free web hit counter Skocz do zawartości
Vresz

17 lat łysienie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat i wydaję mi się że zaczynam mieć problem z moimi włosami . Zdaję mi się że łysieje . Włosy wydają się rzadsze i robią się coraz większe zakola ,nie mam wysokiego czoła tylko duże zakola . Mój ojciec na tą chwilę ma bardzo bardzo rzadkie włosy na środku głowy , dodam że w dużym stopniu przetłuszcza mi się czoło , tak samo jest z włosami . Co o tym sądzicie ? Byłem o pani dermatolog ale jakby to powiedzieć olała sprawe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli nie masz innych problemów ze zdrowiem ani silnego stresu lub złej diety, a łysienie postępuje wg wzorca (skala Norwood-Hamilton), to masz łysienie androgenowe.

 

Natomiast przetłumaczenie się włosów lub lojotok, to częste problemy towarzyszące przy łysieniu androgenowym / dziedzicznym.

 

Dermatolog zawsze to oleje.

 

A jeśli chcesz z tym walczyć, to w tak młodym wieku raczej celował bym w słabsze środki: Eucapil, Vichy Neogenic, ew minoxidil (Loxon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym przede wszystkim uporać się ze stanami zapalnymi, ktore pewnie masz tzn. łojotok, łupież.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam łupieżu nigdy nie miałem , mogę dodać że czasami swędzi mnie czubek głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...