free web hit counter Skocz do zawartości
Kowal57

Czas zacząć walkę na poważnie// 22 latek łysiejący

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wcześniej było tak jakoś, że sobie po prostu czytałem forum, oglądałem zdjęcia waszych włosów, czytałem o kuracjach i skutkach ubocznych mówiąc sobie. "A u mnie jeszcze jest spoko, nie ma czym się przejmować". No i niestety nadszedł ten czas, że i ja muszę zacząć walczyć "póki jeszcze jest o co walczyć". Mam 22 lata, nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem łysieć dokładnie, ale mam zdjęcia z 2009 roku i jeszcze jest linia zakoli, w 2010 już zakola się pojawiły. Zawsze miałem gęste włosy, każdy fryzjer pod wrażeniem, że takie gęste , potem nawet nie zwracałem uwagi a zaczęły mi się sypać włosy. Bagatelizowałem problem do momentu wyjazdu na wakacje, gdzie miałem krótką fryzurę i po każdym wyjściu z wody miałem tragedię na głowie - wiadomo, że włosy się skleją, prześwity się zrobią, ale ewidentnie brakowało włosów na zakolach...

Dokładnie rok temu zacząłem "jakoś" walkę z tym. Zaczęło się od szamponu Revitax i jakieś wcierki kosmetycznej (moja mama jest kosmetyczką). To był szok po przez 2 tyg podczas mycia żaden włos nie spadł z głowy, po 2 tyg okres linienia i przerwałem kurację bo się wystraszyłem ilości włosów na dłoniach (wtedy to było nic przy tym co teraz...).

Potem Loxon 5% - 1 ml i szampon Novoxidil. Na początku okres linienia, ale po tym okresie włosy zaczęły być gęste, odrosty się pojawiały, zakola się zmniejszyły. Jednak po 1-2 miesiącach ciągłego stosowania zacząłem stosować go raz na 2 dni, na 3 dni. Na początku się wszystko trzymało, jednak jak odstawiłem na dłużej Loxon to zaczęło się sypanie włosów. Teraz jest tragedia wręcz ... Byłem u Trychologa. Historia opowiedziana, przegląd włosów i dowiedziałem się, że bardzo przetłuszczają się mi włosy no i cebulki zanikają - diagnoza łysienie androgenowe. Jako, że mam mamę kosmetyczkę to mam dostęp do różnych zabiegów zewnętrznych. Zacząłem od mezoterapii (nakłuwanie głowy i smarowanie jakiś specyfikiem). Były efekty natychmiastowe. Do tego prądy d'Arsonvala. Pani doktor oczywiście od razu mówi, że Finasteryd najlepiej stosować, że mam zrobić badania wątrobowe itd. Jak zapytałem o Ru to nic nie odpowiedziała, o skutkach ubocznych też nie wspominała. Nie ukrywam już nawet nie zależy mi na odrostach bo sobie zrobię przeszczep zakoli, ale chciałbym zatrzymać wypadanie włosów. Teraz zauważyłem nadmierne wypadanie włosów, podczas wcierania ręka mojej mamy była oblepiona włosami, sypie się przód straszliwie- już nie zakola tylko ten "język", który pozostał i miał się dobrze do tej pory.

Pytanie nr 1: Nie ukrywam boję się stosować Finasteryd oczywiście ze względu na uboki. Po diecie redukcyjnej libido strasznie mi spadło i znam to uczucie kiedy kobieta chce a ty nie... Nie jest to fajne uczucie. Dlatego chciałem zapytać czy od razu wskoczyć na RU ?

Pytanie nr 2: Bardzo też wziąłem się za siebie - dieta, ćwiczenia, wcześniej suplementy diety typu białka, aminokwasy. Teraz zamierzam trochę więcej brać suplementów (tylko suplementów). Czy mogę je razem stosować z lekami i wcierkami ? Nie ma to odbicia na organizm, jego siłę, regeneracje itp?

Pytanie nr 3: Czy powrót do Loxona 5% jest dobrym rozwiązaniem ??

Pytanie nr 4: Chciałem zacząć z Ru, kupić Seba gel, do tego stosować te kosmetyczne zabiegi - mezoterapie, prądy d' Arsonvala i stosować pilingi na skórę głowy + szampon Novoxidil. Myślicie, żeby coś dołożyć ?

