free web hit counter Skocz do zawartości
pieknylolo

Kirkland, Loxon, Rogaine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie tych środków dotychczas byłem zwolennikiem loxonu 5% (dwa lata już nie stosuje planuje powrót do minox-a) . Czy nie lepiej zainwestować w Rogaine albo Kirkland. Nigdy nie stosowałem mimox-a z tych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pianka Rogaine ma najsłabsze działanie . Loxon i Kirkland mają podobne działanie , ale Kirkland ma więcej glikolu. Zatem schnie dłużej i może podrażnić skórę .

Od wyżej wymienionych środków lepszy jest minox w żelu , ale najlepsze efekty będą po mezo z minoxem . Ale ból masakryczny, więc jest to rozwiązanie tymczasowe i tylko dla twardzieli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pianka Rogaine ma najsłabsze działanie . Loxon i Kirkland mają podobne działanie , ale Kirkland ma więcej glikolu. Zatem schnie dłużej i może podrażnić skórę .

Od wyżej wymienionych środków lepszy jest minox w żelu , ale najlepsze efekty będą po mezo z minoxem . Ale ból masakryczny, więc jest to rozwiązanie tymczasowe i tylko dla twardzieli .

 

 

Dziękuje bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej działa w żelu ale trudno go dostać


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o pianke to tylko qgain, jest najtanszy.

Co jest smieszne, zamowilem przez uk ebay a doszla paczka z Polski! W Polsce chyba tego dostac nie mozna nawet...

Wiem, ze od zawsze minox byl sugerowany, zeby stosowac glownie na korone i tam mozna niby najszybciej odzyskac cos, ale czegos takiego jeszcze nie widzialem:

Do not use if "your hair loss is on the front of the scalp. 5% minoxidil is not intended to treat frontal baldness or receding hairline"


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest mówione żel , żel jeszcze raz żel, - to jakie konkretnie minoxy polecacie w żelu ? Albo jaki 15% z gotowców najlepszy i żeby nie sklejał włosów i nie zostawial syfu przede wszystkim ? Wiem że Xandrox kiedyś był i każdy chwalił a tera go nie ma, natomiast na stronie Xandroxa są tam jakieś dostępne, być może to tylko inna nazwa i szata graficzna ? http://www.xandrox.com/ - tu strona. Jakie kto zna dobre 15% we ?

 

Wiem że nieraz minox jest stosowany w mezo, najlepiej jednak byłoby mieć mesoguna (taniej by to może wyszło w czasie dłuższej perspektywy używania), można by też robić inne mieszanki jak i stosować inne specyfiki niż gotowe koktajle. Ból fizyczny nie jest dla mnie problemem i nigdy nie był, Sugaar powiedz więcej jak testowałeś rozwiązanie takie. Jakie efekty w porównaniu do wcierki tradycyjnej ? Zastanawiam się nad mesogunem do innych substancji to może do minoxa też by się sprawdził. Myślę też nad dermapenem który napewno spowodowałby lepsze wchłanianie wszelakich wcierek. Bo mesogun to wielki wydatek niestety.

 

Jeszcze pytanko czy może lepiej byłby używać zwykłego 5% ale 3ml niż 15% 1ml ? Osobiście wydaję mi się to dobrym rozwiązaniem, Angel też potwierdził że to chyba dobry pomysł.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie wypowiedział, dobra dziękuję...

Na YT ktoś wstawił filmik

który niby ma dowieźć że ten ''nowy xandrox'' to scam. Nie wiem być może, ale z dostępnej mi wiedzy wynika że nie zawsze i nie w każdych warunkach, zależy też od czystości i domieszek innych substancji, minox (szczególnie duże stężenia) ma kolor żółtawy.

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co mamy wiecej odpowiedziec, skoro napisalem ci juz opcje, ktore masz.

Na twoim miejscu albo proszek i robienie samemu stezen itd, albo pianka ktora wyjdzie ci 160 zl na miesiac stosujac 2x po 3x ml dziennie a wysycha w mgnieniu oka, wiec nie bedziesz mial problemu ze stosowaniem.

 

Teraz ja mam problem, bo 1raz stosuje pianke i moze ktos mi napisac jak tego stosowac?!

