free web hit counter Skocz do zawartości
zulana

Zulana z pozdrowieniami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, tylko dwa w miarę ostre mi wyszły. Poza tym, kto tu w ogóle jest tym zainteresowany?...

W każdym razie trzy miesiące minęły...

 

-- 27 lis 2015, 22:57 --

 

No, to tak...

739598071_P1090697(2).thumb.JPG.27e690448fa434b042ad57be0fc373de.JPG

1103726443_P1090708(2).thumb.JPG.17cc5601efef69cdbb80d7572ef59310.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dbam też o to, owszem : loxon 5%, olej rycynowy, jakieś własnej roboty maceraty ze skrzypu, pokrzywy, kozieradki. Masuję skalp szczotką. Piję dużo różnych herbat"'na włosy", łykam tabletki (skrzyp, pokrzywa, drożdże). Biegam, ćwiczę. No i...co Was niezmiernie ubawi : gadam do tych włosów, że mają dawać czadu No i dają. Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Porównać wprost - trudno - bo inna fryzura i kolor. Ocenić można wyłącznie obecny stan - choć ujęcia wydają się trochę "pod publiczkę" - wygląda to bardzo dobrze.

Zrób zdjęcia z odsłoniętym obszarem biorczym - nie wstydz się - widzieliśmy Cię już nago - wtedy ocenimy kompetentnie - tu nie chodzi , aby robić wrażenie tylko postępy. Nie bój się nas, nie oszukuj - to my, Twoja łysa rodzina - włochaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po czymś takim mi się odechciewa...Myślę, że zarzucanie mi, że robię coś pod publiczkę jest bardzo nie ok. Może te zdjęcia, robione na szybko nie są dobre, ale znowu to węszenie podstępu. Aaaa, mam już chyba dosyć tego "życzliwego" forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie po czymś takim mi się odechciewa...Myślę, że zarzucanie mi, że robię coś pod publiczkę jest bardzo nie ok. Może te zdjęcia, robione na szybko nie są dobre, ale znowu to węszenie podstępu. Aaaa, mam już chyba dosyć tego "życzliwego" forum.

 

Nie rozumie oburzenia... Na forum jest 5000 osób i każdy ma inny styl/podejście/doświadczenia. Chyba nie sadzisz, że każdy jest taki sam i zadaniem wszystkich jest sypanie komplementów, bo znalazła się aktywna kobieta w dziale chirurgi plastycznej? Na tym polega dyskusja: że dwie strony maja odmienne zdanie i przekonuj się argumentami a nie fochami...

 

Jeśli jest to nie do zaakceptowania przez Ciebie to zapewne to "życzliwe" forum nie jest dla Ciebie i sugeruję kafeterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem jak można się w tym dopatrzyć nieżyczliwości - pokrętna logia. Otóż Zulano droga:

 

1) W ujęciu absolutnym - wypowiedziałem się, że jest bardzo dobrze - to tutaj jest ten wspomniany brak życzliwości?

 

2) W ujęciu komparatystycznym - nie można tego ocenić - bo nie dałaś nam szansy niczego porównać. Naturalne i ludzkie jest to, że chciałabyś aby Twoje rezultaty były jak najlepsze ( ja też) - to jednak jest niekorzystne z technicznego punktu oceny przeszczepów. Rozumiem Twój mentalny interes i znam Twoje motywacje - tak - jesteś człowiekiem. Potraktuj nas jednak nie jak stylistów oceniających urodę , a jako chirurgów , którzy prawdziwą ekscytację odnajdują w widocznych graftach, dziurach w głowie i przejawach medycznego progresu.

Nie potrafisz odróżnić oceny eksperckopodobnej od oceny fumfelki z sąsiedztwa- i pewnie tutaj widzisz u mnie przejawy nieżyczliwości - błąd.

 

PS

 

Nie ciągnij tej historii z początku, bo przepraszaliśmy i tłumaczyliśmy, że to w trosce o Ciebie i innych. Teraz Ty poleciałaś (moim zdaniem) na inną orbitę i róża mnie się należy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie po czymś takim mi się odechciewa...Myślę, że zarzucanie mi, że robię coś pod publiczkę jest bardzo nie ok. Może te zdjęcia, robione na szybko nie są dobre, ale znowu to węszenie podstępu. Aaaa, mam już chyba dosyć tego "życzliwego" forum.

 

Zulana, nie zapominaj, robiłaś w MEDMIXie, po taniości. To nie ma prawa wyjść dobrze, inaczej nadszarpnęło by to autorytet kilku guru mocnego włosa. Tu bilet do zdjęć robionych kalkulatorem w półmroku otrzymuje się dopiero powyżej 3 euro za graft.

Wysoka cena broni się sama, a tak musisz bronić się Ty.

