free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie nic na ten temat nie ma na forum

 

na allegro jest to tanie jak barszcz, czy ktoś probóbował tego i z jakim efektem?

dostałem 4 ampułki do szamponu gratis i się zastanawiam czy użyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Używałem placenty zaraz po kąpieli na wiglotne włosy wmasowywałem okrężnymi ruchami zgodnie z zaleceniem producenta. Proces ten trwał 2 miesiące generalnie włosy zaczęły mniej wypadać zamiast 80 jakies 30 (srednio). Proces ten powtarzałem co drugi dzień. W dniach bez placenty stosowałem alpecin (tonik) również podobne podejście (trochę środka i wmasowowywanie). Dziwne ale tymi dwoma środkami znacząco zredukowałem ilość wypadających włosów. Jednak nie zauważyłem odrostów. Generalnie najlepszym środkiem dla mnie był Xandrox 15 % generalnie szczelnie zakrył wianek na głowie stosowałem go w 2009. Teraz mam przeżedzenia na środku dość duże. Dorzuciłem do kuracji Saw-a. Generalnie chyba pozostało mi wytoczyć najwieksze działa Xandrox 15 % + Saba Zel + jakiś bloker (saw bo po proscar == zjawisko proscar dick).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to jest takie tanie? Jeśli mówimy o placencie tej znanej czyli niemieckim placen hp od wt methode to za 12 ampułek po 10ml wołają na allegro ok. 120zł. Używałem tego jakiś czas temu i ja miałem na odwrót, włosy wypadały ale na zakolach pojawiały się białe włoski, to działa jak stymulator, po użyciu cały łeb czerwony i gorący. Czekam niecierpliwie na otwarcie polskiego sklepu i myślę czy nie zarzucić jedno opakowanie przed zaczęciem ru, ale ta cena… ponad stówa na 24 dni (używałem pół ampułki dziennie) jako dodatek trochę drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...