To znaczy jak to nakladac,zeby dobrze wetrzec w oba zakola? Naloze na jedno zakole to szybko zlatuje i nie zdaze nalozyc na drugie. Psikne na reke to znowu zostaje wiekszosc miedzy palcami i na dloni, bo szybko wysycha/ zmienia sie w plyn i nagle bum wysycha.

Dodam, ze 1 psikniecie = 1ml , wiec musze uzyc tego szybko i w oba zakola za jednym zamachem...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Angel, chodziło mi tutaj że są starzy wyjadacze na tym forum odnośnie minoxa. chodziło mi bardziej że nikt sie nie wypowie co do tego xandroxa, co tu o tym myśleć Jak czytam nieraz stare posty to ludzie chwalili tego starego xandroxa.

 

Mówisz że masz taki oto problem.....hmmm - to nie taki problem, szybko psiknij i staraj się szybko zebrać druga ręką (albo tą samą jak odstawisz pokemnik, albo niech Ci ktoś psiknie, a Ty już w pogotowiu obydwie wolne łapy ). Nie stosuję takiej pianki narazie , ale jak oglądałem filmiki to tam jakoś sobie radzą zawsze. Tą zebrana ilość tej pianki kładź szybko na drugie zakole. Jak masz wątpliwości co do czasu tego szybkiego wysychania czy zamienianai się w płyn (że to niby gorzej czy tam jak) to zmieniaj zakola czyli raz pierwotnie psikaj lewe a raz prawe zanim zbierzesz połowę ręką. Albo może da radę lekko przycisnąć dozownik i tym samym słabiej psiknać (ok. 0,5ml) a operacje za chwilę powtórzyć na drugim zakolu, niektóre dozowniki napewno to umozliwią, albo spróbować dwoma rękami dla łatwiejszej kontroli nad powolnym psiknięciem bez takiego natychmiastowego impetu tzn. nie opierać o łeb tylko w jednej ręcę trzymać pojemnik a w drugiej tą główkę z dozownikiem. (Nieraz używajac innych pianek technicznych a potrzebując cienki strumień albo mniejszą ilość tym sposobem udawało mi się ''zmusić'' dozownik do innej pracy niż zaprojektowany he he.) Nie sądzę też żeby to miało jakiś wielki negatywny wpływ na działanie, na późniejsze działanie minoxa, minox i tak wchłania się wolno i słabo a to że zmienia szybko postać w tym przypadku to normalna rzecz zapewne - tak jak z każdą inną pianką innego przeznaczania np. do stylizacji itp. Żeby zachować jakąś symetrię w szybkości przemiany w codziennym stosowaniu tego zmiana zakola wydaję się dobrym rozwiązaniem. Raz poprostu psikniesz jako pierwsze lewe a raz prawe. Pianke wymyślili po to tylko żeby była łatwiejsza w użytkowaniu dla niektórych osób. Nawet jak zmieni postać i wyschnie to napewno zostawia jakaś powłokę i to nie jest tak że wchłania się natychmiast w ułamku sekundy. Sam widzę że tak jest po wyschnięciu płynnego NR09 - nawet jak dobrze rozsmaruję to i tak pozostawia taką powłokę która jest widoczna jak się przyjrzysz. Może są też pianki inne które mają więcej psiknięć na 1ml wtedy problem znika taki. Choć nie wiem bo nie zgłębiałem jeszcze rynku pianek. Jeśli chodzi o te co testowałem to na jednym pisali że 4 psiknięcia to 1ml a na drugim tym w płynie że 8 co mi się wydaję za dużo jak na 1ml bo coś szybko go zużyłem, tamten natomiast w tym kremie dawkowany zgodnie z instrukcją wystarczył na trochę dłużej niż miesiąc, oba są po 60 ml/opakowanie. Podobno są też pianki 10% ale rzadziej się je spotyka. Kupiłem następnego z serii NR10 jednak, dam jeszcze szansę innym (będę testować) a jak nic mi nie podpasuje to będę rozrabiać samemu, piankę też może przetestuję.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam stosowalem ten xandrox, bodajze 12% no najgorszy nie byl, ale tez mial takie gruzki dziwne, jakby postac kleju z dodatkami. Co do starych wyjadaczy to kazdy kto dluzej stosowal minoxa raczej sie z nim pozegnal, stosuje go od poczatku kuracji- sam mysle sie z nim kiedys pozegnac, bo mam dziwne przeczucie, ze zbyt wiele to ona mi nie pomaga, chociaz kto to wie...