Pytanie nr 5: Co powiecie na temat stosowania Finasterydu i piciu alkoholu ?? Działa to tak jak z antybiotykami, że jest niewskazane ? Wiadomo jak to młodzież czy bardziej student musi się napić

 

Oczywiście cel jest taki jak wszystkich. Marzeniem wręcz już jest, żeby chociaż tyle zostało na głowie ile teraz mam chociaż do wieku 40-45 lat. Każdy walczy z łysieniem ze względu na myśl o małej atrakcyjności u kobiet, niestety. Myśl o tym, że w wieku 22 lat będę musiał dzień w dzień stosować leki, jak osoba chora mnie przeraża, bo często podróżuje- autostop itd to czasem ciężko jest stosować mi leki. Chyba będę musiał zmienić podejście i "przywiązać się" do tego, że będę skazany na stosowanie tego wszystkiego by zachować włosy. Motywacji nie brak, bo teksty znajomych, że bardzo łysieję, że straszne mam zakola, bardzo motywują do działania. Nie ukrywam potrzebuję pomocy.

 

Zdjęcia:

- po umyciu włosów

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34a ... 26724.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/108 ... a17f3.html

- zdjęcie z 07.12.14

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34d ... 4a059.html

 

PS: z tego całego wrażenia poleciałem do lekarki, żeby przepisała mi Nezyr. Jak nie spróbuje to nie dowiem się jak na mnie działa finasteryd.


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w podobnej sytuacji co Ty.. gęste czarne włosy z jednej cebulki po 3 włosy rosły.. Zakola mam małe, kiedyś w ogóle nie miałem

 

No i wylądowałem na tym forum w zeszłym roku bo zaczęła mi się góra przerzedzać szukając pomocy.. Nie zdecydowałem się na RU za to od stycznia po lipca stosowałem regularnie loxon 5% w dawce ok 4ml dziennie i włosy dalej leciały. Cały czas leciały straciłem połowe tego co miałem w zeszłym roku na górze i po bokach.

 

Pomijam jedzenie witaminek bo to niewiele daje jeśli masz atakowane cebulki przez DHT tak jak ja.. monioxidil też tu nie ma mocy.

 

Obecnie jestem od ok. 2 tyg.na finie. Jedyne skutki uboczne zanotowane to w pierwszych dniach dziwne uczucie w kokosach (jakby ktoś je szturchał ;p) ale już się unormowało i się orzechy świetnie mają. Libido bez zmian czyli twardość jak zawsze jak tylko mięcho włącze. Oczy mam jakby suche od tygodnia ale to mi nie przeszkadza. Zobaczymy co dalej czas pokaże, narazie stosuje dawkę 0.5mg dziennie i narazie jej nie chce zwiększać.

 

Ja bym Ci proponował spróbować chociaż fina od dawki 0.25 co 2-3 dni, potem 0.5 i stoponiowo zwiekszając przyzwyczajając organizm będziesz monitorował czy coś się niedobrego dzieje. Ja tak zrobiłem.

 

Piszę Ci to bo Ci cebulki zanikają tak jak i mi, każdy wie co to oznacza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie musisz poczytac i pomyslec o blokerze Fin/Dut/CB/RU/. Bez niego ani rusz w tej chorej walce...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Zamówiłem w aptece Nyzer i zamierzam zamówić RU, muszę poczytać o Seba gel czy on jest mi potrzebny.

Jednak chciałbym prosić o odpowiedz na tych 5 pytań, które zadałem. Przede wszystkim o ćwiczeniu na siłowni z suplementacją, o spożywanie alko podczas brania Fina i RU.


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

otrzymałem RU 58841 z KB Sol. Zamówiłem 5g i 60 ml. Na zakola i przód stosować dawkę 2 ml 5 % roztworu ? Czy jednak zwiększyć ?

Myślicie, że samo RU na razie wystarczy czy dołożyć SABE ?

NYZYR odstawiam, wziąłem jedną tabletkę, gdyż badania próby wątrobowej wyszły mi słabe i od razu zaniechałem się szprycowania tym.

Wstawię potem zdjęcia kiedy zaczynam walkę z łysieniem.

Pozdrawiam


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pierwszy tydzień z RU z KB sol za mną. Włosy się sypią jak się sypały, czyli przód w tempie tragicznym dla mnie. Psychika cierpi najbardziej bo nie ukrywam włosy są mi potrzebne. Jednak jest kilka pytań odnośnie RU.

