free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Czas zacząć moją historię

Rekomendowane odpowiedzi

To czas zacząć moją opowieść

 

Wypadanie włosów zaczęło się już dość dawno, kiedyś zaczęły (jak miałem długie) wypadać włosy, dostałem jakiś produkt robiony i przestały, byłem zadowolony, potem znowu atak następował, dostałem od innego lekarza (do tamtego się dostać było ciężko) dostałem - wit. B6 + chyba Biostymina(tak mi się wydaje) + Spiryt no i Loxon 5%, powalczyłem tym, w sumie nie stosowałem tego jakoś zbytnio - nie przywiązywałem do tego uwagi, włosy wypadać przestały, nawet miałem fajne odrosty na czubku, podobno zagęściło się bardzo - wszyscy zwrócili mi na to uwagę

Aż nagle włosy wysypywać zaczęły się znacznie, bardzo. Do tego na pewno doszedł stres(dość duży) + nakręcanie się sytuacją włosów, plus paręnaście innych spraw które potoczyły się do bani.

Przez ten czas łaziłem do dermatologów, nic w sumie się nie dowiedziałem. Fina brać nie chciałem a to był jedyny wybór. Do tego co ciekawe dowiedziałem się że stres powoduje wypadanie włosów (sam mam przykład w wynikach badań tarczycy i dużych skoków tsh).

 

Teraz wziąłem się bardziej na poważnie, AHK + RU + ASC, do tego Nizoral (krem + szampon) + biotyna, tran, i inne suplementy.

Czy dorzucać do tego loxon i tą wcierkę, czy nie ma sensu?

 

PS. poczekam na RU jakieś 2 tyg, czy jest sens dorzucać i robić Spiro, czy AHK + ASC wystarczą na tą chwilę(czy z Loxonem też czekać na RU).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu żebyś do takiego arsenału dorzucał wcierki naturalne (n apewno nie w miejsca na które stosujesz ru+asc) Będziesz miał kurację bardzo podobną do mojej, co Ci mogę pomóc to jedynie jak ja widzę stosowanie tych środków:

 

1. Rano po myciu głowy RU w KB solution na przód głowy + tutaj możesz ewentualnie dorzucić jakąś wcierkę na czubek głowy

 

2. Wieczorem AHK-Cu w kremie bądź innym pojeździe również na przód głowy

 

3. Na noc ASC-J9 w kremie na przód głowy + nizoral krem na czubek

 

4. 2-3x razy w tygodniu nizoral szampon

 

 

Co do tego czy AHK+ASC-j9 wystarczą do momentu aż dostaniesz RU58841 to jak najbardziej nie ma po co bawić się załatwianie recept na spiro skoro za kilka dni będziesz miał coś znacznie lepszego.

Odnośnie minoxidilu to daj sobie czas z tą kuracją, może się okazać że nie będziesz go potrzebował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to kilka pytań ☺

 

1. Czy potrzebuje dokupić coś do mierzenia dawek, ASC, AHK, czy robicie to na oko (np. Strzykawka itd...)

2. Czy potrzeba mi będzie wagi ? ☺

3. Ziom jest duża różnica między Emu oil (Twojej produkcji) a oryginalnym pojazdem AHK?

4. Jak przechowywać ASC i AHK i K&B które dostanę, wrzucić do lodówki?

5. Czy do K&B wrzucić 5g RU które zamówiłem?

6. W sumie zaczynam kurację, uważacie że wrzucać na siebie wszystko na raz ASC, RU, AHK + Nizoral (który stosuje), czy wprowadzać po kolei, czyli tydzień AHK, potem dorzucić ASC, a potem RU?

7. Bo wypadanie i ogólnie kondycja włosów mi się ostatnio (tydzień) podobno poprawiła (w sumie taki stan chciałbym zachować, albo polepszyć) jest jakaś szansa że te leki zamiast poprawy przyniosą rezultat odwrotny (szybsze łysienie?), i tutaj mam kolejne pytanie bo RU powoduje często linienie dość konkretne... czy warto odczekać na lepszą kondycję włosów – poprzez ASC + AHK i ewentualnie zacząć Spiro, a dopiero później dorzucić RU - Sprawdzić reakcje organizmu.

8. Ile bezużywania mogą leżeć AHK, ASC, RU(np. W lodówce) czy one tracą swoją siłę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG...

 

Musisz przeczytać najpierw tematy odnośnie RU, AHK, ASC a później zadawać pytania. Tam była większość odpowiedzi. Ale udzielę Ci ich tutaj

 

ad.2. Tak potrzeba Ci wagi z dokładnością 0,01g (ok.40zł na allegro)

 

ad.3. Orginalny pojazd do AHK jest płynny, EMU krem to krem (masło maślane...). Poza tym zawsze lepiej używać pojazdy które były używane w badaniach, bo mamy pewność

 

ad.4. Czyste proszki w zamrażarce, gotowe preparaty w suchym miejscu, ewentualnie w lodówce.

 

ad.5. 5g RU, wrzucasz do 95g pojazdu KB solution. Musisz wagą to odmierzyć bo wiadomo że nie zawsze przyjmujemy ze 1g = 1ml

 

ad.6. Możesz zrobić jak uważasz za słuszne

 

ad.7. Jak chcesz sprawdzić reakcje organizmu na spiro skoro nie będziesz go używał?

