free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Implanty włosów NIDO

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni mój temat był założony w dziale leczenie chirurgiczne ale wydaje mi się że mało ma to wspólnego z przeszczepami tradycyjnymi oprócz tego że jest czasochłonne, drogie i rownież wymaga wykonywania otworów w skalpie. Ale z racji tego że te włosy jednak nie rosną bo nie posiadają żywej części tkanki temat kwalifikuje się raczej w dział maskowanie łysienia. Osobiście uważam że jest to o stokroć lepszy patent od wszelakich peruk/systemów itd. jeśli chodzi o trwałość (włosy nie są zdejmowane/odczepiane po takim zabiegu) i przede wszystkim naturalny wygląd. W poprzednim temacie jak zakładam mało kto co wiedział w ogóle o co chodzi (oprucz Liona który jak wiemy doktorat zrobił ). Nikt poza nim się nie wypowiedział dlatego zakładam tu temat i wrzucam linki żeby można było zobaczyć o co chodzi (dla laika), no i chciałbym poznać opinie na ten temat zwłaszcza że przyznam że jestem zainteresowany techniką.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6FPXi0rFw_o

 

 

 

Metoda ta jest stosunkowo nowa jak również kontrowersyjna (bo wkońcu jest to wszczepianie w skalp dużej ilości ciał obcych) jak i mało popularna, ale może być doskonałym dodatkiem np. do zwykłego HT w przypadku gdy efekty nie są zadowalające lub gdy donor nie pozwala na odpowiednią ilość graftów. Zaletą jest to że można dobrać kolor, długość i podobno nawet czy mają to być włosy sztuczne czy naturalne prawdziwe - choć to pewnie różni się nazwą. Idąc na całość napewno metodą tą można pokryć skalp całkiem łysego już, (chyba tylko ograniczenia finansowe a nie ilościowe).

 

! EL PELO ES LO MAS IMPORTANTE !!!

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wiecie cos wiecej na ten temat?

Z tego co sprawdzilem na google oba systemy Nido i Biofibre mozna juz zrobic w Polsce.

Jak kazda metoda pewnie nie jest dla wszystkich, pewnie ma jakies minusy i plusy jak wszystko..

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

od zeszłej jesieni, firma EMIBE jest wyłącznym przedstawicielem Nido w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z materiałami.

 

www.emibe.eu

 

Metoda implantacji włosów Nido ma swoje zalety i wady jak każda metoda restoracji owłosienia na głowie.

Jej zastosowanie, jeśli nie ma przeciwskazan, daje pacjentowi (zarówno kobietom jak i mężczyznom), szybki efekt zagęszczenia (poprzez zwiększenie ilości) włosów.

 

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji, postaramy się udzielić rzetelnych odpowiedzi.

 

Pozdrawiamy

EMIBE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wpis. Przeczytałem z grubsza stronę, mam jednak parę pytań gdyż nie wszystko jest obszernie opisane na stronie. Oczywiście można się indywidualnie kontaktować ale wolałbym żeby odpowiedzi na najważniejsze pytania ogólne znalazły się też tu na forum.

1. Jaka jest możliwa maksymalna gęstość do zrobienia na np. powierzchni każdego 1cm2 lub 1''2 ?

2. Jaka jest możliwa maksymalna długość tych włosów ?

3. Implanty a farbowanie reszty (swoich) włosów, czy są jakieś przeciwskazania ?

4. Implanty a fryzury ''męczące'' - czy wtedy trwałość się zmniejsza ?

5. Jaka jest trwałość (przeciętna) implantów w czasie ?

6. Czy resztki swoich włosów mogą być jakąkolwiek przeszkodą w miejscach implantowania i czy mogą zostać uszkodzone ?

7. Cena ? (Ale podobno o cenach się nie dyskutuje.)

8. Implanty a solarium, czy długotrwałe promieniowanie nie zaszkodzi takim implantom ?

9. Implanty a używanie kosmetyków czy też różnych leków na łysienie które sklejają i obciążają włosy, np. ciężkie wcierki lepkie, kremy, roztwory na bazie alkoholi, glikoli itp. itd. a także wszelakie żele czy lakiery do stylizacji - czy to wszystko nie będzie zwyczajnie niszczyć implantów ?