1. Nie wiem czy ktoś z was pali jointy i łączy to z RU, czy inną kuracją, ale zauważyłem, że po nałożeniu RU i zapaleniu wyskakują mi dziwne, czerwone plamy na barkach i wysoko na plecach (typowe alergiczne), stosowałem 2 ml stężenia 5 % na przód i zakola, zszedłem na 1.5 ml plamy były mniejsze, drugi dzień z 1,5 ml i już nie zauważyłem takich plam. Głupio to brzmi, ale czy marihuana ma jakiś wpływ na stosowanie RU ? Będę siebie obserwował, teraz trudniej bo upały się skończył, a wtedy bluzka na ramiączkach była, więc od razu zauważyłem zmiany (de facto plamy znikneły po 20-30 min i nie pojawiły się bezpośrednio po nałożeniu RU tylko po spaleniu blanta).

2. Po zdjęciach zobaczycie, że walka czeka mnie ciężka - cel mam tylko jeden- UTRZYMAĆ TO CO MAM. HT będzie obowiązkiem za 3-4 lata, aż pieniądze się uzbiera, jednak potrzebuje czegoś co mogę dołożyć do RU i Novoxidilu. Na pewno biotyne i te inne witaminy, ale coś typu SEBA ? Loxon stoi u mnie ciągle na półce, ale po odstawieniu i tym co przeszedłem po nim to ja podziękuje temu specyfikowi.

 

Zdjęcia z 04.09.15

IMG_1584.thumb.JPG.af63d2319532ccdbe896f54d81571f9a.JPG

IMG_1586.thumb.JPG.1583cc7bde32c9ddd474dccd0c04c2d9.JPG

IMG_1587.thumb.JPG.df6aa9acb661c8b0ebcb604d8d4456dd.JPG

IMG_1592.thumb.JPG.481a292db85b0a108546888f2bf772b0.JPG

IMG_1590.thumb.JPG.dfc42bc0ada6a824041af3c441f1aad0.JPG


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dodaj biotyne,cynk i saba z hydro 2-3 x na tydzien.

Dlaczego minox odpada...??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo będę uzależniony od niego, korzystałem ponad 7 miesięcy dzień w dzień- wyniki bardzo dobre, ale jak odstawiłem to wszystko co wyrosło to wypadło- jak każdemu kto odstawił, po co męczyć się i wydawać kasę na coś co i tak po roku czy półtora samo wypadnie z siebie ?


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo będę uzależniony od niego, korzystałem ponad 7 miesięcy dzień w dzień- wyniki bardzo dobre, ale jak odstawiłem to wszystko co wyrosło to wypadło- jak każdemu kto odstawił, po co męczyć się i wydawać kasę na coś co i tak po roku czy półtora samo wypadnie z siebie ?

 

Wow a niby po roku stosowania czegokolwiek i poprawie odstawisz i bedziesz sie cieszyl bujna czupryna?? Chyba ze 2 dni cie zadowoli';]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Angel to twoje zdanie, mało przypadków na forum z ubokami po Minoxie ? Nie zamierzam odstawiać czegoś co jest dobre. Tu chodzi o to jak się czułem. Stosujesz go już ponad dwa lata i Ci nie wyleciały wszystkie włosy ? Czy tylko tak się dzieje bez blokera ? Ja po Loxonie miałem różne odczucia - ciśnienia sobie nie sprawdzałem, włosy oczywiście wszędzie rosły w tempie kosmicznym oprócz na głowie , no i zmęczenie czasem występowało.


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Angel to twoje zdanie, mało przypadków na forum z ubokami po Minoxie ? Nie zamierzam odstawiać czegoś co jest dobre. Tu chodzi o to jak się czułem. Stosujesz go już ponad dwa lata i Ci nie wyleciały wszystkie włosy ? Czy tylko tak się dzieje bez blokera ? Ja po Loxonie miałem różne odczucia - ciśnienia sobie nie sprawdzałem, włosy oczywiście wszędzie rosły w tempie kosmicznym oprócz na głowie , no i zmęczenie czasem występowało.

 

Ja nie mowie, ze minox jest okay, wrecz przeciwnie wiem, ze jest beee, tylko ty piszez , ze miales efekty i ubokow nie, ale nie chcesz stosowac, bo trzeba go caly czas uzywac- ja pisze, ze z wszystkim tak jest. Jezeli chcesz miec wlosy musisz systematycznie stosowac kuracje, niewaznie czy jest to minox, ru,saba,cb,fin itd...

