też posmarować Ru zaraz po minoxie, ale nie wiem czy to wtedy będzie działało. Dut to najmocniejszy kaliber ? Myślałem, że Ru lepiej działa, zwłaszcza na przód. Aż szkoda go odstawiać... Z drugiej strony szkoda życia na skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim blokada, zwłaszcza gdy masz ochotę odstawić duta.

Nie powinieneś stosować Ru zaraz po minoxie , gdyż takie rozwiązanie nie ma sensu . Minimum godzina odstępu ( zależy od składu i lepkości minoxa ) .

Jeśli zamierzasz stosować Ru 2 x dziennie to najlepiej jest zrobić roztwór 2% lub góra 3% .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, żeby stosować Ru + minox w Kb rano i wieczorem tylko minox, ale nie wiem czy wtedy lepiej w pojeździe standardowym, żeby lepiej działał, czy lepiej w kb, żeby nie kłócił się z posmarowanym rano Ru ? A może opcja po prostu z godziną przerwy jest najlepsza ? Jakbym się postarał i wstawał trochę wcześniej to może by się udało, ale myślałem, że godzina to za mało, zwłaszcza że kirkland długo schnie i na włosach jeszcze czasem można go wyczuć po takiej przerwie. Loxon natomiast jest za drogi, nie ma sensu go kupować. Myślałem nawet o alopexy, o którym ktoś pisał na forum. Ciekawe jak jest z jego schnięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru powinno być na głowie jak najdłużej . Wtedy najlepiej działa .

 

Jeśli już stosować minoxa na noc to w Kb , pojazd standardowy zaburzy działanie Ru w Kb .

 

-- 03 sie 2015, 22:40 --

 

ale myślałem, że godzina to za mało, zwłaszcza że kirkland długo schnie i na włosach jeszcze czasem można go wyczuć po takiej przerwie. Loxon natomiast jest za drogi, nie ma sensu go kupować. Myślałem nawet o alopexy, o którym ktoś pisał na forum. Ciekawe jak jest z jego schnięciem.

 

Zapomnij, Kirkland nie nadaje się pod Ru .

Aby nie było problemu ze schnięciem minoxa , najlepiej jest zrobić własny minox w odpowiednich proporcjach . I wychodzi najtaniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o to pytałem, ale nikt nie odpowiedział, więc postanowiłem zapytać jeszcze raz. Wiem, że po umyciu włosów nizoralem nie można stosować saby, można natomiast minox. Co w przypadku ru ? Wie ktoś ?

Chciałbym zamówić minox w proszku. Poleci ktoś jakieś pewne źródło ? Wystarczy go dodać do kb w proporcji 5:95, czy potrzebny jest jeszcze jakiś składnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś o to pytałem, ale nikt nie odpowiedział, więc postanowiłem zapytać jeszcze raz. Wiem, że po umyciu włosów nizoralem nie można stosować saby, można natomiast minox. Co w przypadku ru ? Wie ktoś ?

Chciałbym zamówić minox w proszku. Poleci ktoś jakieś pewne źródło ? Wystarczy go dodać do kb w proporcji 5:95, czy potrzebny jest jeszcze jakiś składnik?

 

na ebayu jest bezproblemowo dostępny minox.

 

Odnośnie stosowania RU po ketokonazolu to toczyła się jakiś czas temu dyskusja. Jako że nizoral to tylko szampon i bardzo krótko trzymany na głowie to większość osób używa tak bez problemów, ale jeśli możesz to bezproblemowo ominąć to odseparuj te 2 składniki - jeśli nie, to po prostu stosuj i sobie głowy nie zawracaj : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym zamówić minox w proszku. Poleci ktoś jakieś pewne źródło ? Wystarczy go dodać do kb w proporcji 5:95, czy potrzebny jest jeszcze jakiś składnik?

 

 

Nie zrobisz 5% roztworu w KB rozpuszczając zwykłego minoxa.

2,5% co najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś o to pytałem, ale nikt nie odpowiedział, więc postanowiłem zapytać jeszcze raz. Wiem, że po umyciu włosów nizoralem nie można stosować saby, można natomiast minox. Co w przypadku ru ? Wie ktoś ?

Chciałbym zamówić minox w proszku. Poleci ktoś jakieś pewne źródło ? Wystarczy go dodać do kb w proporcji 5:95, czy potrzebny jest jeszcze jakiś składnik?

 

na ebayu jest bezproblemowo dostępny minox.

 

 

I można spokojnie zamówić u jakiegokolwiek sprzedawcy ? Nie wyślą cukru pudru ? Nigdy sam takich rzeczy nie zamawiałem.

 

 

Chciałbym zamówić minox w proszku. Poleci ktoś jakieś pewne źródło ? Wystarczy go dodać do kb w proporcji 5:95, czy potrzebny jest jeszcze jakiś składnik?

 

 

Nie zrobisz 5% roztworu w KB rozpuszczając zwykłego minoxa.

2,5% co najwyżej.