 

Głowa do góry. Obiecaj, że jednak nie porzucisz relacji; bądź pewna, że świat nie składa się z samych niedowiarków.

Za miesiąc twoje włosy będą jeszcze dłuższe i jeszcze mniej będzie widać. A czyż nie o to właśnie chodziło ?

Trafią się tacy, którzy "pozorną gęstość" będą tłumaczyć długością, trudno powiedzieć w imię czego.

Tu panuje moda na 6-12mm na górze i 3mm na bokach i z tyłu. Nie pasujesz, po prostu. Ale tym co tu zostawisz dasz nadzieję innym kobietom, które być może będą dzięki temu gadać również do swoich "wyrostków". Pamiętaj o tym... i nie mierz wszystkich jedną miarą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem 5,5 miesiaca po zabiuegu w MEDMIX i co , i wstyd mi zdjęcia na forum pokazac, ba, anwet nie o wstyd chodzi ale nie widzę sensu pokazywania czegoś, co jest kompletnie spartaczone,

macie rację, dluzsze wlosy potrafia zaslonic wiele, potrafia pokazac lepsza wersję samego siebie ale kurwa czy t u chodzi o lepsza wersje czy o efekt, ktory potrafi zadowolic samego sieboe ? o naturalnosc ? nosz kur** o co my walczymy ? o to, by robic 5 - krotnie zabeigi w polsce i czuć efekty, a gdzie nasze zycie ? gdzie nasze wspomnienia ? mamy czekac 10 lat,, by moc cieszyc sie zyciem ?

 

szczerze ? Robilem zabieg w MEDMIX< tak, i wiecie co ? jestem KRUWA ZALAMANY efektem, zalamany ! , tak kur** to slowo jest odpowiednie, moja fryzrjerka powiedziala "no ttaka grzyweczka wyrosla ile to jest moze z 200 wlosow?" - gdzei tych wlosow bylo ponad 1 k - wiem fryzjerzy nie odrozniaja, ale czy nie maja racji ? czy są ślepi ? nie, nie są, kurwa, nigdy w zyciu nie izrobie ii nie polece juz zabiegu w POLSCE, boo co ? bo kurwa tutaj przez dziesiatki lat rozwiaja sie sami partacze i nic poza tym . A Doktor z MEMDMIX ? Ma dopiero NIESPELNA 30 lat !!! i co ?? I jesli nie zechce rozwijac sie u mentorow w Belgii, w Indiach, w Turcji (co po niekotrych), USA, Kanadzie ITP, to ngidy nie osiagnie LEPSZEGO efektu niz u tego PRZYDUPASA Kolasinsinskiego, tego gniota, ktorego efekty sa mizerne, tego darmozjada, ktory naciaga na hajs,

Wiecie co, gdzbbym byl trzeźwy pewnie nie odwazylbym napisac sie tego, co teraz piszę ale jak KURWA patrze na swoje efekty to jest to GOWNO przepuszczone, stlamszone, sponiewierane w polskim bagnie, ktory śmie siebie nazwyac kliniką,

 

Czy kurwa w Polsce potrzeabs stu lat, by moc w koncu robic cos dla efektow, a nie tylko dla pieniedzy ??

 

ODRADZAM wszystkim MEDMIX, szczerze ? przegladalem setki postow - wszędzie - gdzie moje miesjce? ?? W Okolicach BHR, HDC, A'S'a, ew. Turcji, chyba ze rynek pokaze cos nowego,

Po ostatnim zabiegu w "polskim bagnie", w polskiej klinice ( minelgo 5,5 mieisiaca) potrzebuje mniuej wiecej 2000 graftow, by to "podreperowac" - zdanie Bisangi , a ile naprawde potrzeba ? CHUJ WIE, tak gleboko moja wiedza niesięga, ale wiem jedno - NIGDY WIECEJ POLSKIEGO GOWNA, ktore zyje i chce zyc w imię krzywdy innych,

pozdro,

wkurwiony ja

 

A co do ZUZULANY, jestes kobietą, inaczej reagujesz na bodźce lysienia, podejrzewam ze te oleje, te kuracje, loxony ITP stosujesz od niedawna ( od zabiegu lub ew. troche wczesniej) - wiec Twoje efekty sa DODATKOWO zwiekszone, Ja nie chce sie podcinać pod zdanie innych, staram sie byc obiektywny, ale obiektywnie rzecz biorąc, Ty, poprzez "kuracje" stosowane moglas wplynac juz na porost swoich wlosow +_ do tego dochdozi transplantacja i dlatego efekt, ktory odczuasz, ktory dajesz po sobie "odczuc" moze byc kuriozalnie lepszy od zwyklego Kowalskiego,

 

