free web hit counter Skocz do zawartości
ramires

PROBLEMY Z SEKSEM

Rekomendowane odpowiedzi

BIORĘ DUASTERYD 4 LATA Z PRZERWAMI CZASAMI CO 3 A TERAD OD NIEDAWNA CO 7 I MAM PROBLEM Z SEKSEM DODATKOWO BIORE FLUT Z LOX RAZ DZIENNIE...MOJ CZŁONEK NIE MOZE STANĄC NA 100 % JEST MIEKKI W DODATKU KOCHAM SIE Z PARTNERKĄ DWIE MINUTY I KONIEC ..DODATKOWO Z BYT SZYBKO DOCHODZE CHOLERA CO ROBIC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastąp fluta Ru, a jak Cię nie stać, to musisz wybrać co jest ważniejsze, udany seks, czy lepsze włosy.Winowajcą miękkiej fajki jest flut. Nie wiem czemu szybko kończysz. Ja po kilku latach na finie mogłem znacznie dłużej. Bez blokerów kończyłem szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi po rezygnacji z fluta i potem duta libido skoczyło diametralnie do góry, ale to trwało kilka miesięcy.

RU sprawdza się tu znacznie lepiej i ma znacznie mniejsze uboki w sferze seksualnej.

 

ps. Głównym winowajcą jest u ciebie flutamid, dopiero w drugiej kolejności dutasteryd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolę coś dodać od siebie jeśli chodzi o fluta.

Tak się składa, że ja stosowałem flutamid tylko DOUSTNIE z powodu przerzedzonego gniazdka, linia ok, i teraz wiem, że to był duży błąd ponieważ włosy faktycznie przestały wypadać, były bardziej grubsze i ogólnie ich kondycja się poprawiła ( grubość i kolor) lecz dopadły mnie opłakane skutki uboczne przede wszystkim: ginekomastaia- do tego ze straszną wrażliwośćią sutki, że nie mozna ich było dotknąć, spadek libido, ale nie tak drastyczny i co najgorsze, to depresja-poważnie !!! Na początku brałem 1 tabletkę -250mg co drugi dzień, potem zaś codziennie, aż w końcu odpuściłem sobie ze względu na ten ból sutków. Obecnie nie biorę już flutamidu ok 1,5 miesiąca i na szczęście wyżej wymienione skutki uboczne ustąpiły, ale pojawił się pierwotny problem w postaci coraz bardziej osłabionych włosów. Wiem, że popełniełm błąd stosując go doustnie, zamiast zewnętnie-miejscowo, lecz wtedy jeszcze nie trafiłem na ''Zachowaj Włosy.pl'', a druga sprawa jest taka, że nie bardzo miałem czas bawić się w wcierki z powodów zawodowych, lecz teraz zamierzam spróbować jeszcze raz, tym razem zewnętrznie, bo na razie na RU mnie nie stać, żeby spróbować i w związku z tym mam pytanie do forumowiczów, czy ktoś mógłby podać receptę na zrobienie 2% roztworu flutamidu bez minoxa, i jak i czym przefiltrować roztwór aby oddzielić subsatancję czynną od substancji pomocniczych i wypełniaczy tabletki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zastanawiać się jak stosować fluta zewnętrznie proponuje zrobić USG piersi . To badanie pokaże czy nie ma przerostów tkankowych w obrębie sutka .

 

Zmartwię także kolegę w sprawie kuracji. Jak uboki wystąpiły przy stosowaniu doustnym to i wystąpią przy stosowaniu miejscowym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugaar ma rację.

 

Poza tym 250mg doustnie - OMG !!!

 

Jak nie stać Cię na RU to pozostaje finasteryd , choć uboki też mogą wystapic zwłaszcza że tak wyeksplatowales organizm flutem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finasteryd brałem, ok. 2 lata w postaci podzielonych tabletek proscaru na 4 części, ale szczerze mówiąc nie bardzo widziałem poprawę jeśli chodzi o ilość wypadających włosów, a jakiś anty-androgen muszę zastosować bo to podstawa przecież, tym baradziej, tak jak pisałem mam problem tylko z gniazdkiem a podobno, teoretycznie łatwiej jest o coś powalczyć z tyłu jak z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wypróbuj w takim razie dutasteryd. Działa trochę lepiej niż fin,a kuracja wiele drożej nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że myślałem nad duta ale trochę się zraziłem do doustnego przyjmowania środków anty-androgenowych stąd też chciałem spróbować właśnie fluta tylko zewnętrznie-zawsze mniej dostanie się do krwioobiegu a więcej będzie go w miejscu docelowym czyli w receptorach androgenowych na skórze głowy w przeciwieństwie do przyjmowania doustnego gdzie oddziaływał on na cały organizm w sposób bezpośredni.