 

To bardzo kiepsko.Chociaż jest , więc może sugaar żartowałeś ? Jechałem przez długie lata na 5 % i jakoś te włosy wyglądały. Teraz też używam takiego i stan się poprawia. Przejście na 2.5 % i rezygnacja z duta, oraz niestety też ze względu jednak na skutki uboczne całkowite odstawienie saby chyba nie tylko zatrzyma progres, ale obawiam się, że włosy bardzo polecą. Przez najbliższe kilka miesięcy nie chcę stosować Ru w pojeździe standardowym z minoxem, żeby wiedzieć czy skutki uboczne duta mijają. Zresztą tyle czasu wystarczy żeby włosy poleciały ostro. Później też nie wiem, czy się na to odważę, bo to jednak bardziej ryzykowne niż w Kb. Widzę, że albo pewne skutki uboczne, co nie jest do zaakceptowania, albo ryzyko w sumie nieprzebadanego specyfiku(Ru w pojeździe standardowym), albo kuracja z minoxem 2.5 %, czyli z moim stanem słaba. Może macie jeszcze jakiś pomysł ? Jutro, jak znajdę chwilę, to może porobię fotki, żeby pokazać, jak poprawił mi się stan w ciągu ostatnich miesięcy. Szkoda to zaprzepaścić.

Przypomniało mi się, że jest coś takiego jak minox sulfate, czy jakoś tak. Może z nim coś kombinować ? Kiedyś o tym czytałem, ale nie pamiętam czemu mnie nie zainteresował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Nie , nie żartowałem. 2,5 % to max .

 

 

Natomiast z minoxa sulfate możesz zrobić nawet 30% roztwór w KB.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz fotki z checia zobaczymy...

Dlaczego nie chcesz stosowac RU w kb, ? Co do minoxa lepiej juz loxon niz kombinowac z proszkami, a ja stosuje tak czy siak kirkland , bo nie mam innego wyjscia i po nim RU w KB. Duta i sabe czaje dlaczego chcesz odstawic, bo czytalem...

Jak zrobisz tak jak uwazasz poleca na pewno, pomysl moze o CB, ale to tylko jak masz sporo kasy, bo drogie to cholerstwo


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem wstawiam fotki. Zrobione w piątek, ale z braku czasu wstawiam dopiero dzisiaj.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... b3635.html,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 91f61.html,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... a0efe.html,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... d9e51.html,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... efeeb.html,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... bebad.html

Po zrobieniu tych zdjęć z lampą i z bliska stwierdziłem, że jest gorzej niż mi się wydawało, ale porównując górę, a zwłaszcza przód ze stanem sprzed trzech miesięcy, to i tak wydaje mi się bardzo dobrze. Co dziwne najbardziej poprawił się przód, który najtrudniej odzyskać, ale tylko tutaj ostatnio stosuję minox, bo 1 ml trudno rozdzielić na całą górę. Tutaj też ostatnio stosowałem sabę. Jedna fotka jest bez lampy. Wyszła mało wyraźnie przez to, ale tak to wygląda przy gorszym świetle, czyli prawie nie widać prześwitów.

.

Nie , nie żartowałem. 2,5 % to max .

 

 

Natomiast z minoxa sulfate możesz zrobić nawet 30% roztwór w KB.

.

 

Będę musiał o tym poczytać. Chyba, że chce Ci się sugaar opisać mi czym on się różni od zwykłego minoxa.

 

Pokaz fotki z checia zobaczymy...

Dlaczego nie chcesz stosowac RU w kb, ? Co do minoxa lepiej juz loxon niz kombinowac z proszkami, a ja stosuje tak czy siak kirkland , bo nie mam innego wyjscia i po nim RU w KB. Duta i sabe czaje dlaczego chcesz odstawic, bo czytalem...

Jak zrobisz tak jak uwazasz poleca na pewno, pomysl moze o CB, ale to tylko jak masz sporo kasy, bo drogie to cholerstwo

 

RU w KB i minox w pojeździe standardowym mogą zaburzać własne wchłanianie. Jeśli stosowałbym Ru 1xdziennie, a np. kirkland 2x, to ryzykowałbym, że przez pół doby włosy byłyby słabiej chronione. Teraz tak używam, ale jeszcze biorę duta, więc blokada i tak jest dobra. Boję się, co się stanie po jego odstawieniu. Jakby nie, to że rozważam stosowanie minoxa w KB, to też bym nie kombinował z proszkami, zwłaszcza, że kirkland nie jest drogi. Mam nadzieję, że bardzo nie polecą po odstawieniu saby i duta. Były przypadki, że chłopaki odstawiali, a wcale się tak bardzo nie pogarszało. Ru to przecież mocny stuff, a jak dobrze działa blokada, to nie czuję wielkiego stanu zapalnego też. Przez wiele lat nie używałem saby, a włosy ładnie się trzymały, pod warunkiem, że był bloker. Ile Cię Angel kosztuje miesięczna kuracja CB ? Zbieram na przeszczep, dlatego nie chcę wydawać majątku na kurację, zwłaszcza że wymarzonego NW1 dzięki samej farmakologii raczej nie osiągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...