free web hit counter Skocz do zawartości
jack_carver

jack_carver - walka od sierpnia 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Angel, robilem rozne eksperymenty z kuracja przez te wszystkie lata (jedynie od 3 lat fin byl przez caly czas niezmienna jej czescia) i nie stwierdzilem pogorszenia stanu na glowie. Czy taka sama sytuacja mialaby miejsce, gdybym teraz zrezygnowal z podstawy kuracji tj. finasterydu albo nawet rzucilbym cala kuracje w kat? Nikt tego nie wie. Wnioskujac jednak na podstawie stanu owlosienia meskich czlonkow mojej rodziny, zaryzykowalbym twierdzenie, ze czekalaby mnie dalsza, choc nieznaczna, recesja, a potem ewentualnie utrata gestosci (cos takiego ma moj ojciec - od lat trzyma mocne okolice NW3 ale z wiekiem traci gestosc, a dodatkowo wlosy traca na jakosci). Natomiast na chwile obecna takiego scenariusza wdrazac nie chce, bo kuracja nie przeszkadza mi w codziennym funkcjonowaniu, a ponadto nie chce sie przekonywac, jak by to bylo bez tych wszystkich wspomagaczy

 

Fighter, dzieki za komplement. Czekam na Twoja aktualizacje, bo tez dawno juz nic nie wrzucales


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wiem jak to jest kiedy sytuacja stabilna i rutyna z kuracja w zyciu. Problem i inne myslenie sie wlacza jak cos zaczyna byc nie halo z owlosieniem. Masz szczesciew nieszczesciu, ze takie nw tylko Cie czeka , bo mnie niestety nw 6 , ktore powinno byc juz zapewne , jakby nie ta cala wojna, ktora tocze.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy taka sama sytuacja mialaby miejsce, gdybym teraz zrezygnowal z podstawy kuracji tj. finasterydu albo nawet rzucilbym cala kuracje w kat?

 

Na forach było sporo przypadków ludzi, którzy zrozumieli, ze fin im pomagał, dopiero wtedy gdy go odstawili.

Myśleli, że włosy się im po prostu trzymają, a tymczasem w ciągu pół roku od odstawienia sytuacja uległa znacznemu pogorszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update, acz nie fotograficzny (tych nie planuje juz). Wszystko sie trzyma tak jak sie trzymalo. Jedyna zmiana jest to, ze juz z pol roku nie prowadze zadnej kuracji. Czy kiedykolwiek powroce do farmakologii? Niewykluczone


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maly update, acz nie fotograficzny (tych nie planuje juz). Wszystko sie trzyma tak jak sie trzymalo. Jedyna zmiana jest to, ze juz z pol roku nie prowadze zadnej kuracji. Czy kiedykolwiek powroce do farmakologii? Niewykluczone

 

Czemu odstawiłeś dragi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie sa mi potrzebne do niczego (przynajmniej na chwile obecna)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...