free web hit counter Skocz do zawartości
klekoo91

Planowanie przeszczepu włosów - prośba o rady

Rekomendowane odpowiedzi

Druga odpowiedz z kliniki

 

Dear Mr. Lukasz,

 

Thank you for the new photos.

We can tell you that you need minimum 3.300 or maximum 3.500 Grafts when your hair is short cutted (2-3 mm long). If your hair is not short cutted we could only extract maximum 1.500 Grafts, which not enough for you for a good density.

We extract the grafts from your own donor area, from the back of your head. From other bodyparts we can not extract the hairs.

Of course, if you need it, we can help you to plan your trip, for example the accommodation and transfer from the airport to our clinic by taxi.

The whole procedure takes 2 days. You can sleep in a hotel, we are happy to help you find a hotel near to our clinic.

You can find the possibilities and prices here: http://phaeyde.com/hair-transplant-abroad

Please do not hesitate to contact us if you need any further information.

 

 

Zgadzam sie wiatr psuje ale mam dluzsze wlosy,wyzerowane boki lecz jak wezme dobrze je na gume to nie jest tak zle dlatego kit z zakolami wazne by byl spoko srodek,język i tak powiem pół tonsury,bo wysoko sie scinam,a jezeli wylysieje mi tam gdzie mam tonsure na 2-3mm to mikropigmentacje zrobie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear Mr. Lukasz,

 

Thank you for your response!

Of course, if it would be neccessary in the future we can extract and implant more hairs, approximately the same hair quantity (about 4.000 Grafts more).

Please do not hesitate to contact us if you need any further information.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o bony Panowie potrzebny ten spam ? robione zdjecie w pokoju dziecka...

 

Do osob ktore sa w temacie a nie w teletubisiach.

 

 

Obciąć wlosy ? Bo nie chce chodzic jak blazen z 3ma na krzyż czy jest jeszcze spoko ? Czy te 1500-2000 graftow (bo wiecej nie da rady chirurg wsadzic w dlugie wlosy) pomoze mi cos by zakryc ta przeswitujaca korone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A może zrób ankiete na temat obcięcia swoich włosów? Albo zleć to IPSOSwi lub PENTORowi to zrobią sondaż? Na co klekoo ty liczysz? - dostaniesz randomową opinię od randomowego gościa o randomowym guście. W kwestii obcięcia włosów zaufaj swojemu gustowi i nie zadawaj takich śmiesznych pytań:)

 

Uwaga o teletubisach w aspekcie tego problemu jest tu, moim zdaniem, jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,aby nie zaśmiecać wątki koledze Przemkowi,swój będę kontynuował Uwaga ! juz nie bedzie teletubisi na zdjeciach :<

 

 

Obecnie włosy mam długości okolo 3cm... (zdjecia robione odrazu po wysuszeniu i umyciu włosów w łazience jak widac pod swiatlem by bylo lepiej widac braki)

 

Co robie z łysieniem ? nic, z powodów zdrowotnych z dwojga złego lepiej być łysym niż mieć bielactwo ( małe plamki białe na dłoniach,odpowiednia dieta i nic sie nie powieksza,dlatego zero chemii)

 

Jakie plany... niby są dwie opcje,jedna to wyjazd na Węgry, druga to ten Aygin cały (chociaz na forum juz jest jeden kolega po przeszczepie u niego a na Węgrzej cisza)zależy mi na przeszczepie z długimi włosami,bo pracuje nie moge pozwolić sobie na dłuższy urlop niz tydzien no i studia... a z tego co wiem obszar dawczy kuruje sie właśnie do tygodnia,a biorczy to zaczerwieniony jest pare miesięcy nawet.

 

Przyjmując,ze tu i tu robią dobrze (teoria):

Węgry: moge sobie finansowo pozwolic przy dobrej negocjacji na 2300 graftów ( 1,20euro z długimi włosami jak rozmawialem z nimi z 2 miesiace temu,ale teraz ceny podniesli wiec nei wiem)

Aygin: patrząc na to co kolega Kali pisał to za 1800-2000 euro nawet 4000 graftów,ale chyba nie chciałbym mieć robione az tyle, klinika z Węgier oceniła,ze na dzien dzisiejszy potrzebuje 3000-3500 graftów.

