free web hit counter Skocz do zawartości
qqq

23 lata - jak zacząć walczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Jack, mógłbyś sprecyzować stwierdzenie " duże dawki cynku" ? Ja tez od niedawna biorę cynk (1tab dziennie 15,0 mg), zastanawiam się czy to nie za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest faktycznie "nieciekawa", ale w żadnym razie nie beznadziejna. Aczkolwiek powinieneś dodać do fina jakąś dobrą wcierkę np revivogen. Sądzę, że fina/duta + revivogen mogłyby razem coś zdziałać. Mam na myśli oczywiście fina albo duta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ciągle polecasz ten revivogen . Trudno nawet doszukać się składu tego produktu , a cena powala na kolana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie chodzi o jakieś zajebiste odrosty, ale żeby utrzymać to co jest. Zdaję sobie sprawę, że jak przód pójdzie mi jeszcze trochę do góry, to już będzie maksymalna klęska.

A coś więcej o tym revivogenie? W necie nawet skład ciężko znaleźć.

Myślę, jeszcze nad mezoterapią np. przez 2 mce, zabiegi co tydzień, później rzadziej. Myślę, że mogłoby pomóc wzmocnić mi włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revivogen to wcierka. Dobry dodatek do terapii farmakologicznej. Na 99,9 % więcej pomoże niz mezoterapie i pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaje, że to wcierka, ale coś więcej na jej temat? Ciężko znaleźć więcej niż pare okrągłych zdań na jej temat w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcierka już od kilku dobrych lat na rynku, a jakoś nie słychać, żeby było po niej wielkie BOOM. W dodatku brak składu preparatów na str producenta jest co najmniej dziwne, wszystkie składniki bioaktywne, naturalne, pewnie znowu wyciągi z traw, liści i byle pierdół blokujących alfa 5 reduktaze.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ingredients

SD Alcohol 40 (Denat. Alcohol), Purified Water (Aqua), Linolenic Acid (Gamma & Alpha), Linoleic Acid, Oleic Acid, Saw Palmetto Extract (Serenoa Serrulata), Ethyl Laurate, Beta-Sitosterol, Caffeine, Octyl (Ethylhexyl) Gallate, Dodecyl Gallate, Pyridoxal 5-Phosphate, Tocopherol (Vitamin E), Procyanidin B2 (Vitis Vinifera Extract), Azelaic Acid , Zinc Sulfate, Menthol, EDTA, Perfume (Parfum).

 

To jest skład.

 

Generalnie jest kilka wcierek, które mogą coś pomóc : minoksidyl (wiadomo ryzykowna sprawa), revivogen, crinagen, eucapil, chronostim Ducray, dercos neogenic. Pewnie jeszcze coś by się znalazło, ale to tak na szybko. Wiadomo, że i tak najważniejszy jest fina/duta. Te wcierki to wspomagają działanie blokera.

 

Oczywiście możesz stosować RU lub sterydy (hydrokortyzon albo betametazon). Do wyboru do koloru.

 

Jednakowoż jak nie chcesz do fina dokładać jeszcze innych mocniejszych leków to pozostaje Ci wybranie jakiejś gotowej wcierki. Sam fin może nie wystarczyć dlatego zwyczajnie radzę, że warto coś do niego dołożyć. W sensie jakąś wcierkę. Szampony i suplementację pomijam to są już naprawdę tylko dodatki, które trzeba mieć dobrze dobrane, ale to nie od nich zależy sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jack, mógłbyś sprecyzować stwierdzenie " duże dawki cynku" ? Ja tez od niedawna biorę cynk (1tab dziennie 15,0 mg), zastanawiam się czy to nie za mało.

Mysle, ze wystarczy. Ja biore od jakiegos czasu 45 mg, ale po to, zeby chronic fajke, jakby cos zlego zaczelo sie dziac.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ingredients

SD Alcohol 40 (Denat. Alcohol), Purified Water (Aqua), Linolenic Acid (Gamma & Alpha), Linoleic Acid, Oleic Acid, Saw Palmetto Extract (Serenoa Serrulata), Ethyl Laurate, Beta-Sitosterol, Caffeine, Octyl (Ethylhexyl) Gallate, Dodecyl Gallate, Pyridoxal 5-Phosphate, Tocopherol (Vitamin E), Procyanidin B2 (Vitis Vinifera Extract), Azelaic Acid , Zinc Sulfate, Menthol, EDTA, Perfume (Parfum).

