free web hit counter Skocz do zawartości
Gość stachmurzyn

Butelka z listem Stacha Murzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Używałem:) To bardziej kosmetyk pod wygląd włosów - choć babsztyle pisały o babyhair. Rycynę cisnę tylko ze względu na dyskusję o PGE2 i pochodnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzisiaj na szybko postanowiłem zrobić niezobowiązujące porównanie w obszarze mojego prawego zakola - bo tak jak napisałem wczesniej wydawało mi się, że zanotowałem jakiś odrost. Porównanie całkowite może być mylące - i sytuacja wygląda pozornie na zgoła lepszą niż jest - to efekt dłuższych włosów (6-7mm zamiast 3 mm) i tego, że są one mokre (zdjęcie jest robione bezposrednio po nalozenia RU). Chciałbym, abyście zerknęli na sytuacje wyłącznie na moim prawym zakolu - mam wrażenie ze moja opinia o odroście nie jest wyssana z palca?

 

9PumGEt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na zakolu się poprawiło. Tam było dużo rzadziej niż w innych miejscach a teraz jest porównywalnie. Ile lejesz tego rycynowego na głowę?


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest trochę lepiej, ale to może być kwestia długości włosów. Linie w ogóle masz całkiem niezłą, gorzej z gęstością na górze.

Nie chcesz jeszcze trochę zapuścić włosów?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ile lejesz tego rycynowego na głowę?

 

Nie wiem czy ten dyskusyjny, ewentualany odrost - który rzeczywiście może wynikać z mirażu dłuższych włosów jest wynikiem olejku - czy kuracji w ogóle. Jakby co olejek nakładam z Emu w proporcjach 1:3 (ryc:emu) w minimalnej ilości (może to będzie 2-3ml) tak żeby tylko przykryć czerep warstwą tłuszczu.

 

 

jak dla mnie to bez różnicy, a jak już to za sprawą dłuższych włosów

 

Bardzo możliwe, że to efekt dłuższych i mokrych włosów. Chociaż jak patrzę na to gdzie przebiega teraz zarys linii na moim prawym zakolu to widzę że "szczelina łysego" jakby mimo wszystko zawęziła się bardziej niż wynikałoby to z różnicy długości włosów. Ale faktycznie oprócz długości , jest też inne oświetlenie i ciut inny kąt ustawienia czerepu. Trudno tutaj wyrokować. Zdjęcia zrobiłem niejako na potwierdzenie tego co mi się wydawało - więc mogę się podkręcać.

 

Linie w ogóle masz całkiem niezłą, gorzej z gęstością na górze.

Nie chcesz jeszcze trochę zapuścić włosów?

 

Taka jest specyfika DPA że linia tak bardzo nie siada w stosunku do reszty - żniwa odbywają się na całym NW7 w miarę równomiernie. Nie mogę zapuścić dłuższych włosów bo gęstość jest na poziomie pani Zosi po chemioterapii - komicznie to już wygląda - długość do 1cm to max , na który mogę sobie pozwolic.

 

Patrząc na zdjęcie z dluższymi włosami to masz całkiem niezły stan

 

To taka iluzja, efekt zdjęcia. Włosy mam już całkiem długie (7mm) a zdjęcie oddaje stan jakby włosów golonych na krótko. To przez te spłaszczenie 2D wygląda, że jest ok - a jest słabo w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, ze taka kuracja nic a nic gestosci nie chce poprawic grrr. Nic, zostanie z czasem jeszcze wyprobowanie CB oby sie sprawdzilo, bo ciezki przypadek jestes, mocne to cholerstwo;p


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No z gęstością lipa - jakoś tracę wiarę w poprawę tymi środkami. Możliwe, że spróbuje CB w następnym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No z gęstością lipa - jakoś tracę wiarę w poprawę tymi środkami. Możliwe, że spróbuje CB w następnym kroku.

