free web hit counter Skocz do zawartości
qqq

23 lata - jak zacząć walczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież on jeszcze blokera dobrze nie ogarnął , a co mówić w tym momencie o stymulatorze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywista sprawa jest, ze stymulator dodajemy najwczesniej z momentem wlaczenia do kuracji blokera... bylo walkowane pierdyliard razy


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym , że fin nie działa od razu . Niech najpierw spróbuje utrzymać obecną kurację chociaż ze 3 miesiące i dopiero później doda stymulator .

Może na samym finie gniazdo mu zarośnie . Z drugiej strony 0,33 fina na dzień to niewiele .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sie zgadzam. Dlatego napisalem, ze najwczesniej z momentem dodania blokera co nie oznacza, ze taki stan rzeczy jest optymalny. Nie wiem, dlaczego niektorzy jakies kombinacje alpejskie z tym dawkowaniem fina wyczyniaja.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym , że fin nie działa od razu . Niech najpierw spróbuje utrzymać obecną kurację chociaż ze 3 miesiące i dopiero później doda stymulator .

Może na samym finie gniazdo mu zarośnie . Z drugiej strony 0,33 fina na dzień to niewiele .

 

Dokładnie. Często osoby wchodzą równocześnie i w przypadku braku efektów / pogorszenia rezygnują z obydwu substancji i wtedy zaczyna się dopiero tracić grunt pod nogami.

 

W pierwszej kolejności ustabilizować sytuację/ zdecydowanie spowolnić pogorszenie stanu na głowie, następnie myśleć o ewentualnych odrostach - konserwatywne podejście.

 

Generalnie sie zgadzam. Dlatego napisalem, ze najwczesniej z momentem dodania blokera co nie oznacza, ze taki stan rzeczy jest optymalny. Nie wiem, dlaczego niektorzy jakies kombinacje alpejskie z tym dawkowaniem fina wyczyniaja.

 

Też się dziwię, chyba że są to względy ekonomiczne (w co wątpię, bo fin to groszowe sprawy). Teoretycznie 0,25mg i 1mg dają zbliżony efekty - co należy czytać że zarówno efekty pozytywne jak i skutki uboczne powinny być podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinacje z tymi dawkami zapewne wynikają z tego, że nie jestem zbyt szczęśliwy, że muszę brać to ustrojstwo. I chyba słusznie, bo najlepiej to to na mnie nie działa.

A z tą stabilizacją na głowie, to ciężko powiedzieć kiedy to będzie, bo mimo takiego stanu jaki mam, nigdy nie zauważałem jakiegoś wzmożonego wypadania włosów. Jedynie w momentach znacznego łojotoku było to widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ustabilizowanie/wzmocnienie tego co masz mógłbyś zastosować fina + właśnie jakąś gotową wcierkę (ale nie minoks). Pociągnąć tak kilka miesięcy nawet do roku. Potem ewentualnie minoks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a powiedzcie co myślicie o przejściu na RU?

Jeżeli teraz nie jestem zadowolony z tego jak działa na mnie fin, to raczej lepiej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, a powiedzcie co myślicie o przejściu na RU?

Jeżeli teraz nie jestem zadowolony z tego jak działa na mnie fin, to raczej lepiej nie będzie.

 

Stosujesz okolo miesiaca fina i jestes niezadowolony?? Hmm ludzie na tym forum juz mnie chyba niczym nie zaskocza:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też tak pomyslalem, ale on pisze to raczej w aspekcie uboków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chodzi o uboki to po 2 tygodniach wiedzialem, ze fin nie jest dla mnie. W takim przypadku nawet sie nie zastanawiaj i od razu probuj z RU, bo po co ryzykowac a na dluzsza mete i tak sie nie da pociagnac?!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaak, chodzi o uboki, nie o jakiekolwiek efekty.

 

Ru jest lepsze w perspektywie czasu takze nie wiem nad czym sie nawet zastanawiasz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze nie widziałem, żeby RU komuś cokolwiek zagęściło, a u mnie by się przydało. No ale z fina na 99% rezygnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fin niby też nie, a jednak to robi

 

Sa to jednostki na ktorych tak dziala, ze oprocz zatrzymania maja jeszcze odrosty i zageszczenie. Popatrz sie na to ile setek osob na forum stosuje fina i jakos niewiele ma odrosty a oczekujesz tego od RU gdzie stosuje garstka ludzi?? Popatrz sie na fightera jak mu ru zagescilo itd, patrzac na ilosc osob stosujacych ru i fina wychodzi podobny bilans oprocz zatrzymania cos jeszcze do tego typu zageszczenie.

 

RU jest o wiele lepsze od fina moim zdaniem, ale moge sie mylic, bo fina/duta nie chce znac i mijam go jak tylko moge, obym nigdy nie musial sie za to zabierac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz jeszcze przez jakiś czas brać fina i zobaczyć czy uboki nie przejdą? Skoro tak szybko doznałeś efektów ubocznych, to przecież mogą przejść jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz jeszcze przez jakiś czas brać fina i zobaczyć czy uboki nie przejdą? Skoro tak szybko doznałeś efektów ubocznych, to przecież mogą przejść jeszcze.

 

albo się pogłębić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz jeszcze przez jakiś czas brać fina i zobaczyć czy uboki nie przejdą? Skoro tak szybko doznałeś efektów ubocznych, to przecież mogą przejść jeszcze.

 

Po co mam sie przekonywac skoro mam RU, ktore zatrzumuje mi obecny stan?? Zakoli i tak nie odzyskam poza ht


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o autora tematu. Skoro już zaczął, to mógłby jeszcze pociągnąć te kuracje. Chociaż jeszcze miesiąc np.

 

-- 22 mar 2015, 4:48 --

 

Chodziło mi o autora tematu. Skoro już zaczął, to mógłby jeszcze pociągnąć te kuracje. Chociaż jeszcze miesiąc np.

 

-- 22 mar 2015, 4:48 --

 

Chodziło mi o autora tematu. Skoro już zaczął, to mógłby jeszcze pociągnąć te kuracje. Chociaż jeszcze miesiąc np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.

Fina tak jak mówiłem wcześniej odstawiłem. Od kilku dni jestem na RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z dawkowaniem RU? Do aplikacji używam zakraplacza, napełniony w całości ma ok. 1,5 ml. Używam ok. 3 ml dziennie, ale na pewno wychodzi mi to różnie. Pewnie czasami 2,5, czasami 3 ml.

Pewnie nie jest to zbyt rozsądne i dawka powinna być stała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam jakieś bóle głowy, zdarzały się bóle jądra, ale większych skutków ubocznych nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...