free web hit counter Skocz do zawartości
wooofer

Jaki jest optymalny czas przechowywania RU W KBSOL?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak w temacie, co ile robicie dawke RU w kbsol? aby miała maksymalne właściwości i nie traciło wartosci przechowywując to

 

 

drugie Pytanie, saba gel + emu oil , stosowac na zmiane codziennie czy mozna wszystko stosowac razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób przygotowuje 1 raz w miesiącu, co jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Oczywiście nie przechowuj w temperaturach > 25C. Najlepiej w jakiejś spiżarce ~20C

 

SABĘ i EMU pod żadnym pozorem nie stosuj w ten sam dzień. EMU oil ze względu na sporą zawartość kwasu oleinowego (~50%) będzie bardzo mocno popychał substancje systemowo. Według mnie dobrze jest stosować SABA E3D lub E4D, a w pozostałe dni EMU oil (można dodać saw palmetto 1-3%). Pamiętaj także żeby zarówno jednego jak i drugiego stosować JAK NAJCIEŃSZĄ WARSTWĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym przechowywaniem dokladnie zrobić, żeby było najlepiej? Podczas obecnego okresu temp. w moim domu to srednio 26-28 stopni takze ciut cieplej, spiżarki nie posiadam, jedynie lodowka jest ustawiona na 4 stopnie - takze gdzie lepiej przechowywac Ru, saby, minoxa itp ?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w lodówce jest zbyt niska temp. Jak nie masz spiżarki to trudno. Pisałem że tak jest najlepiej, ale w przypadku braku możliwości przechowuj normalnie w pokoju, w ciemnym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.

 

Według mnie dobrze jest stosować SABA E3D lub E4D

 

tzn? nie znam tych skrótów,czy chodzi zeby stosowac sabe 3dni pod rzad lub 4 a potem do konca tygodnia emu?

 

-- 15 cze 2015, 20:52 --

 

i pytanko które saw palmetto polecacie? gdzie najlepiej kupic - cena - jakosc bo jest tego mnóstwo i ceny tez roznica kolosalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki - potwierdzam, paczuszka doszła dzisiaj i kapsułki są dodane gratis, 5 kapsulek, jest gdzies opisany sposob tutaj jak to wymieszac? mam je poprzecinać i wylac wszystk odo tego zakupionego emu oil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super, dzięki - potwierdzam, paczuszka doszła dzisiaj i kapsułki są dodane gratis, 5 kapsulek, jest gdzies opisany sposob tutaj jak to wymieszac? mam je poprzecinać i wylac wszystk odo tego zakupionego emu oil?

 

Nie rób takich dużych porcji. Co jeśli Ci nie przypadnie do gustu np. zapach. Proporcje 1 kapsułka (wystarczy przekuć i wycisnąć) na 10-20g EMU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za odp, a gdy chcę mieszać emu z SP to mogę podgrzewac ten emu? tzn, do naczynia z woda i wtedy da sie te dwa skladniki mieszac bo inaczej ciezko, nie traci na wartosci? moge EMu trzymac w plastikowych pojemnikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, dzieki za odp, a gdy chcę mieszać emu z SP to mogę podgrzewac ten emu? tzn, do naczynia z woda i wtedy da sie te dwa skladniki mieszac bo inaczej ciezko, nie traci na wartosci? moge EMu trzymac w plastikowych pojemnikach?

 

Możesz podgrzać ale bardzo delikatnie, tyle tylko żeby zrobił się bardziej płynny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, a w jaki sposób wcierać emu oil gdy mam wlosy na 4 cm? smaruje zakola ale dostac sie w srodek korony ciezko jest i duzo zuzywam zanim natluszcze korone... moze strzykawka mala dozowac tak jak RU? Rano myję glowe i nakładam RU w kbsol a do spania smaruje emuoil, nie trzeba myc glowy przed nalozeniem emuoil? , to samo tyczy sie saba gel w hydro. rano myje glowe, przed spaniem Sabagel,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki, a w jaki sposób wcierać emu oil gdy mam wlosy na 4 cm? smaruje zakola ale dostac sie w srodek korony ciezko jest i duzo zuzywam zanim natluszcze korone... moze strzykawka mala dozowac tak jak RU? Rano myję glowe i nakładam RU w kbsol a do spania smaruje emuoil, nie trzeba myc glowy przed nalozeniem emuoil? , to samo tyczy sie saba gel w hydro. rano myje glowe, przed spaniem Sabagel,

 

Zależy. Jak pracowałeś cały dzień w jakimś pyle, albo non stop Ci się głowa pociła, to pasowałoby umyć głowę po całym dniu. Ale to sam musisz stwierdzić czy wystarczy przepłukać głowę na noc, czy trzeba myć. Odnośnie EMU to prosiłbym cię żebyś zapytał w dzienniku, bo pomieszają się tematy rozmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...