free web hit counter Skocz do zawartości
wooofer

Moja historia / 25LAT

Rekomendowane odpowiedzi

to do dzieła:)

 

Od hmm ok 3-4 lat zacząłem zauważać miniaturyzacje włosów z przodu głowy,

Zaczęło się od wizyty u dermatologa- przyczyna - łysienie androgenowe

Zaczołem brać propencje i loxon, gdzie po loxonie głowa zaczęła mnie bardzo swędzieć- nie do wytrzymania, niewiem jaki był tego skutek- lekarz mowił, że może któryś ze składników ale Dalem sobie z nim spokój gdy dowiedziałem się, że po odstawieniu włosy wypadają.

 

Z przerwami- nie równomiernie Bralem propencje, czesto zapominałem lub kończyla sie recepta itd.

Zaczołem chodzić na mezoterapie głowy, pistoletem dermatolog z koktajlem leczniczym obszczykiwał mi głowę , byłem na 5 zabiegach co około 2 tyg, koszt 150zl a gdy lekarz beszczelnie mimo, że byłem stałym klientem podniósł cenę- podziękowałem.

Po mezoterapi stan skory głowy i włosów myślę, że się polepszył- chyba, że to efekt placebo.

 

Parę razy byłem u trychologa- za każdym razem innym bo wierzyłem, że oni są od leczenia ale teraz myślę, że nie różnią się prawie niczym od tych którzy wciskają kosmetyki Avon.

Na zdjęciach dowiedziałem się, że mam łojotok, włosy mają problem z wyrastaniem bo głowa przetłuszczona.

Owszem mam tłuste włosy gdy nie umyję przez 24h

 

Okolo 6 miesięcy temu zacząłem szukać jakiś informacji o leczeniu łysienia- trafiłem na to forum.

Nie jest ono tak przereklamowane jak inne i skomercjalizowane- gdzie ewidentnie działa marketing szeptany.

 

Zaufałem i zacząłem czytać i Wkoncu Kupiłem porcję RU i kb sol

Od około 5 miesięcy stosuję,

Regularnie od ok. 3

Po kupieniu drugiej porcji Ru wydaje mi się, że wypadnie narosło, proporcje te same.

 

Ok. 2 miesiące temu dodałem saba gel I Emu oil

Nakładanie niewiele na cała górę i zakola- chociaż jest to ciężkie gdy mam dłuższe włosy.

Od około miesiąca bardzo dużo włosów mi wypada, zauważam to przy myciu włosów,jak już wspomniałem tak jakby nowe RU działało słabiej.

Nieiwem.

 

Ostatnio fryzjerka zwróciła uwagę, że mam bardzo przerzedzoną koronę, może źle się odrzywiam czy cos- zapytała / uśmiechnąłem się- pozostawiłem bez komentarza(co jak co ale fryzjerzy coś na ten temat powinni wiedzieć/że jest łysienie androgenowe)

 

Na dzien dzisiejszy moja kuracja wyglada tak:

-rano myję głowę szamponem leczniczym z keto. I lekko suszę ręcznikiem,

- odrazu na wilgotne włosy nakladam 1,5 ml Ru w kb sol (wcieram lekko i zostawiam aż wyschnie)

-wieczor emu oil( co 2 dni zamieniam emu na Saba)

- jedna tabletka dziennie finesteryd- Androstatin(zamiennik propecji- ktora bralem wcześniej )

-galacet(żelatyna)

-biotyna

-multiwitaminy

 

Od paru dni zaczęła mnie swędzieć głowa w miejscu nakładania specyfikow, tzn po umyciu przez chwile ale i czasami wieczór.

Od 2 tyg dodałem szampon z keto bo tak uzywalem zwykłego dostępnego pod ręka .

Może to być przyczyna?

Jakiego szamponu na codzień używać?

