free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

SKLEP INTERNETOWY - pytania ogólne / sugestie

Rekomendowane odpowiedzi

Któregoś dnia wertowałem cały temat, ale nie pamiętam już, więc zapytam: kiedy w końcu rusza sklep ? Łatwiejsza niż dotychczas dostępność zmobilizowałaby mnie pewnie do przerzucania się z fina na ru. Poza tym, chciałbym się już od tego syfu uwolnić, choć uboków nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Któregoś dnia wertowałem cały temat, ale nie pamiętam już, więc zapytam: kiedy w końcu rusza sklep ? Łatwiejsza niż dotychczas dostępność zmobilizowałaby mnie pewnie do przerzucania się z fina na ru. Poza tym, chciałbym się już od tego syfu uwolnić, choć uboków nie widać.

Postanowiłem że 2go lutego oficjalnie, wtedy też będzie uruchomiona sprzedaż dla osób, które zgłosiły się do mnie na PW o zarezerwowanie porcji. Dla całej reszty adres strony internetowej sklepu będzie podany kilka dni później ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym się zgłosił po KB solution, ale chyba już nie można .

Po KB solution można cały czas. RU też jeszcze jest z pierwszej porcji

Pozdrawiam ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się zastanawiam jak z tego koncentratu zrobić proporcję np na 3 % ru.

Ziiom rozpisywał koszt zakupu odrazu 15 gram na cały rok, ale czy przy takim zakupie długo falowym i przetrzymywaniu ru będzie nadal skuteczne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ru jest stabilne przez ok. 2 lata w zamrażarce : )

Co do przygotowywania różnych proporcji KB sol to rozpiszę to za jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chętnie poczekam na taką rozpiskę, wydaje mi sie ze 5 % ru plus fin którego stosuje to narazie za mocne kombo.

a kb solution również ma długi czas przydatności ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziom możesz zdradzić, jakiego rodzaju szampony ograniczne i emu oil będziesz sprzedawał? Czy oprócz szamponów i emu będą jeszcze jakieś kosmetyki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ziom, próbowałem złożyć u ciebie zamówienie na PW, ale nie odpisujesz. Czy jest jakaś inna droga, a może o czymś nie wiem ?

napisz jeszcze, raz mogło mi umknąć

Ziom możesz zdradzić, jakiego rodzaju szampony ograniczne i emu oil będziesz sprzedawał? Czy oprócz szamponów i emu będą jeszcze jakieś kosmetyki?

Z szamponów na pewno Biotin-B complex

EMU oil z firmy Thunder Ridge (AEA) - używałem go od zawsze i sobie chwalę, zwłaszcza za stosunek cena/jakość

Saw palmetto kapsułki do mieszania z EMU oil.

Inne preparaty będę wprowadzał na bieżąco jak uznam że warto. Jeśli masz jakieś sugestie to pisz, pisałem o tym że wszelkie rady mile widziane ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy za dużo nie wymagam, ale fajnie by było, jakbyś zamieścił na stronie jakiś mini poradnik (nie mówię tu o wydawaniu książki, czy broszur wrzucanych do skrzynki na listy ) z przepisami, jak wykonać jakieś wcierki. Wiem, że nie będziesz sprzedawał produktów gotowych do użycia, ale śledząc Twój content widzialem, że sporo tego stosowałeś i mógłbyś podzielić się swoimi doświadczeniami w tej materii. Myślę, że taka zakładeczka "zrób to sam" była by całkiem na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czy wiadomo coś już wiadomo kiedy ruszy ten sklep ?

Post 77 z 18go stycznia.

BTW. Mam już wyniki testów. Po oczyszczaniu dostałem materiały określające jakość na poziomie 99,8% - co było dla mnie fenomenem i poszedłem sceptycznie do tego. Próbka materiału została wysłana do lab w Polsce i wyniki to 99.2 %, powiedzieli że bardzo prawdopodobne że nawet wyższa bo pierwszy pik w zasadzie mógł być błędem pomiarowym i można go pominąć więc mogę mniemać że 99,8% jest realne (choć najważniejsze jest >99,0% tak jak mam zakontraktowane, a wszystko ponad to traktuję jako miłe zaskoczenie),

test NMR również potwierdził strukturę substancji.

jak tylko wrócę z pracy to wstawię wyniki badań : )

-- 21 sty 2015, 20:12 --

W załączniku 1 certyfikat analizy. Jak widzicie ten pierwszy sygnał który pojawił się w granicach 20-40 sekundy może być błędem pomiarowym - przynajmniej taką informację dostałem od chemika. Później wykryło już tylko samą substancję bez żadnych zanieczyszczeń.

