free web hit counter Skocz do zawartości
klekoo91

Planowanie przeszczepu włosów - prośba o rady

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety... i łysole zamiast zbierać na auto/mieszkanie/wycieczki itp to zbieraja na wlosy a tamci maja wlosy i hajs.

 

Wyslalem zapytania do:

dr. Serkan Aygin

Dr. Maral

GetFue

klinika na Węgrzech

i MdMedix czy jakos tak

 

przedstawie co mi zaoferowali oraz za jaką kwotę,pozdrawiam

 

MEDSHIT odrazu sobie odpuść, chyba , że jesteś sadomaso i chcesz się okaleczyć, w dodatku za nie mały hajs..

 

Co do Turcji ,to strach ma wielkie oczy;) . Też miałem obawy ,ale poza bólem oczu spowodowanym nadmiernym widokiem muśniętych słońcem, to było wszystko ok. Jeżeli Ci jest "łyso" lecieć samemu , to sobie weź kogoś. Nie wiem jak w innych klinikach , ale u Serkana z tym nie miałem problemu. Dostałem pokój dwu osobowy , bez dodatkowych kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem odpowiedz od Medmix:

 

Dzień dobry,

 

Pana zdjęcia i opis analizował doktor i ocena dokładnej ilości unitów na podstawie zdjęć jest trudna ze względu na włosy koloru jasnego.

Może to być 1500 unitów lub 2000 unitów.

 

Aby dokładnie ustalić ta ilość to doktor musi Pana zobaczyć.

Są dwie możliwości- wizyta osobista lub konsultacja on-line przez SKYPA.

Proszę o informację, która forma jest dla Pana wygodniejsza.

 

 

Pozdrawiam

MD MEDMIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... przy zrobieniu samych zakloli moze zastanowiłbym sie nad medmixem ale przy NW5 które prawdopodobnie Cie czeka nawet bym sobie głowy nie zawracał z robieniem tam zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze,to czaisz sie na ten przeszczep o 2 lat

Trzeba leciec i robic,a nie sie czaic..Albo sie pogodzic z tym co masz

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejsciem,to mozesz czekac nastepne 20 lat..

Chyba ze masz jakies obawy,to lepiej sobie odposcic..

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest chyba najlepszy czas na ht, niskie temperatury mało słońca i niskie ceny lotów no i na wakacje powinno już większość wyrosnąć, ja miałem w marcu i musiałem sie jednak chować od słońca, bo głowa czerwona była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po pierwsze...

1. Czy ktos na poczatku lutego wybiera sie do Turcji ? Nie ukrywam,ze obawiam sie sam leciec.. jestem bardzo nastawiony na Turcje dzieki kolegom z forum widze ze fajne zmiany sa i w realnej dla mnie kwocie

 

Po drugie...

2. Chcialbym zaoszczedzic grafty, a mianowicie interesuje mnie fryzurka jak juz wspominalem wysoko boki i tyl sciete na 0.. neistety z tylu robi mi sie ładne przerzedzenie i nei chce robic tam przeszczepu tylko mikropigmentacji (zdjecie tylu wysle), konsultowalem sie z mikrohair ale zniechecili mnie ladnie tym co napisali:

 

"Witam serdecznie,

 

dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. W Pana przypadku zalecamy

ogolenie całej głowy na zero i pigmentację do efektu ogolonej głowy.

Przy zagęszczeniu do dłuższych włosów 1 mm zapigmentowalibyśmy skórę

głowy nieco mocniej co spowoduje nieestetyczny wygląd skóry głowy w

momencie gdy będzie Pan dalej tracił włosy. Dlatego w tym wypadku

najbezpieczniej i równie naturalnie dobrze jest wykonać ten typ

pigmentacji. Przy takiej powierzchni do pigmentacji koszt zabiegu wynosi

4500 zł. Zabieg składa się z 3 sesji, które odbywają się w odstępach 4-6

tygodni. Czas trwania zabiegu to 4 godziny.

Konieczność wykonania 3 zabiegów wiąże się z techniką pigmentacji.

Podczas kolejnych sesji wykorzystujemy nieco inne odcienie pigmentów by

efekt był

trójwymiarowy tak jak naturalny włos. Poza tym w procesie naturalnej

regeneracji skóry część pigmentu jest eliminowana przez nasz organizm i

kolejne sesje uzupełniają efekt. Włosy powinny być ogolone do zabiegu i

należy je codziennie golić do zera by utrzymać optymalny efekt - przy

ogolonej głowie nie będzie dało się odróżnić naturalnych włosów od tych

zapigmemtowanych, efekt jest bardzo naturalny.

