free web hit counter Skocz do zawartości
lysy007

BHR Clinic Dr Bisanga, FUE, marzec 2015, 31 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co przejmować, wiadomo, że jak się robi zdjęcie z flashem to światło padające zrobi prześwit i w najgęstszych włosach (zwłaszcza jak się robi zdjęcie w ciemnym pokoju przy zgaszonym świetle)

 

Po zdjęciach które wrzuciłeś i tych dzisiejszych widać, że jest bardzo dobrze, więc gratuluję i Pozdrawiam!


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały rezultat , mam podobny przypadek - stan wyjściowy

byłem na konsultacjach u Bisangi ale odmówił mi zabiegu , okazało się że w moim przypadku linii obniżyć się nie da, - stosunkowo niskie czoło , a interwencja zagęszczenia przodu, miała stwarzać za duże ryzyko shocklossu

Gratulacje dla autora Postu

i mam zarazem pytanie

czy włosy poza nową linnią włosa również były wzmacniane ?

i jak czeszesz nowe włosy ? czy da się je czesać tylko do góry - tak jak na zdjęciach , fryzura np na bok czy z grzywka również do ułożenia?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały rezultat , mam podobny przypadek - stan wyjściowy

byłem na konsultacjach u Bisangi ale odmówił mi zabiegu , okazało się że w moim przypadku linii obniżyć się nie da, - stosunkowo niskie czoło , a interwencja zagęszczenia przodu, miała stwarzać za duże ryzyko shocklossu

Gratulacje dla autora Postu

i mam zarazem pytanie

czy włosy poza nową linnią włosa również były wzmacniane ?

i jak czeszesz nowe włosy ? czy da się je czesać tylko do góry - tak jak na zdjęciach , fryzura np na bok czy z grzywka również do ułożenia?

 

pozdrawiam

 

 

Jak k**wa nie da? Co to znaczy że nie da się obniżyć lini? Dziwię się że u Bisangi tak powiedzieli bo przecież Bisanga słynie z dobrego obniżania lini. Rozwiń proszę myśl bo przyznam że rozważam Bisange jak już miałbym robić HT i chciałbym skrajnie obniżyć linię i maksymalnie zagęścić ją oraz zakola. Wydaję mi się że jest możliwe w myśl zasady płacę i wymagam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć dokładniej przyczynę odmowy?

Czy coś stosujesz? Nawet z finem doktor odmówił?

Czy za słaby donor na ewentualnie powstałe ubytki po shock loss'ie?

Bo brzmi to tak trochę enigmatycznie.

 

EDIT: Jak widać nie tylko dla mnie


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaję mi się że jest możliwe w myśl zasady płacę i wymagam.

 

W myśl tej zasady Bisanga może Ci nawet transplantować włosy na policzki i czoło.

 

yeti011.jpg


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na konsultacjach

mam 26 lat jestem na finie od 6 miesięcy i loxonie od 3 miesięcy , przód mam naprawdę bardzo przerzedzony

Bisanga powiedział że jestem za młody, a obniżanie linni ''nie jest dla mnie '' bo nie wiadomo jak łysienie będzie postępować, mówił że obniżanie linni jest dla osób bardzo wysokim czołem badz bardzo wysokim

zaproponował wypełnienie zakól około 1000 grafts, ale powiedział że ''samego środka'' nie da się ruszyć bo ryzyko shocklossu jest za duże

powiedział też stanowczo że linni nie będzie mi obniżał

donor powyżej przeciętnej

738974277_20160307_162724(3).thumb.jpg.4be8f54e14888bc2d1c3223b464498eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj zdjecie z normalnymi suchymi wlosami, takie mokre to u normalnego nielysiejacego czesto wygladaja slabo!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj włosy suche ale są bardzo długie, i sprawiają na tym zdjęciu wrażenie dużo gęstszych niż są w rzeczywistości

20160307_162546.thumb.jpg.8c37ab05d5db862600548e7eb6cd698f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Behaviorakles pisze - po prostu zrób te zakola jak radzi doktor, bez napalania się na obniżenie linii i mocno wbił sobie w głowę takie oczywiste równanko:

szczęście = rzeczywistość - oczekiwania z którym każdy z nas musi się pogodzić

Serio nie masz tragedii, chociaż oczywiście ze swojej perspektywy możesz podchodzić do tematu nieco inaczej.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 8 miesięcy po zabiegu nie czułby takiej potrzeby, aby obniżać linię bo sam efekt 1000 graftów na ten obszar byłby bardzo dobry wizualnie.

 

A oni (doktórki od HT) właśnie mają to do siebie, że obniżanie linii dają dla wysokoczołastych


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady ale mniej więcej wiem co chciałem zrobić

nie uważam się za mądrzejszego od Bisangii ; )

moim celem jak się okazało trochę nierealnym

było aby Cały przerzedzny obszar czyli tak naprawdę prawie cały przód równomiernie wzmocnić ,

nie tylko zakola , ale również ''obszar Norwood 3'' czyli wszczepiać przeszczepione włosy między włosy natywne

okazało się to niemożliwe z powodu zbyt dużego ryzyka shocklossu o czym wspominałem

 

ja bardzo cenię zdanie doktora Doktora i skoro tak mówi to 1000 grafts w zakola powinno dać duża poprawę

 

Inna bardzo dobra dobra klinika powiedziała mi że może wypełnić nie tylko zakola ale również zrobić nową cienką linnię włosa , nie ruszając włosów natywnych znajdujących się za nią , omijając shockloss i dając bardzo dobry efekt

 

i tu własnie pytanie i własciwie cel mojego pytania do Autora czy włosy z tak wzmocnioną linnia włosa bez ingerencji w włosy natywne za nią

da się czesać tylko do góry ?