 

Nie stosuje go 2 lata stosuje go okolo 8


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie pory stosowania RU. Należy nakładać środek o tych samych porach każdego dnia (np codziennie rano )?? Czy można np 30h-40h po nałożeniu ostatniej porcji ?


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija już prawie 2 miesiące, Ru zostało jeszcze na jakieś 20 dni- co zaobserwowałem ? Przy długości moich włosów Ru z KB jest dla mnie jak żel do włosów, klei je straszliwie, wyjść gdzieś po nałożeniu RU to jest sprawa niemożliwa bo prześwity są straszne. Do tego czuję się jak osoba chora, ciągle wieczorem wcierka wcierka wcierka... Muszę swoje życie przyporządkować do wcierki - treningi po 12tu godzinach po nałożeniu bo przecież nic się nie wchłonie (zaznaczę, że chyba choruję na nadpotliwość, bo podczas intensywnych ćwiczeń wręcz ze mnie kapie strumień potu)... Trenuję 6 razy w tygodniu i jest to dla mnie ból, że nie mogę wstać i zrobić treningu tylko muszę czekać. Kilka razy oczywiście miałem przerwę trochę większą niż 24godziny. Często też podróżuję no i dodatkową rzeczą ze sobą, którą muszę brać to strzykawka i pojemnik z RU.

Okres linienia trwał około miesiąc przez co spustoszył mi prawe zakole - muszę zakrywać je grzywką bo się przeraziłem, natomiast w lewym zakolu zauważyłem poprawę. Grubość włosów niektórych zauważalnie lepsza. To dopiero 2 miesiące, po 3 wstawię zdjęcia do porównania. Miałem dobrać SABE, ale tam także występuje linienie, a ja nie przeżyję tego trzeci raz. BOŻE DAJ PINIONDZE NA PRZESZCZEP...


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, że walka z łysieniem dezorganizuje nam życie. Jednym bardziej innym mniej. Ciągle mam nadzieję, że wyjdzie kiedyś coś co odmieni nasz los. Teraz niby możemy zatrzymać/spowolnić łysienie, ale zawsze sporym kosztem.

Przeszczep ma sens tylko przy stabilnej sytuacji. Jak pomyślę ile już wydałem przez ostatnie kilkanaście lat na włosy i ile czasu straciłem przez skutki uboczne, czytanie, robienie wcierek to odłożyłbym i zarobił pewnie na ogromny przeszczep u Bisangi, że o Turcji nie wspomnę, tylko jeśli ktoś łysieje agresywnie to efekt końcowy bez kuracji dalej byłby marny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, może za rok pójdę na konsultację jak uzbieram cokolwiek pieniążków - czas wyjechać na całe wakacje do roboty za granicę (i to wszystko dla włosów). Nie wspomniałem o skutkach ubocznych i czy zastopowałem łysienie. Odpowiedz brzmi - z około 100 włosów podczas mycia wypada teraz z 30-40 nawet mi się nie chce liczyć ale jest tego mniej. A teraz uboki : nie wiem czy to związane z tym czy nie, ale poranne wstawanie to koszmar (aż oczy szczypią po 7 godzinach snu, gdzie kiedyś po 7 godzinach byłem wyspany), chyba problemy z erekcją, ale pewien nie jestem, może miałem zły dzień kilka razy Jak tu żyć, współczuje ludziom którzy 3 razy dziennie nakładają coś, mają bóle etc, ciężko mi to sobie wyobrazić teraz gdy mam problem z samym RU, a gdzie tu SABA, gdzie tu jakieś inne specyfiki - nie widzę tego, ale walczę dalej.


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mija już prawie 2 miesiące, Ru zostało jeszcze na jakieś 20 dni- co zaobserwowałem ? Przy długości moich włosów Ru z KB jest dla mnie jak żel do włosów, klei je straszliwie, wyjść gdzieś po nałożeniu RU to jest sprawa niemożliwa bo prześwity są straszne. Do tego czuję się jak osoba chora, ciągle wieczorem wcierka wcierka wcierka... Muszę swoje życie przyporządkować do wcierki - treningi po 12tu godzinach po nałożeniu bo przecież nic się nie wchłonie (zaznaczę, że chyba choruję na nadpotliwość, bo podczas intensywnych ćwiczeń wręcz ze mnie kapie strumień potu)... Trenuję 6 razy w tygodniu i jest to dla mnie ból, że nie mogę wstać i zrobić treningu tylko muszę czekać. Kilka razy oczywiście miałem przerwę trochę większą niż 24godziny. Często też podróżuję no i dodatkową rzeczą ze sobą, którą muszę brać to strzykawka i pojemnik z RU.

