free web hit counter Skocz do zawartości
Freak90

Wiek 24 lata, od dwóch lat łysieje ;/

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy stan się nadal pogarsza

Z obserwacji zauważyłem ze stan się pogarsza na całej powierzchni równomiernie a np. Linia włosów jest zadowalająca bez zauważalnych zakoli.

Poradzicie czy coś nowego sprawdzić? Gdyż wnioskuje ze nagła poprawa przy tym co obserwuje od kilku miesięcy na tym co stosuje dziennie nie przyniesie zwrotu akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wewnętrznie daje x1 dziennie Nezyr

Zewnętrznie aplikuje Minoxa. Z początku aplikowałem rano i wieczorem a od 2 miesięcy tylko wieczorami gdyż pogorszenie było widoczne a ze mimo nadal postępuje będę musiał raczej wrócić do tego ale czy to coś da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj (18.06.2018) dodałem ponownie do kuracji Biotebal (tak mi poradził Dermatolog na tą porę roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazam że pogorszenie postępuje .

Moja aktualna kuracja to 1x Nezyr i 1x Minox 5% i Biotebal dziennie.

Lodom stosuje ponad rok i do pół roku efekty były super a następnie zaczęło się sypać może nie tak szybko jak bez kuracji ale jednak stan się pogarsza i pewnie pod koniec roku bym musiał się ciąć na krótko .

Co byście zmienili/ dodali w kuracji?

Aktualny stan wyglada tak: a151c38ae992.png

 

Zdjęcia tez nie oddają tego jak wyglada to w rzeczywistości. Na płacie przednim (jak wrzuciłem w moim 1 poście) widać ponownie kontrast między pozostałymi włosami a po kąpieli już wogole widać ze jestem na tej części wyłysiały.

Licze na wasze wsparcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wrzuciłeś zdjęcie, na którym porównując do zdjęcia z przed 4 lat, Twój stan jest o niebo lepszy, więc jedyne co mogę napisać to gratulacje efektów kuracji


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jest tak kolorowo gdyż może wtedy robiłem zdjęcie pod lepszym światłem. Jak włosy są świeżo po kąpieli bądź po nałożeniu Minoxa to wyglądam już na mocno łysiejącego...

Obserwuje swoje włosy i widzę ze na całej powierzchni łysienia zaczęło się sypać wiec muszę fos zmienić w kuracji.

Czy nakładanie większej ilości minoxa ma sens? Cały czas w moim przypadku to 3x psiknięcie Loxonem 5%

Bądź przejście z Fina na Dut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie tak mocno postępuje to przejdź na duta albo dodaj RU/CB innego wyjścia nie ma - widocznie kuracja za słaba ;-(


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pewien problem gdyż od jakiegoś czasu ok (4 miesiące) zauważyłem spore obniżenie libido. Mam spory problem z moją dziewczyną wiec myśle ze może to być wina Fina. Powiedzcie mi czym mogę zastąpić Fina (bloker) i jest łatwo dostepny? (Apteka).

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno tutaj nie byłem wiec chciałbym opisać co u mnie.

Włosy nadal mam zagęszczone dzięki braniu co drugi dzień 1 tabletki Nezyr oraz co wieczór psiknięciem na włosy Loxon Max. Nie mogę narzekać na włosy ale odczuwam tylko jeden skutek uboczny ze spadło mi libido i z moją narzeczoną kochamy się co drugi dzień. Ponadto planujemy za około 3 lata dziecko ima mi dzisiaj lekarz rodzinny który daje receptę na Fina powiedziała ze przy długim braniu można stać się bezpłodnym a biorę już ok. 6 lat wiec się wystraszyłem. Czekam na wasze opinie, czyy ktoś z was został ojcem przy braniu Fina?

Z góry dziękuje za udzieloną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Od około pół roku zauważam pogarszający się stan moich włosów a dokładnie miniaturyzacji w miejscach gdzie wypadały mi włosy.

Jak pisałem wyżej stosuje Nezyr co drugi dzień i Loxon Max codziennie wieczorem. 
Co mógłbym zmienić by to zatrzymać co się aktualnie dzieje na mojej głowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cały czas zauważam progres procesu łysienia i włosy stają się cieńsze od czoła po czubek głowy. Finasteryd pewnie przestał działać, ponadto w moim przypadku Fin powoduje obniżone libido wiec zastanawiam się czy nie czas go odłożyć gdyż progres łysienia jest tak duży że obstawiam że od pół roku do roku będę golił się na zapałkę.

Dodam że stosuje jeszcze Minoxa 5% wieczorami.

Fina biorę codziennie.

prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj RU58851, skoro stosujesz minoxa to możesz mieszać ru z minoxem i będzie wygodniej.


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tematu.

W związku pogarszającym się stanem pod koniec Października (2023r) zdecydowałem się odstawić Fina wew i tego samego dnia zacząłem co wieczór smarować Saba gel z dutem od Artura. Od pierwszego dnia używania zauważyłem że nie swędzi mnie głowa natomiast jeśli chodzi o stan włosów to nadal ulega pogorszeniu. Za 11 dni miną 3 miesiące. Po takim czasie powinienem sie obawiać że nie widzę efektu?

Aktualnie stosuje: Saba gel z dutem wcierka i minox 5%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...