Ok, dzieki za bardzo rozlegle opisanie stosowania, tak tez postaram sie zrobic- chociaz wiadomo ,ze straty jakies musza byc, czyli splynie cos po czole, pozostanie cos miedzy palcami itd, jednak pianke i tak stosuje max 1x dziennie tak 5 dni w tyg, reszta plyn, bo wtedy mam czas na odczekanie. Pianke kupilem tylko dlatego, bo czasami po pracy mam 2 h ze musze isc spac, to wtedy sie przydaje, nie trzeba czekac az tyle niczym zacznie stosowac sie CB po niej.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie jest mówione żel , żel jeszcze raz żel, - to jakie konkretnie minoxy polecacie w żelu ? Albo jaki 15% z gotowców najlepszy i żeby nie sklejał włosów i nie zostawial syfu przede wszystkim ? Wiem że Xandrox kiedyś był i każdy chwalił a tera go nie ma, natomiast na stronie Xandroxa są tam jakieś dostępne, być może to tylko inna nazwa i szata graficzna ? http://www.xandrox.com/ - tu strona. Jakie kto zna dobre 15% we ?

 

Wiem że nieraz minox jest stosowany w mezo, najlepiej jednak byłoby mieć mesoguna (taniej by to może wyszło w czasie dłuższej perspektywy używania), można by też robić inne mieszanki jak i stosować inne specyfiki niż gotowe koktajle. Ból fizyczny nie jest dla mnie problemem i nigdy nie był, Sugaar powiedz więcej jak testowałeś rozwiązanie takie. Jakie efekty w porównaniu do wcierki tradycyjnej ? Zastanawiam się nad mesogunem do innych substancji to może do minoxa też by się sprawdził. Myślę też nad dermapenem który napewno spowodowałby lepsze wchłanianie wszelakich wcierek. Bo mesogun to wielki wydatek niestety.

 

Jeszcze pytanko czy może lepiej byłby używać zwykłego 5% ale 3ml niż 15% 1ml ? Osobiście wydaję mi się to dobrym rozwiązaniem, Angel też potwierdził że to chyba dobry pomysł.

 

 

Co byś nie stosował, to i tak efekt będzie krótkoterminowy. Minoxa trzeba raz w roku odstawić i po pewnej przerwie rozpoczynać kurację od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń temat tego odstawiania - przecież wtedy niby na głowie robi się armagedon i cały minoxowy progres się traci.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym odstawieniem to nie jest to głupie, wydaję mi się że chodzi o to żeby nie powodować ciągłym stosowaniem minoxa przyzwyczajania się do niego a tym samym osłabienia czy nawet zaniku jego efektów. Zaczynając od nowa robiąc perzerwe jakąś, można napewno liczć bardziej na znowu dobry efekt po raz kolejny. Jak jest stosowany bloker cały czas (a już nie mówię o moich blokerach ) to nie powinien się od razu zrobić armagedon po odstawieniu minoxa. Czytając o minoxie zawsze przeważnie kudły się sypią jak ktoś odstawi a nie stosuje żadnego blokera albo bardzo słabe. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł odstawić po roku czy 1,5 na jakiś chociaż krótki czas (miesiac czy dwa), pod warunikiem bycia na blokadzie, cały czas monitorować stan a w razie czego reagować i ostro przy..ć minoxem znowu o ile minox nie szkodzi komuś oczywiście.

 

Sugaar powiedz jeszcze coś wiecej myślisz o wstrzykiwaniu minoxa w scalp albo o tym żeby zamienić 1ml 15% na 3ml 5%.

