free web hit counter Skocz do zawartości
blue

[26 lat] Chyba zaczyna być źle...

Rekomendowane odpowiedzi

o co Ty pytasz ?? ten kolega odzyskał gęste włosy i moze cieszyc sie zyciem na Majorce


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, widziałem go wczoraj na plaży z trzema seksownymi azjatkami popijającego najdroższego drinka ze swoim nw0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak sie wydalo ja do niego dołącze za rok takze te lato bede sie ukrywac w piwnicy


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy, to mój mokry sen każdej nocy

Ja wciąż na starych śmieciach z kamuflowanym nw1-2

I chyba drobny regres na grzywce, ale nie jest tak źle póki są Azjatki i drinki XD

 

 

 

@severyn90, nie używałem i nie używam Emu. Kiedyś pewnie wypróbuję.

Używam zawsze 2 godz przed myciem oleju lnianego (zimnotłoczony) + odrobina arganowego + odrobina rycynowego. Taki mix dobrze zmieszany ze strzykawki 3ml nakładam na głowę.

Jeżeli masz włosy wysokoporowate to radzę olejować na wilgotno. Ja spryskuję lekko wodą z syfonu. Od kiedy zacząłem tak robić poczułem korzystną różnicę.

Na wysokoporowate nie poleca się oleju kokosowego, bo tworzy (jeszcze większe) siano, co potwierdzam na własnym przykładzie.

 

 

btw.

Już mam z Dutem rok za pasem. Lada chwila załatwiam 4 paczkę Avodartu.


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuję oczywiście. Wszystko tak samo - zarówno kuracja jak i stan.

A nie... mała zmiana - do oleju lnianego dodaję niewielką ilość drobno posiekanej papryki chilli i/lub habanero wraz z kilkoma pestkami (codziennie trzeba wstrząsnąć i do lodówki).

Myślę, że jest ani lepiej ani gorzej. Tzn. czubek ciut lepiej, a linia ciut gorzej, więc na zero poniekąd. Choć z maskowaniem linii nie mam większych problemów.

Jednak jest kilka osób mi bliskich, które powiedziałyby, że jeszcze nigdy nie miałem tak gęstych i zajebistych włosów. Zdarzyło się niedawno, że pewien ktoś posądził mnie o perukę... Więc sam nie wiem xD

 

Moim największym przekleństwem od urodzenia - niezależnie od łysienia - jest chyba to, że jestem obdarzony przez naturę wysokim czołem Potęguje to zły efekt łysiny/zakól. Gdybym miał niższe czoło to nie przejmowałbym się aż tak zakolami...

No i skłonność włosów do suchości z którą radzę sobie w trudach. Teraz jeszcze latem dostało im się od tych upałów : /

 

W każdym razie wypadają ciągle nieznacznie, zaś gęstość jest niestratna.

Tym razem pewnie też wszystko pójdzie według schematu jak ustaną upały i przyjdzie ochłodzenie - będzie się sypać wyraźnie mniej, poprawi się jakość, kondycja i gęstość.

 

 

Niedługo wrzucę fotki.


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej lniany dobry na wszystko.... mozna by sie pokusic o takie stwierdzenie. Kiedys mialem fajny artykul o zawartosci bialek pge2, pgf2 i pgd2 w kwasach omega 3 i 6 ale posialem to gdzies.....

 

blue wrzuc fotki, az jestem ciekaw jak to u Ciebie wyglada po kuracji avodartem i wysokim czolem. Ja mam tyle gorzej, ze nw3 i rzadkie wlosy. Jedziesz na samym avodarcie czy jakis wspomagacz tez jest w kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaję foty jak zapowiedziałem.

Szału nie ma moim zdaniem, a poza tym zdjęcia nie oddają pełni.

 

W kwestii nawilżenia jest trochę lepiej. Stosuję od tygodnia balsam firmy Agafi (przy myciu mieszam niewielką ilość z szamponem tej samej marki). Włosy nie są takie suche i druciaste.

Jakby co, poniższe foty robione sprzed czasu w którym zacząłem stosować balsam.

 

 

CAM01281.thumb.jpg.b47225408df23669dc4ae7db364e077b.jpg

CAM01286.thumb.jpg.050dceba491bc39cea87595bc2cda04e.jpg

CAM01283.thumb.jpg.5485a2c5c2131d69cd644375476b367b.jpg


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow co efekt! Mega dut na ciebie zadzialal! Pomysl z cynkiem w takiej dawce tez niezly dzieki temu zmniejszasz uboki i to sporo... Zakola juz minimalne , wkrotce nie bedziesz wiedzial co to jest za termin nawet


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś fotki zakoli, żeby porównać ze stanem początkowym? Jak sam oceniasz - zmniejszyły się istotnie, był odrost?

 

Generalnie oczywiście widać poprawę, ale na pewno również pomogło zapuszczenie włosów, które optycznie maskują ubytki.


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ arczi098

Zamawiasz tutaj https://www.doz.pl/leki/p8146-Avodart

Potrzebna recepta by odebrać potem w aptece przy zakupie (cena ta sama co na stronie, koszt przesyłki 0zł).

 

@ Radek41

Jedyne fotki jakiem mam są tu na forum, w tym temacie.

 

 

Dzięki.


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...