free web hit counter Skocz do zawartości
pieknylolo

Walka od [2004] - Prośba o ocenę aktualnej kuracji

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie walkę rozpocząłem w 2004. Przerabiałem propecię, proscar - odstawiłem ze względu na skutki uboczne. Minoxidil 2%, 5%, 15% (w postaci Xandrox petarda czubek zarósł). No ale powyższe środki powodowały skutki uboczne. Zmodernizowałem kurację proszę o ocenę. Obecnie przerzedzony czubek, zakola na 3,5 cm. Wiem, że stosując proscar + Xandrox odzykałbym gęstość na czubku z zakolami gorzej. Czy poniższa kuracja ma sens ?

 

Zewnętrznie

- Przed snem Saba Żel trzymam całą noc (1 -tydzień (codziennie), 2- tydzień (co drugi dzień) ....

- Rano na skalp BIO SERUM ŁOPIANOWE

- Rano na zakola Eyelashes Serum (BIMATOPROST)

 

Wewnętrznie

- Rano tabletki Belissa Wlosy + Skrzyp

- Wieczorem Saw palmetto Palma sabałowa 540mg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj fotki jak mozesz bedzie lepiej ocenic. Skoro minox, fin/dut odpadaja poczytaj o RU, mysle, ze w Twoim przypadku bedzie najlepszym rozwiazaniem.

Jak dlugo stosowales minoxa? Czy po jego odstawieniu zauwazyles spore pogorszenie ??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej fotki postaram się wrzucić jeszcze dzisiaj. Loxon 2 % stosowalem 6 miesięcy, 5 % ze 4 lata15 % 2 lata zakupiony jesli dobrze pamietam od Dr.Lee czy cos takiego pod nazwa Xandrox. Hmm jesli dobrze pamietam odstawilem Xandrox-a na 2 lata uzywając przy tym loxon 5% pozniej 2% i odstawilem całkowicie. Przez moze 6 miesiacy przestalem walczyc i wlosy polecialy na czubku glowy postanowilem zostosowac kuracje naturalna (cebula+czosnek), która suma sumaramum nie pomogła ani nie zaszkodziła więc postanowilem zakupić Xandrox jeszcze raz ale strone Lee padla w związku z czym zakupiłem od Dariusza 15% ale on nie był już tak skuteczny jak Xandrox i dałem sobie spokoj z mionoxem. Ru chętnie bym zakupił czekam na otwracie sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej fotki postaram się wrzucić jeszcze dzisiaj. Loxon 2 % stosowalem 6 miesięcy, 5 % ze 4 lata15 % 2 lata zakupiony jesli dobrze pamietam od Dr.Lee czy cos takiego pod nazwa Xandrox. Hmm jesli dobrze pamietam odstawilem Xandrox-a na 2 lata uzywając przy tym loxon 5% pozniej 2% i odstawilem całkowicie. Przez moze 6 miesiacy przestalem walczyc i wlosy polecialy na czubku glowy postanowilem zostosowac kuracje naturalna (cebula+czosnek), która suma sumaramum nie pomogła ani nie zaszkodziła więc postanowilem zakupić Xandrox jeszcze raz ale strone Lee padla w związku z czym zakupiłem od Dariusza 15% ale on nie był już tak skuteczny jak Xandrox i dałem sobie spokoj z mionoxem. Ru chętnie bym zakupił czekam na otwracie sklepu.

 

Ciesz sie, ze z lysa glaca z takimi experymentami minoxa nie zostales. No RU koniecznie dodaj.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ocenę sytuacji.

 

-- 20 sty 2015, 8:41 --

 

Drodzy użytkownicy forum jakieś sugestie? Mam pytanie czy stosowanie minox-a z sawem powinno pomoc ??

 

-- 20 sty 2015, 11:11 --

 

Drodzy użytkownicy forum jakieś sugestie? Mam pytanie czy stosowanie minox-a z sawem powinno pomoc ??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez pisalem ci juz dodaj ru jak tylko bedziesz mial mozliwosc i moze troche ci sie zagesci. Wiecej nic nie wymyslisz skoro fin/dut i minox odpadaja... Jezeli nie boisz sie mocnej artylerii pomysl o flutamidzie w miedzy czasie niczym ru dodasz. Szampon z keto pewnie uzywasz, biotyne tez, ale one ci tam i tak nic nie wskoraja. Ogolnie po tylu latach ciezko ci bedzie cos tam odzyskac, pomysl o ht, bo widac , ze agresywnego nie masz. Linia wyglada na tyle lat lysienia przyzwoicie, jest zaslonieta , ale raczej wiecej niz nw 2 nie masz wiec super na tyle lat lysienia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przeciez pisalem ci juz dodaj ru jak tylko bedziesz mial mozliwosc i moze troche ci sie zagesci. Wiecej nic nie wymyslisz skoro fin/dut i minox odpadaja... Jezeli nie boisz sie mocnej artylerii pomysl o flutamidzie w miedzy czasie niczym ru dodasz. Szampon z keto pewnie uzywasz, biotyne tez, ale one ci tam i tak nic nie wskoraja. Ogolnie po tylu latach ciezko ci bedzie cos tam odzyskac, pomysl o ht, bo widac , ze agresywnego nie masz. Linia wyglada na tyle lat lysienia przyzwoicie, jest zaslonieta , ale raczej wiecej niz nw 2 nie masz wiec super na tyle lat lysienia.

