free web hit counter Skocz do zawartości
benqu

Systemy włosów - cała prawda

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, pewnie źle to ująłem. Chodzi o to, że jeśli zrobiłbyś HT - linię włosów, a następnie dalej zamierzałbyś nosić system zaraz po zabiegu to można uszkodzić te świeżo wszczepione grafty bo jednak na tej linii mocuje się później system używając mocnych taśm albo klejów. A później jeszcze innych produktów do zdejmowania systemu.

 

A no tak , to jasne, ze jest niewskazane jak wiele roznych rzeczy. Myslalem, ze chodzi Ci, ze w ogole po ht nie jest wskazane a Tobie chodzi, ze swiezo po ht nie jest wskazane takze to jasne, ze masz racje.

 

W ogole antydhtor taki troche off-topic, ale mysle, ze we wlasciwym temacie.

Skoro jestes tak mocno nastawiony na walke o "swoje" wlosy to wydaje mi sie, ze nie powinienes brac pod uwage systemow.(przynajmniej w momencie, w ktorym wygrywasz ta cala walke). Wiem, ze o NIDO/Biofibre wspominales w polaczeniu z ta cala wojna, ale system to takie "cheap" mi sie wydaje w Twoim wykonaniu. Niby nigdy sie nie poddasz i prowadzisz wojne a system to jest przeciez przegrana(bez obrazania tych co to nosza, chodzi mi w przenosni dla tych co walcza o "swoje")

 

Nie rozumiem podejscia typu FR, HT, NIDO/Biofibre, kuracja wiadomo jaka i do tego mysl - a moze jednak system? Moze i bierzesz to jako ostatnia deska ratunku w razie W, ale jednak jak Ty bys sie tego podjal , to my nie mamy co szukac w tej calej walce z naszymi kuracjami i podejsciami w porownaniu do CB!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, pewnie źle to ująłem. Chodzi o to, że jeśli zrobiłbyś HT - linię włosów, a następnie dalej zamierzałbyś nosić system zaraz po zabiegu to można uszkodzić te świeżo wszczepione grafty bo jednak na tej linii mocuje się później system używając mocnych taśm albo klejów. A później jeszcze innych produktów do zdejmowania systemu.

 

A no tak , to jasne, ze jest niewskazane jak wiele roznych rzeczy. Myslalem, ze chodzi Ci, ze w ogole po ht nie jest wskazane a Tobie chodzi, ze swiezo po ht nie jest wskazane takze to jasne, ze masz racje.

 

W ogole antydhtor taki troche off-topic, ale mysle, ze we wlasciwym temacie.

Skoro jestes tak mocno nastawiony na walke o "swoje" wlosy to wydaje mi sie, ze nie powinienes brac pod uwage systemow.(przynajmniej w momencie, w ktorym wygrywasz ta cala walke). Wiem, ze o NIDO/Biofibre wspominales w polaczeniu z ta cala wojna, ale system to takie "cheap" mi sie wydaje w Twoim wykonaniu. Niby nigdy sie nie poddasz i prowadzisz wojne a system to jest przeciez przegrana(bez obrazania tych co to nosza, chodzi mi w przenosni dla tych co walcza o "swoje")

 

Nie rozumiem podejscia typu FR, HT, NIDO/Biofibre, kuracja wiadomo jaka i do tego mysl - a moze jednak system? Moze i bierzesz to jako ostatnia deska ratunku w razie W, ale jednak jak Ty bys sie tego podjal , to my nie mamy co szukac w tej calej walce z naszymi kuracjami i podejsciami w porownaniu do CB!

 

Angel, no jasne że to dla mnie ostateczność byłaby kiedy już nic nie dałoby się zrobić, bo łysina jest niedopuszczalna w moim przypadku i nietolerowana przeze mnie, więc takie rozwiązanie tylko wtedy. To jest tak dla spokojności żebym wiedział że w razie czego jest jeszcze jedno wyjście i tyle.

To tylko takie pojawiające się gdzieś tam zawirowania myślowe że coś takiego istnieje i że można to wykorzystać w razie czego. Myślenie w sensie takim co by było jakbym np. był, lotnikiem zamiast mechanikiem - tak dla porównania.

Potraktujmy to jako czysto-teoretyczne zgłębianie wiedzy przeze mnie czy też pomoc innym którzy są w tej właśnie dużo gorszej sytuacji ode mnie pod względem stanu na głowie.

