free web hit counter Skocz do zawartości
Eloszka

19 lat zakola.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety łysienie, trafiło także na mnie. Mam już duże zakola, i czas coś z tym zrobić.

Aktualnie nie stosuję nic oprócz biotyny, zmieszanego olejku rycynowego z arganowym i prostatanem. Używam też szamponu z ketokonazolem.

Łysienie trwa jakieś 1,5 roku.

 

Możecie mi podpowiedzieć czym to zaatakować? Czytałem i już nie mam pojęcia. Samo RU wystarczy?

 

Dzięki.

zakola1.JPG.593b675f1f4c1ccad9b71f02dbd155a7.JPG

zakola2.JPG.5bb50daa7a368878401c7a16a22337e4.JPG

zakola3.JPG.ae7b156bd02a542ee934464ba65b607c.JPG

zakola4.JPG.55f606bf725370841fbca20430536aec.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz złej linii.

 

Dodaj ru i styknie. Możesz ewentualnie jeszcze SABE na stan zapalny stosować.

Na pewno nie oczekuj, że Ci linia odrośnie. Bardzo jednak prawdopodobne, że utrzymasz to co masz, a nie jest naprawde źle


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie odrośnie, będziesz miał szczęście jak to zatrzymasz . Też jakiś czas temu miałem taką linię (może ciupke gorszą) i sobie mówiłem co za kanał musi odrosnąć, będę stosował co się da.

 

Teraz to bym był wniebowizięty jakbym miał taką i szanuję jaką mam teraz, bo wiem, że z biegiem lat będzie tylko gorzej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, syn mojej znajomej jest w twoim wieku ma prawie takie jak mój mąż. Też nie liczyłabym, że odrosną ci włosy. Staraj się zachować to co masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...