Mam też chyba rację że z tym odstawieniem to o to chodzi mniej-więcej ? Są przecież ludzie co całymi latami stosują minoxa z przerwami właśnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pamiętam dyskusje odnośnie minoxa i przeszczepu - gdy trzeba na kilka tygodni przed go odstawić na czas zabiegu - że jest to bardzo niekorzystne i chyba nawet sugaar opisywał to na swoim przykładzie, dlatego teraz jestem lekko zdziwiony?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozwiń temat tego odstawiania - przecież wtedy niby na głowie robi się armagedon i cały minoxowy progres się traci.

 

Minoxa stosuje się tylko wtedy , gdy na głowie jest już armagedon ( wysokie NW, DPA ) . Przy niskim NW nie warto ryzykować .

 

 

Z tym odstawieniem to nie jest to głupie, wydaję mi się że chodzi o to żeby nie powodować ciągłym stosowaniem minoxa przyzwyczajania się do niego a tym samym osłabienia czy nawet zaniku jego efektów. Zaczynając od nowa robiąc perzerwe jakąś, można napewno liczć bardziej na znowu dobry efekt po raz kolejny. Jak jest stosowany bloker cały czas (a już nie mówię o moich blokerach ) to nie powinien się od razu zrobić armagedon po odstawieniu minoxa. Czytając o minoxie zawsze przeważnie kudły się sypią jak ktoś odstawi a nie stosuje żadnego blokera albo bardzo słabe. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł odstawić po roku czy 1,5 na jakiś chociaż krótki czas (miesiac czy dwa), pod warunikiem bycia na blokadzie, cały czas monitorować stan a w razie czego reagować i ostro przy..ć minoxem znowu o ile minox nie szkodzi komuś oczywiście.

 

Sugaar powiedz jeszcze coś wiecej myślisz o wstrzykiwaniu minoxa w scalp albo o tym żeby zamienić 1ml 15% na 3ml 5%.

Mam też chyba rację że z tym odstawieniem to o to chodzi mniej-więcej ? Są przecież ludzie co całymi latami stosują minoxa z przerwami właśnie.

 

 

Wstrzykiwanie daje dobre efekty , ale także tymczasowe.

Nie wiem na jaki obszar aplikujesz tego minoxa. Jeśli na mały obszar to lepiej 1 ml 15 %.

 

Kuracja minoxem daje tymczasowe efekty wizualne, więc odstawianie raz w roku ma sens. Przez 10 miesięcy w roku masz dobry stan, a przez kolejne 2 miesiące robisz przerwę i jest jakiś regres.

U mnie po powrocie do stosowania reakcja włosów na minox jest bardzo szybka.

Jeśli nie zrobisz tej przerwy to i tak osiągniesz regres ,tylko trochę później.

Stosowanie minoxa ciągle ( bez przerw ) powoduje , że przez 10 miesięcy jest dobrze, a przez kolejne x miesięcy lub lat dużo gorzej. W perspektywie długoletniej bardziej opłaca się odstawiać minoxa raz na jakiś czas niż stosować ciągle. Zwłaszcza jak reakcja włosów na minoxa jest bardzo dobra.

 

Dopóki naukowcy nie przebadają wnikliwie oddziaływania minoxa na włosy to trzeba się będzie męczyć z odstawianiem i powracaniem do kuracji. Ale jeśli ktoś dba o aspekty wizualne czupryny to nie ma innego wyjścia jak stosowanie minoxa z przerwami.

 

Wyjątek stanowią osoby, które miały uboki od minoxa. Odstawianie potęguje ryzyko uboków, więc lepiej nie próbować i jeśli już stosować minoxa, to bez przerw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugaar, minox dał Ci zauważalną poprawę stanu na głowie? Jakiego minoxa używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nigdzie nie czytałem jeszcze, żeby robić przerwy. Na yt i na forach albo są dramaty albo po prostu sytuacja wraca do takiej jaka była przed rozpoczęciem minoxa - ale to wtedy gdy używanie minoxa za dużo i tak nie pomagało.

Angel ciśnie już tyle lat bez odstawiania chyba? Innych takich długoterminowych użytkowników na forum nie kojarzę.