Oczywiście nigdy się nie poddam, zawsze będę z tym walczyć i zrobię wszystko co w mojej mocy żeby jednak zachować swoje włosy czy nawet odzyskać, jeśli o mnie chodzi. Pod uwagę nie muszę brać systemów jeśli chodzi o mój przypadek, ale to też nie znaczy że nie muszę nic o nich wiedzieć czy zgłębiać wiedzy. Zatem spokojnie o kuracje, zarówno moją jak i Wasze, leczenie tego zawsze w jakimś stopniu pomaga i to jest bezdyskusyjne. Wiesz to tak jakbyś próbował powiedzieć że np . w wyścigach samochodowych nie może brać udziału Matiz czy Polonez. Otóż nawet w przypadku kiedy wszystkie samochody biorące udział w wyścigu byłyby identyczne o dokładnie tych samych parametrach to pierwsze miejsce zajmie i tak tylko jeden, czy trójka na podium, w leczeniu łysienia jest poniekąd tak samo nawet, i jeśli wszyscy mieliby dokładnie te same kuracje. Jeśli chodzi o wyścig w przypadku posiadacza Matiza czy Poloneza to z pewnością cieszą się oni że w ogóle wzięli i biorą udział w wyścigu, i w przypadku walki z łysieniem to samo, posiadacze słabszych kuracji powinni się cieszyć że jednak leczą to też i na tym bazować, a to najważniejsze. Natomiast nie leczyć tego w żaden sposób i oddać walkowerem to jest niejako przegrana i też tutaj nie obrażając ludzi którzy nie walczyli, czy zrezygnowali, mieli za późno na walkę, za bardzo zły stan itd. czy od początku zakładali system i podjęli inną decyzję, i to tylko też w takiej przenośni żeby wytłumaczyć.

Angel, wiesz ja jestem fanatykiem włosów i walki z łysieniem, także muszę po prostu rozwijać temat z różnych perspektyw.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest ciekawa opcja, o której piszecie - linia po HT reszta system. Ewentualnie implanty NIDO/Biofibre bo wtedy nie trzeba czekać na odrost a i noszenie systemu po HT jest niewskazane. Z tymże dalej mało wiadomo o tych implantach. Ja jeszcze nie widziałem kombinacji HT + system.

 

Dlaczego noszenie systemu po ht jest niewskazane??

 

Witam,

Zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby, czy kalectwa, ale także stan pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu (dobrego samopoczucia). Fundamentalnym przesłaniem Nido jest przywrócenie zarówno fizycznego jaki i psychicznego zdrowia łysiejącym ludziom.

Implanty włosów Nido dają radość wielu ludziom, którzy zostali dotknięci łysieniem, pomagają im w odzyskaniu szczęścia, spokoju umysłu i dobrego samopoczucia. Łysienie jest specyficznym problemem i wielu ludzi nim dotkniętych cierpi również psychicznie. Technika Nido jest bardzo prostą metodą wszczepiania implantów włosów, która pomaga łysiejącym ludziom odzyskać równowagę wewnętrzną i poczucie własnej wartości.

 

Naszym pacjentom jeśli donor na to pozwala zalecamy najpierw przeszczep swoich włosów i ewentualnie jako metodę uzupełniającą implanty NIDO.

Gdy już pacjent ma implanty wykonanie przeszczepu jest niewskazane.

Jeśli pacjent nie chce lub z jakiś powodów nie może ściąć włosów, nie chce transplantacji włosów proponujemy od razu implanty.

I wychodzi z gabinetu z od razu widocznym efektem.

Ta naturalność efektu implantów wpływa na to, ze nasi pacjenci rzadko chwalą się w otoczeniu ze maja implanty, przez co inni potencjalni pacjenci z ich otoczenia nie wiedza, ze ktoś ma implanty włosów.

Oczywiście są przeciwwskazania, które nie pozwalają użyć implantów. wtedy dla części pacjentów pozostaje system lub peruka.

Implanty mogą być użyte do odtworzenia linii czołowej, najlepiej użyć je same, w połączeniu z systemem - wszystko zależy od tego jak jest zakończony jaka jest gęstość włosów, czy będzie to wyglądać naturalnie - bo celem jest przywrócenie naturalności wyglądu a nie utworzenie patchwork'u na głowie.

