free web hit counter Skocz do zawartości
zulana

Zulana z pozdrowieniami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie...witam Was serdecznie Dziękuję za pamięć i puszczam szeroki uśmiech zza mojego codziennego bałaganu na głowie

 

-- 03 lis 2016, 13:24 --

 

Zaraz wyślę Wam dokumentację po przeszło roku po zabiegu...Chwila, moment, bo listonosz dzwoni

 

-- 03 lis 2016, 22:02 --

 

 

 

-- 03 lis 2016, 22:03 --

 

 

 

-- 03 lis 2016, 22:05 --

 

 

 

-- 03 lis 2016, 22:06 --

 

 

 

-- 03 lis 2016, 22:07 --

 

 

 

-- 03 lis 2016, 22:08 --

 

 

 

-- 03 lis 2016, 22:09 --

 

 

 

-- 03 lis 2016, 22:37 --

 

No wiec tak...minął rok i miesiąc. Kilka razy podcinałam i farbowałam. Specjalnie wsadziłam foty z odrostami, żeby stachmurzyn znowu nie napisał, że pod publiczkę Bo uważam, że na ciemnych jest jakby "gorzej",czyli lepiej dla dokumentacji .Aaaa i jeszcze są lekko natłuszczone, bo wcieram w nie codziennie przed myciem kilka kropli olejku eukaliptusowego i rozmarynowego (pono ekstra na porost).

Ogólnie jestem zadowolona Bo jak mam nie być (vide pierwsza strona mojego wątku)? Mam włosy na zakolach! Jasne...mogło być gęściej, ale ja mam ogólnie niezbyt gęste włosy, więc wystarczy. Poza tym, jak ufarbuję odrosty, to naprawdę jest fajnie.

Co mnie trochę denerwuje? Pewna niesforność...czyli rosną trochę inaczej, niż oryginały, jakoś tak...ładniej, bardziej równo. Osobiście wolałabym mieć delikatniejszą tę pierwszą linię. Widać ją na zdjęciach (na ostatnim specjalnie zrobiłam sobie przedziałek), ale jak mówię: po farbie problem znika.Tu, jako kobieta mam pewną przewagę, bo łatwiej mi zakamuflować niedoskonałości,(pewnie nie każdy z Was wrzuci sobie kolor) . Druga sprawa, to właśnie kolor. Przód mam dużo jaśniejszy, więc włosy pobrane z tyłu...wiecie, rozumiecie.

Nie mówię, że Medmix, to jakaś mega firma, ale znacie moja historię. Chciałam w Polsce i miałam budżet, jaki miałam. Ogólnie jest ok. Bardzo jestem ciekawa, jak inni, liczę na wpis radekmaja. Rosną?

1025427052_DSC_0659(2).thumb.JPG.8c01d0efb5622512d8e0c99fa4f3bb0a.JPG

273298029_DSC_0660(2).thumb.JPG.a79cbcc0d5eb35bf146e22f27528f930.JPG

791625818_DSC_0663(4).thumb.JPG.7a5aa23b99fc8b9616e39db40efa1f2d.JPG

1437940768_DSC_0661(2).thumb.JPG.1c9dcb0cc71ab04bba4df17e71b94e46.JPG

53772880_DSC_0666(2).thumb.JPG.91a3c3c478dcf20545d63159798b283c.JPG

1143257286_DSC_0668(2).thumb.JPG.c3f6c6df76884103de6a22b3dbdd7094.JPG

2124971154_DSC_0669(2).thumb.JPG.196c268411745a46fbac8bc013c1b3fb.JPG

449524961_DSC_0670(2).thumb.JPG.6b8f72bd135fa2dbc74c41de923032ab.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra dla mnie efekt swietny sam bym sie poddal w polsce widzac taki


