free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

RU58841 - Ankieta forumowiczów (rozbudowana)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiaj mam trochę więcej wolnego czasu i postanowiłem przygotować bardziej rozbudowaną i dokładniejszą ankietę. Od razu zaznaczam że osoby które wezmą udział w ankiecie będą mogły wziąć udział w promocji, która będzie na forum za jakiś czas i dostać dość spory bonus do zamówienia (liczę ze zmobilizuje to użytkowników do aktywnego udziału), oprócz tego będzie bardzo pomocne w wyciągnięciu jakiś sensownych wniosków na większej grupie:

 

Ankieta: przykład uzupełnienia

1. Obecny stan: NW3

2. Obszar aplikacji: NW6

3. Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU: 100mg 1x dziennie - 5%

4. Jak długo stosuję: 24 miesiące - jeśli ktoś zwiększał dawkę bo mniejsza np. działała za słabo to również proszę to opisać

5. Jakie mam efekty: brak efektu / spowolnienie / znaczne spowolnienie / zahamowanie itp.

6. Czy odczuwam skutki uboczne: NIE / TAK, przy dawkach >100mg itp.

7. Co jeszcze stosuję: fin, minox, saba, emu, suplementy itp.

8. Uwagi: z czasem zaczyna oddziaływać słabiej, musiałem zwiększać dawkę / z czasem potęgowały się uboki, musiałem zmniejszać dawkę itp. - co komu w duszy gra

 

 

PS. Bardzo bym prosił żeby użytkownicy, stosujący już dłuższą chwilę (a jest już takich trochę) uzupełnili tą ankietę, będzie bardzo pomocna dla innych forumowiczów + będziecie mieli fajny bonus jak nam BHR zwróci kasę za baner Po jakimś czasie z zebranych wyników przygotuje się statystyki z wykresami żeby dodatkowo zobrazować dane.

 

Jak ktoś ma jakieś sugestie odnośnie ankiety to pisać na PW i nie pisać w wątku żeby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie wypowiadam się na forum ,natomiast chce podziękować Ziomowi,który już kilkukrotnie służył mi bezinteresowną pomocą. Dlatego zdecydowałem się wypełnić ankietę.

 

 

1. Obecny stan: NW2,przerzedzony czubek + lekkie zakola.Początki mbp 2002 rok , początki walki 2004 rok

2. Obszar aplikacji: NW6

3. Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU kb solution: 30mg 1x dziennie - 5% (zmieniałem stężenia)

4. Jak długo stosuję: 2.5 roku

5. Jakie mam efekty: Efekty były zależne od partii Ru , obecnie RU ze sklepu zioma w kb solution -Całkowite zatrzymanie łysienia , poprawa jakości grubości istniejących włosów

6. Czy odczuwam skutki uboczne: Po ponad 2 latach stosowania zaczęły sie uboki :Brain fog , ciągła senność (Stosowałem przez ten czas pojazd spir + ppg)Po konsultacji z ziomem przeszedłem na KB solution z jego sklepu i uboki praktycznie zniknęły (być może b lekki spadek libido ale nie jestem pewny)

7. Co jeszcze stosuję: Nizoral,folligen krem

8. Uwagi:Mam agresywny typ MBP gdyby nie kuracje w wieku 25 lat nie miałbym juz o co walczyć (obecnie mam 31) Przez lata stosowałem prawie wszystko.Skuteczność RU z mojego doświadczenia mogę porównać do finasterydu ,lecz bez uboków .Jeśli macie jakieś skutki uboczne zmieńcie pojazd na KBsol i zmniejszcie stężenie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Obecny stan: NW3, przerzedzenia na NW4

2. Obszar aplikacji: NW5

3. Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU: 1,5ml 1 X dziennie 5%

4. Stosuję nieco ponad 1 miesiąc. Od około tygodnia zmiana z dawki 1 ml na 1.5 ml. Powód to wcześniejsze przejście z duta z E5D na E7D i ewentualny zamiar jego odstawienia.

5. Krótko stosuję, ale włosy cały czas mi się poprawiają, więc jestem optymistą.

6. Raczej nie odczuwam skutków ubocznych. Nie czuję się w 100 % doskonale, ale ciągle jeszcze biorę duta, więc jestem daleki od obwiniania za to RU.

7. Stosuję jeszcze: dut, czasem saba, minox, ketokonazol w szamponie, biotyna, czasem cynk.

8.Uwagi: Przez chwilę stosowałem 1ml w minoxie i nie odczuwałem skutków ubocznych. Teraz stosuję w KB, ale tylko przez ostrożność i testowanie zmniejszonej dawki duta, w kierunku zmniejszania skutków ubocznych i nie chciałem, żeby ewentualne uboki RU fałszowały moją ocenę. Poza tym używam krótko, ale i tak postanowiłem opisać wrażenia, ponieważ często szybko reaguję na substancje, a poza tym chcę, żeby to forum żyło i się rozwijało. Im więcej przykładów tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Obecny stan - nw3

2.Obszar stosowania- nw4 plus korona.

3.Ilość,częstotliwość oraz stężenie RU-obecnie 1.5ml podzielona na 2x dziennie(1 aplikacja 1ml kolejna 0.5ml),5%

4.Stosowalem RU w różnych dawkach okolo 15 miesiecy, ciagle kombinuje,zeby dobrać dawkę do efektów plus pozbycie sie ubokow(obecnie ich nie mam)

5.Obecnie jakby zatrzymanie,ale po ciągłych zmianach dawek i kombinacjach w kuracji ciezko to jednoznacznie stwierdzić.

