free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

SETIPIPRANT - Antagonsta CRTH2 (downregulacja PGD2)

Rekomendowane odpowiedzi

A czy osoby testujące posiadają już jakies spostrzeżenia? czy jeszcze zbyt wcześnie aby wyciągać jakieś wnioski?

 

W Polsce ma to może kilka osób, ale odzewu żadnego od nich nie miałem. Wiem natomiast że część dopiero zaczęła w ogóle się z tym bawić, bo wcześniej nie było pojazdu w którym seti byłoby stabilne chociaż przez 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a czy jest już jakiś pewniak jeśli chodzi o pojazd i gdzie go ewentualnie nabyc? pozdr

 

harry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej a czy jest już jakiś pewniak jeśli chodzi o pojazd i gdzie go ewentualnie nabyc? pozdr

 

harry

 

Trzeba zrobić samemu. Pisałem już o tym chyba: 60-70% eth + 20-30% PEG400 (polysorbate 80) + 10% DMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy osoby testujące posiadają już jakies spostrzeżenia? czy jeszcze zbyt wcześnie aby wyciągać jakieś wnioski?

 

W Polsce ma to może kilka osób, ale odzewu żadnego od nich nie miałem. Wiem natomiast że część dopiero zaczęła w ogóle się z tym bawić, bo wcześniej nie było pojazdu w którym seti byłoby stabilne chociaż przez 24h

 

Na zagranicznych forach jest z pewnością dużo więcej osób z całego świata które stosują setipipranta i może od dłużeszego czasu. Czytaj zatem tam a może się więcej i szybciej dowiesz. Jednak ciężko wywnioskować (jak zawsze) bo przeważnie oprócz tego osoby te używają również wielu innych rzeczy np. RU, ale zauważyełm że tych nowinek używają ludzie którzy bardzo się panicznie boją fina, duta itp. i robią wszystko żeby tylko nie ruszać DHT. Zatem jakieś wnioski być może da się wyciągnąć, ale trudno, bo nawet tacy którzy to stosują nieraz pytają głupio innych czy to działa. Jak ze wszystkim jeden będzie pitolił tak a drugi inaczej. Ktoś musiałby tylko to stosować przez dłuższy czas i nczego więcej nie używać żeby miarodajnie ocenić ten tylko środek. Niektórzy ponoć biorą też to doustnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pytanko: to PG i DMI można gdzieś u nas kupić?

 

pozdr

 

harry

 

PG bez problemu - tj. glikol propylenowy.

DMI w Polsce jest mega drogie, lepiej ściągnąć z lotioncrafter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzieli się ktoś już jakąś opinią o Seti ? Działa, nie działa ?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje, ale na razie jedyne co moge powieddzieć, to to, że nie ma uboków.

 

pozdr

harry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To chyba najciekawsze:

 

1000 mg setipiprant (two 500 mg tablets) twice daily (BID) at 12-hour intervals for 24 weeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Troszke dyskusyjna konstrukcja badania - może lekko niepokojąca. Mam nadzieję, ze to nie tylko konglomerat marketingu i jakiś tam wartości merytorycznych, mających na celu wskazanie, że SETI jest skuteczniejsze od prawdopodobnie najpopularniejszego obecnie "leku" na łysienie. To dość nisko zawieszona poprzeczka, oby nie wynikająca ze świadomości ograniczonego potencjału medycznego i próby wyciśnięcia na tym najwięcej jak się da pod względem biznesowym.

 

Dobrze, że chociaż coś się dzieje również w komercyjnym sektorze w tym temacie , a nie tylko w piwnicach łysiejących, forumowych desperatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...