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobry efekt. To jest po prostu dobrze dobrana fryzura + farbowanie oraz długość włosów która robi imitacje gęstości. W rzeczywistości gęstość włosów jest b.niska , przy jakimkolwiek wsbrzueniu fryzury będzie widać prześwity ( nie mówiąc o żelu czy pomoczeniu włosów), kierunek wzrostu nie jest naturalny, ich struktura różni się od naturalnych włosów ( ale to już może być wina włosów z tyłu które mogą się trochę różnic). Do tego dochodzi to że Zulans mials tsm poniekąd jakąś ilość swoich włosów, nie wszędzie były to puste miejsca i podejrzewam że stosuje jakąś 'babska" kurację by włosy wzmocnić i odbudować. Tak naprawdę efekt nie jest dobry ale nie jest też tragiczny. Tyle że przy meskim włosie przy tej ilości i obszarze efekt byłby o wiele słabszy. Jak dla mnie w skali 1:10 dałbym 3. I mówię tu nietylyko o przypadku Zulany ale również innych które widziałem jak i swoim. ( Mój 2,5/10). Trochę juz w tym siedzę i uwierzcie mi że przeszczep włosów to jeden z najtrudniejszych i najbardziej nieprzewidywalnych zabiegów estetycznych. Dlatego nierzadko lekarze najlepszej klasy nie decydują się robić zabiegu nie tylko xe względu na donor ale dlatego bo nie są w stanie przewidzieć etapu końcowego.

 

Żeby efekt był naturalny Zulanka potrzebowwlaby ok 4-5000 graftow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

le przesadzasz... oczekujesz cudow z TV a wiele osob naturalnie nie ma tak gestych a co dopiero pierwszej lini.. pozatym na pewno jest duzo lepiej niz bylo a po 2 ekonomicznie 7 tys to jeszcze mozna uzbierac ale 30 to juz powazny wydatek


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zakolach nie miałam w ogóle włosów...Bartl, jaka dobrze dobrana fryzura? Po prostu zaczesałam do "sesji", a raczej zagarnęłam pazurami Normalnie nosze grzywkę, a w przyszłości chcę zapuścić proste, hipisowskie z przedziałkiem na środku. Więc właściwie temat będę miała z głowy. A prześwity, świeciły mi przez całe życie, więc czym mnie tu straszyć teraz ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Zulanka nie twierdzę że nie jesteś zadowolona tylko wiem jak to wygląda w rlu i wiem że efekt końcowy jest nienaturalny.

Nikt nie mówi o byciu gwiaza filmowa kolego. Chodzi o pewną imitacje jedynie która chirurdzy budują , a tutaj , u nich , tej imitacji naet nie ma - przy krótszych włosach gęstość przeszczepionych włosów jest tak naprawdę b.niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy przeszczepianie z potylicy niezależnie od ilości nigdy ! nie będą wyglądały naturalnie, bo w pierwszej linii z natury występują włosy zminiaturyzowane. Niezależnie od wieku.

Opcje są dwie, wplecenie pomiędzy nie włosów z ciała, lub mniejsza gęstość. Ale co zrobić z osobami, które mają różny kolor włosów na ciele i na głowie a w dodatku się nie farbują ?

Niektórzy próbują zmniejszać gęstość, symulując miniaturyzację i zanik miejscowy tworząc swoiste pazurki w linii. Jednak mi akurat tego typu rozwiązanie się nie podoba. Zresztą chyba nie tylko mi. Nawet Maras stosuje je co raz mniej dobitnie.

Wysoka gęstość włosów pochodzących z potylicy w linii czołowej to gwarantowany efekt kiepskiej peruki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... mi sie podoba i duzo osob tak ma na fotkach modeli np


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulana, dla mnie efekt jest świetny, gratuluję i ciesze się razem z Tobą !!!

Sam zastanawiam się już od przynajmniej 2 lat czy nie zrobić przeszczepu, od niedawna jestem na forum i mam mnóstwo skrajnych emocji.

Jednak Twój przykład naprawdę może pokrzepić, sam się zastanawiam czy nie skontaktować się z MEDMIXEM. Jesteś już drugą osobą na forum, która pokazała dokumentację medyczną z Medmix i obie wydają się być ok patrząc na liczbę graftów jakie przeszczepili. W Twoim przypadku te 1550 dobrane idealnie, czytałem że ktoś pisał o konieczności 4000 ale patrząc na Twój efekt zastanawiam się po co.

 

Co prawda bartl100 wypowiadał się negatywnie o Medmix, niemniej ciężko ocenić bo zdjęć nie znalazłem.

 

Jeśli możesz napisz proszę na jaki obszar w cm2 miałaś przeszczepiane włosy i ile wszczepili na cm2? O ile to się da w ogóle ustalić?

To czego również trochę się obawiam to wygląd strefy dawczej po zabiegu? Czy nie ma śladów, dziurek i widocznych przerzedzeń? Czy nie niszczą sąsiednich włosów? Jak Ty to oceniasz?

