free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

SETIPIPRANT - Antagonsta CRTH2 (downregulacja PGD2)

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz używać seti, ale jak już zadziała to tylko żeby pogrubić i zachować to co masz, pge2 jest do odrostów.

 

Czyli seti można określić jako bloker coś ala RU?? A pge2 jako stymulator.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz używać seti, ale jak już zadziała to tylko żeby pogrubić i zachować to co masz, pge2 jest do odrostów.

 

Czyli seti można określić jako bloker coś ala RU?? A pge2 jako stymulator.??

 

Po prostu możesz go przypisać do grupy substancji których celem jest powstrzymanie dalszej utraty. Raczej nie porównywałbym substancji o kompletnie różnym sposobie działania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto zobaczyć rezultaty po 3 tygodniach na PGE2. Wcześniej gość dość długo brał duta, ale po 3 tygodniach na PGE2 zakola mu odrastają niesamowicie. Chyba warto bardziej zainwestować w PGE2 niż PGD2

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... ek-results

 

Wow po 3 tyg gosciowi wlosy na zakolach odrastaja i w to latwo każdemu uwierzyć a ,ze jakość włosów na CB po 3 dniach sie polepsza to juz bajki heh;-)

Nie no gosc stosując duta dodał coś co pobudzilo włoski i mu rosną akurat bardzo mozliwe,bo stosował wczesniej duta,jakby nic nie bral to jednak bylo by to fake.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt ale myślę że jeżeli w najbliższym czasie zobaczymy jeszcze jakies rezultaty z PGE2 to będzie trzeba zrobić zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt ale myślę że jeżeli w najbliższym czasie zobaczymy jeszcze jakies rezultaty z PGE2 to będzie trzeba zrobić zakupy

 

Ciężarówka


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto zobaczyć rezultaty po 3 tygodniach na PGE2. Wcześniej gość dość długo brał duta, ale po 3 tygodniach na PGE2 zakola mu odrastają niesamowicie. Chyba warto bardziej zainwestować w PGE2 niż PGD2

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... ek-results

 

Wow po 3 tyg gosciowi wlosy na zakolach odrastaja i w to latwo każdemu uwierzyć a ,ze jakość włosów na CB po 3 dniach sie polepsza to juz bajki heh;-)

Nie no gosc stosując duta dodał coś co pobudzilo włoski i mu rosną akurat bardzo mozliwe,bo stosował wczesniej duta,jakby nic nie bral to jednak bylo by to fake.

 

Był na dut/fin jakieś 8 lat i dopiero po dodaniu tego środka tak się stało.

Zresztą to temat o seti, po co wstawiać foty do PGE2? Potem przyjdzie jakiś nowicjusz nie sprawdzi dokładnie, że mowa o czym innym i dupa.

 

I na marginesie nie inwestujesz w pgd2 tylko w środek, który go zmniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I just signed up for 10 g of setipiprant in the GB thread. I think I will try to use it internally/orally because of convenience. Do you think that I can simply swallow the powder among with some water or do I still need a vehicle?

 

I apologize for not speaking Polish. Google translate:

Ja po prostu zapisałem się na 10 g setipiprant w wątku GB. Myślę, że będę starał się go używać wewnętrznie / doustnie ze względu na wygodę. Czy uważasz, że można po prostu połknąć proszek wśród popijając wodą lub czy nadal muszę pojazd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SETI nie był w sklepie nigdy. Jest dopiero organizowane zamówienie grupowe. Jeśli chodzi o jakieś relacje użytkowników to tylko na zagranicznych forach jest kilka osób które miały do niego dostęp wcześniej - notabene też z zamówień grupowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podłączyć pod zamówienie grupowe. Czy mogę uzyskać uprawnienia do zamkniętej części forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seti za niedługo będzie w sklepie, więc poczekaj jak się pojawi. A kiedy będzie to już musisz pytać się zioma, strzelam że po nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku przyszłego roku.

 

Ale zostało bardzo mało więc nie każdy się załapie na obecną partię. Reszta będzie musiała poczekać +-2-3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę zaklepać Miałem się tym zainteresować, dopiero jak będą efekty na naszym forum, ale wtedy może już być dla mnie za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał już ktoś na forum naszym tego i zdawał jakąś relację, bo nie mogę wyszukać.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak wyniki? bo temat trochę już trwa.

 

Nikt w Polsce tego nie ma, więc wątpię żeby ktoś relacjonował efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny na SETI jeżeli jakimś cudem zostanie coś z zamówienia grupowego:)


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eloo po nowym roku.

 

Czy już ktoś ma jakiś pomysł z czym to rozrobić i jak stosować?

 

pozdro

 

dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...