Okres linienia trwał około miesiąc przez co spustoszył mi prawe zakole - muszę zakrywać je grzywką bo się przeraziłem, natomiast w lewym zakolu zauważyłem poprawę. Grubość włosów niektórych zauważalnie lepsza. To dopiero 2 miesiące, po 3 wstawię zdjęcia do porównania. Miałem dobrać SABE, ale tam także występuje linienie, a ja nie przeżyję tego trzeci raz. BOŻE DAJ PINIONDZE NA PRZESZCZEP...

 

 

RU w KB skleja włosy, ja zawsze je rozczesuje ok. 20 minutach po nałożeniu kiedy dokładnie się wchłonie i zaschnie. Wtedy w ogóle nie widać, że coś nakładałeś. Jak wszystko sobie dobrze rozplanujesz to aplikacja ru nie jest problematyczna. Wchodzi się w rutynę jak z myciem zębów.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze porównanie. Stosuje Ru 2,5 miesiąca. Dawka zazwyczaj 1,5 -1,6 ml. Według mnie poprawiło gęstość na języku, trochę lewe zakole, prawe zostało spustoszone tak jak pisałem wcześniej. Od 2 tyg zauważyłem CHYBA niepokojące rzeczy. Podczas wcierki do palców zaczęły przyklejać się małe włoski, które ewidentnie wyglądają na takie, które dopiero wyrosły (oczywiście biała końcówka włosa). Pytanie czy to RU przy tej dawce przestaje działać czy są jakieś inne skutki ? Myślę poważnie, żeby dołożyć SABE hydro, ale powiedzcie mi ile mieliście okresu linienia i czy jest on bardzo intensywny??? Bo po stosowaniu RU, część włosów chyba przepadła bezpowrotnie. Jeżeli chodzi o zahamowanie wypadania to nadal nici z tego, sypią się dalej i zaczynam myśleć poważnie nad CB.

 

PS. Zdjęcia robione w innym oświetleniu (te przed rozpoczęciem stosowania, a tym co teraz wstawiłem)

IMG_1772.thumb.JPG.7cd4a7d974bfa4704fa41795a90be253.JPG

IMG_1776.thumb.JPG.b745ce177574d559a8c75b689324027d.JPG

IMG_1777.thumb.JPG.b58e98fb7396390cb9c3fc11ea6f5eb7.JPG

IMG_1780.thumb.JPG.736247f8b540ae60598ef27ca83bb62a.JPG

IMG_1782.thumb.JPG.d0ce4c4e61251e000183c07fcda12090.JPG


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przerwę 4 dni od RU ( nie zgrałem się z dostarczeniem paczki) i zauważyłem dziwną rzecz. Skóra głowy zaczęła mnie mega swędzić, pojawił mi się z automatu łupież (czego nie było nawet po 2 dniach mycia głowy). Dziś rano umyłem głowę i już szaleje ze swędu... Drugiego dnia po tym wziąłem Nizoral, ale pomógł na ponad jeden dzień. Wymieniam szampony dość często - raz na 3 dni Novoxidil , do codziennego użytku używam Alpecin C1. Czym może być spowodowany sąd i łupież ? Nie ukrywam, że krakowska woda ciepła, ani nie wygląda pięknie, ani nie pachnie, a tym bardziej pewnie nie jest dobra dla skóry głowy.

Dziś przechodzę z 1,5 ml nakładania na nw 2, na 2 ml z nw3 dodam czubek, w razie czego.


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy odstawiałem i często dzieje się podobnie. DHT uderza w mieszki i pojawia się swędzenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ktoś poruszał już ten temat, bo go czytałem, ale Roller + RU z KB sol zdaje egzamin ?