 

Jeżeli chodzi o przeszczep włosów to po wykonaniu pigmentacji nie będzie

przeciwwskazań do jego wykonania. W Pana przypadku, przy tak rzadkich

włosach żadna metoda nie będzie odpowiednia. W metodzie STRIP pojawi się

podłużna blizna, którą ciężko będzie zamaskować, przy metodzie FUE

blizny uwidaczniają się w postaci wyciętych małych pól między włosami.

Decyzję o przeszczepie dobrze jest dokładnie przeanalizować."

 

 

 

Zniechecili mnie ladnie taki podejsciem.. na sile każą ogolić glowe ale po cholere ? skoro jeszcze wlosy mam !! a mysle ze jak pojade do Turcji zrobie te 3000 graftow to bede mial problem z glowy na pare dobrych lat... hmm wyłudzanie kasy ??

 

A moze maja troche racji,ze nie oplaca sie robic tylko tego jednego miejsca bo to bezsensu i bedzie widac ? mi sie wydaje ze to ma sens, mam tam duzo wlosow tylko przerzedzenia i tak sie tam gole na jedynke,to ladnie wlosy z tatuazem polacza sie.

mikoooooo.thumb.jpg.6138a85e206d0ddb6d0a2861bd50bb5c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moj staruszek ma identycznie przerzedzenie w tym miejscu i wszedzie na gorze, po calosci ma przerzedzenie nie martwie sie o to bo ide w ta strone co on, a on mimo 50lat ma wszedzie wlosy ale rzadko takie NW IV-V.

 

 

Panowie mam kolezanke co uczy angielskiego powiedziala ze ruszy ze mna ale... do Turcji to boi sie... jakas alternatywa ? dobre miejsce i 1euro graft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,chcialem tylko poinformowac, ze pod koniec stycznia zdecydowalem sie na MD Medix. Wiem czekam na fale krytyki,ale do Turcji bole sie leciec, mam 4,5zl za graft a Zulana tylko zmotywowala mnie bym nie ruszal za granice. Zrobia mi 1500-1700 graftow

obecny1.thumb.jpg.660fb4ace9a8d527065750edbbd4dae1.jpg

obecny2.thumb.jpg.3f1813c5cd765dca329aa16d3052ca59.jpg

obecny3.thumb.jpg.b684770af3b01616821541ca7f69c435.jpg

obecny4.thumb.jpg.d909a4ae8507dfc9df228b1a02aadce5.jpg

obecny5.thumb.jpg.49c86cbb4cd5fa439c86474aa2fece96.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziekuje kolejne zdjecia by przekazac jaki jest stan mam nadzieje ze na srodek mi wystarczy,zaliczke przelewam na dniach

aaa222.thumb.jpg.c66980d651384dc4731300c2879c62af.jpg

1218722078_aaa222(1).thumb.jpg.468f3a33aa28da798ac1bc1a77c3003f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie probowalem nigdy nic nie bralem, poniewaz jestem chory na bielactwo nie chce ryzykowac, szybciej na ulicy znajdzie sie łysego faceta niż łaciatego a po drugie farmakologia... póki biore jest dobrze a jak przestane to juz nie ? dla mnie wyrzucanie kasy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to błąd, że robisz w Polsce szczególnie, że chcesz wszczepiać pomiędzy istniejące włosy bo rozumiem, że zakola zostawiasz ? No ale oby coś ci wyrosło życzę powodzenia wpłącisz zaliczkę o już się nie wycofasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz stosowac kuracje, zeby utrzymac wlosy , jak rzucisz to wlosy leca chyba proste .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie samemu jechac do Turcji, nie znam dobrze angielskiego wiec dla mnie najlatwiej zrobic w Polsce... nie chce farmakologii poniewaz wlasnie bede inwestowal 2 lata w to i przez 2 lata bede mial wlosy, przestane nagle brac to nie mam i kasy i ani tych wlosow,dlatego wole zrobic przeszczep. Wiem,ze moj temat ciagnie sie od 2 lat,ale jak widzicie to nie jest moj wymysł a moje marzenie.. mam 25lat skonczylem studia na ktore i tak sie zadluzylem, mam nadzieje ze kiedys znajde dobra prace i odbije sie, zwroci sie inwestycja, lecz co z tego jak bede mial w psychice fakt ze jestem łysy i mi to przeszkadza. Mam nadzieje bo to mi tylko pozostalo ze nie zniszcza mi glowy... Po drugie na Turcje bym potrzebowal z 13tys ? fakt 2x wiecej wlosow by mi wszczepili ale za 2x wieksza kase. W md Medix za graft 4,5zł więc na jakies 1700 mnie stac, czyli tyle ile mowia ze powinienem meic wszczepione w przeswity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie chce farmakologii poniewaz wlasnie bede inwestowal 2 lata w to i przez 2 lata bede mial wlosy, przestane nagle brac to nie mam i kasy i ani tych wlosow,dlatego wole zrobic przeszczep.