Szczerze mówiąc nie mieliśmy jeszcze pacjenta, który chciałby użyć naszych implantów do stworzenia 'przedpola' dla systemu.

 

pozdrawiamy

Nido-Emibe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, jestem tutaj po raz pierwszy i widzę że dużo ludzi się wypowiada na temat systemów. Mam coraz większy problem z włosami. wypadały bardzo, po wizycie u dermatologa i zażywaniu leków na hormony (Nezyr i androstatin) poprawiło się, włosy zaczęły mniej wypadać ale po wyjechaniu za granicę do pracy sytuacja się pogorszyła, włosy lecą jak szalone, leki nadal zażywam ale efekt mizerny Uzywam takiej posypki co maskowania łysienia Eco labell i coraz bardziej zastanawiam się nad systemem bo nie zaakceptuję siebie bez włosów Moja psychika bardzo na tym cierpi, myślę non stop o tym ( wiele wylanych łez)

Kontakotwałem się z kloniką włosa Second Hair, mają wizyty w Krakowie również, czas oczekiwania na systsem 3-4 miesiące. Proszę was o opinie co najlepiej wybrać, pisaliście również o systemach z Northwest Lace - jaki jest czas oczekiwania i jak sprawdza się taki system bo cena widzę sensowna.

Proszę o odpowiedź,

dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się nad system włosów. Czytałam wiele opinii o Secound Hair i ludzie polecają, ale też najpierw chciałabym się dowiedzieć konkretnych informacji. Chciałam umówić się na konsultację, ale mieszkam w Szczecinie, z tego co się dowiadywałam niestety u nas nie możliwości spotkania się z ich przedstawicielem, i musiałabym jechać najbliżej do Poznania. Takie konsultacje na pewno pomogłyby mi podjąć decyzję, lecz niestety na razie nie mam czasu, żeby wyrwać się do Poznania. Jeżeli odbył byś takie spotkanie konsultacyjne daj proszę znać czego się dowiedziałeś. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do kliniki, mówili że wizyta 50 zł, a cena systemu zaczyna się od 2500 zł,. Z tego co wiem to za taki system trzeba zapłacić minimum 3500 zł do tego trzeba doliczyć kosmetyki, fryzjera, dojazdy i inne... Ja się zdecydowałem się na system w northwestlace.com, cena 199$ plus wysyłka. Opinie są bardzo dobre, myślę że w połowie października będę już go miał.

Proszę o wypowiedzi osób które już mają system, jak się to sprawuje? Bardzo to utrudnia życie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem do kliniki, mówili że wizyta 50 zł, a cena systemu zaczyna się od 2500 zł,. Z tego co wiem to za taki system trzeba zapłacić minimum 3500 zł do tego trzeba doliczyć kosmetyki, fryzjera, dojazdy i inne... Ja się zdecydowałem się na system w northwestlace.com, cena 199$ plus wysyłka. Opinie są bardzo dobre, myślę że w połowie października będę już go miał.

Proszę o wypowiedzi osób które już mają system, jak się to sprawuje? Bardzo to utrudnia życie?

Pozdrawiam

Bartek i co zamówiłes? jesli tak to napisz prosze ze szczegółami jak to wszystko wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie wiem czy widzieliście kanał na YT HairExperience <--- KOPALNIA WIEDZY na ten temat. Szacun dla gościa że się tym dzieli. Niestety anglojęzyczne więc pewnie nie każdy ogarnie

 

Ostatni system gościa jest wręcz perfekcyjny jeśli chodzi o gęstość, dobór włosów, kolor i linię włosów - fajnie przerzedzona wyglada to naturalnie.

 

Myślę że warto przeczytać Ebooka tego autora, chyba się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam system od 6 tygodni i moje spostrzeżenia:

1) fryzura mega - czeszę sie jak chce - do góry, na boki, do przodu - fakt że po ułożeniu raczej juz nie da się zmienić fryzury bez całej procedury sciągnięcia, umycia i założenia na nowo

2) pierwsze ściągnięcie, wyczyszcznie,umycie włosów i założenie trwalo z godzinę, po piątym razie i zmianie taśm na mocniejsze trwa wszystko około 20 minut z ułożeniem włosów - robie to raz w tygodniu (zmiana taśm ma takie znaczenie że teraz resztki kleju same odchodzą w cvałości a przy słabszch tasmach ten klej się ciągnął jak rozlazła guma i ciężko to sie czysciło)