 

Myślę że to najważniejsze pytania i odpowiedzi powinny być tu upublicznione, ponieważ metoda jest swego rodzaju nowością na polskim rynku. Trudno też znaleźć zdjecia osób po takich zabiegach gdyż zwyczajnie nie ma jeszcze wielu takich osób.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem cenny zabiegu implantacji włosów Biofibre i ceny są takie 1włos-9zł, myślałem że ceny będę sporo niższe jak przeczytałem ten temat. Pewnie jak z HT lepiej lecieć do Turcji lub Indii hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, są tam dostępne zdjęcia i filmik z zabiegu implantacji.

Poniżej pod pytaniami dodaliśmy odpowiedzi:

 

Dziękuję za wpis. Przeczytałem z grubsza stronę, mam jednak parę pytań gdyż nie wszystko jest obszernie opisane na stronie. Oczywiście można się indywidualnie kontaktować ale wolałbym żeby odpowiedzi na najważniejsze pytania ogólne znalazły się też tu na forum.

 

1. Jaka jest możliwa maksymalna gęstość do zrobienia na np. powierzchni każdego 1cm2 lub 1''2 ?

 

Gęstość naturalnych włosów wynosi około 100 na 1cm2. Odległość pomiędzy nimi wynosi około 1mm. U osób młodych jeden graft zawierać może do 4 cebulek włosowych.

Średnia grubość naturalnego włosa to 83,38μm. Przy gęstości włosów właściwych 68 na 1 cm2 x 83,38μm daje. 5,67mm objętości na 1cm2, a objętość włosów Nido 95μm x 50 włosów na 1cm2 wynosi 4,75mm na 1 cm2.

 

2. Jaka jest możliwa maksymalna długość tych włosów ?

 

max 17cm

 

3. Implanty a farbowanie reszty (swoich) włosów, czy są jakieś przeciwwskazania ?

 

Implanty barwione są na wskroś, nie przyjmują obcych barwników, można farbować za to swoje naturalne włosy.

Jak przy wszystkich syntetycznych materiałach zalecane jest unikanie agresywnych środków - to co niszczy naturalny włos może zniszczyć implant choć jest od niego bardziej wytrzymały.

 

4. Implanty a fryzury ''męczące'' - czy wtedy trwałość się zmniejsza ?

 

Zaleca się nie stosowanie mocnych substancji uszkadzających naturalne włosy, które mogą uszkodzić również implanty.

Należy unikać stosowania temperatury lokówek, prostownic powyżej 130°C.

 

5. Jaka jest trwałość (przeciętna) implantów w czasie ?

 

Około 5lat. Czas pozostawania implantów w skórze różni się u poszczególnych osób. Jest to zależne między innymi od kondycji skóry głowy, pielęgnacji po zabiegu. Średnio na rok dochodzi do utraty ok. 10-15% implantów, z tego powodu zalecane są sesje uzupełniające, aby utrzymać żądana gęstość na stałym poziomie.

 

6. Czy resztki swoich włosów mogą być jakąkolwiek przeszkodą w miejscach implantowania i czy mogą zostać uszkodzone ?

 

Nie.

 

7. Cena ? (Ale podobno o cenach się nie dyskutuje.)

 

Obecnie 6zl/implant w gabinetach.

 

8. Implanty a solarium, czy długotrwałe promieniowanie nie zaszkodzi takim implantom ?

W dniu zabiegu i w okresie 14 dni po jest zabronione.

 

9. Implanty a używanie kosmetyków czy też różnych leków na łysienie które sklejają i obciążają włosy, np. ciężkie wcierki lepkie, kremy, roztwory na bazie alkoholi, glikoli itp. itd. a także wszelakie żele czy lakiery do stylizacji - czy to wszystko nie będzie zwyczajnie niszczyć implantów ?

 

Po miesiącu od zabiegu.

Podczas mycia głowy można codzienne używać szczotki. Implanty są osadzone w skórze głowy tak mocno jak naturalne włosy. Proszę jednak uważać, ponieważ użycie nadmiernej siły czy silnych środków chemicznych może zniszczyć tak implanty jak i naturalne włosy.