 

No i powtarzam, że czytałem wiele razy jakies historie, że ludzie bali się przed przeszczepem odstawić na te kilka tygodni bo może być kiepsko i nie do odratowania. Albo porównanie że minox jest jak mafia - raz wejdziesz i zostajesz na całe życie czy jakoś tak Także rozwińcie temat.

 

Piszesz, że bez odstawienia i tak będzie regres np. po roku. JAK TO??

Chyba prędzej przyjmijmy, ze podczas pierwszych miesiecy stan sie poprawia i nazywamy to widocznym progresem, po czym przychodzi okres stagnacji bo stan pozostaje w miejscu przez jakis czas, ale nie jest to regres tylko maksimum osiągnięte na takiej dawce minoxa i po prostu dla pełni szczęscia dalej go stosujemy z ciągle takim samym stanem - przy rownoczesnym stosowaniu blokera oczywiscie. No ale moze się myle bo dopiero kilka miesiecy go stosuje?

 

Tutaj jeszcze pytanie do sugaara jak na Ciebie minox zadziałał - poprawił tylko grubość czy zrobiło się ogólnie gęściej i na jaki obszar stosowałeś. Wgl kilka miesiecy temu pisałeś, że podzielisz się jakimś swoim wątkiem i sytuacją - bo obecnie jesteś jak taki "forumowy ninja".


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel ciśnie już tyle lat bez odstawiania chyba? Innych takich długoterminowych użytkowników na forum nie kojarzę.

 

Klasyczny przykład osoby , która nie powinna się brać za minoxidil .

 

 

Chyba prędzej przyjmijmy, ze podczas pierwszych miesiecy stan sie poprawia i nazywamy to widocznym progresem, po czym przychodzi okres stagnacji bo stan pozostaje w miejscu przez jakis czas, ale nie jest to regres tylko maksimum osiągnięte na takiej dawce minoxa i po prostu dla pełni szczęscia dalej go stosujemy z ciągle takim samym stanem - przy rownoczesnym stosowaniu blokera oczywiscie. No ale moze się myle bo dopiero kilka miesiecy go stosuje?

 

Mało realne. Stan fryzury wraca do punktu wyjścia, albo i gorzej.

 

Tutaj jeszcze pytanie do sugaara jak na Ciebie minox zadziałał - poprawił tylko grubość czy zrobiło się ogólnie gęściej i na jaki obszar stosowałeś. Wgl kilka miesiecy temu pisałeś, że podzielisz się jakimś swoim wątkiem i sytuacją - bo obecnie jesteś jak taki "forumowy ninja".

 

Kilka fotek , które udało się na szybko znaleźć jest poniżej . Miałem zrobione fotki pod tym samym kątem, ale musiałbym spędzić pół niedzieli na szukaniu w starych folderach.

Niestety , ale przy jednym dniu wolnym od pracy nie można sobie pozwolić na komfort ciągłego pstrykania fotek aktualizacyjnych ( ostatnie zrobiłem 8 miechów temu ), więc nie byłoby co wstawiać do własnego tematu.

a.thumb.JPG.2ffcaffc8b8a58da76b3295206c0e095.JPG

b.thumb.JPG.ed37f417030b897e6bc4bf68888eae9a.JPG

c.thumb.JPG.681bb733ca146797e517531319075929.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo wyraźny progres. Kolejny przypadek DPA z wyraznymi efektami po minoxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugaar z tymi fotkami to bardziej mi chodziło, żeby w jednym miejscu była krótko twoja historia, z jakim stanem wyjściowym startowałeś i jak go teraz utrzymujesz, ile lat, czy był przeszczep itp. - bo sporo piszesz tylko zawsze przynajmniej ja nie miałem do czego tego odnieść tak praktycznie - i wiadomo nie ma co często pstrykać tych fotek bo to tylko robi bajzel w głowie

 

Co do minoxa to nie wiem o co idzie jakieś takie bezsensowne spieranie, po prostu z tego co ja przeszukiwałem fora to jeszcze nigdy nie spotkałem się z pomysłem odstawiania raz w roku czy czymś podobnym. U nas też niczego podobnego jeszcze nie czytałem. Dlatego dopytuje o co dokładnie chodzi?

Z odstawiających to kojarzę np. historie virus_ek - który odstawił gwałtownie fina i minoxa i była kaszana, której potem chyba sam żałował.