3) sport - jak najbardziej - trenuje muay thay 3 trazy w tygodniu w tym normalnie sparuje, 2 razy w tygodniu siłownia,

4) ktoś pisał że obawia się wiatru (śmieszy mnie bo ja moge stać na wichurze i mowy nie ma żeby mi się coś zwiało) wręcz lubie jak wiatr mierzwi mi fryzure;

5) mega ważne jest dobranie koloru - ja mam lekką róznice i juz koleżanka mi powiedziała że mam rróżnice w kolorze gónych włosów z tyłem i bokami;

6) fryzjer to nie problem jak sie mieszka w Poznaniu bo mam zakład gdzie strzyga systemy i mają do tego intymne pomieszczenie i Panią, która sie na tym zna.

7) cena nie jest dramatem o ile nie bede musiał tego wymieniać częściej niz raz w roku - zapłaciłem 2800 zł

WADY:

Nie mam porównania z innymi bazami ale ja mam naprawdę kiepską - nie pamietam jak sie nazywa ale jest na siatce i ta siatka zaczyna sie po kilku dniach zaginać i są miejsca gdzie niemiłosiernie kłuje w głowę jakby szpilke ktoś wbijał, jest za twarda, druga sprawa mam wrażenie że mój system akurat jest wadliwy gdyż przesuwa mi sie linia włosów (producent zapewnia, że to rzadkie przypadki i zobaczy o co z tym chodzi na konsultacjach - skłaniam sie ku złożeniu reklamacji w tym zakresie)

jestem bardzo zadowolony wygląda sie super, większego dyskomfortu nie ma.

Ktoś pisał, że to niemęskie itp - ludzie to nie peruka, tego kompletnie nie widać, wygląda to naturalnie (tu barometrem była moja córka, która od razu zauważa takie rzeczy i tylko zapytała czy zmieniłem fryzure, a znajomi w pracy też zwrócili uwagę mówiąc, że chyba przestałem żelować włosy bo jakąś lepszą fryzurę mam), żona mówi że bardzo atrakcyjnie i to jest tez zauważalne w podejściu i spojrzeniach zarówno obcych jaki i znajomych dziewczyn.

Polecam każdemu kto nie akceptuje swojego łysienia aczkolwiek trzeba mieć na uwadze pewne niedogodności jak choćby ze raz w tygodniu trzeba z tym powalczyć - ja juz mam opanowany system czynności więc nie jest to żaden dramat, można rzadziej ale mnie po tygodniu zaczyna swędzieć głowa i jest takie uczucie brudnej spoconej głowy więc ja nie nosze dłużej choć moje taśmy bez problemu wytrzymują.. Ja jedynie mam zastrzeżenia do bazy i będę teraz zamawiał inną o ile uwzględnią moją reklamację, jak nie to po prostu zmienię dostawcę ale przy systemie zostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomgli, a napisz coś więcej jak jest z poceniem się skóry głowy, pot ma naturalne ujście w tym systemie miedzy siateczką/włosami?

nie jest ci ciepło w głowie? efekt noszenia czapki?


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomgli, a napisz coś więcej jak jest z poceniem się skóry głowy, pot ma naturalne ujście w tym systemie miedzy siateczką/włosami?

nie jest ci ciepło w głowie? efekt noszenia czapki?

poci sie normalnie siatka "oddychaa" nie nic tam sie nie zbiera. trenuje naprawde ostro i bywam wręcz zlany potem. ale żona podpowiedziała mi dodatkowo, że jak wstrzykne w czoło botoks to wcale sie nie bede pocił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jest może, ktoś z okolic Katowic, kto chce zamówić taki system i wie jak to zrobić? Chodzi o dokładny pomiar, przyciecie, dobór bazy i koloru.