Reasumując - omijac polskie KLINIKI z daleka - kurwa z daleka - chcą EFEKTOW i publiki ?> niech UPUBLIKUJĄ zdjecia PRZED i PO - maja takie ? NIE, i miec nie będą

 

Pozdro

 

-- 29 lis 2015, 0:09 --

 

co do DERa,

 

Czy kobieta powiększa sobie Piersi po to, by kurwa miec jedna wieksza a druga mniejsza i dalej je zaslaniac? Czy facet operuje sobie Uszy, by miec jedno odstajace, a drugie normalnie i dalej je zakrywac? Ludzie,( ZUZUlaNA), i inni forumowicze

 

JA Kurwa cjhcailem zrobic zabieg, by moc cieszyc wk oncu sue zyciem, by moc pokazwawc sie przed innymi, by moc SĆIAĆ sie na 5 mm i udowodnic innym, ze sie DA i ze nikt nie widzi zadnych mankamentow i co? i Kurwa GOWNO, przy kilku centymetrach widac lyse POLA, widac przerzeodzną grzyeweczke spierdzielona przez polskich "chirurgow"" pobierjacych lekcje od tego GNIOTA kolasa, chcecie miec efekty ? zapraszam na zachod, nigdy , prze NIGDY w Polskich GOWNIE, ktore ŚMIE się NazywaC KLINIKAmi transplantacji wlosow, BOŻĘ DOPOMOŻ, by w koncu ludzie przejrzeli i ten ich pieerdolony ineteres, okradanie ludzi, UPADL,

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartl...strasznie ciężko to czytać, jesteś nakręcony tak złymi emocjami. I nie wiem, co napisać, żeby ziom mnie znowu na jakąś babską łączkę nie pogonił.

Masz rację, startowałam do zabiegu z innego poziomu, nie łysiałam...po prostu byłam łysa. Niestety, chyba się mylisz, ponieważ w miejscach przeszczepów nigdy nie miałam nawet śladu włosa, wiec niczego dodatkowego wcierkami nie pobudzam. Chucham jedynie na to,co mam tam powsadzane.

Naprawdę ogromnie Ci współczuję, bo z każdego Twojego zdania bije rozpacz, widzę jak wielki to jest problem i nie mam pomysłu jak Cię jakoś pocieszyć.

Ale co ja mam zrobić z tym, że mi załadowali 1550 graftów i chyba sporo się zadomowiło? Co mam zrobić ze swoim kretyńskim (okazuje się) zadowoleniem? No rosną mi te włosy! Nie jest to mega gąszcz, ale moje były takie liche,że wydaje mi się, że nie mogłam mieć ich przeszczepionych więcej..Tak jest dobrze, tak mi się wydaje.I przykro mi, że w miarę (już nie umiem wyrazić entuzjazmu) cieszy mnie ten fakt...Mam za to przeprosić?

Bartl,może zgłoś się do nich? Napisz to, co tutaj, tylko bez tych panienek i różnych części ciała A może posypią głowy popiołem i to naprawią? Więcej wiary w ludzi!

Ha, podpisała zulana, strzelająca focha i też dziś z lekka podcięta w tej wierze, ale z innego powodu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie , Panowie nie ma co sie spinac. Lysiene to go...o, z ktorym wszyscy walczymy.

Jestesmy na dobrej drodze, wszyscy dajemy cos od siebie i kazdy post, podejmowanie walki, pokazywanie efektow, lub ich braku prowadzi nas do zwyciestwa, ktore predzej czy pozniej nastapi:)

 

Wiem Zulana co czujesz, najmniejsza poprawa wplywa pozytywnie na usmiech, lepsze samopoczucie- sam bylem na dnie zaczynam z niego wychodzic, jednak prosilbym o spokojne kontynuowanie swojego tematu wraz z pokazwaniem efektow w daleszej czesci. 6-12 miesiacy bedzie bardzo istotne, wiele to pomoze ludziom, ktorzy by chcieli sie jednak na polskie kliniki decydowac a ty jestes juz zadowolona, takze nie musisz sie przejmowac niczym;] My po prostu mamy tu swoje wytyczne nie po to, zeby zrobic tobie przykrosc, lecz dzialamy przyszlosciowo, to nasza glowna rola;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze Zuzulana, ze nie masz racji, ze nie powinnas czuc mniejszej badz wiekszej ulgi. Wlosow bedziesz miala wiecej i to jest niezaprzeczalne. Tylko WY kobiety macie latwiej, poniewaz nie ścinacie sie "na krotko" i Was ten efekt zawsze bardziej zadowoli, niz nas. Wam latwiej jest ukryc to i owo, bo jednak z natury nosicie dlugie wlosy. Ja, gdybym mial dlugie wlosy, przyklepane, ulozone rowniez moglbuym pochwalic sie efektem ktory zapowiada sie na "wow", ale czy tu o to chodzi ? A gdy je scinam to robi sie z nich taka mini "grzyweczka". Idac na zabieg myslalem ze to bedzie ten ostatni. A nadal potrzebuję przynahjmniej drugie tyle graftow, co przeszczepiono mi w Polsce, dlaczego wiec oni, za jednym zamachem nie mogą zrobic w Polsce zadowalajacych efektow ? Poniewaz nie potrafią i podejrzewam, ze jeszcze dlugo potrafic nie będą. I z tego wynika moje sfrustrowanie, bo ile moge czekać, ile zabiegow w Polsce jeszcze musialbym wykonac, by moc wreszcie miec efekty takie jak np tutaj forumowicze od profesjonalistow ? Tego sie już nie dowiem, poniewaz nigdy wiecej w Polsce na zabeig nie pojde, bo jesli oni mi co roku zamierzaja po 1000 +/- graftow przeszczepiac, to ja prędzej wylysieje, niz doczekam sie jakiegos efektu.

