free web hit counter Skocz do zawartości
Hysy Luj

CO o tym myślicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jakoś tak wydaje mi się, że na samym finie daleko nie zajadę,a więc dodałem dziś do kuracji:

 

Loxon2% - zwykły kupiony w aptece i tutaj mam pytanie jako, że włosy mam rzadkie na całej górze to stosować loxona na całość ?

szampon Nizoral - chyba nie zaszkodzi 1-2 razy w tygodniu

cynk i biotynę w postaci Skrzypu Polnego - też nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

 

Jakoś tak wydaje mi się, że na samym finie daleko nie zajadę,a więc dodałem dziś do kuracji:

 

Loxon2% - zwykły kupiony w aptece i tutaj mam pytanie jako, że włosy mam rzadkie na całej górze to stosować loxona na całość ?

szampon Nizoral - chyba nie zaszkodzi 1-2 razy w tygodniu

cynk i biotynę w postaci Skrzypu Polnego - też nie zaszkodzi.

 

A loxon to przypadkiem nie był środek bardziej na łysienie plackowate?

Co masz na myśli, że na samym finie daleko nie zajedziesz? Włosy dalej lecą, czy oczekujesz dużych odrostów?

Według mnie, to zamiast loxonu lepszy byłby chyba minoxidil jeśli chcesz mieć odrost. Przy finie, minoxidilu i szamponie z keto, powinna być poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A loxon to niby co to jest ? To to minoxidil. ''Loxon'' to nazwa handlowa a nie substancja czynna. W sumie minoxidil może być stosowany we wszystkich rodzajach łysienia. A jeśli już to pierwotnie to był to lek na nadciśnienie.

 

-- 09 kwie 2016, 21:25 --

 

Cześć,

 

Jakoś tak wydaje mi się, że na samym finie daleko nie zajadę,a więc dodałem dziś do kuracji:

 

Loxon2% - zwykły kupiony w aptece i tutaj mam pytanie jako, że włosy mam rzadkie na całej górze to stosować loxona na całość ?

szampon Nizoral - chyba nie zaszkodzi 1-2 razy w tygodniu

cynk i biotynę w postaci Skrzypu Polnego - też nie zaszkodzi.

 

A loxon to przypadkiem nie był środek bardziej na łysienie plackowate?

Co masz na myśli, że na samym finie daleko nie zajedziesz? Włosy dalej lecą, czy oczekujesz dużych odrostów?

Według mnie, to zamiast loxonu lepszy byłby chyba minoxidil jeśli chcesz mieć odrost. Przy finie, minoxidilu i szamponie z keto, powinna być poprawa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A loxon to niby co to jest ? To to minoxidil. ''Loxon'' to nazwa handlowa a nie substancja czynna. W sumie minoxidil może być stosowany we wszystkich rodzajach łysienia. A jeśli już to pierwotnie to był to lek na nadciśnienie.

 

Ja mówię z własnego doświadczenia, bo po stosowaniu loxonu przez jakieś 4 miesiące nie było zupełnie żadnych efektów, a włosy mi jedynie zjaśniały tam gdzie go używałem, dlatego wydawało mi się, że on działa jakoś na inny rodzaj łysienia, albo słabiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawać tego Loxona/Minoxa tylko na zakola i linię czy na całość (całość - cała góra jest przerzedzona) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dawać tego Loxona/Minoxa tylko na zakola i linię czy na całość (całość - cała góra jest przerzedzona) ?

 

No mnie się wydaje, że zakola i linia u Ciebie nie wystarczy, więc raczej całą górę musiałbyś psikać. Po prostu tak jak uważasz. Tam gdzie psikasz - tam masz odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mamy DPA łobuzie. Jak już psikamy to na całą górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo elo

 

z okazj moich dzisiejszych 34 urodzin ( dziękuję za liczne PW z życzeniami ) postanowiłem zrobić mały up w temacie - wróciłem do krótkich włosów bo zaczeska już mnie wkurwiała zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych

 

Znów bez rozpisywania i same konkrety:

 

1. Rok na finie, 7 msc minox 2 x dziennie tylko linia i zakola, Nizoral od 7 msc 2-3 razy w tygodniu, Biotebal 7 msc 1x dziennie

2. Uboki poza zmniejszonym libido żadnych - fajka czasem z rana stoi ale rzadziej niż kiedyś

3. Efekty - sami oceńcie

1.thumb.jpg.f24c972055b53875b950231fa31535d4.jpg

2.thumb.jpg.641e7cf08b43891afcadfc4ae5bedb26.jpg

4.thumb.jpg.9349b010c1fab2388bf58d5e2c2a7fe2.jpg

5.thumb.jpg.eea64ea7d4bb085d2b9edbe2ab42fb0d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły progres. Widać to szczególnie po linii. Myślę, że fryzury "bezżelowe" lepiej by Ci pasowały bo wiadomo, że mokre włosy bardziej odsłaniają przerzedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest lepiej niż na starcie. Wszystkiego najlepszego Luju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jest zajebisty progres i na suichych wlosach w ogole nie widac na codzien juz u Cb lysienia... wiec ttlko tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo

 

specjalnie nic nie pisałem o moich wrażeniach bo chciałem poznać Wasze opinie.

Moje spostrzeżenia są podobne do Waszych ale konkretnie:

- włosy są mega milsze w dotyku (wcześniej wysuszone siano), większość ma tą samą długość (wcześniej zwłaszcza na linii były takie ledwo ledwo rosnące i właśnie te odrosły pełnowymiarowe - jeśli tak można to nazwać)

- co do gęstości to ja osobiście zauważam głównie poprawę właśnie na linii ( tam gdzie dodatkowo lałem loxon), góra też choć moim zdaniem efekt mniejszy

- z całą pewnością wypada ich mniej

- poprawa samopoczucia psychicznego - wiem, że nie jest to żaden spektakularny odrost ale cieszy

 

Podsumowując poprawa jest ale trzeba walczyć dalej

 

Plan na koleje 6msc:

Ta sama kuracja z tym, że loxon poleci nie tylko na samą linię ale i na całą górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały up

 

zdjęć nie wrzucam bo myślę, że bez zmian jest

 

wrócił ubok po finie - ból kulek - nic więcej

 

chyba po Loxonie swędzi mega czerep i łuszczy się skóra - co zrobić ? odstawić Loxon ? odstawić Nizoral ? coś dodać ?

wcześniej jak stosowałem tylko na linię i zakola nic się nie działo - a lałem rano i wieczorem, teraz na czasem rano lub wieczorem nie stosuję jak zapomnę itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

trochę mnie nie było ale temat wraca jak bumerang

od około 2,5 roku nie robiłem nic w temacie łysienia, odstawiłem fina ze względu na uboki(miękka faja, brak ochoty na sex, przybranie na wadze i obtłuszczenie)

stan wg mnie się nie pogorszył

kilkanascie dni temu wyskoczyła mi reklama kliniki na FB

https://www.estecapelli.com/?fbclid=IwA ... BFqnvwEGRQ

https://www.facebook.com/estecapellii/

 

trochę popisałem z konsultantem i zdecydowałem się na zabieg

wybrałem termin na jesień dokładnie na 02.11 więc czekam

po zdjęciach które wysłałem określili, że max 4500 graftów wyciągną , do połowy głowy maksymalne zagęszczenie, druga połowa rzadziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

9msc po zabiegu

4300graftów

Wg mnie w rzeczywistości jest różnica mega na + choć na zdjęciach tego aż tak nie widać. Nie jest to na pewno gęstość człowieka, który nie ma problemu z wypadaniem włosów. Ja z efektów jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś stan sprzed zabiegu wstawić

tzn. jeden tydzień

z dnia zabiegu żeby ocenić jaki obszar robiony miałeś.

 

Wynik wygląda to bardzo ładnie z postawionymi włosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbyś stan sprzed zabiegu wstawić

tzn. jeden tydzień

z dnia zabiegu żeby ocenić jaki obszar robiony miałeś.

 

Wynik wygląda to bardzo ładnie z postawionymi włosami.

kolego na poprzednich stronach są zdjęcia sprzed, nie mam zdjęcia zaraz przed zabiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No są potwierzam, tylko sprzed 4 lat i na kuracji, więc trochę ciężko oceniać efekt.

udało się znaleźć zdjęcia sprzed zabiegu - około miesiąc przed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...