free web hit counter Skocz do zawartości
qqq

23 lata - jak zacząć walczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak fin działa tylko 24h i po tym czasie znów DHT niszczy Ci włosy, to jaki jest w tym sens brania co 2 dni? Jak nawet nie będzie czasu na zastopowanie wypadania, czy ew. stymulacji porostu nowych włosów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten wykres wynika z niego, że biorąc 5mg fina po paru dniach szybciej wrócisz do naturalnego poziomu dht niż stosując 1,5mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 5mg obniżamy bardziej dht niż przy 1 mg tak jest i na wykresie to jest logiczne. Ciekawi mnie tylko dlaczego dht szybciej wraca do normy przy większej dawce przeciez powinno byc odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktos się ustosunkuje?

 

qqq czyli w twoim przypadku RU się nie sprawdziło? stosowaleś przez 6 miesięcy systematycznie?

moze napsizesz coś odnośnie tego czy po RU miałeś uboki i w jakim pojeździe stosowaleś.

 

No i raportuj jak idzie po nezyrze, ale nie co tydzien tylko co 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qqq czyli w twoim przypadku RU się nie sprawdziło? stosowaleś przez 6 miesięcy systematycznie?

No chyba trzeba powiedzieć, że nie. Tak stosowałem systematycznie i stopniowo było pogorszenie. Oprócz tego w tym czasie miałem kilkanaście mezoterapii z dermaheal hl.

 

moze napsizesz coś odnośnie tego czy po RU miałeś uboki i w jakim pojeździe stosowaleś.

Uboków w sumie nie miałem, czasami zdarzał się jakiś bół głowy np., ale nic większego nie zauważyłem.

A pojazd standardowo KB.

 

No i raportuj jak idzie po nezyrze, ale nie co tydzien tylko co 3 miesiące.

Póki co bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 4 dni stosuje Loxon. Czy uczucie "ciężkiej" głowy po nim jest normalne? Trochę to irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczucie "ciężkiej głowy"? Co masz na myśli?

Po tych 4 dniach wzeszły Ci jakieś baby hair? Zauważyłeś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uczucie "ciężkiej głowy"? Co masz na myśli?

że mnie łepetyna lekko boli

 

Po tych 4 dniach wzeszły Ci jakieś baby hair? Zauważyłeś coś?

Bez przesady, myślę że to jeszcze za wcześnie. Po za tym staram się nie przyglądać, żeby nie zwariować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ubok. Nigdy czegoś takiego po loxonie nie miałem. Też brałem 5%

Ja pamiętam, że używałem mino na sucho (bez blokera) przez 3-4 miesiące i pamiętam, że już po tygodniu miałem pierwsze efekty w postaci baby hair. W sumie pierwsze i ostatnie, bo to była największa głupota psikać to na łeb bez blokera, no ale niestety takie dostałem zalecenie od Pani douczonej dermatolog, a sam nie miałem odpowiedniej wiedzy, czy robię dobrze, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam sporą poprawę przy tej kuracji. Poprawił się szczególnie język, pewnie ma to związek z poprawą jakości włosa. Fryzura wygląda dużo lepiej i nie mam już "zanikającej" grzywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuracja standardowa, nezyr 1mg + loxon 5%.

 

Co do fot, to hmm... zawsze dobija mnie stan moich włosów na zdjęciach, a że nie jestem masochistą... to może później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się w ogóle o tym nie myśleć i nie analizować. Chyba nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadek libido jest pewny jak cos


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...