certyfikat analizy (RU-próbka 1).pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

W związku z tym że co chwilę ktoś do mnie piszę w sprawie sklepu i zbiera się tych wiadomości i każdemu muszę odpisywać to samo. W telegraficznym skrócie:

Proszę jeszcze o cierpliwość. Jest to dość skomplikowana kwestia, nie miałem nawet pojęcia, myślałem ze po kilku tygodniach użerania się jestem na ostatniej prostej, ale okazało się że tylko "MYŚLAŁEM" . Żeby móc sprzedawać osobom prywatnym substancje które nie są jasno określone jest tego dużo więcej dopóki nie otrzymam pełnej opinii prawnej wystawionej przez kancelarię i nie będę miał 100% pewności nie mogę uruchomić sprzedaży.

Jeśli komuś się bardzo spieszy to jest możliwość kupna na firmę wtedy jest to rozpatrywane inaczej i zdecydowanie łatwiejsze w takim przypadku proszę się ze mną kontaktować i wprost zaznaczyć że będzie to kupno na firmę (jakakolwiek by nie była), chodzi jedynie o przeniesienie odpowiedzialności. W innym wypadku trzeba czekać. Liczę ze w przyszłym tygodniu uda się sprzedaż uruchomić ale nie mogę zapewnić. Będę na pewno poganiał urzędników którzy "wiszą" mi lub kancelarii która będzie mnie reprezentować jeszcze jakieś informacji żeby mieć komplet dokumentów.

A w między czasie praca i końcówka sesji więc ledwo żyje, także trzymajcie kciuki żebym psychicznie wytrzymał heh

Pozdrawiam ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziom, piszę tu, bo na priv jakoś bez skutku.

Wiem, że była jakaś dyskusja na chacie w związku ze sklepem i opóźnieniem jego otworzenia, ale chat to złe miejsce na takie wyjaśnienia, bo wpisy giną po chwili.

Proponuję, żebyś skrobnął krótkie info w temacie o sklepie - to chyba najlepsze miejsce.

Moje trzy pytania:

1. Kiedy, w przybliżeniu, możemy liczyć na otwarcie?

2. Czy zamówienia, które składałem/-lismy przez priv mają swoją moc i będą rozpatrywane w pierwszej kolejności? (ja bodajże zamówiłem przez priva w ten sam dzień, w którym pojawił się wątek o sklepie (a RU mi właśnie wychodzi wraz z ostatnią mieszanką

3. Czy przed oficjalnym otwarciem, gdyby ono się przedłużało, można liczyć na jakiś oldskulowy, nieoficjalny deal pocztowy?

Z góry dzięki za odpowiedź

łukasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ad. 1 Opisane wyżej ciężko dokładnie sprecyzować

ad. 2 Tak będą rozpatrywane w pierwszej kolejności

ad. 3 Przykro mi ale nie, musi być zrobione rzetelnie i porządnie. Wyjściem jest kupno na firmę. Jeśli masz wujka/braka/ciotkę co maja firmę możesz kupić, będę w sprawie zakupów na firmę pisał szerzej gdyż będzie to szybsza opcja ; )

-- 06 lut 2015, 14:03 --

Dobra wiadomość!

Wszystkie akty prawne dotyczące poszczególnych substancji mam przygotowane, jeszcze tylko ogólna analiza i zostałem zapewniony że w przyszłym tygodniu na 100% może ruszyć sprzedaż dla firm i na 90% dla osób prywatnych. Uff w końcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polskie prawo jest jednak ostro po..bane jesli chodzi o sprzedaż takich rzeczy

moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
polskie prawo jest jednak ostro po..bane jesli chodzi o sprzedaż takich rzeczy

Nie tylko takie ale jakiekolwiek. Nawet jakbym chciał sprzedawać odczynnik na odświeżacz do toalet i nie byłby wyprodukowany w Unii Europejskiej musiałbym przejść te same procedury.. .chore, nie dziwię się że drobnym przedsiębiorstwom jest się ciężko wybić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można nabyć także gotowe kb, bez potrzeby mieszania ze spirytusem ?

Fin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Czy można nabyć także gotowe kb, bez potrzeby mieszania ze spirytusem ?

A to trzeba mieszać ze spirytusem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziom sprzedaje koncentrat KB, który nie zawiera alkoholu . Mieszanie ze spirytusem jest koniecznością .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ziom sprzedaje koncentrat KB, który nie zawiera alkoholu . Mieszanie ze spirytusem jest koniecznością .

Tyle stron przewertowałem, a to info widzę po raz pierwszy. W takim układzie, jaki to powinien być spirytus i w jakich proporcjach mieszać go z koncentratem KBS ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi