free web hit counter Skocz do zawartości
benqu

Systemy włosów - cała prawda

Rekomendowane odpowiedzi

miło że wreszcie znalazła się osoba, która rzeczywiście ma jakiekolwiek doświadczenie z systemem - erisq - mogłbyś cokolwiek więcej powiedzieć na ten temat ? Jakie łączenie, jaka baza ? O ile oczywiście w polskich warunkach w ogóle miałeś jakiś wybór co do tych kwestii.

Co do basenu, umówmy się - podobno przy mocniejszych klejach jest to możliwe ale nikt rozsądny nie będzie poświęcał zabawy z ponownym montowaniem jak i wspomnianymi nerwami czy wszystko jest ok dla zamoczenia głowy w basenie, to po prostu głupie. Oczywistym jest, że noszenie systemu powoduje ograniczenia, ale niestety coś za coś. Jeżeli komuś by to przeszkadzało tak bardzo, to wiadomo - łatwiej sięgnąć po maszynke, ba, niektórym pewnie bardziej to wizualnie pasuje.

 

Kwestia ścinania włosów i pocenia się przy sporcie - jest to uciążliwe, ale przy niektórych typach fryzur można to spokojnie robić maszynką (jakieś inne zastosowanie przynajmniej hehe). Pocenie - tutaj się akurat nie moge zgodzić, np. przy włosach nieściętych na króciutko nie widać żadnego potu - włosy same w sobie się przecież nie pocą, po bokach tam gdzie zazwyczaj jest krócej włosy robią się mokre, ale to są te naturalne więc wszystko sie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego zapytam jeszcze raz tylko sprostuje - Czy jest szansa na utrzymanie tatuażu pod systemem? własnie dlatego żeby nie wykorkować z nerwów a czerpać radość z życia na czas pobytu na pływalni poszedłby w odstawkę. Nikt nie mówi o tym żeby kupować system po to żeby go zniszczyć. Tylko wtedy wiadomo ze 2 razy w tyg trzeba by było ściągnąć fryza. Jak system by to zniósł?

Powiedz coś więcej o swoim systemie. Jaka cena, gdzie kupiłeś i ile zabawy w praktyce. Wrzuciłbyś jakieś foto panie kolego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze samo ściąganie systemu nie powoduje żadnego uszczerbku, jest duzo ludzi którzy ściagają to codziennie ponieważ używają bodajże mocnego żelu do wlosow ktory trzyma max 2 dni, wtedy nie ma problemu z częstym ściąganiem.

 

Co do tatuażu - sam mam aczkolwiek nie na głowie, tatuaż to przeciez tusz pod skóra, nie wydaje mi sie zeby brak dostępu powietrza ( choć tez niekoniecznie, bo przeciez nosząc tzn. "Lace", zazwyczaj używa sie taśmy na obwodzie a środek głowy "oddycha" bezproblemowo. Inaczej jest w przypadku noszenia tzn "uts" ( ultra thin skin), gdzie taśmy nie powinno sie stosować bo baza jest zbyt cienka.

 

Basen - zakładając ze system masz na przodzie, czubku i koronie głowy to nadal masz swoje włosy na bokach i z tylu, nr wiem jak by to wyglądało gdybys ściągnął system na basen i wytatuowana łysa głowa i wianuszkiem dłuższych wlosow dookoła haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Basen - zakładając ze system masz na przodzie, czubku i koronie głowy to nadal masz swoje włosy na bokach i z tylu, nr wiem jak by to wyglądało gdybys ściągnął system na basen i wytatuowana łysa głowa i wianuszkiem dłuższych wlosow dookoła haha

 

Chyba, że będziemy nosić fryzurę w stylu boki na 0 lub kilka mm, a na górze krótki system. Wtedy nawet wstyd u fryzjera odpadnie, bo sami sobie je będziemy golić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieżko jest nosić cos takiego jak opisałeś, z tego co wiem to bardzo istotne jest to zeby system sie zblendowal z naszymi włosami bo wtedy jest szansa na praktycznie 100%niewykrywalnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba w takim razie albo nauczyć się samemu strzyc, albo faktycznie mieć zaufaną fryzjerkę. Żeby to dziwnie nie wyglądało, to pewnie trzeba by dość często te boki podcinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem z pojsciem do fryzjera i zdjeciu systemu przy wszystkich? Nos to jak boss to nikt sie nie doczepi. Downey Jr nosi swoje "dyskretne" podwyzszajace buty i mimo ze czasem ktos cos o tym wspomni, generalnie jest okej. Ale juz Tom Cruise ze swoimi naprawde dyskretnymi butami (ktorych zreszta nie nosi caly przez caly czas jak wyzej wspomniany manlet jr) jest wrecz szykanowany. Nawet jesli bedziesz szykanowany, zaden to problem. A jesli mieszkasz w duzym miescie to juz w ogole.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zaufaną fryzjerką bardziej chodziło mi o to, żeby nie spieprzyła nam systemu,czyli np nie przycięła go za bardzo razem z włosami, bo żeby to nie rzucało się w oczy, to przy dłuższych włosach pasowało by się strzyc z założonym systemem. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy systemie strzyżenie nie może być raczej bardzo krótkie lepiej góra długa a boki podstrzyżone ale nie na milimetr czy 3

Jeśli chodzi o zdejmowanie tego u fryzjera jeszcze przy innych gościach salonu to jest to ogromny problem i sytuacja bardzo nie komfortowa !!! jeśli jackcarver piszę inaczej to znaczy , ze nie nosi systemu na głowie . i nie ma tu różnicy w jakiej wielkości mieście mieszkasz .

Co do zaufanej fryzjerki czy fryzjera to owszem tylko u takiej osoby można się wtedy strzyc bez obaw ale trudno taką znaleść ponieważ jesli ktoś zakupi i bedzie nosił system włosów to bedzie starał się to ukryć przed wszystkimi !!! i w żaden sposób nie można tego porównac do noszenia butów z podwyższonymi podeszwami.

Myślę, że można to przełożyć ewentualnie na sytuację z zębami tj. ktoś pięknie się usmiecha do tego ma snieznobiały uśmiech a za chwilę wyciaga dwie szczęki i okazuję się, że te piękności nie są jego i sa sztuczne.

 

Ja zastanawiam się się teraz nad systemem z bardzo cienką membraną ten efekt jest piekny ale na rok potrzeba minimum 8 szt a najlepiej 12szt . Wtedy nikt nie rozpozna czy sa to Twoje włosy czy kogos innego ale bardzo duży minus !!!

 

koszt roczny około 15-20 tyś zł . i co miesięczne wizyty w stolicy bo sam tego nie sciagniesz.

 

za to wygląd aktora z hollywood idealny kolor i idealne strzyżenie bez stresu w firmie sprzedającej system.

 

kurde żeby było 5 tyś. na rok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jaka firma oferuje taki system ? Ceny z kosmosu niestety, tzn słyszałem o systemach ktore wytrzymują raptem miesiąc ale koszt jest b.wysoki moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jaka firma oferuje taki system ? Ceny z kosmosu niestety, tzn słyszałem o systemach ktore wytrzymują raptem miesiąc ale koszt jest b.wysoki moim zdaniem

 

Chociaz nie jestem zwolennikiem HT, ale wybierajac te dwa rozwiazania Ht plus ewentualnie mikropogmentacja bardziej korzystna i oplacalna sie wydaje ta opcja w tym momencie!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku takich cen jak tutaj padły, tzn. 20tys za rok sic! to zgadzam sie w pełni, chociaz wiadomo ze nie kazdy moze i chce miec przeszczepiona szczecine z wlosow i tatuaż na głowie

Natomiast wracając do tematu northwestlace no to w grę wchodzi cena rzędu ok 5 tys zł wlasnie za rok - same systemy z przesyłka policzona oddzielnie dla każdego, a wiadomo ze jak juz wiadomo co chcemy zamówić to mozna hurtem 2 systemy czy więcej (jest górna granica tej liczby bo nie mozna ich trzymać w nieskończoność). Taka kwota wydaje sie ok w porównaniu do 20tys w Polsce, pozostaje tylko problem samodzielnego założenia - nie wiem czy gdzies w Warszawie/Polsce mozna znalezc taka usługę bez zakupywania systemu na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ktoś by na pewno założył, tylko kwestia ceny. To tak jak z większością mechaników. Wolą naprawiać na swoich częściach, bo na nich dodatkowo zarabiają, a jak klient przyniesie, to cena robocizny idzie do góry.

A co do cen samych systemów, to faktycznie nie wychodzi to zbyt tanio, nawet 5 tys na rok to nie jest mało. Miesięcznie wychodzi dalej prawie 500 PLN. Biorąc pod uwagę, że w Turcji za 15 tys zrobimy mały ht, to wg mnie lepiej pojechać raz na 3 lata do puki wystarczy donoru. Jeśli zabraknie, wtedy myśleć o systemach.

Osobom, które nie mogą używać farmakologii lub na nich nie działa, a nie mają grubego portfela zostaje mikropigmentacja, która niestety daje najgorszy efekt estetyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ktoś by na pewno założył, tylko kwestia ceny. To tak jak z większością mechaników. Wolą naprawiać na swoich częściach, bo na nich dodatkowo zarabiają, a jak klient przyniesie, to cena robocizny idzie do góry.

A co do cen samych systemów, to faktycznie nie wychodzi to zbyt tanio, nawet 5 tys na rok to nie jest mało. Miesięcznie wychodzi dalej prawie 500 PLN. Biorąc pod uwagę, że w Turcji za 15 tys zrobimy mały ht, to wg mnie lepiej pojechać raz na 3 lata do puki wystarczy donoru. Jeśli zabraknie, wtedy myśleć o systemach.

Osobom, które nie mogą używać farmakologii lub na nich nie działa, a nie mają grubego portfela zostaje mikropigmentacja, która niestety daje najgorszy efekt estetyczny.

 

Jaki sens jest robic ht dopoki wystarczy donoru i wtedy jak braknie zaczac nosic system??!! Najgorsza teoria i plan jakie slyszalem...

Jezeli taki plan ma ktos kto robi ht to lepiej od razu od systemu niech zacznie , bo szkoda jego grubej kasy, bolu, czasu i zaangazowania!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ta teoria mija się absolutnie z celem aczkolwiek jak człowiek jest w trudnej sytuacji z włosami na głowie róznie kombinuje.

Ja przyjałem odwrotną strategię :

 

Gdy miałem jeszcze dużo własnych włosów ale już przeżedzonych kupiłem 1szy system - aby po założeniu nie było tak dużego szoku dla otoczenia ... udało się przyjęty fajnie

 

HT odrzuciłem ponieważ przeraził mnie na początku koszt i wierzyłem, że łysienie gdzieś zastopuje ale idzie w przeciwnym kierunku do NW 5 pewnie dalej 6 .

 

Po 3 systemach i problemach z tym związanych (przy dzisiejszym wietrze za oknem i rozmowie z kims na powietrzu przez 20 minut myślałem, że wszystkie nerwy stracę czy mi się utrzyma na głowie ) chce to zdjąć . Teraz myślę nad HT ale chciałbym połączyć FUT z FUE aby podczas jednej sesji mieć powyżej 6000 tys graftów myślę na Indiami ewentualnie nad BHR ale tu też dużo wyższe ceny.

 

Czy ktoś myśli nad przeszczepem w Indiach aby być może lecieć wspólnie ?

 

Lub inne rozwiązanie czyli mikropigmentacja ale wtedy definitywnie odpada w przyszłości FUT no i do końca praktycznie życia ogolona głowa .

Załączam ciekawy film z mikropigmentacji gdybym taki efekt uzyskał to było by dobrze aczkolwiek marze o swoich fajnych włosach na głowie .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ta teoria mija się absolutnie z celem aczkolwiek jak człowiek jest w trudnej sytuacji z włosami na głowie róznie kombinuje.

Ja przyjałem odwrotną strategię :

 

Gdy miałem jeszcze dużo własnych włosów ale już przeżedzonych kupiłem 1szy system - aby po założeniu nie było tak dużego szoku dla otoczenia ... udało się przyjęty fajnie

 

HT odrzuciłem ponieważ przeraził mnie na początku koszt i wierzyłem, że łysienie gdzieś zastopuje ale idzie w przeciwnym kierunku do NW 5 pewnie dalej 6 .

 

Po 3 systemach i problemach z tym związanych (przy dzisiejszym wietrze za oknem i rozmowie z kims na powietrzu przez 20 minut myślałem, że wszystkie nerwy stracę czy mi się utrzyma na głowie ) chce to zdjąć . Teraz myślę nad HT ale chciałbym połączyć FUT z FUE aby podczas jednej sesji mieć powyżej 6000 tys graftów myślę na Indiami ewentualnie nad BHR ale tu też dużo wyższe ceny.

 

Czy ktoś myśli nad przeszczepem w Indiach aby być może lecieć wspólnie ?

 

Lub inne rozwiązanie czyli mikropigmentacja ale wtedy definitywnie odpada w przyszłości FUT no i do końca praktycznie życia ogolona głowa .

Załączam ciekawy film z mikropigmentacji gdybym taki efekt uzyskał to było by dobrze aczkolwiek marze o swoich fajnych włosach na głowie .

 

 

Ten post to jest kolejne doswiadczenie, ktore potwierdza, ze najlepszy wybor od lat i niestety po dzien dzisiejszy to walka z tym gownem plus HT.

Ewentualnie pozniej dochodzi do tego(jezeli leki zawioda i braknie obszaru biorczego) mikropigmentacja do obecnych ht, ale to wiaze sie juz z krotszym noszeniem wlosow, chyba ze przerzedzenia nie sa spore i mozna te wlosy jakos zapuscic(nigdy nie widzialem to nie wiem jak takie polaczenie wyglada).

Nastepnie jezeli ktos nie chce HT i lekow to mikropigmentacja sama na calosci (jezeli ktos ma dobry ksztalt czaszki, ale nie chce lazic lysy.

Kolejnie system

Na koncu maszynka(ktos dobrze wyglada lysy, nie przeszkadza mu to i zapomina o problemie- tylko w takim wypadku dalbym ta opcje od razu na 1 miejscu, ale niestety wszyscy walczymy, bo wiekszsc jest takich, ze lysina nie pasuje , wiec daje ta opcje na koniec)

 

Takie jest moje zdanie i taka kolejnosc wybralem. Na pewno wiele osob sie ze mna nie zgodzi, ale przez lata doswiadczenia tak to widze biorac za i przeciw poszczegolnych opcji.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ktoś by na pewno założył, tylko kwestia ceny. To tak jak z większością mechaników. Wolą naprawiać na swoich częściach, bo na nich dodatkowo zarabiają, a jak klient przyniesie, to cena robocizny idzie do góry.

A co do cen samych systemów, to faktycznie nie wychodzi to zbyt tanio, nawet 5 tys na rok to nie jest mało. Miesięcznie wychodzi dalej prawie 500 PLN. Biorąc pod uwagę, że w Turcji za 15 tys zrobimy mały ht, to wg mnie lepiej pojechać raz na 3 lata do puki wystarczy donoru. Jeśli zabraknie, wtedy myśleć o systemach.

Osobom, które nie mogą używać farmakologii lub na nich nie działa, a nie mają grubego portfela zostaje mikropigmentacja, która niestety daje najgorszy efekt estetyczny.

 

Jaki sens jest robic ht dopoki wystarczy donoru i wtedy jak braknie zaczac nosic system??!! Najgorsza teoria i plan jakie slyszalem...

Jezeli taki plan ma ktos kto robi ht to lepiej od razu od systemu niech zacznie , bo szkoda jego grubej kasy, bolu, czasu i zaangazowania!

 

Założyłem, że koniec donoru to czarny scenariusz, który wcale nie musi się ziścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę czy znacie się na tych systemach integracyjnych typu mikroskin albo integration skin?

Potrzebuję pilnie pomocy bo szukam jakiegoś innego rozwiązania a peruka niestety zupełnie nie jest dla mnie. Cierpię na łysienie plackowate i sytuacja niestety znacząco się pogarsza.

Czy znacie dobrych specjalistów z małopolski?

Będę bardzo wdzięczna, może jakieś PW napiszecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W poniedzialek jade po odbior systemu od Handsomemen i zobaczymy jak to bedzie wygladalo. Nie do konca tutaj rozumiem wasz strach odnośnie zerwania systemu przez wiatr. Co prawda jeszcze swojego nie odebrałem, ale właściciel kliniki pokazywał mi jak taki system trzyma się na jednej tylko tasiemce i muszę przyznać że naprawde mocno ciagnalem i system trzymał się skóry bez najmniejszego problemu. Odbiore za pare dni to moge wam napisać jak to wyglada w praniu. W tego co mowił to taki system wytrzyma kilka lat, więc zobaczymy. Opinie sa różne, jedni mowia że wytrzyma inni że nie. Ja zapłaciłem 8000zl i mam nadzieję że dobra chwile wytrzyma. Bo kupowanie systemu za 200 dolarów co 3 miesiace za fajnym pomyslem nie jest .

Znalazłem też cos takiego:

 

http://www.menshairpieces.co.uk/index.html

 

Z tego co pisza to powinno wytrzymać 12 miesięcy i kosztuje 500 funtów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajko267 widzę, że kupiłeś jak 99% klientów "myk" z nalepieniem systemu na blat stołu.

Mocna taśma plus wyczyszczone drewno lub szkło to się faktycznie dobrze trzyma ale ... Twoja głowa to nie stół

Przy pierwszym umocowaniu włosów przy odbiorze nalepią Ci tasiemkę na tasiemce żeby Ci pokazać jak dobrze się trzyma do tego bedziesz miał swieżo umyta głowę ... ale...

Gdy będziesz to odklejał cały będziesz w kleju z taśm i każde ciagnięcie aby odlepić powoli bedzie niszczyć bazę a do tego Twoje włosy i włosy systemu będą sie przyklejac co dalej spowoduję wyrywanie.

Oczywiście na początku będziesz bardzo bardzo delikatny każdy włosek będziesz odlepiał ze starannością być może dostaniesz też instrukcję aby wycinac w kształcie bazy podkładke z recznika papierowego aby wchłaniał sebum z głowy i moze tez się nabierzesz, że to pomoże aby Twoj system wytrzymał 5 lat

Życzę Ci tego i gratuluje miejsca zakupu

 

P.S. 8tysi tyle co ja kiedyś a daję słowo w innych przynajmniej połówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajko267 widzę, że kupiłeś jak 99% klientów "myk" z nalepieniem systemu na blat stołu.

Mocna taśma plus wyczyszczone drewno lub szkło to się faktycznie dobrze trzyma ale ... Twoja głowa to nie stół

Przy pierwszym umocowaniu włosów przy odbiorze nalepią Ci tasiemkę na tasiemce żeby Ci pokazać jak dobrze się trzyma do tego bedziesz miał swieżo umyta głowę ... ale...

Gdy będziesz to odklejał cały będziesz w kleju z taśm i każde ciagnięcie aby odlepić powoli bedzie niszczyć bazę a do tego Twoje włosy i włosy systemu będą sie przyklejac co dalej spowoduję wyrywanie.

Oczywiście na początku będziesz bardzo bardzo delikatny każdy włosek będziesz odlepiał ze starannością być może dostaniesz też instrukcję aby wycinac w kształcie bazy podkładke z recznika papierowego aby wchłaniał sebum z głowy i moze tez się nabierzesz, że to pomoże aby Twoj system wytrzymał 5 lat

Życzę Ci tego i gratuluje miejsca zakupu

 

P.S. 8tysi tyle co ja kiedyś a daję słowo w innych przynajmniej połówka

 

 

To fakt zapłaciłem 8 tysięcy i wiem że to dużo, ale na wiekszości stron anglojęzycznych gdzie faceci nosza systemy od wielu lat zaleca się za pierwszym razem pójść do kliniki, aby ci pokazali pewne rzeczy i abys złapał doświadczenie. Wiem że ten system nie wytrzyma 5 lat i wiem też że w ten sposób oszukuja klientów. Sa jednak strony takie jak coolpiece.com gdzie można dostać taki system za ponad 200 dolarów, więc jest to dużo tańsza opcja i nie ma wtedy problemu aby co roku wymienić system. Jeżeli chodzi o taśmy to przyklejam to na 9 tasiemkach i muszę przyznać że naprawdę dobrze trzyma, a w bardzo wietrzne dni wystarczy że założy sie kaszkietówke. Nie zgodzę się też że przy odklejaniu jesteś cały z kleju. Po odklejeniu wogóle go nie czuć na glowie, a pozatym i tak ide chwilę po tym myć glowę. Jeżeli chodzi o golenie glowy to robie to codziennie i zajmuje to 5 minut a przy dobrej wprawie zejde nawet poniżej 5 minut. Wiem że to nie jest idealne rozwiazanie, ale włosy mam lepsze niż miałem kiedyś i można normalna fryzurę ułożyć. Jeżeli ktoś chce to mogę wkleić kilka zdjęć. Klinika dała trochę dupy bo źle mi dobrali kolor włosów. Na pierwszy rzut oka kolor jest identyczny, ale w sztucznym świetle włosy sa rudawe i trochę sie rożnia od moich, więc ludzie którzy nie znaja prawdy zaczeli mnie wypytywać 'Czy pofarbowałem włosy'. Dzwoniłem tam dzisiaj i zobaczymy co z tego wyjdzie. Kiedy byłem tam na odbieraniu systemu było tam kilku facetów młodszych nawet odemnie czyli po dwadzieścia parę lat i musze przyznać że mieli zajebiste fryzurki i świetnie wygladali. Ja też uważam że cena 7500 tysiaca za taki system to kradzież w biały dzień bo to jest warte ze 100 dolarów, ale dzięki internetowym sklepom można taki system kupić dużo taniej i naprawde wygladać świetnie, bo bez włosów to lipa straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się Mikroskin i było to bardzo drobiazgowo i długo dopracowywane, więc nie licz że szybko coś uzyskasz.

Możesz w międzyczasie mieć zastępcze środki ale na systemy trzeba czekać miesiąc i więcej. Tylko wiedz, że są tego warte. Otrzymasz dokładnie dopracowaną do Twojej głowy perukę/siatkę która nawet nie będzie powodować pocenia! Komfort przede wszystkim. Najpierw oczywiście konsultacja z specjalistą, badanie trychologiczne i koniecznie dopasowanie systemu do Ciebie! Ja chodzę na a.dauna 44 w Krakowie i z całego serca mogę polecić. Jest fachowo i dyskretnie! http://www.beauty-for-you.com.pl/servic ... ie-wlosow/

Niestety minusem jest koszt, bo nie licz że uzyskasz system integracyjny za 200-300 zł. To nie peruka syntetyczna, to umożliwiająca oddychanie skóry siateczka dopasowująca się piękne do głowy Efekty są, idealnie jak naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpię na łysienie androgenowe, diagnozę usłyszałem rok temu. Od tego czasu choroba jest już pod kontrolą lekarza ale niestety zmiany są widoczne. Czy myślicie że mogę poddać się temu Mikroskin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cierpię na łysienie androgenowe, diagnozę usłyszałem rok temu. Od tego czasu choroba jest już pod kontrolą lekarza ale niestety zmiany są widoczne. Czy myślicie że mogę poddać się temu Mikroskin?

Myślę, że na początku powinieneś dogłębnie przeanalizować treści z tego forum, poczytać, co i jak, zastanowić się czy Mikroskin sprawi, że Twoje samopoczucie wzrośnie.

 

Zacznijmy od tego, abyś zaczął leczenie by nie utracić z głowy tego co tam jeszcze masz, pisząc leczenie mam na myśli optymalne środki, a nie DX2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...