 

Możesz jeszcze napisać jak nazywał się lekarz, który cię operował? Na stronie podają chyba 2 lekarzy? Czy ma duży staż i doświadczenie w zabiegach? Choć nie wiem czy ostatnie pytanie jest na miejscu bo wszyscy na forum strasznie artykułując Kolasińskiego a on ma chyba najdłuższy staż w Polsce więc sam nie wiem czy to wyznacznik....

 

Jeszcze raz gratuluję i Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregs...z natury mam bardzo geste włosy z tyłu głowy, naprawdę nie widzę śladu po pobraniu. Są już dosyć długie, więc tym bardziej. Operował mnie dr Borejsza, ale ile tego nawtykał na cm2...nie wiem. To są dwa trójkąty o podstawie 5 cm, dalej jakieś 4 x4 cm.

Wszytko opisałam...byłoby idealnie, gdyby w linię lekarz wsadzał jakieś bardziej "kiepskie" włosy. Z karku? Wiesz, takie cienkie, zminiaturyzowane...A moje są fakt: grubsze i w nieco innym odcieniu. Czy robiący przeszczepy w innych klinikach mają podobnie? Ciekawam Nigdy nie chciałabym wrócić do stanu "przed" i to jest chyba najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zulana za odpowiedź. Z Twojej relacji wydaje się, że Klinika jest ok. Chyba zapisze się do nich na konsultację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że jak tak przeglądam całe forum i wiele umieszczanych tutaj dokumentacji fotograficznych. To u Ciebie efekty są lepsze niż w rozreklamowanych klinikach takich jak BHR czy HDC. Które tak na marginesie chyba mają wykupiony pakiet reklamowy na tym forum, obecnie określane to jest modnym stwierdzeniem "lokowanie produktu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz. Jeśli raz na zawsze i masz pieniądze - wybierz renomowane kliniki. Jeśli dobrych wyników i masz dobry donor - tureckie kliniki są idealne. Jeśli masz małe ubytki i nie oczekujesz cudów - wybierz medmix... I tyle w temacie:).

 

Ja po zabiegu w Medmixie nadal wyglądałem w mojej opinii fatalnie - być może inntm by się to podobało ale mi niestety nie. Słabiutka gęstość, włosy rosnące w rozne strony. Co prawda - były wszędzie ale gęstość była porazajaco mała.

 

Jednak już wspomniałem milion x to zależy od tyłu czynników - to- czyli czy przeszczep się uda - że tak naprawdę nie da się uogolnic wszystkich przypadków bo kazdy jest inny. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartl czy publikowałeś może gdzieś swoje zdjęcia przed i po zabiegu w Medmix?

Ja dokopałem się tylko do 2 relacji z dokumentacją zdjęciową i w mojej ocenie efekty są naprawdę dobre.

Ty piszesz, że słabo. Jest szansa żeby to ocenić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cisza w temacie. Jeśli nie masz lub nie chcesz udostępniać zdjęć, napisz po prostu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i cisza w temacie. Jeśli nie masz lub nie chcesz udostępniać zdjęć, napisz po prostu i tyle.

 

skoro medmix jest taki O.K dlaczego nie maja w ogole zdjec na swojej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o prosze, kolejna kobieta jaką tu zobaczyłam

jeżeli chodzi o efekt zualany...na fotkach faktycznie wygląda to lepiej niż stan przed...ale jestem ciekawa jakbym się przyjrzała zualnie z bliska na żywo, to czy byłoby tak samo super. Zgodzę się, że to nie tyle dobra gęstość co dlugie włosy, farbowanie i fryzura dodają optycznie gęstości...bo już na tych zdjęciach widzę prześwitującą skórę.

Co by jednak nie mówić, jak za 7 tysięcy i operację w kraju ...fajnie, że jest zadowolona.

Gorzej jak wydajesz 30 tys, lecisz na drugi koniec kontynentu i nie jestes zadowlona.

 

Byłam na stronie Medmixu...są dwa przykłady kobiet...zulana i drugi...ten drugi to totalna masakra (nie dosc, że linia rzadka to jeszcze wysoko zrobiona - aż dziw, że sie nie wstydzili umieścić takiego przykladu). Mimo entuzjazmu zulany nie ryzykowałabym tam zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...