free web hit counter Skocz do zawartości
wooofer

Moja historia / 25LAT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamietam ale chyba miesiąc. Pg eth miałem masakryczne swędzenie głowy dlatego wybrałem stemox. Wogole nie czuje ze cos nakładam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Aktualnie to tak wygląda. Dupy nie urywa. Ważne, że coś tych włosów na głowie jest. Wiadomo, że tak po mieście nie chodzę, do zdjeć wylizane aby było widać. Niema tropików niema maskowania żadnego. Zdjęcia w hd aby było widać jak na tacy albo jak na łysej pale [emoji23]

 

 

1c4107699edc2c0a91ca2bb7b2b6ce82.jpg64bc11427adee302f97c191a74123df5.jpg6ba8d9c28dead2c67bf2fade8c2ac932.jpga432bab62819fe23c651d0e9c38e94f6.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki szampon polecacie do mycia głowy?

Aktualnie stosuje ten z EMOLIUM SZAMPON NAWILŻAJĄCY

Stosując polaris- piszę na opakowaniu aby używać drogiego szamponu, myślę, że chodzi o fakt aby zmywał sebum aby nie blokować kanalików? bo jednak to smarowanie tego "kremu" polarisa może przytykać. Myślicie, że jest on ok? Nie stosowałem innych więc ciężko mi porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z emolium jest bardzo delikatny i moim zdaniem nie domywa.

 

Jak chcesz dobrze domyć skórę to spróbuj jakiś szampon z dziegciami lub siarką (bądź siarczkiem selenu), np. biotar, paraderm, vichy dercos do łupieżu tłustego. Selsun blue też jest ponoć niezły, ale nie testowałem. Tylko nie używaj ich za często, bo możesz się przesuszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co u mnie nowego?

Cholera coś od dłuższego czasu jakby cb przestało działać, włosy lecą. nie wiem czy to kwestia tego, że Cb długo leży już w tej chłodni i za każdym razem wyciągam go do odsypywania? lub po postu muszę większą dawkę dosypywać do porcji? aktualnie 2%cb w steamoxie.

3 x w tygodniu szampon z keto.

4x w tygodniu szampon łagodny z emolium.

co 3 dni dut

Podobno ma dojść nowa porcja cb, zobaczmy czy to coś zmieni. Jeśli nie to jestem w dupie. Jakieś propozycje z waszej strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ stężenie CB, 2% to mało. Z tego co pamiętam to w badaniach optymalnie wyszło 5-7,5% i to chyba dwa razy dziennie, tyle że Ty na ducie jesteś.

 

Możesz też pomyśleć o zwiększeniu częstotliwości duta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwiększ stężenie CB, 2% to mało. Z tego co pamiętam to w badaniach optymalnie wyszło 5-7,5% i to chyba dwa razy dziennie, tyle że Ty na ducie jesteś.

 

Możesz też pomyśleć o zwiększeniu częstotliwości duta.

 

gdzie widziałeś te badania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś nowe badania co do CB i pojazdów? Jakie pojazdy aktualnie stosujecie? bo ja ciągle steamox i cb w stężeniu 2% ale po przerwie od cb trochę obawiam się, że jeszcze nie zaczął działać. Myślę nad zwiększeniem stężenia bądź zmianą pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pojazdu nie zmieniałbym. Możesz zwiększyć stężenie do 3%,.ale jak nie masz pogorszenia to po co ?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiększyłem stężenie do 2%.

Zastanawia się nad zmianą w minoxie. Tzn. teraz aktualnie stosuje polaris nr. 10 z 16% ilością minoxa. Stosuje raz dziennie na wieczór

i zastanawiam się czy nie zmniejszyć bo dużo piszecie, że na dłuższą metę jest kiepsko i osłabia serce. Czego nie doświadczyłem jeszcze. Czy zejście na niższy procent przyniesie jakieś niepożądane skutki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego polaris nr. 10 zalecają do używania przy ostrym łysieniu? gdy np ja mam tylko zakola to nie mogę ?:D

 

https://szampony.sklep.pl/produkt/Polaris_Labs_10

 

już irytuje mnie ta cena tego produktu i zastanawiam się nad czymś innym, Aby nie miało w składie glikolu, ale gdy będzie mniej procent minoxa to może się to odbić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest mocno z "dup*", w dodatku, że nie ma żadnych wiarygodnych zdjęć efektów kuracji tym specyfikiem (przed/po), ani też relacji osób ją stosujących. Moim zdaniem niewarte zachodu, ale Up2U.

 

P.S. Też kiedyś kupiłem butelkę (zachęcony składem), ale po zużytym opakowaniu opuściłem. Teraz jadę na finie p.o.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem co innego mi pozostaje. Zejdę z tego polarisa która ma 16% minoxu to boję się że coś się będzie sypać. Jaki zamiennik polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 marca - No to lecimy dalej. Moja historia nadal trwa - aktualnie mam 30lat troche psychicznie się pogodziłem z tym, że lepiej nie będzie i trzeba się cieszyć z tego co jest.

 

2 miesiące odstawiłem polaris, to chyba gówno warte, nie wiem odpuściłem, bo bardzo drogie a nie widziałem efektów, tym bardziej nie dało się tego nakładać na dzień bo było widoczne na włosach.

Zakupiłem piankę regaine , od ok. 10 luty. dwa razy dziennie, fajnie się to nanosi i dobrze stylizuje włosy nawet po nałożeniu.

Myje włosy, przecieram trochę ręcznikiem i potem wrzucam piankę na włosy i masuje przód i zakola z 30 sek i potem susze. I wieczór to samo. tylko bez mycia na wieczór, chyba to nie robi problemu?

Trochę ich się posypało, chyba to było lnienie, ogólne kiepsko to wygląda teraz ale co poradzić.

 

Miałem przerwe na ducie z miesiąc i znowu wróciłem , pocisnę teraz co drugi dzień

szampon z keto co drugi dzień albo 3 razy w tyg.

no i CB 3% też była przerwa - teraz wróciłem , 1ml wieczór nakładam przed pianką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzyj włosów ręcznikiem, bardziej oklepuj. Tarcie niestety bardziej szkodzi niż pomaga, jeśli chodzi o włosy. Może to żadnego efektu tak czy siak nie przyniesie, ale na pewno nie zaszkodzi..


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam lipę, nie widzę dużo zminiaturyzowany wlosków, jest dużo grubych z przodu ale zakola się powiększyły, chciałbym to jakoś nadbudować, niewiem czy zastosować do kuracji oprócz cb , ru na dzień np...

 

Btw. JAką datę ważności ma CB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum 2 lata , trzymane w zamrazarce. Do 3 mozna spokojnie stosowac pod warunkiem przechowywania w zamrazarniku


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...