Co do angela to czy jest jakiś inny taki prawdziwy long-user aktywny jeszcze na forum?

 

Jesteśmy tutaj WSZYSCY chyba w podobnym celu, także jak coś masz fajnego i dokładnie nie chce ci się opisywać to wrzucaj jakieś źródła/linki do danego tematu gdzieś na innym forum albo zaznaczaj, ze sam testowałeś w ten czy inny sposób i fajnie na ciebie zadziałało lub nie. W taki sposób i ja dowiem się czegoś nowego i wszyscy będziemy do przodu!


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel ciśnie już tyle lat bez odstawiania chyba? Innych takich długoterminowych użytkowników na forum nie kojarzę.

Klasyczny przykład osoby , która nie powinna się brać za minoxidil .

 

 

 

Co masz na mysli, dlaczego nie powinienem sie brac za minoxidil ?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z odstawiających to kojarzę np. historie virus_ek - który odstawił gwałtownie fina i minoxa i była kaszana, której potem chyba sam żałował.

Co do angela to czy jest jakiś inny taki prawdziwy long-user aktywny jeszcze na forum?

 

 

Też około rok temu odstawiłem fina i minoxa jednocześnie. Kaszana była straszna, co zresztą widać na fotkach w mojej historii. Później jednak wróciłem do minoxa, a fina zamieniłem dutem, co po paru miesiącach pozwoliło mi wrócić do stanu sprzed przerwy lub może nawet trochę lepszego. Efekt częściowo też widać na ostatnich fotkach, które zamieściłem w swoim wątku. Miesiąc później było jeszcze lepiej, ale już nie robiłem fotek. Nie wiem co by było dzisiaj, jakbym nie odstawił w końcu duta, bo było coraz lepiej. Kiedy odstawiłem minoxa pierwszy raz, jakieś 10 lat temu na około miesiąc czy dwa, włosy bardzo poleciały i później już nigdy pierwotnego stanu nie odzyskałem, ale to były czasy, kiedy nawet nie myślałem jeszcze na poważnie o blokerach, no chyba, że takimi nazwiemy wierzbownicę, czy saw palmetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi żeby odstawić minoxa na chwilę ale nie odstawiać blokerów, tego odstawionego minoxa można też zastąpić np. bimatoprostem na czas tej przerwy, albo czymś innym jeszcze.

 

Z wszelakich wykresów/badań (które są zresztą tu też wklejone na tym forum) wynika przecież jasno że minox działa bardzo dobrze na początku jego zastosowania a wraz z upływem czasu traci swoje mega działanie na włosy, więc i tak czy tak efekty od minoxa prędzej czy później się osłabią (nieraz to może być ten rok o którym mowa a nieraz może trochę dłuższy czas). Dlatego żeby nie dopuszczać niejako do przyzwyczajania się włosów czy skóry do niego i spowodować ponowne mega działanie po krótkiej przerwie - jechać znowu max-em. I tak jak pisałem powyżej, można go zastąpić innym stymulatorem - zmienianie substancji co jakiś czas napewno jest dobre z punktu widzenia przyzwyczajania się do nich organizmu w tym skóry i włosów. A ludzie gadają różnie nt minoxa, jeden mówi że miał/ma linienie jak tylko zaczał stosować a inny powie że nie, tak samo z odstawieniem. Zazwyczaj minox czy to używany solo czy odstawiony sprawia problemy jeśli jest właśnie czy był używany solo (bez blokerów). Można też nie odstawiać wcale a tylko zmniejszyć dawkę czy stężenie na te przykładowe 2 m-ce czy miesiac, np. stosując ciągle stężenie 15% zjechać do 5%, stosując 5% zjechać do 2% - opcji jest wiele, można też zamienić płyn na żel czy żel na piankę, moim zdaniem wszelaka manipujacja po jakimś dłuższym czasie używania minoxa ma sens i sam też będę tak próbował. Oczywiście bloker to konieczność, a nie jak niektórzy wy**bią wszystko z kuracji co pomaga a potem się dziwią że kaszana i efekt łooooooo.... k...a posypało się.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...