 

Ok dzięki wielkie za radę . Mam jeszcze jedno pytanie co to jest HT? I czy jest sens stosowania Minox-a + Saw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HT= Hair Transplant z ang czyli po polsku przeszczep wlosow.

Sam pisales , ze minoxa nie mozesz stosowac to dlaczego go chcesz dodac? Saw jak tez inne dodatki , ktorych stosowalem wiele w minoxie sa jedynie "dodatkami", ktore prawie nic nie daja, wiec watpie, zeby saw tez cos tam wiele dodal.

Minox sam w sobie albo pomoze, zaszkodzi albo nie zrobi nic, takze zalezne to jest od danej osoby i organizmu a dodatki to tylko dodatki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HT= Hair Transplant z ang czyli po polsku przeszczep wlosow.

Sam pisales , ze minoxa nie mozesz stosowac to dlaczego go chcesz dodac? Saw jak tez inne dodatki , ktorych stosowalem wiele w minoxie sa jedynie "dodatkami", ktore prawie nic nie daja, wiec watpie, zeby saw tez cos tam wiele dodal.

Minox sam w sobie albo pomoze, zaszkodzi albo nie zrobi nic, takze zalezne to jest od danej osoby i organizmu a dodatki to tylko dodatki.

 

No tak ale Minox wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem generalnie zastanawiam się nad Rogaine i ewentualnie skutki uboczne zapodać na klatę. Kiedyś jakiś kolo

sprzedawał na allegro metodę umożliwiającą odzyskanie włosów. Polegała na psikaniu minox-a co najmniej 10 razy (według jego zaleceń opakowanie szlo w 2 tygodnie) + jakaś tam śmieszna dieta. Wówczas odczuwałem największe skutki uboczne. Z perspektywy czasu wiem, że stosowanie Minox-a bez blokera jest dość ryzykowne i może przyspieszyć łysienie. Generalnie zastanawiam się czy rolę blokera może pełnić Saw. Na ile może on supportować minox-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpusc sobie palme, to placebo. Lepsze sa juz izoflawony sojowe. W teorii moga zatrzymac lysienie, jesli produkujesz equol. Szansa, ze produkujesz wynosi ponizej 30%. Czy mozna to jakos sprawdzic - nie wiem. Mozna kupic sobie suplement zawierajacy equol. Czy to dziala w praktyce - tez nie mam pojecia. Nie interesowalem sie tym, jako ze wskoczylem na kuracje z prawdziwego zdarzenia. informuje tylko, ze izo to opcja lepsza niz palma, acz w dalszym ciagu watpliwa. Saw moze miec zastosowanie jako dobry dodatek do kuracji, ale w postaci wcierki.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpusc sobie palme, to placebo. Lepsze sa juz izoflawony sojowe. W teorii moga zatrzymac lysienie, jesli produkujesz equol. Szansa, ze produkujesz wynosi ponizej 30%. Czy mozna to jakos sprawdzic - nie wiem. Mozna kupic sobie suplement zawierajacy equol. Czy to dziala w praktyce - tez nie mam pojecia. Nie interesowalem sie tym, jako ze wskoczylem na kuracje z prawdziwego zdarzenia. informuje tylko, ze izo to opcja lepsza niz palma, acz w dalszym ciagu watpliwa. Saw moze miec zastosowanie jako dobry dodatek do kuracji, ale w postaci wcierki.

 

OK dziękuje za zainteresowanie tematem. Zagłębię się w lekturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepsze sa juz izoflawony sojowe. W teorii moga zatrzymac lysienie, jesli produkujesz equol. Szansa, ze produkujesz wynosi ponizej 30%. Czy mozna to jakos sprawdzic - nie wiem.

