free web hit counter Skocz do zawartości
artron

Wysokie libido - wysoki testosteron

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Moim problemem jest bardzo wysokie libido (szczególnie w godzinach przedpołudniowych) oraz oczywiście nadmierne wypadanie włosów.

Próbowałem się trochę bronić przed wypadaniem włosów, które doprowadziło do powstania zakoli - które moim zdaniem są co raz większe z roku na rok - Palmą Sabałową. Niestety Palma powiększyła tylko problem wypadania jak i wysokiego popędu seksualnego.

 

Po wykonaniu badań na testosteron okazało się, że poziom wolnego testosteronu jest w normie, natomiast całkowitego znajduje się nieco ponad granicą normy.

 

Zastanawiam się obecnie czy jest sens na stosowanie Finasterydu w celu zahamowania nieco wypadania włosów oraz zmniejszenia libido. Wiem oczywiście, że Fin nie działa zbyt skutecznie na zakola, ale bardziej chodzi mi o ogólny stan włosów i zmniejszenie popędu.

 

Bardzo proszę o sugestie.

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu spada libido po finie, ale włosom raczej pomoże w mniejszym lub większym stopniu. Im dłużej będziesz stosował, tym większe prawdopodobieństwo, że odczujesz działanie w sferze seksualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z powodu problemu z nadmiernym libido i wypadających włosów postanowiłem w końcu zacząć brać finasteryd, w pierwszych 2-3 tygodniach było ok, nie miałem aż tak mocnego popędu, ale ostatnio wszystko wróciło do normy :/ chciałbym żeby dało się to jakoś opanować. Może będziesz miał więcej szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie zauważyłeś różnice we włosach po braniu fina ? Stosuje fina już równy miesiąc i tez różnicy w libido nie zauważyłem takie samo jak przedtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero miesiąc wiec trudno mi cokolwiek powiedzieć jedynie właśnie to ze efektów ubocznych zero.

 

-- 21 maja 2015, 11:12 --

 

A czuje się normalnie ćwiczę streetworkout i tez to nie wpływa negatywnie (finasteryd) ze to otluszcza usypia i wgl nawet progres mam. Zobaczymy za te parę miechów jak będz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś tygodniu włosy przestały wypadać i z dnia na dzień widziałem, że jest lepiej. W każdym razie, na mnie działa wszystko, tyle, że krótko. No i nie biorę samego fina tylko z minoxem, ale minox dawno przestał na mnie działać, wydaje mi się, że dzięki finowi zaczął działać na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finaster (jak zapytałem o proscar to dermatolog powiedziała, że najtańszy jest właśnie finaster i nie ma sensu dopłacać do proscara, bo to jedno i to samo) dzielony na 4 części po 1,25mg, biorę ciągle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

 

Moim problemem jest bardzo wysokie libido (szczególnie w godzinach przedpołudniowych) oraz oczywiście nadmierne wypadanie włosów.

Próbowałem się trochę bronić przed wypadaniem włosów, które doprowadziło do powstania zakoli - które moim zdaniem są co raz większe z roku na rok - Palmą Sabałową. Niestety Palma powiększyła tylko problem wypadania jak i wysokiego popędu seksualnego.

 

Po wykonaniu badań na testosteron okazało się, że poziom wolnego testosteronu jest w normie, natomiast całkowitego znajduje się nieco ponad granicą normy.

 

Zastanawiam się obecnie czy jest sens na stosowanie Finasterydu w celu zahamowania nieco wypadania włosów oraz zmniejszenia libido. Wiem oczywiście, że Fin nie działa zbyt skutecznie na zakola, ale bardziej chodzi mi o ogólny stan włosów i zmniejszenie popędu.

 

Bardzo proszę o sugestie.

Artur

 

 

Edytowany przeze mnie

Nie można publicznie nic sugerować ani polecać na zmniejszenie popędu bo zaraz bluzgają na człowieka bo przecież ruchanie jest najważniejsze. A bym zapomniał walenie konia jesli ktoś nie ma baby. Jeśli rzeczywiście masz problemy z wysokim libido i nadpobudliwość seksualną pisz do mnie na pw zaradzę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...