Dajcie znać chętnie się spotkam w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choosing the perfect hair system is about understanding your individual needs. Those who have been surgically treated for alopecia are especially vulnerable because they often struggle emotionally in addition to physically. There's also a wide variety of styles and attachments available from which to choose, with prices starting as low as $200 and well into the thousands- so it take time and patience to find not only the best option but also one that fits your budget. In principle, there are two different types of extensions that people wear on their head – those pieces that move or clip in some way (clips beehive style) or those which do not move at all (wefts). When choosing appropriate hair replacement options these distinctions may help the customer

Hair replacement systems are usually clip-ons that you use to cover up bald patches and as an extra layer of hair in any coverage style. Systems can be worn under wigs, braids, or extensions. If you want a quick fix for thinning hair, try the Clip N Go product from Hair U Wear! This is a great (and less expensive) alternative to getting extensions or a wig. Clip N Go is designed with donut rings around each clip allowing for more room on your head if it becomes uncomfortable on occasion. They are also more secure since they have three clips per section instead of two. These aren't just used by men with completely bald heads either - women are using them too because this option keeps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2019 o 11:28, tomgli napisał:

mam system od 6 tygodni i moje spostrzeżenia:

1) fryzura mega - czeszę sie jak chce - do góry, na boki, do przodu - fakt że po ułożeniu raczej juz nie da się zmienić fryzury bez całej procedury sciągnięcia, umycia i założenia na nowo

2) pierwsze ściągnięcie, wyczyszcznie,umycie włosów i założenie trwalo z godzinę, po piątym razie i zmianie taśm na mocniejsze trwa wszystko około 20 minut z ułożeniem włosów - robie to raz w tygodniu (zmiana taśm ma takie znaczenie że teraz resztki kleju same odchodzą w cvałości a przy słabszch tasmach ten klej się ciągnął jak rozlazła guma i ciężko to sie czysciło)

3) sport - jak najbardziej - trenuje muay thay 3 trazy w tygodniu w tym normalnie sparuje, 2 razy w tygodniu siłownia,

4) ktoś pisał że obawia się wiatru (śmieszy mnie bo ja moge stać na wichurze i mowy nie ma żeby mi się coś zwiało) wręcz lubie jak wiatr mierzwi mi fryzure;

5) mega ważne jest dobranie koloru - ja mam lekką róznice i juz koleżanka mi powiedziała że mam rróżnice w kolorze gónych włosów z tyłem i bokami;

6) fryzjer to nie problem jak sie mieszka w Poznaniu bo mam zakład gdzie strzyga systemy i mają do tego intymne pomieszczenie i Panią, która sie na tym zna.

7) cena nie jest dramatem o ile nie bede musiał tego wymieniać częściej niz raz w roku - zapłaciłem 2800 zł

WADY:

Nie mam porównania z innymi bazami ale ja mam naprawdę kiepską - nie pamietam jak sie nazywa ale jest na siatce i ta siatka zaczyna sie po kilku dniach zaginać i są miejsca gdzie niemiłosiernie kłuje w głowę jakby szpilke ktoś wbijał, jest za twarda, druga sprawa mam wrażenie że mój system akurat jest wadliwy gdyż przesuwa mi sie linia włosów (producent zapewnia, że to rzadkie przypadki i zobaczy o co z tym chodzi na konsultacjach - skłaniam sie ku złożeniu reklamacji w tym zakresie)

jestem bardzo zadowolony wygląda sie super, większego dyskomfortu nie ma.

Ktoś pisał, że to niemęskie itp - ludzie to nie peruka, tego kompletnie nie widać, wygląda to naturalnie (tu barometrem była moja córka, która od razu zauważa takie rzeczy i tylko zapytała czy zmieniłem fryzure, a znajomi w pracy też zwrócili uwagę mówiąc, że chyba przestałem żelować włosy bo jakąś lepszą fryzurę mam), żona mówi że bardzo atrakcyjnie i to jest tez zauważalne w podejściu i spojrzeniach zarówno obcych jaki i znajomych dziewczyn.

Polecam każdemu kto nie akceptuje swojego łysienia aczkolwiek trzeba mieć na uwadze pewne niedogodności jak choćby ze raz w tygodniu trzeba z tym powalczyć - ja juz mam opanowany system czynności więc nie jest to żaden dramat, można rzadziej ale mnie po tygodniu zaczyna swędzieć głowa i jest takie uczucie brudnej spoconej głowy więc ja nie nosze dłużej choć moje taśmy bez problemu wytrzymują.. Ja jedynie mam zastrzeżenia do bazy i będę teraz zamawiał inną o ile uwzględnią moją reklamację, jak nie to po prostu zmienię dostawcę ale przy systemie zostanę.

hej a gdzie zamawiales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A hair innovo? Reklamują się na tiktoku. Ktoś poleca? Efekt wygląda nieźle, ale przeraża mnie wizja, że ktoś kiedyś zdejmie mi to z głowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...