 

Skoro nie masz ubokow po takej kuracji po CB tez nic nie powinienes miec a stosujac go regularnie mozna wiele zyskac. Wrocilem do punktu wyjscia przez ostatnie 2 tyg,ale ten srodek juz tak dziala stety/niestety...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Boje się tego środeczka. Jeszcze akceptuje mój stan w tej formie - jak będzie lipnie wg mojej opinii wezmę go pod uwagę - być może za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lekkie zmiany:

 

1)Zaczynam myc włosy odżywką do włosów zamiast szamponem z SLS. Mam na chacie jakąs odzywke bez SLS, olejow mineralnych , silkonów - traktuję ja jak szampon , nie trzymam na łbie, tylko na szybciora - jeb, jeb:) i spłukuję. Do tej pory uzywałem jakiś syfiastych szamponów i bezpośrednio po umyciu i wysuszeniu nakładłem RU w KBsol - pewnie trochę tych świństw było wessanych przez skóre przy okazji transportu RU.

 

2) Postanowiłem zostać człowiekiem-biegunką i będę pił olej rycynowy:). Dawka 1ml - jak się organizm zbuntuje to dojebie mu Stoperanem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dwa dni temu zrobiłem przegląd cen i możliwości zakupu dutasterydu. Niestety czarne demony adaptacji psychologicznej do coraz mocniejszych dział farmakologi zawładnęły mną jak typowym narkomanem. Ostatecznie rozchylam pośladki i prawdopodobnie dam mu szanse na początku przyszłego roku. Sam boję się siebie - zmierzam w przepaść jak leming - co dalej? Boże dopomóż, aby nie spróbował laserowych grzebieni i nie uwierzył w grawitacyjną teorię łysienia - rozsypuje się mój świat.

 

 

PS

 

Pół żartem - Pół serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Twój organizm reaguje na olej rycynowy doustnie?

 

P.S.

Stachu, jestem fanem Twojego stylu pisania. Jest moc.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W tej dawce, wg teorii, kupa nie powinna się buntować. Narazie moje jelito trzyma się tej zasady - wszytko w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

http://www.inchem.org/documents/jecfa/j ... 14je05.htm

 

 

Wg tego opracowania Czlowiekiem- Biegunka masz szansę zostać przy spożywaniu 4g wzwyż. Nie wykazano również efektów toksykologicznych i zmian strukturalnych w obrębie ukł. pokarmowego.

 

 

PS

 

Piję 3 tydzień. Kupy mam piękne, jedwabiste o cudownej konsystencji - aż chciałoby się nimi pobawić- marzenie kazdego koprofila:). Wypróżnianie mam bardziej regularne niż bez oleju - jak w zegarku - 1h po przebudzeniu.

W obrębie włosów - ma on na pewno wpływ na vellusy - pojawiło ich się sporo na zakolach - co z tym będzie póżniej - pewnie nic - ale patrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekować za źródło !

 

A jak radzisz sobie z aplikacją ? ładujesz bezpośrednio czy mieszasz z soczkiem?

 

No i co do włosów. Zmniejsza wypadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wstrzykuje strzykawką 1ml do grzdyla - to nie ma bardzo intensywnego smaku.

 

Nie jestem w stanie Ci powiedzieć jaki ma wpływ na pozostałe włosy. Za krótki okres, nie ta fryzura - ścinam się krótko - a wtedy nie wyciągasz kłaków z sitka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po 11 miesiącach żegnam mojego niebieskiego przyjaciela. Od piątku bratam się z Avodartem. Wchodzę na dawkę 1 kapsułka na 4 dni. Zamierzam odstawić fina i wskoczyć natychmiast na duta. Ma ktoś inne zdanie odnośnie sposobu zmiany "lekarstwa" ? - bardzo chętnie usłyszę Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nadejszła wiekopomna chwila - Avodart - Mamuniu miła. Zdecydowałem, że przez okres 30 dni - w czasie ładowania Avodartem - będę brał równolegle fina - tak aby nie przerywać blokowania DHT. Przez najblizszy miesiąc jadę więc na 3 blokerach - fin, avo, RU. Z racji tego karnawału i wątpliwości czy przeżyje:) zmieniam tymczasowo nazwę mojego wątku z "Kochanego pamiętniczka Stacha Murzyna" na "Butelka z listem Stacha Murzyna". Gdybym nie odezwał się po 30 dniach - realizujcie mój testament.

 

PS

 

Specjalisci o Avodarcie:

 

Jesteś lekiem na całe zło

I nadzieją na przyszły rok

Jesteś gwiazdą w ciemności, mistrzem świata w radości

Oto cały ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachu informuj nas co jakiś czas czy żyjesz ;D


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...