 

Poza tym myślę nad jakimś stymulantem na bazie minoxa, np. Loxon 2% na poczatek, aby zminimalizować ''lnienie''. Pamiętam jak 5 lat temu zaczynałem walkę w łysieniem to pierwszym środkiem był właśnie Loxon tylko 5% i po jakiś 2 tygodniach stosowania zaczeły mi się sypać bardzo intensywnie włosy z całej głowy. Co prawda czytałem o lnienieniu i dalej stosowałem ten loxon ale po 7 miesiącach włosy nadal leciały, lecz czubek lekko się zagęścił.

 

Obecnie zastanawiam się nad taką kuracją:

 

1. Fluta 2% z nosikniem, bądz wymieszany z loxonem 2% aplikowany na początek raz dziennie.

2. Na noc jedna tabletka Zincteralu + magnez z wit B6 aby zwiększyć poziom wolnego testosteronu.

3. Biotyna 5mg.

4. Nizoral raz w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zmartwię także kolegę w sprawie kuracji. Jak uboki wystąpiły przy stosowaniu doustnym to i wystąpią przy stosowaniu miejscowym .

 

Zacytuję co kiedyś napisał GenHair (sklep, który sprzedawał zewnętrzny flutamid 2%):

 

The only *relevant* study of topical flutamide is the one that shows 16% of topical flutamide is systemically absorbed in humans over 50% stays on the skin surface. If we apply 2 ml of a 2% flutamide solution, we might get a whopping 6.4 mg ending up in the bloodstream.

 

A teraz porównaj 6.4 mg dziennie w krwiobiegu (zaabsorbowane przez skórę) do 250 mg dziennie (doustnie), które stosował kolega. Nie mówię, że przy stosowaniu zewnętrznym uboki nie wystąpią, ale to jednak zupełnie inna liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się , ale dawka 2 ml 2% flutamidu w zupełności wystarczy , aby spowodować uboki . Tym bardziej jak ktoś jest podatny na gino .

Ale dopóki nie sprawdzi , to nie będzie wiedział czy uboki wystąpią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło, że jest dużo mniejsze prawdopopodobieństwo, ze skutki uboczne nie będą aż tak agresywne jak przy przyjmowaniu dosustnym.

 

-- 23 maja 2015, 11:33 --

 

Ale dopóki nie sprawdzi , to nie będzie wiedział czy uboki wystąpią .

 

Zgadza się kolego sugaar, dlatego ponawiam pytanie: czy znacie ''receptę'' na przyrządzenie roztworu flutamidu 2% bez minoxa i przede wszystkim, jaki i czym odfiltrować roztwór od wypełniaczy tabletek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nikt nie podzieli się wiedzą jak zrobić wcierkę na bazie flutamidu ?!!!

 

pojazd standardowy spir 30-50 /pg 50-30 /woda 20:

rozdrobnisz tabletki, mieszasz ze spirytusem, przelewasz pozostawiając wypełniacze, dodajesz PG i wody. Gotowe ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ziom 1990 za odpowiedź

 

Rozumiem, że sam flutamid rozpuszcza się całkowicie w spirytusie salicylowym i nie ma konieczności stosowania ogróbki cieplnnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem, że sam flutamid rozpuszcza się całkowicie w spirytusie salicylowym i nie ma konieczności stosowania ogróbki cieplnnej ?

 

 

A dlaczego w salicylowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A w jakim najlepiej jest rozpuszczać flutamid ?

Z monopolowego albo z biedronki. Ogólnie jak najczystszy alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli spirytus rektyfikowany ?!

 

Dzięki za informację. Mam tylko jeszcze jedno pytanko, już tak dla czystej formalności: glikol propylenowy mam rozumieć, że mozna nabyć w aptece? Czy tutaj też są jakieś specjalne preferencje ? No i woda, to ma być destylowana taka jaką sprzedają w motoryzacyjnym ?

 

PS. Sorry, że tak wypytuję o szczególiki ale to jest moja, pierwsza wcierka do skóry głowy własnej roboty i nie chę, lać po głowie samego spirytusu z glikolem i wodą a subsatnacja czynna-flutamid, żeby została z osadem z pokruszonych tabletek. Innymi słowy, zeby nie było coś w rodzaju efektu ''PLACEBO''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czyli spirytus rektyfikowany ?!

 

Dzięki za informację. Mam tylko jeszcze jedno pytanko, już tak dla czystej formalności: glikol propylenowy mam rozumieć, że mozna nabyć w aptece? Czy tutaj też są jakieś specjalne preferencje ? No i woda, to ma być destylowana taka jaką sprzedają w motoryzacyjnym ?

 

Tu masz mój post w specjalnym temacie poświęconym standardowej wcierce: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?p=2635#p2635

 

Nie widzę powodu by pisać to samo jeszcze raz.

 

PS. Pomijam, że rozkruszone tabletki flutamidu można także po prostu wrzucać do Loxon'u, Piloxidil'u, Kirkland'a lub Rogaine, jeśli używasz któryś z nich.

Każda tabletka flutamidu (nazwa handlowa w Polsce: Anpharm) waży 250 mg, więc 4-5 tabletek na butelkę Loxon'u (60 g) to jest taka "standardowa" dawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...