 

ad.8. przeważnie ok 2lat. Ale najlepiej zużyć w ciągu 6-12 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Moja kuracja będzie więc wyglądała ostatecznie tak: ASC-J9 + AHK + Nizoral - noc, RU - dzień (plus Spiro jak się uda jeszcze załatwić) + szmpon Nizoral i dziecięcy - uważanie że wzmocniony Loxon 5% nie zrobił by tu dużo dobrego, czy to co mam wystarczy?

 

Jakie suplementy polecacie do tego, sam na razie mam Gelacet (biotyna + żelatyna), Fitoprost (w sumie do skończenia), B-Complex i witaminki, do tego Tran.

Co byście jeszcze poradzili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z suplementów możesz dodać Biotyne 5mg oraz MSM- sam też zamierzam je zakupić. Przy dużych dawkach MSM razem z biotyną naprawdę mogą pogrubić włosy- tak słyszałem, a zobaczymy jak na mnie podziała


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady fighter.

 

Ostatnio zauważyłem że włosy przestały wypadać, sytuacja się uspokoiła znacząco (a było bardzo "agresywne" wypadanie), ale liczba włosów też się zmniejszyła

Myślałem o odbudowaniu tego co przez ostatnie dwa miesiące wypadło, na tą chwilę mam ASC-J9 (dzisiaj pierwsze użycie ) + AHK-Cu (można gdzieś w normalnym sklepie kupić PG?), do tego za miesiąc RU w K&B.

 

1. Co myślicie o stosowaniu Nizoralu a potem ASC-J9, albo na odwrót - wieczorem, czy to raczej nie ma sensu? (te środki w sumie mam jako jedyne)

2. Co myślicie o 5% Loxonie na odbudowę tego co wypadło (Ziom pisał o gościu który dzięki ASC + Minox odbudował linię)

3. mam chyba dość przesuszone włosy (myję codziennie, wcześniej wystarczało raz na 3 dni), coś polecacie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nizoral będzie wysuszał bo zawiera sporo PG.

 

Loxonu nie dodawaj, zobacz jak zareagujesz na tą kurację, która swoją drogą będziesz miał bardzo mocną, później zdecydujesz czy trzeba coś dodać.

 

Kup sobie gliceryne w aptece i stosuj AHK we wcierce woda dystylowana 30% / gliceryna 20% / spirytus 50% (uwaga będzie sklejać włosy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecacie jakąś odżywkę, czy coś na włosy żeby je nawilżyć, bo aż dziwnie się czuje kiedy je dotykam

Tzn swego czasu myłem głowę rzadziej, zdecydowanie - nawet raz na kilka dni 3, czasami 4, nie miałem problemu z przetłuszczaniem włosów, potem nawet przez chwilę myłem rzadziej (jakiś idiota napisał że im rzadziej myje się głowę wtedy włosy nie wypadają i idealnie myć głowę dwa razy w tygodniu, albo rzadziej) - a ostatnio myję codziennie: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16094 (tym, dostałem go ) - tzn myślicie że warto stosować jakąś odżywkę, czy raczej dać sobie spokój (może takie powinny właśnie być )

 

I jeszcze o suplementy - w czym bierzecie MSM i Biotynę?

Bo w sumie kończy mi się Gelacet (biotyna) i szukam czegoś może lepszego i generalnie polecacie jakiś ogólne witaminki?

 

Ziom - w czym kupujesz sylimarine ? Byłem w aptece i w sumie zapytałem, pani nie miała pojęcia co to jest i w czym to może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylimarol 100mg z Olimpu - ta jest najtańsza.

Ja kupuję w formie ekstraktu i sam zapełniam kapsułki... Mam kapsułkownicę i sam "bawię się" w takie rzeczy

 

Krem EMU, który zaczniesz stosować sam w sobie poprawi Ci teksturę włosów i stan skóry głowy, zresztą zobaczysz za jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na noc, pierwszy raz wrzuciłem ASC-J9(w kremie od Zioma), narazie nie cały 1ml - na zakola, na jakieś 7 godzin.

Na razie fajnie, bez żadnych uboków, z czego bardzo się ciesze, głowa nie boli, nie jestem otępiony, całkiem normalnie, z czego się cieszę bo po Nizoralu wydaje mi się że lekko głowa mnie pobolewała.

Liczę że będzie tak cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz dodatkowo jak skóra fajnie reaguje Mnie praktycznie w ogóle przestała swędzieć po używaniu wcierek na alkoholu i glikolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak połączyć ASC-J9 z Nizoralem, w sensie używania, niestety Nizoral na dzień się zupełnie nie nadaje, a na noc nie wiem czy jest sens? Chyba że Nizoral o 19, a o 24 ASC-J9.

Bo po Nizoralu mam fajne efekty (korona się zagęściła - wedle niektórych opinii, praktycznie 0 prześwitów )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie możesz używać z takimi przerwami, nawet mogą być krótsze nizoral i za 1-2 godziny Krem ASC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...