 

Ale przecież przeszczep też nie zatrzyma łysienia ani nie zatrzyma się ono samo.

 

Włosy przeszczepione oczywiście zostaną, ale cała reszta podlega tym samym procesom co wcześniej.

 

Do tego musisz się liczyć z ryzykiem shock loss (sąsiednie włosy do przeszczepianych mogą się posypać i niekoniecznie w pełni odrosnąć).

 

Co ci da przeszczep skoro procentowo stanowi on tylko kilka procent owłosienia, jeśli reszty będzie ubywać?

Myślisz, że takie resztówki włosów wyglądają dużo lepiej niż łysina?

 

Oczywiście możesz robić kolejne przeszczepy (dopóki nie zabraknie donoru), ale weź pod uwagę, że na pełne efekty przeszczepu czeka się od roku do dwóch lat.

 

No i przy łysieniu powyżej NW4, raczej nigdy nie będziesz wyglądał dobrze w realnym świecie (tzn ma żywo, a nie na podrasowanych fotach).

I to bez względu na to ile wydasz, bo nie będzie z czego przeszczepić odpowiedniej ilości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi Lion,ze zdaje sobie sprawe ze jeden przeszczep wlosow te 1700 graftow nie zalatwia mi sprawy do konca zycia... zdaje sobie sprawe o tym swietnie.. dlatego zależy mi na utrzymaniu środka i języka, mam w nosie zakola nawet jak mi się w powiększa nie bede płakal. Bardzo duzo facetow ma zakola dlatego akceptuje w pełni duże NW III, nie bede robil ich na sile dzieki czemu zaoszczedze donor na koleja dawke środka czy jezyka w przyszlosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Środek, korona to najbardziej grafożerne obszary i jednocześnie najłatwiejsze w leczeniu farmacją.

Zakola i linia to znowu odwrotnie.

 

1700 graftów to bardzo niewiele.

 

Zakola z linią to 3500 graftów i to bynajmniej nie z naturalnym efektem, lecz raczej z jego imitacją.

 

Nie wiem jak przebiegać będzie twoje łysienie (bo to nikt tak do końca nie potrafi przewidzieć), ale może się okazać, że te 1700 graftów jest dobre dopiero na start. Nawet uwzględniając, że jednak godzisz się z NW2.

 

Miałem w swoim życiu 5 przeszczepów (tak pięć) - 3 w pl, 2 w Belgii.

 

W pl to były takie zabiegi na tyle o ile - robią żeby robić.

W Belgii robią dobrze, ale też trzeba jechać tysiącami graftów żeby coś osiągnąć a i tak cudów nie ma.

 

Natomiast ty tak piszesz jakby to było przeszczepić i z głowy - nie ma łysienia. I trochę mnie to śmieszy, a z drugiej strony przeraża, że tak myślą ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze to bardzo niewiele, nawet googluje sobie "1700 grafts" i widze jaki obszar robia i to nie jest duzy obszar. Pisalem im,ze dlaczego tak malo ? Skoro w Turcji i klinika w Węgrzech oferują mi z tego co pamietam z 3 tysiace a nawet 3,5 tysiąca ale fakt faktem wtedy pytałem o cały obszar nie tylko o środek. Moj tata ma z NW V pewnie, włosy po całości ale bardzo rzadkie... szukałem zdjęcia by porównać ludzi co mają włosy takie jak on teraz i ilości graftów przeszczepione, mysle ze jakby przeszczepil z 5tys łacznie maxymalnie to jako taką miałby fryzurke, może łudzę się, może idę złą drogą ale mam 25lat nie chce bawic się w farmakologie i czekać czekać aż nagle bum nie biore i znika.. a najwazniejszy powod jestem chory na bielactwo, z dwojga zlego wole byc łysy niż mieć plamki. Musze i tak mieć specjalna dietę unikać dużo rzeczy by plamki nie rosly. Przestałem kiedyś przestrzegać jej i jaki efekt ? dodatkowa plamka na dłoni,stopie...

 

 

PS Lion nie godzie sie z NW2, bo godzie się z NW 3

Norwood-pattern.gif.7b161c58e775380099ce1a113cd4e485.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...