Można sprawdzić w bardzo prosty sposób . Jeżeli masz to szczęście i należysz do grupy "equol producer" to będziesz go wytwarzał (a w zasadzie bakterie w Twoich jelitach) z izoflawonów sojowych, a konkternie z daidzeiny. Najwięcej tych związków występuje w fermentowanych produktach sojowych (tofu, miso, tempeh). Było co nieco wspominane na forum. Swoją drogą, sam byłem swojego czasu napalony na Equol, ale widzę, że coś przycichło Może ktoś na forum stosuje i mógłby powiedzieć nieco więcej. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by bylo, jakby jakis fan kuracji szamanskich sie poswiecil na forum pana slawka ambroziaka chetnych niewielu/wcale


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by bylo, jakby jakis fan kuracji szamanskich sie poswiecil na forum pana slawka ambroziaka chetnych niewielu/wcale

Na forum pana Sławka, łysienie leczy się Prostatanem i oliwą z oliwek Na perystaltykę jelit i problemem z oddawaniem moczu to może działa. I to chyba tyle jeżeli mówimy o jego praktykach. A co do naszego problemu to raczej mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i jeszcze olejem ogorecznikowym, kokosowym albo Bog wie jeszcze czym. Ponoc jeden z olejow zastepuje palme Pan Slawek utrzymuje ze po sawie calkowicie zatrzymal lysienie. Z drugiej strony warto zobaczyc, jak Pan Slawek wyglada... Lubie tamto forum, bo sie mozna wielu ciekawych rzeczy dowiedziec, ale niestety w kwestii lysienia meskiego teorie tam wysuwane nie sa zbytnio trafne. Dietki cud, herbatki, witaminki i inne metody ocierajace sie o szamanizm. Masturbacja powoduje lysienie, silownia tez (bo duzo lysych koksow chodzi na silke to znaczy, ze od tego sie lysieje, lol) etc


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Equol fajny temat też byłem nim zajarany bo to taka propecia bez uboków (inne działanie). Problem w tym, że żeby to działało to trzeba zjeść odpowiednią ilość tego equolu (bardzo dużo), a firm produkujących suple z tym wiele nie ma . Jak czytałem to było pudełko za chyba 60 USD z suplementem na 30 dni, tylko właśnie czytając skład i badania ile trzeba tego przyjąć wychodziło, że to pudelku za 60 usd starczało na max tydzień ... Dochodzi jeszcze kwestia tych 30 procent wg niektórych forumowiczów (także za granicą).

 

Czyli kuracja za jakieś 300 USD miesięcznie (zakładając, że nie wykituje się od przedawkowania innych substancji w tym suplu) i najlepiej do stosowania przez kogoś kto zaczął dopiero łysieć (znaczy traci dużo włosów ) , może popróbować 3 miechy jak nie podziała to wziąć coś co na pewno działa dut, fin ru. Ja nawet w tej chwili jakbym znalazł equol za 60 usd na miesiąc, który zapewni odpowiednią dawkę to bałbym się eksperymentować ze wg na stan na głowie i na to, że już stosuję ru i trochę się zatrzymało (zobaczymy jak będzie z czasem, ale przyjemne uczucie jak się człowiek podrapie po głowie i nie widzi włosów na kartce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo eqoul'u w postaci proszku, jako że nie używam to mogę odstąpić za przysłowia flaszkę żeby się nie zmarnowalo - trzymane cały czas w zamrażarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, jesli stosowales, mozesz sie wypowiedziec na temat jego skutecznosci?


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom, jesli stosowales, mozesz sie wypowiedziec na temat jego skutecznosci?

 

Nie stosowałem. Kupiliśmy już jakiś czas temu i nigdy nie zabrałem się żeby rozpocząć. Lion chyba stosował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym przyjal ten equol. Pytanie, czy jest mi to potrzebne skoro stosuje flutamid i fina. Bo rezygnowac z nich na rzecz samego equolu nie zamierzam. Dlatego jesli nikt inny nie wyrazi checi objecia w posiadanie (w szczegolnosci autor watku), reflektowalbym

 

Lion wypowiadal sie na ten temat w jednym watku, ale z tego co pamietam nie wspominal o skutecznosci takiej kuracji.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Dochodzi jeszcze kwestia tych 30 procent wg niektórych forumowiczów (także za granicą).

 

To 30 procent, to uśredniony odsetek całej światowej populacji, która jest w stanie sama wytwarzać Equol. Inaczej sprawa ma się w przypadku gotowego związku przyjmowanego doustnie. Przyswoić Equol jest znacznie łatwiej, niż go wyprodukować. Te suple to pic na wode. Trzeba by dopaść Equol w czystej postaci i w takiej formie testować. Pozostaje jeszcze wielkość dawki, którą należy dziennie spożyć. Patrząc jednak na ceny tego związku, to kuracja tania chyba nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można sprawdzić w bardzo prosty sposób . Jeżeli masz to szczęście i należysz do grupy "equol producer" to będziesz go wytwarzał (a w zasadzie bakterie w Twoich jelitach) z izoflawonów sojowych, a konkternie z daidzeiny. Najwięcej tych związków występuje w fermentowanych produktach sojowych (tofu, miso, tempeh) Pzdr.

 

Jesli jest on tworzony z dzidzeiny to czy nie moznaby stosować np. kudzu (Radix puerariae)? tam tez wystepuje ten zwiazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...