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rollerze poczytaj raczej na forach zagranicznych, bo u nas mało osób to testuje. Nie wiem czy ktoś używa oprócz Zioma i Liona. Do rolowania dobrze jest stosować minoxa. Sam się zastanawiam nad dorzuceniem tego do kuracji. Nie jest to ani bardzo drogie, ani uciążliwe, jeśli ktoś jest odporny na ból. Ryzyko też wydaje się być umiarkowane, chociaż co oczywiste trzeba uważać na zakażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na jakąś relacje. Pierwsze najważniejsze pytanie, czy coś zmieniło się od ostatniego wpisu? TAK!!! ALE NA GORSZE. Pamiętacie jak pisałem, że po przerwie 5 dniowej od RU (czekając na przesyłkę) dostałem łupieżu, silnego swędzenia skóry, było to dobry miesiąc temu, a ja nadal z tym walczę, niestety bez skutku. Używanie Nizoralów, Novoxidilów czy innych pierdół przeciwłupieżowych nic nie zmienia. Dziwne jest to, że "ogniska" tego łupieżu mam na czubku, przy gniazdku i na bokach. Nie stosowałem tam RU wcześniej ani teraz, ale wydaje się to jakaś walka z wiatrakami, bo wcześniej 2-3 użycia nizoralu i po problemie.

Co do wypadania włosów - niestety nic się nie zmienia, gdyby nie strach przed kolejnym linieniem to już bym leciał z kuracją SABA+RU+minox, bo brakuje już sił na to wszystko. Zaczyna się regres na zakolach, ale nie w kierunku tyłu tylko w środek głowy.

Niestety nie należę do tych, u których samo RU pomaga. Długie linienie mieliście po SABA ? Obawiam się, bo wszędzie gdzie było napisane, ze może być linienie (Revitax, Loxon, RU) zawsze je miałem.

Nadzieja w Ziomie i tym, że może CB będzie niedługo dostępne w rozsądnej cenie i na naszym rynku.

Panowie, co dalej ?

IMG_1856.thumb.JPG.5de14abdb8474d08c4a38eb36521cca9.JPG

IMG_1859.thumb.JPG.7bc7e551d4a8c6561a604d86fb989e15.JPG

IMG_1861.thumb.JPG.d2c396c80935af0073dfcca764838a4a.JPG

IMG_1896.thumb.JPG.c8cfb8eff1f0aa814feb886403dadcb0.JPG

IMG_1895.thumb.JPG.fb0caf86f75b76664c0ead8b65ccdaf3.JPG

IMG_1898.thumb.JPG.f1b6cfac15cfe4a78aad2920e278c5b7.JPG


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale muszę Cię zawieść, ponieważ CB na pewno nie będzie dostępne ze względu na sklasyfikowanie substancji jako sterydową (wyklucza to możliwość syntezy i sprzedaży). Prędzej będzie PSI.

 

Odnośnie kuracji to musisz dorzucić coś przeciwzapalnego zewnętrznie i starać się utrzymywać jakąś dietę profilaktyczną przeciwzapalną wewnętrznie, nie muszą to być jakieś drastyczne zmiany, ale jeśli na przykład zjadasz 100g cukru dziennie to pasowałoby to ograniczyć. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi

 

Odnośnie swędzenia na czubku to po prostu oznaka postępu łysienia w tym rejonie, tak postępuje proces łysienia w Twoim przypadku. Chyba większość z nas przez to przechodziła, nie używało się specyfików na miejsca w dobrej kondycji, a później zaczynało się pogarszać. Ważnym jest zdać sobie sprawę z tego że kuracje nie są idealne i odpowiednio szybko reagować - wątpię żeby to miało wpływ z 5cio dniowym odstawieniem RU.

 

Odnośnie zdjęć to niestety widać pogorszenie w stosunku do zdjęć z 1szej strony, chyba że jest to efekt wizualny mokrych włosów (choć wydaje mi się że nie). Co prawda jest to krótki okres, ponieważ tylko 4 miesiące kuracji, ale tak jak wspomniałem wyżej musisz wiedzieć jak postępuje łysienie i przeciwdziałać wielowymiarowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieta- wiem coś o tym bo praktycznie ciągle na niej jestem - ze względów sportowych.

Co do zdjęć, mega pogorszenia nie widzę od tamtego czasu, ale też nic się nie zmienia w tym, dobrym kierunku.

Zacząłem już smarować czubek, dopiero 23 lata strzeli w kwietniu, a ja mam gorszy stan niż mój ojciec, który ma 45 lat ...

 

Najbardziej jednak czekałem na odpowiedz na pytanie - ile linieliście po SABA i dlaczego wszędzie na forum, każdy pisze, że używanie minoxa bez blokera to samobójstwo, przecież i tak jak się odstawi go to wszystko wyleci i tak zapewne. Ja używalem bez blokera, odstawiłem i stan na zero


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku linienie trwało 3 miesiące. Też trochę panikowałem ale sytuacja się unormowała, zobacz sobie u mnie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...