- czy słabe działanie Ru może być dlatego, że np kbsol trzymalem w słoiku przez 3 miesiące? Szczelnie było zamknięte i w temp pokojowej( bez dostępu do słońca)

 

 

Ps : zamieszcze zdjęcia jak tylko wrzuce je na jakiś serwer

aktualny stan- włosy mokre:

 

http://zapodaj.net/f907625d32f3e.png.html

http://zapodaj.net/4f7cdaca0de28.png.html

http://zapodaj.net/c01e52710e057.png.html

http://zapodaj.net/276e9d834fa81.png.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaufałem i zacząłem czytać i Wkoncu Kupiłem porcję RU i kb sol

Od około 5 miesięcy stosuję,

Regularnie od ok. 3

Po kupieniu drugiej porcji Ru wydaje mi się, że wypadnie narosło, proporcje te same.

 

Ok. 2 miesiące temu dodałem saba gel I Emu oil

Nakładanie niewiele na cała górę i zakola- chociaż jest to ciężkie gdy mam dłuższe włosy.

Od około miesiąca bardzo dużo włosów mi wypada, zauważam to przy myciu włosów,jak już wspomniałem tak jakby nowe RU działało słabiej.

Nieiwem.

 

Nie wiem czy Ziom już zamówił Ru od Kane'a , ale jesli towar jest dostępny to proponuję zakupić nową partię Ru . Będzie trochę więcej kosztowało , ale będziesz miał jakieś porównanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 tyg stosuje nowe Ru, ciagle to samo, tak jakby na mnie przestał dzialac

A dawkę zwiekszylem do 2ml

Saba co 3dzien

Emu w kolejne

Opisze kurację- może złe cos robie?

Rano na mokrą głowę nakładam ru

Wieczór nakładam sabe( nie myjac jej cały dzien od nałożenia ru)

To samo jesli jest dzien z emu. Nie myje wieczór, więc cały Dzien na ru i jesli nie myje wieczór to i noc?

 

Miniaturyzacja wlosow ciage postępuje i przerzadzenie, wylatuje mi ich z 50 wlosow przy myciu z tego co zauważyłem

 

Ps: saba jaki ma termin ważności ?

Ps2: jaki termin ważności ma emu oil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się przychylam pod tym. Odstaw EMU, być może źle reagujesz na olejowanie, lub nakładasz zbyt grubą porcję zatykając pory. Poza tym nie opłaca się też aplikować na brudne włosy po całym dniu chodzenia. W momencie gdy nakładasz SABĘ powinieneś umyć drugi raz głowę.

 

Co do RU to pozostaje Ci jeszcze spróbować od Kane'a, jeśli nie masz pewności co do jakości - choć jeśli 2 odmienne nie przynoszą Ci efektów to być może tak na niego reagujesz. Jest sporo użytkowników, którzy po prostu nie mają zamierzonego efektu na blokerach receptorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na mokrą głowę nakładasz ru? Dobrze zrozumiałem. Ja zawsze to robię po wysuszeniu włosów.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu na mokrą głowę nakładasz ru? Dobrze zrozumiałem. Ja zawsze to robię po wysuszeniu włosów.

 

Przychylam sie do tego, na suche prosimy nakladac:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedzi! Od jakiegos czasu zacząłem czuć ból a raczej dyskomfort pod żebrami z lewej strony,

Miał ktoś cos takiego? bardzo się tego boje czy to przez sabe, RU czy Emu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przez wszystko, Saba na pewno i Ru a emu jeszcze popycha wiec jeszcze gorzej. Sabe stosuj 2x w tyg i w te dni nie stosuj emu plus ru np rano a sabe wieczorem nie razem. Jak stosujesz w normalne dni ru i emu tez stosuj je osobno, jak to nie pomoze zrezygnuj z emu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacjach.

Byłem ostatnio we wrześniu na konsultacjach w Warszawie u Dr. Bisagi.

 

ocenił tak:

gęstość obszaru biorczego 67graftów/cm2

czyli proponują zabieg 2300-2500graftów.Zabieg odbudowałby gęstość w przedniej części głowy bez obniżania lini włosów z uwagi na mój młody wiek i dość niską gęstość w obszarze dawczym.

 

Zastanawia mnie fakt, czy nie zabraknie mi tych gratów gdybym się zdecydował na przeszczep, ponieważ widzę, że mimo brania finesterydu łysienie postępuje.

