free web hit counter Skocz do zawartości
damianek1303

Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator Small

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj przypadkiem na onecie zobaczyłem reklame artykuł ze niby w miesiąc pomaga odrazu i ,odrazu zamówiłem ale tak myśle czy napewno pomaga , wypowiadali się ze niby tak, ale czy to nie naciąganie, zamówiłem 50ml. za 137zł zadzwonił konsultant pózniej i wcisnoł mi dwa po 100mll czyli w sumie 200mll za 274zł, po raz pierwszy coś kupuje na włosy m czy ktoś wie coś o tym produkcie???czy warto ryzykować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to wdupileś z kasą.

 

Żaden z tych reklamowanych środków nie działa i działać nie może. Z oficjalnych środków działają tylko leki NA RECEPTĘ (czyli finasteryd i minoxidil).

 

A i nawet prawdziwie skuteczne leki zaczynają odczuwalnie działać po pół roku-roku, a 3 miesiące to już absolutne minimum.

 

Wcześniej nie da rady z uwagi na naturalne cykle wzrostu włosów.

 

Innymi słowy: nie da się oszukać natury. To tak jakby ktoś obiecał, że wyleczy katar w 24 godziny, albo, że przyspieszy zagojenie się rany do zaledwie 8 godzin. Tylko laik w to uwierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A nie zastanawiło Cię dlaczego kunsulatant miał głos łysego mężczyzny"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...