 

 

Więc robiąc u Aygina... mam w 100% to co musze mieć i mam na "dzien dzisiejszy" problem z "głowy"

 

-- 13 gru 2015, 11:40 --

 

najgorzej to ten srodek wygląda, zakoli to za cholere bym nie ruszal,kazdy facet prawie je ma wiec w nosie po drugie przy obcieciu wysoko i krotko z boku to ich tak bardzo nie widac wolalbym osobiscie zamiast robie zakola to zagęścić ładnie język.

 

-- 13 gru 2015, 11:47 --

 

Napisze do jednej i drugiej kliniki,umowie sie na koniec lutego a poczatek marca zobaczymy co odpisza i przedstawie wam.

aygin1.thumb.jpg.efeaba1a74fd82fd9c2b5f9be13abf3a.jpg

aygin2.thumb.jpg.7500fa452ce290ed421fae6db4d0f1a4.jpg

aygin3.thumb.jpg.b50d8aa010bbeb600911d8e8ed099750.jpg

aygin4.thumb.jpg.f846215dedc7472e6888ba74298db1f2.jpg

ayginx1.thumb.jpg.d096acae6ba2144a40fceae88c4a7b41.jpg

ayginx2.thumb.jpg.d6be5fd4aa1aa0689b543051be7bcf6f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Wstrzymaj sie z tym Dr.Aygin do kwietnia,do tego czasu powinno byc wiadomo jak to wyszlo u mnie??

Balagan na glowie masz taki jak przed zabiegiem..Tylko ja zrobilem najpierw zakola,a z gora bym chcial ruszyc za jakis rok..Oczywiscie,jak wszystko bedzie ok.z przodem No i roznica wiekowa.Ja juz 40 na karku,Ty pare ladnych latek mniej

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to tylko interesuje ten pasek co widac na srodku Mam zakola,nawet duze ale mam je w nosie wazne ze "język" jako tako trzyma się,dluższe wlosy 4-5cm i zakoli nie ma no chyba ze zawieje haha ale nikt nie jest idealny i zakola akceptuje,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie czas. Monitoruj, rób zdjęcia co jakiś czas. Dzięki temu będziesz wiedział w jakim kierunku łysienie postępuje. W przyszłości będziesz mógł lepiej rozplanować zabieg a i do tego czasu odłożysz gotówke. Masz dopiero 24 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego w tym roku 25lat zgadza sie monitoruje sytuacje,robie zdjecia od 1,5roku,jakie wnioski ? przerzedzanie się środka.. powstawanie coraz bardziej widocznego "pasu startowego"... Czy szybko lysieje ? mysle ze az tak szybko to nie,ze za rok moge nie meic wgl wlosow ale z roku na rok trace je stopniowo dlatego chce zrobic ubytek na środku ten "pasek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu polecial bym najpiwerw prochami, w tam czasie zbieral kase na juz konkretny zabieg, po 2-3 latach odstawil prochy w tedy poleci co mialo poleciec....i w tedy zobil juz konkretny przeszczep..... teraz jak bedziesz wczepial to obawiam sie ze mogliby uszkodzic tobie zdrow wlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam klekoo91.

Zdecydowales sie juz na jakas klinike?

Ja nie chce zapeszac,ale zaczyna sie cos dziac na moim globusie

A 18-tego bedzie dopiero 3 miesiace po zabiegu.

Jestem dobrej mysli

Zdam pelna relacje po 4-5 miesiacach.

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary daj sobie spokój z tym wszystkim,zobaczysz,ze z czasem przyzwyczisz sie do lysiny- ja zrobilem juz 2 przeszczepy( pierwszy w wieku26) i byl to najwiekszy blad w moim zyciu.Teraz mam 40ste i zjebane zycie przez to,oddalbym wszystko zeby byc na twoim miejscu i miec mozliwosc ogolenia sie na zero bez zadnych sladow po zasranych przeszczepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mar cin to co ty robiles za przeszczepy ze masz zjebane zycie przez to?? ja sobie roiblem przeszczep,bo mialem pewien dyskomfort..nie zrobil bym,to zawsze mial bym rebus w glowie,zamiast na glowie..jestem dopiero 3 miesiace po przeszczepie.nie wiem jak to bedzie wygladac.ale jak szalu nie bedzie..to zawsze moge sie sciac na krotko..i w zyciu by nikt by nie zauwarzyl ze robilem co kolwiek,gdy bym o tym sam nie powiedzial..