A w wieku 50 lat nie chcę wyglądać jak wyleniała owca:D

 

Co proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może strip na początek ? Ja tak raczej zrobie Strip jakieś 4000 i potem fue ile bedzie można ( ale kiedy to nie wiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przerwać kurację RU , wieczór ciężko mi zasnąć, bo mam ucisk z lewej strony pod żebrami, gdy przestałem zażywać to ucisk się skończył. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zażywasz żadnych leków ? Miałem takie objawy i myślałem, że to może być od Ru, a to było od leków na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacząłem kuracje RU, bo włosy poleciały,

 

aktualie

2ml dziele sobie rano 1ml i wieczor 1ml

do tego kończy mi się nezyr i kupiłem dzisiaj proscar

ale.... widzę ze wszyscy polecacie duta i niewiem czy go otwierać proscar....

 

Tylko gdzie go dostać po atrakcyjnej cenie? apteka słoneczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy warto pchać się w zamiennik dutasterydu czy lepiej dołożyć i kupić oryginal? chodzi o dutagen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnego znaczenia, jaki dutasteryd wybierzesz.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

Od miesiąca stosuję regularnie saba gel co 3 dzień czyli 2 razy w tyg.

Ru 3ml, (1ml rano i gdy niema saby 2ml wieczor)

 

z fina przesiadłem się na duta,

1tabletka na 3 dni.

I stan włosów po miesiącu jest bardzo słaby, pogorszył się, przerzedzenia na środku i zakola lecą.

 

Czym to może być spowodowane?

 

może dołączyć jeszcze fina raz dziennie? zanim dut zacznie działać po paru miesiącach?

 

eh i ciągle myślę nad minoxem.... zaczynałem z nim parę lat temu ale miałem masakryczne swędzenie i lekarz kazal mi odstawić ze mogę być uczulony na jakiś składnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UP

Od miesiąca stosuję regularnie saba gel co 3 dzień czyli 2 razy w tyg.

Ru 3ml, (1ml rano i gdy niema saby 2ml wieczor)

 

z fina przesiadłem się na duta,

1tabletka na 3 dni.

I stan włosów po miesiącu jest bardzo słaby, pogorszył się, przerzedzenia na środku i zakola lecą.

 

Czym to może być spowodowane?

 

może dołączyć jeszcze fina raz dziennie? zanim dut zacznie działać po paru miesiącach?

 

eh i ciągle myślę nad minoxem.... zaczynałem z nim parę lat temu ale miałem masakryczne swędzenie i lekarz kazal mi odstawić ze mogę być uczulony na jakiś składnik.

 

Ciezko stwierdzic, kuracja bardzoo mocna nie powinno nic leciec. Jedynym tlumaczeniem jest linienie, mam nadzeje, ze tak wlasnie sie dzieje i w najblizszym czasie wszystko co wypadlo odrosnie. Rowniez u mnie taka sytuacja nastapila po dorzuceniu duta i cb 2%, takze oby to bylo wlasnie to linienie, bo inaczej bedzie kiepsko.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak długo u Ciebie trwa lnienie? mam wesele w połowie września

 

Minelo po okolo 1-2 miesiacach, nie pamietam teraz juz dokladnie, ale od okolo tygodnia stan sie ustabilizowal i wlosy juz tak mocno nie leca...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

 

wydaje mi się, że miniaturyzacja się zatrzymała,

 

Ale pojawił się łupierz, będę musiał zastosować olejki pewno, stosowałem dawnij emu oil ale miałem uboki, nie chcę znowu z nim ryzykować, myślę nad dodaniem takich olejków jak finger oprocz emu, ale już sam niewiem...

 

Mieszanka olejów:

• Migdałowy • Rycynowy • Kokosowy • Jojoba • Emu Oil • Witamina E • Saw Palmetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszło mi CB

Jak proponujecie kuracje gdy zostało mi jeszcze ru?

 

I czy najlepszym pojazdem będzie

Neutrogenic?

W jakiej ilości moge przygotowywać mieszankę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jadę to i to... Na noc cb tak na 9 godzin i rano po umyciu głowy ru... Na razie zero uboków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...