 

 

Myślę że to najważniejsze pytania i odpowiedzi powinny być tu upublicznione, ponieważ metoda jest swego rodzaju nowością na polskim rynku. Trudno też znaleźć zdjecia osób po takich zabiegach gdyż zwyczajnie nie ma jeszcze wielu takich osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądajac w sieci filmy i info nt temat wydawało mi się że max długość tych implantów to 50 cm, ale może zwidy miałem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądajac w sieci filmy i info nt temat wydawało mi się że max długość tych implantów to 50 cm, ale może zwidy miałem.

Witam,

Nido ma do dyspozycji tylko taka długość wejściowa.

Podczas zabiegu i przy pierwszej (ewentualnie jeśli są długie i jest co podciąć, to przy następnych) wizycie u fryzjera docina się je na zadana długość.

W przeszłości Japończycy dysponowali również implantami o większej długości ale ze względu na skrócenie czasu pozostawania implantu w skórze, większe prawdopodobieństwo ich wyrwania, uszkodzenia i plątania się, zrezygnowali z niej.

Obecna długość jest optymalna do uzyskania efektu pokrycia głowy z fryzura do ramion, nawet jeśli np. kobieta ma dłuższe swoje włosy, ta długość wystarczy do uzyskania efektu zagęszczenia ilości włosów na głowie.

Biofibre posiada w ofercie dłuższe implanty, ale jak to w życiu bywa zawsze coś kosztem czegoś - ale zgodnie z tutejszym regulaminem nie możemy bezpośrednio porównywać naszych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet całkiem ładnie to wygląda chociaż ja nie jestem przekonany. To jest dla kogoś kto już praktycznie na górze nie ma włosów, na pewno nie do zagęszczania jak ktoś ma ubytki, bo niby jak się obcinać skoro naturalne włosy rosną a te nie. Nie dałoby rady zrobić normalnej fryzury z różna długością włosów. To jest rozwiązanie dla kogoś kto nie ma wystarczającego donoru na przeszczep na dużej powierzchni głowy a nie chce mikropigmentacji bo lubi mieć dłuższe włosy. Ma ktoś np NW5,6 wszczepia sobie takie implanty o średniej długości i praktycznie z dnia na dzień można sobie układać naprawdę ładne fryzury. nie trzeba czekać rok jak np. przy HT.

Zastanawia mnie czy takie implanty w dotyku znacząco różnią się od włosów naturalnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakaś wyczuwalna różnica jest ale nie twierdzę tego na 100% gdyż nie miałem przyjemności dotykać implantów u nikogo. Na marginesie oczywiście bo to w sumie temat o NIDO, max długość implantów biofibre to 45 cm - to napewno.

Korzystajac z okazji pisania posta wklejam badania nt implantów, jak ktoś byłby zainteresowany historią jak i samymi implantami.

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3002411/


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisza panstwo ,ze przecietna trwalosc to 5 lat, ale ,ze utrata na rok to 10-15% . no to chyba jedno zaprzecza drugiemu bo przyjmujac liczbe 5 lat to po tym okresie tracimy od 50 do 75% implantow, czyli tak naprawde musimy co rok poddac sie zabiegowi uzupelniajacemu zeby utrzymac poczatkowy efekt. jestescie firma ,ktora chce sprzedac swoj produkt wiec piszecie i wychwalacie swoj produkt jak tylko sie da .to normalne .reklama podstawa sprzedazy. gestosc wlosow mozna sprecyzowac poprzez efekty takiego zabiegu ,ale takie zdjecia z efektami powinny byc od osob trzecich niezwiazanych z firma. no i kwestia czy nasz organizm tego nie odrzuci bo to cialo obce? no i jak koledzy wczesniej czy wlosy w dotyku i ukladaniu sa podobne do naturalnych .jak sie zachowuja jak sa mokre po kapieli. na te i wiele innych pytan chcialbym uzyskac odp. od osoby obiektywnej:) bo temat jest warty zainteresowania sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, nic nie jest doskonałe. To że każdy swoje chwali to też normalka. Też jestem ciekaw jak to wygląda przy ewentualnych następnych zabiegach dogęszczajacych (żeby na przestrzeni czasu utrzymać przyzwoitą gęstość), jak wyglądają dziurki czy blizny po wypadniętych implantach i czy w te same miejsca dokładnie wszczepaiane są nowe, czy zupełnie w inne miejsca a wszelakie ślady pozostają po tych już wypadniętych? Ale też przyznaję że implanty to ciekawy patent na maskowanie glacy i warty uwagi w niektórych przypadkach napewno.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam propozycje do firmy ktora tutaj opisuje swoj produkt. skoro jest tak super jak go opisuja ja poddalbym sie takiemu zabiegowi ,ale wszystkie bolaczki tego zabiegu ,efektow ,gestosci , zabiegow uzupelniajacych ,finansow itp. doslownie wszystko opisze tutaj. jestem osoba obiektywna i nawet jak mnie beda probowali odwrocic to tez to opisze . co nido na to?