To jest apropo obszaru biorczego, a co z obszarem dawczym ? Ten obszar w naszym przypadku (lysienie androgenowe) jest nawet wazniejszy, niz obszar biorczy. Bo "wyciaganie" graftow jest rowniez trudne jak i nawet trudniejsze,a tego czy doktor mi nie uszkodzil np pobocznych cebulek w tym obszarze sie nie dowiedzialem i wątpie, ze się dowiem.

Przepraszam za moj poprzedni post, troche za duzo w nim bylo tych negatywnych emocji, ale ja je w sobie duszę i musialem troche popuscic bo bym sie udusil ; P.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że "upuściłeś"..Ja zresztą też.

Tak sobie myślę...może u Ciebie jest tak, że przeszczepiasz i jednocześnie tracisz włosy? I że to jest trochę błędne koło? Bo proces łysienia chyba się nie zatrzymał?

Ja miałam sytuację constans...no może z wyjątkiem okresu pozabiegowego, wtedy chyba straciłam połowę moich włosów i zdesperowana sama złapałam za nożyczki.

A co do odsyłania mnie do kafeterii...Myślicie, że kobiety tylko pierdolą o głupotach? W takim razie Wy również!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze ja tam wlosow nie tracę, bo nigdy ich tam nie mialem - mialem obniżaną linię, jednak zagęszczenie jest znacznie rzadsze od tego, co mam juz w mojej naturalnej lini. I tutaj chodzi jedynie o zagęszczenie tych wlosow, ktre jest zbyt niskie, by efekt byl zadowalajacy, nawet gdyby mi jeszcze do roku uroslo 50% wiecej wlosow (co jest niemozliwe) tam to i tak bede potrzebowal ponad 1 k, by miec tą linie w miarę naturalną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ulalalala - ale tu się Moda na Sukces zrobiła:) Zulka jak jesteś w stanie zrób proszę zdjęcia jak te z 4 listopada - z pełną ekspozycją miejsca biorczego. Podejrzewam superefekty.

 

 

 

PS

 

Temat Medmixu był aktualny jak nasza koleżanka była na etapie wyboru kliniki. Teraz jest już rzeczywistość "po" i skupiam się tylko na efektach konkretnego przypadku Zulany. Jeśli ktoś nie zrozumiał i sugeruje, że to jakiś atak na MEDMIX - gratuluję bujnej wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobię, jak mi foch przejdzie.A może pójdę sobie precz, hu nołs. Ach, Moda na Sukces! Cudownie, przynajmniej jakaś fabułka się tu kręci Właśnie dlatego, że mam do ciebie Stachu dużo ciepłych uczuć, tak omdlewam z rozpaczy, jak mi łydki podgryzasz ( Tu najazd kamery na załzawione oczęta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulana ile graftów było przeszczepione na poczatku pisalas 1500 poźniej ze 1700 ? No i jak w ogole samopoczucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam! Przepraszam,zaraz spróbuję to zmienić w tamtym wpisie! Miałam przeszczepionych 1550 graftów. Cały czas była mowa o ok 1200, ale konsultacje odbywały się na odległość. Po bezpośrednim oglądzie, przed samym zabiegiem umówiłam się na maksymalnie 1400, bo po prostu nie miałam więcej kasy.Tak,że 150 dostałam w gratisie.

Samopoczucie? No cieszę się...mam włosy na skroniach, a tego nie było nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Zulana co u Ciebie ? Widziłem Twoje foto na stronie medmixu pod zdjęciem pisze 1200 graftów oszuści !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki speed, ja tam nie wchodziłam. Napiszę do nich po świętach, bo w papierach mam 1550 transplantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...