free web hit counter Skocz do zawartości
husar.1981

ARMAMED Demirsoy 31 lipca 2015

Rekomendowane odpowiedzi

witam .czy klinike wybrales z polecenia? czy widziales rezultaty tej kliniki przed wyborem?nie doczytalem ,ale jaka metoda HT skoro na krotko sie scinasz to pewnie fue? cena jak najbardziej przystepna w porownaniu do BHR. jezeli rezultaty beda zadowalajace trzeba bedzie zmienic z Bisangi na ktorego prawie sie zdecydowalem. juz jestem ciekaw twoich rezultatow za 3 ,4 miesiace .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Husar. Jak wyglada u Cb sytuacja? Za 2 miesiace mam swoj termin i zaczynam sie troszeczke stresowac czy dobrze wybralem. Jezeli mozesz wstaw jakies zdjecia ze stanu obecnego po tych niespaelna 4 miesiacach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj Husar. Jak wyglada u Cb sytuacja? Za 2 miesiace mam swoj termin i zaczynam sie troszeczke stresowac czy dobrze wybralem. Jezeli mozesz wstaw jakies zdjecia ze stanu obecnego po tych niespaelna 4 miesiacach.

 

Hey Kubabkm, czemu mialbys sie stresowac czy dobrze wybrales? Czego dotycza Twoje watpliwosci?

Wydaje mi sie ze wybrales dobrze za ta cene dostajesz naprawde super lekarza. Oczywiscie latwo mowic mi z pozycji obserwujacego aczkoliwek widac ze lekarz zna sie na tym co robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpliwości najbardziej dotyczą donoru(mechaniczne fue) będę miał pobrane od 3000 do 3500 graftow. To juz sporo dlatego boje sie ze zostaną widoczne blizny. Decyzja juz zapadła także nie będziemy tutaj zaśmiecać wątku. Porozmawiamy o tym w innym juz po zabiegu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jak narazie super to wyglonda inny czlowiek, tez masz troche farta ze w krotikch wlosach niezle wyglondasz, bardzo jestem ciekawy 3 miesaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Watpliwości najbardziej dotyczą donoru(mechaniczne fue) będę miał pobrane od 3000 do 3500 graftow. To juz sporo dlatego boje sie ze zostaną widoczne blizny. Decyzja juz zapadła także nie będziemy tutaj zaśmiecać wątku. Porozmawiamy o tym w innym juz po zabiegu. Pozdrawiam

 

Jasne rozumiem, wlasnie sie zastanawialem czy pomiedzy mechanicznym a manualnym jest az taka duza roznica. W jednym i drugim przyapdku beda blizny wiec decyzja sprowadza sie do mniejszego zla. Ja lubie byc obciety na krotko wiec niechcialbym zeby te blizny byly jakos tez super widoczne.

 

Widzialem watku Norda nastepujace zdjecie:

 

file.php?id=1155&mode=view

 

Nie znam sie ale na powyzszym zdjeciu moim zdaniem po mechanicznym FUE rany sa jakby mniejsze.

 

Tak na marginesie na kiedy masz umowiny zabieg? Bedziesz robil relacje?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie zalezy od metody tylko od użytego puncha, jeżeli w mechanicznym użyjesz 1mm puncha to takie będą blizny, gruga kwestia to umiejętności chirurga w wyborze graftów do pobrania. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie zalezy od metody tylko od użytego puncha, jeżeli w mechanicznym użyjesz 1mm puncha to takie będą blizny, gruga kwestia to umiejętności chirurga w wyborze graftów do pobrania. Pozdrawiam

 

Dzieki Folder za odpowiedz, wyglada na to Dr. Demirsoy uzywa puncha 0.7 do 0.8 mm czy taki punch jest akceptowalny? Czy punch moze byc jeszcze mniejszy?

 

Extraction

Based on the number of Follicular Units (FU) the patient requires, each FU is selected and removed one by one using sharp, 0.7 to 0.8 mm micro-punches. Once the selected FU is separated from the surrounding tissues it can then be extracted by a forceps gripping the hair above the surface.

The small hole left behind after the follicle is extracted heals over the next few days. The wound contracts as it heals, making the resulting round scar so small as to be virtually unnoticeable.

 

Jeszcze raz dziek!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż tym zdjęciem, radziłbym sugerować się relacjami i zdjęciami donorów bo fue manualnym i mechanicznym. Co do blizn to nie tylko rozmiar puncha ma znaczenie. W HDC używają chyba nawet 1.0 a pobierają moim zdaniem bardzo nieinwazyjnie.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardziej niż tym zdjęciem, radziłbym sugerować się relacjami i zdjęciami donorów bo fue manualnym i mechanicznym. Co do blizn to nie tylko rozmiar puncha ma znaczenie. W HDC używają chyba nawet 1.0 a pobierają moim zdaniem bardzo nieinwazyjnie.

 

 

bardzo słuszna uwaga z jednym ale, jeżeli masz tendencję do przerastania blizn to grubość puncha ma zasadnicze znaczenie (oczywiście partacz spartaczy nawet 0,5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek i Folder dzieki za opinie. Zapytam wprost uwzgledniajac powyzsze czynniki - jaka metode (mechaniczna czy manualna) byscie wybrali?

Z uwagi na to, ze jestesmy w watku kliniki Armamed czy bylby to Dr. Erkan Demrsoy czy np. Dr. Koran Erdogay?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając pieniądze to dla mnie Koray. Natomiast Demirsoy ma lepszy współczynnik cena jakość i gdybym wybierał między tymi dwoma chirurgami, to chyba Demirsoy. ( z uwzględnieniem kosztów).


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Walnął przeszczep i się zwinął, HAŃBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...