 

antydhtor moglbys mi wytlumaczyc jak dziecku na zasadzie dwoch jablek. co to znaczy gestosc 4,75mm na cm2 bo nie kumam. tam jest tez napisane ze 50 wlosow na cm2 moga dac .czy te sztuczne nitki to pojedynczy wlos czy sa to posklejane nitki jak grafty naturalne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem na jakiej zasadzie obliczana jest ''objętość'' (bo te 4,75 mm dotyczy objętości), gęstość wiadomo - podali że 50 szt na cm2 przy czym implanty są trochę grugsze niż przeciętne prawdziwe włosy, których jak określili gęstość wynosi średnio 68 szt. (to też mi się wydaje mało bo zawsze mowa o 100 nawet była normalnej gęstości). Niech się wypowie tutaj przedstawiciel firmy. Najlepiej będzie jak podadzą wzór jakiś na obliczanie parametru objętości mając do dyspozycji wartość gęstości (ilości na cm2) i grubości (przekroju/średnicy) włosa. Taki wzór z pewnością też posłuży przy obliczaniu objętości przy przeszczepach.

Te sztuczne nitki to jak wynika z wypowiedzi a także widoczne jest na filmach, to pojedyńczy jeden włos a nie dwa czy cztery! Może kiedyś będzie technika która jednym wszczepem wszczepi 4 ale to napewno będzie też wyglądać jak szczota - jak 4 szt zawsze będą wyłaniać się z jednej dziurki , myślę że powinni dążyć do tego żeby robić jak największe gęstości a rozwiązanie kilku sztuk z jednego (jak graft 4-o włosowy) to bardziej w głąb głowy gdzieś a nie na linię przednią czy zakola o ile rozwiązanie takie będzie mieć prawo bytu kiedyś oczywiście. Wracając do objętości to wydaję mi się że np. te 4,75 mm przy ściśnięciu tych włosów do siebie dałoby zapełnienie a różnica między 4,75 mm w stosunku do całego cm2 czyli 10mm2 czyli de-facto 5,25mm2 pozostałaby łysą glacą. To oczywiście tak nie jest i niemożliwe żeby tak przyrównać bo włosy (czy prawdziwe czy sztuczne) są porozrzucane na powierzni 1cm2 haotycznie.

Naturalnie masz prawo (i wskazane nawet) do jak najdokładniejszego opisu całej historii takiego zabiegu jak i doświadczeń przeżytych z nim związanych w okresie przed/po /i w trakcie oraz w okresie późniejszym w czasie. Tak samo jak zdawają relację i dokumentują fotograficznie zabiegi przeszczepów w dziale leczenie chirurgiczne. Bez względu na to czy będziesz zadowolony czy nie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poprawie cie szybko ze 1cm2 =100mm2 wiec jezeli gestosc jest co 4,75mm to dzielac 100/ 4,75 wychodzi jakies 21 z hakiem wiec nie pasuje .zupelnie nie kumam co to za wynik. a ich rezultay to zawsze sa upiekszane na zdjeciach. z drugiej strony kolezanka ogladala program na niemieckiej tv i tam osoby wypowiadajace sie byly zachwycon i ona sama tez wynikiem chociaz temat jej nie dotyczy. jednego goscia nawet szef zwolnil bo sam byl przylysawy i nie wytrzymal presji ,ze jego pracownik zyskal bujna czupryne haha wyobrazasz sobie w wypowiedzeniu napisal brak akceptacji:):):) a wracajac do tego 68 wlosow na cm2 to napisali to pod siebie a oto wpis z wikipedii:

 

Na 1 cm² przypada od 150-500 włosów ciemnych i od 180-750 włosów jasnych. Włosów jasnych jest więcej, ponieważ są cieńsze od włosów ciemnych.