6.Jak juz wspomniałem obecnie bez ubokow,ale nie jestem pewny jeszcze efektów,bede próbował z czasem zwiększyć dawkę do 2ml dziennie(1.5 i 0 5)

7.Moja cala kuracja oprocz RU to- minox 5% 1ml 1x dziennie,saba żel z hydro co 3 dzien,szampon z keto co 3 dzien, biotyna ,cynk.

8.Uwagi- W moich doświadczeniach z RU wiele zalezy od dawki RU i to czy jest stosowane 1 czy 2x dziennie. Byl okres,w którym stosowalem RU 2ml dziennie i bez ubokow,ale tez tylko spowolnieniu lysienia.Ostatnio zauważyłem,ze stosowanie RU 2x dziennie daje niezle efekty,ale tez pokazuja sie uboki,trzeba dobrać do siebie dawki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Obecny stan: NW2

2. Obszar aplikacji: NW4

3. Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU: 100mg 1x dziennie - 5%

4. Jak długo stosuję: 6 miesiący

5. Jakie mam efekty: Zahamowanie

6. Czy odczuwam skutki uboczne: NIE, czasami może zmęczenie, ale raczej nie jest to spowodowane przez RU, ale przez tryb życia

7. Co jeszcze stosuję: minox na linie i zakola, saba co 3 dni, emu w dni bez saby, szampon ketoxin forte co 3 dni w dni bez saby, suplementy: cynk, biotyna, B-50 Complex, msm.

8. Uwagi: Brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Obecny stan: NW1 lewe zakole, NW1.5 prawe zakole

2. Obszar aplikacji: NW4/NW5

3. Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU: 3ml 1 x dziennie (rano), 5%.

4. Jak długo stosuję: 3 lata. Przez pierwszy rok dawka 1-1,5 ml, drugi rok 2ml i trzeci rok 3ml. Im większa dawka, tym lepsze efekty.

5. Jakie mam efekty: Stan lepszy niż podczas rozpoczęcia walki z łysieniem ponad 4 lata temu.

6. Czy odczuwam skutki uboczne: NIE

7. Co jeszcze stosuję: SABA, Mieszanka olejków: arganowy, rycynowy, saw palmetto oraz Biotyna 7.5mg

8. Uwagi: Bardzo polecam, jednak uważam, że należy stosować minimum 2ml


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Obecny stan: NW1-1,5

2. Obszar aplikacji: NW2

3. Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU: 0-8-1,1ml 5% raz dziennie.

4. Jak długo stosuję: Od stycznia tego roku.

5. Jakie mam efekty: Znaczne spowolnienie, dodatkowo coś się tam zagęszcza.

6. Czy odczuwam skutki uboczne: Raczej nie, jedynie może delikatne zmęczenie i również nie jestem do końca przekonany czy to wina RU.

7. Co jeszcze stosuję: Saba ale nieregularnie, teraz staram się regularnie jej używać.

8. Uwagi: Brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Obecny stan: NW2, lekkie przerzedzenia na NW3

2. Obszar aplikacji: >NW5

3. Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU: w zależności od długości włosów 1,5-2,5ml 1x dziennie - 5%

4. Jak długo stosuję: niecałe 2 lata

5. Jakie mam efekty: znaczne spowolnienie, poprawa sytuacji na czubku

6. Czy odczuwam skutki uboczne: TAK, przy dużych dawkach ponad 300mg lub około 200mg i bardzo krótkich włosach były pryszcze na twarzy i plecach jak po ostrym przepiciu. Przy "normalnych" ilościach brak.

7. Co jeszcze stosuję: saba 1-2x tygodniowo, szampon z keto 1-2x tygodniowo

8. Uwagi: Na zakolach bardzo spowalnia ale nie zatrzymuje. Saba nawet niezbyt często ( co kilka dni) bardzo wzmacnia działanie Ru. Mam wrażenie że bez saby skuteczność RU spadała z czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Obecny stan: NW2

2. Obszar aplikacji: NW2,5 (wzdłuż wyłysiałej linii + wgłąb zakoli)

3. Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU: 37mg 1x dziennie - 5% (około 0,9ml w KB 5%)

4. Jak długo stosuję: 3 miesiące

5. Jakie mam efekty: niewielkie odwrócenie zminiaturyzowania małych włosków, pogrubienie

6. Czy odczuwam skutki uboczne: TAK przy 37mg, senność, ogólne zmęczenie oraz spadek wydolności, okresowy ból po lewej stronie czaszki

7. Co jeszcze stosuję: biotyna 7500mcg (Puritan's Pride)

8. Uwagi: uboki pojawiły się już w pierwszym miesiącu stosowania, później trochę się nasiliły. Od około dwóch tygodni jest w miarę stabilne, ale

utrudniają normalne funkcjonowanie. Mam problemy z koncentracją i najchętniej położyłbym się spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Obecny stan - nw2

2. Obszar aplikacji: NW4

3.Ilość, częstotliwość oraz stężenie RU: 1,5ml -2 ml 1 X dziennie 5%

4. Jak długo stosuję: 6 m-cy

5. Jakie mam efekty: Znaczne spowolnienie

6. Raczej nie odczuwam skutków ubocznych

7. Co jeszcze stosuję: saba z hydro, emu, biotyna, szampon zoxin.

8. ni ma uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...