Dzięki za odpowiedź.

 

-- 15 mar 2015, 15:22 --

 

Poważnie myślę na mezoterapią DERMAHEAL HL

 

Zawiera m.in. takie peptydy jak:

DECAPEPTIDE-4 (CG-IDP2)- wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa

ACETYL DECAPEPTIDE-3- rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa

OLIGOPEPTIDE-24 (KERAMIN 1)- stymuluje proliferację (namnażanie) i migrację komórek włosowych

COPPER TRIPEPTIDE-1 (CG-PEPTYD MIEDZI)- wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe

 

Wygląda to przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mezoterapia nic nie da w twoim przypadku . Zrobiłem 5 zabiegów i z szóstego zabiegu zrezygnowałem .

Miniaturyzację włosów też mam większą niż ty , więc raczej nie masz się co zastanawiać na tą opcją .

Jeśli już mezoterapia to tylko mezo z minoxem albo IGF-1 LR3 .

 

Revivogen - patrząc po składzie cholernie drogi DODATEK do kuracji . Ale tylko dodatek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 zabiegów, to chyba trochę mało na kategoryczny osąd. W jakim odstępie czasowym te 5 zabiegów?

 

Tyle, że mezo z minoxem, to pewnie to samo co używanie minoxa na co dzień, tylko efekty trochę lepsze, a jak się odstawi to kaszana. I pytanie co z ubokami po wstrzykiwaniu minoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba sobie zadać pytanie czy w ogóle jesteś w stanie wytrzymać zabieg mezo z minoxem . Uboki to już sprawa indywidualna .

 

5 zabiegów mezo wystarczy , aby ocenić efekt. Na obszarze donoru było widać pozytywne efekty kuracji, na górze nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie coś takiego

http://estetyczna.krakow.pl/wlosy

 

Jeżeli mezo raz w tygodniu Dermaheal HL + minox, mogło by być skuteczne, to jest to opcja do rozważenia. Pytanie czy minox stosowany raz na jakiś czas w mezo, będzie dobrze działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , ale to bardzo droga opcja . 500 zł na tydzień x minimum 10 zabiegów ( faza uderzeniowa ) to wydatek 5000 zł .Do tego dochodzi koszt zabiegów przypominających, więc jest to zabawa na długie lata. Stosunek jakość / cena jest tutaj bardzo niekorzystny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link podałem tylko przypadkowo. Zupełnie abstrahując od ceny ciekawi mnie takie rozwiązanie z minoxem. Mówi się, że po odstawieniu minoxa wszystko wraca do stanu przed, lub jest jeszcze gorzej, a w przypadku mezo wystarczyłyby zabiegi przypominajace raz w miesiącu? Właśnie to mnie najbardziej nurtuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mezo z minoxem też nie możesz odstawić , ponieważ sytuacja się pogorszy. Nie wiem jakie przerwy między zabiegami przypominającymi byłyby najlepsze . To kwestie indywidualne .

Generalnie przyjmij zasadę, że korzyści ze stymulacji są dopóki stosujesz stymulator ( nie ma znaczenia jaki ) . Jak odstawiasz sytuacja ulega pogorszeniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie to mezo, jak masz kasę to wrzuć RU. Z tym, że ja na Twoim miejscu dołożyłbym RU do fina, nie zamiast fina. Lion wrzucał w innym temacie link na hairlosstalk odnośnie ewentualnego łagodzenia uboków po finie, i to Ci polecam na lekturę.


Proscar 1mg, Keto, Biotyna, Cynk, MSM.

Loxon 5% porzucony po 8 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie kiepskie włosy na języku, słabe, cienkie myślałem, że choć na to mezo byłoby dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lion wrzucał w innym temacie link na hairlosstalk odnośnie ewentualnego łagodzenia uboków po finie, i to Ci polecam na lekturę.

Możesz klepnąć ten link tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodal. Wiekszosc userow jednak bedzie odradzac. Na twoim miejscu lalbym na cala gore.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...