 

wiem że to może wydawać się bzdurą ale dla mnie to istotne bo nigdy nie czesałem włosów do góry

tylko nosiłem grzywkę ,albo czesałem na bok

a na mój prosty chłopski rozum czesanie włosów w ten sposób , po takim zabiegu może być utrudnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlosy po przeszczepie niczym nie roznia sie od pozostalych. Mozna je, przynajmniej u mnie, dowolnie ukladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dni temu zrezygnowalem z fina. Od pewnego czasu bralem 0.25 g na dzien pozniej przeszedlem na 0.5 Pon sr i piatek i dzieki temu poczulem ze fin oslabial moja erekcje i poped. Od wielu miesiecy nie czulem sie tak swietnie jak teraz. Troche sie boje utraty wlosow, juz od kilku miesiecy czuje jak grzywa sie przerzedza ale wiem ze wlosy nie sa warte tego zeby sie zatruwac i zyc jak eunuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przejsc na blokery zewnetrzne

 

Fin to syf I nie tkne sie tego za mlody jestem

 

natomiast uzywam zewnetrznych blokerow I dziala rewelacyjnie na mnie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 dni temu zrezygnowalem z fina. Od pewnego czasu bralem 0.25 g na dzien pozniej przeszedlem na 0.5 Pon sr i piatek i dzieki temu poczulem ze fin oslabial moja erekcje i poped. Od wielu miesiecy nie czulem sie tak swietnie jak teraz. Troche sie boje utraty wlosow, juz od kilku miesiecy czuje jak grzywa sie przerzedza ale wiem ze wlosy nie sa warte tego zeby sie zatruwac i zyc jak eunuch.

 

Jaki eunuch w takiej malej dawce? Zrobiles podstawowy blad przed ktorym przestrzegam kazdego. Zrobiles najpierw ht bez planu na przyszlosc. Fin nie jest rozwiazaniem na lata. Teraz reszta poleci i albo zostaje kolejne ht albo maszynka z ktora nie wiadomo jak bedzie sie reszta komponowac.

Sprobuj duta co 5-7 dzien, po finie mialem spore uboki i nie jest dla mnie moze w tym przypadku tak tez jest. Jezeli nie to RU albo CB zostaja , bo szkoda zegnac sie z wlosami tym bardziej po ht, no bez sensu;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dut działa na takiej samej zasadzie jak fin, to troche dziwne nie mieć uboków po mocniejszym ducie, a mieć po słabszym finie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje przejsc na blokery zewnetrzne

 

Fin to syf I nie tkne sie tego za mlody jestem

 

natomiast uzywam zewnetrznych blokerow I dziala rewelacyjnie na mnie

 

Pozdrawiam

jakie np "blokery zewnętrzne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież dut działa na takiej samej zasadzie jak fin, to troche dziwne nie mieć uboków po mocniejszym ducie, a mieć po słabszym finie

 

Tez tak myslalem, natomiast w praktyce jest zupelnie inaczej. Wiele osob stosujacych fina i majacych uboki, po przejsciu na duta ich nie zauwazyli. Jest to nowoczesniejszy lek i stosujac go co kilka dni dziala lepiej od fina. Nikogo do niczego nie namawiam sam nie jestem happy , ze musze go uzywac, ale chcac wlosy trzeba sie poswiecic. Poddac sie i wylysiec jest najlatwiej , jednak to ostatecznosc, ktora mam nadzieje za szybko nie nastapi w moim przypadku. Dopóki jest o co walczymy dalej:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób mógłby być nowocześniejszy skoro uboki są spowodowane zmniejszeniem dht jeśli ktoś ma uboki od zmniejszania go 70% to tym bardziej powinien przy 80%. Chyba, że dut nie działałby systemowo, ale niestety to nie disneyland. Zauważyłeś już jakieś efekty na ducie ? Rozumiem, że uboków 0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w jaki sposób mógłby być nowocześniejszy skoro uboki są spowodowane zmniejszeniem dht jeśli ktoś ma uboki od zmniejszania go 70% to tym bardziej powinien przy 80%. Chyba, że dut nie działałby systemowo, ale niestety to nie disneyland. Zauważyłeś już jakieś efekty na ducie ? Rozumiem, że uboków 0 ?

 

Zauwazylem zatrzymanie, ale wciaz uzywam ostatki CB , ktore sie koncza wiec wkrotce bede solo na samym ducie;/ Uboki mialem spore na poczatku z czasem przeszly te powazne i zostalo na zmniejszonym libido, ktore i tak o dziwo mam wciaz wysokie , bo ochota na sex jest dosyc czesto oraz jakosc spermy/ilosc plemnikow raczej pozostawia wiele do zyczenia- bede to musial z czasem zbadac, reszta na 5.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...