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 14 lat temu robił stripem albo co gorsza fue ale takimi co biorą centymetrowe walce z efektem włosów lalki to się nie dziwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, ja bym nie robił..jesteś za młody na przeszczep.

Ze zdjęć wnioskuje , że przy 30stce będzie kolano jak się patrzy..

Wydaje mi się , że minimalnym wiekiem na transplantacje jest 30 lat lub nawet i kilka więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, ja bym nie robił..jesteś za młody na przeszczep.

Ze zdjęć wnioskuje , że przy 30stce będzie kolano jak się patrzy..

Wydaje mi się , że minimalnym wiekiem na transplantacje jest 30 lat lub nawet i kilka więcej.

Dlatego musi dorzucic jakas farmakologie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, ja bym nie robił..jesteś za młody na przeszczep.

Ze zdjęć wnioskuje , że przy 30stce będzie kolano jak się patrzy..

Wydaje mi się , że minimalnym wiekiem na transplantacje jest 30 lat lub nawet i kilka więcej.

 

Nie zgadzam sie.

Akurat dobrym wyznacznikiem ht jest kuracja. Jezeli ktos stosuje dobra kuracje(czyt. ma zatrzymanie) minimum przez 1-2 lata i bez ubokow to wtedy nie przeszkadza czy zrobi ht majac 22 lata czy 30. Natomiast kto nie stosuje nic albo nie dziala kuracja,spore uboki to nie ma znaczenia wiek, bo lysina bedzie predzej czy pozniej.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie.

Akurat dobrym wyznacznikiem ht jest kuracja. Jezeli ktos stosuje dobra kuracje(czyt. ma zatrzymanie) minimum przez 1-2 lata i bez ubokow to wtedy nie przeszkadza czy zrobi ht majac 22 lata czy 30. Natomiast kto nie stosuje nic albo nie dziala kuracja,spore uboki to nie ma znaczenia wiek, bo lysina bedzie predzej czy pozniej.

Możesz to bardziej wyjaśnić. Jaka jest różnica, że ktoś ma kurację minimum 1-2 lata. Minimum czyli jak rozumiem - bierze 2 lata i przestaje?

No to chyba i tak łysina się pojawi, bo włosy dalej będą lecieć. No nie bardzo rozumiem tej różnicy.

 

Że jak będzie brał np. przez 2 lata to HT może zrobić a jak nie będzie brał to nie ma sensu bo włosy będą lecieć?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, ja bym nie robił..jesteś za młody na przeszczep.

Ze zdjęć wnioskuje , że przy 30stce będzie kolano jak się patrzy..

Wydaje mi się , że minimalnym wiekiem na transplantacje jest 30 lat lub nawet i kilka więcej.

 

Nie zgadzam sie.

Akurat dobrym wyznacznikiem ht jest kuracja. Jezeli ktos stosuje dobra kuracje(czyt. ma zatrzymanie) minimum przez 1-2 lata i bez ubokow to wtedy nie przeszkadza czy zrobi ht majac 22 lata czy 30. Natomiast kto nie stosuje nic albo nie dziala kuracja,spore uboki to nie ma znaczenia wiek, bo lysina bedzie predzej czy pozniej.

 

To mam rozumiec ze skoro ja nie biore nic..to kiedys bede lysy? bzdura totalna!!!

I nigdy w zyciu bym nie wzial jakiegos scierwa,ktore po odstawieniu i tak poleci co mialo poleciec!!czyli efekt jojo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie przestanie po 2 latach? Co wy sie dobrze czujecie? Bedac na tym forum albo podejmujesz sie stalej kuracji na amen, po jej odstawieniu zegnacie sie z wlosami w blyskawicznym tempie albo wychodzicie z tego forum/wylogowujecie sie i zapominacie ze istnieje skoro nie chcecie nic stosowac i pogodzic sie z losem.

Piszac w kwestii swoich wlosow, nie biorac pod uwage mikropigmentacji, systemow, ht ktore przy nw6 szkoda robic bez kuracji itd...

Edytowane przez Gość

Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...