free web hit counter Skocz do zawartości
MACIEKKRK

Kuracja

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kuracja aktualna : Proscar 1/4 - 3 miesiące

wcierka : sprio 3%+gte+kofeina+capsaicina+izoflawony sojowe - rano - od bardzo dawna -nieregularnie

Folligen krem okazjonalnie (kupiłem ten szajs podrobiony z topvit)

Ascj9 - wieczorem (zaprzestałem)

szampon nizoral - praktycznie codziennie

Zamiast proscaru stosowałbym asc i ewentualnie nizoral krem.

Stosowałem minox przez prawie 8 lat ale dopadły mnie uboki obniżone ćiśnienie, wory pod oczami itp.

Aha 10 lat walki z tym gównianym MBP - stan NW2 także warto walczyć ,zwłaszcza że mam agresywne łysienie po ojcu (totalnlnie lysy w wieku 26 lat) ja mam 28

 

 

Ziomie,jestem zainteresowany tą bazą transportową która sprzedajesz KB solution.używałem ascj9, działa bardzo ładnie, ale powoduje u mnie skutki uboczne niestety.Tzn po nałożeniu wieczorem rano czuje sie jak na kacu :/Robiłem transport na bazie Woda spir i ppg ,później spir i gliceryna ale uboki wystepuja.

Napisz jaka jest szansa, że po zastosowaniu SB solution absorbcja sysytemowa zmniejszy sie na tyle, że bedę mógł swobodnie lać na głowe asc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KB solution jest używane do transportu RU58841, bo jest to oryginalny pojazd stosowany do tego środka.

 

Do ASC-J9 polecałbym Ci krem EMU, jest świetny do stosowania na noc i również ogranicza absorpcję systemową

 

Wcierki ze środkami blokującymi receptory (spiro) powinno się używać co najmniej 1x dziennie, inaczej nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gliceryna również ogranicza absorpcje , mimo wszystko skutki uboczne dalej odczuwam , wiec wątpie żeby krem z emu załatwił sprawę.

A szkoda bo asc było by alternatywą dla fina. Może ma ktoś jakiś pomysł bo sam nie wiem co zrobic, zmniejszyc stężenie na mniejsze ?

Robie 7mg asc w 30 ml roztworu i stosuje 1 ml na cały obszar nw7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz etanol (50%) który akurat wchłania się momentalnie przez skórę, ja osobiści polecam ten krem bo jest świetny i każdy kto używa Ci to potwierdzi

 

Możesz pobawić się ze stężeniami, mimo że dawka którą stosujesz jest dość niska, ale warto spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawiałem się nigdy nad tym, Ale jak już wspominałem możesz próbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem sobie od pewnej osoby ze starego forum , niestety kończy mi się zapas a ta osoba już nie ma możliwości zakupu spiro.

Ale nie martwie się bo spiro słabo działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gliceryna również ogranicza absorpcje , mimo wszystko skutki uboczne dalej odczuwam , wiec wątpie żeby krem z emu załatwił sprawę.

A szkoda bo asc było by alternatywą dla fina. Może ma ktoś jakiś pomysł bo sam nie wiem co zrobic, zmniejszyc stężenie na mniejsze ?

Robie 7mg asc w 30 ml roztworu i stosuje 1 ml na cały obszar nw7.

 

To teraz się zastanawiam żeby tej gliceryny (PG) dawać jak najmniej

Ponoć gliceryna penetruje do głębszych partii warstwy rogowej naskórka i pozostaje tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od marca 2012 kuracja

fin + nizoral , przez pierwsze miesiące 1.25 fina codziennie od jakiegoś czasu 1 mg fina na 3 dni.

 

Sytuacja na głowie zmieniła sie dość mocno na + tzn włosy przestały wypadać, odrosły(postaram sie wrzucić zdjęcia) , ale nie obyło się bez spadku libido.Fina zamieniam na RU na dniach.

Od razu uprzedzam że jak bede miał uboki po RU ,wtedy bede chciał go sprzedać na forum.

 

Pozdrawiam

Ps cieszmy się że nie żyjemy np w latach 80 , bo wtedy każdy z nas mógłby się pożegnać z walką o włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...