 

niezla gestosc ;):) kiedy to bylo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawkę, naturalnie kwadrat cm to 10mm x 10mm także wychodzi 1cm2. Nie dopisałem ''0'' poprostu ale myślałem o kwadracie ofc. U mnie z matmy nie było perfekcyjne . Tak włosów zawsze jest więcej niż graftów a wynika to właśnie z tego że niektóte grafty są dwu, trzy a nawet cztero-włosowe - choć tych dwóch ostatnich bardzo mało. No 500 czy 700 włosów to jest coś ale wtedy musiałoby być ok. 150 -200 graftów na 1cm2 - podobno niektórzy tyle mają, tacy co nie łysieją, a szczególnie ludzie innych ras. Te 68 to może napisali że przeciętna wartość ilości gr. w przeszczepach tyle wynosi albo u kogoś kto ma mocne przerzedzenia. Tutaj własnie jest niejasność bo ilośc włosów nie równa jest ilości graftów (w przeszczepach HT) a w implantach zakładając że jeden implant to jeden włos to akurat jest równość między tzw. (jeśli wszczep implantu nazwać by graftem) graftem a realnie włosem.

 

To właśnie jest to że implantami robisz natychmiastowy efekt nieraz bardzo spektakularny czego nie można powiedzieć o HT i nie dziwi mnie to że ten łysol szef wy...bał pracownika

 

Sam myślę o implantach, ale widzę właśnie że jest wiele jeszcze niejasności co do tego i mało przykładów praktycznych.

Kiedyś (kilka lat temu) myślałem że se tak zaimplantuję nawet cały łeb jeden przy drugim i że tym można odbudować fryz nawet całkowitą glacę zapełnić a ograniczenie jest tylko finansowe. Do tego zakładałem że zaś po czasie jak odrosną moje własne włosy gdzieś pomiędzy implantami to będzie ok. super gęstość wy...bista i ogólnie luz. Myślałem nawet żeby pier...ć kurację i pójść tą drogą albo nawet żeby przy...ć koksami i całkiem wyłysieć i zaś sobie zrobić taką fajną fryzurę, rozwiązałbym też tym problem koloru jak by tak było he he. Teraz wiem że to nie takie proste, łatwe - łatwe? to nie możliwe! Bo jak byłoby to możliwe to ludzie mający nieograniczone fundusze (milionerzy) a nie tolerujący łysiny własnej wszczepiliby sobie 1.000.000 takich włosów nawet. Dlatego walczę o swoje bo co swoje to swoje i żaden system ani implanty ich nie zastąpią i nie odtworzą stanu z przed lat zachowując naturalny wygląd, nie sprawiając dodatkowych problemów (jak w przypadku systemów, bo trzeba je zmieniać też) itp. itd. Ale mimo wszystko jest to warte uwagi. Myślę żeby sobie takie implanty wszczepić na zakola powiedzmy albo na vertex, żeby chociaż dogęścić efekty kuracji czy np. przeszczepu w przyszłości o którym też myślę ale mam przeciwskazania do HT. Moje włosy są wyjątkowo cienkie (w końcu jestem blondynem) a u blondynów potrzebna jest większa dużo ilość żeby uzyskać podobny efekt co u bruneta. Są też przypadki że odmawiają blondynom wykonania przeszczepu tak jak by ich morda nie podobała się chirurgom. Ponadto łysienie przecież postępuje z czasem a wydajność donoru jest ograniczona zwłaszcza jak się chce poprać czy kilka razy pobierać dużą ilość. Klonowania na dzień dzisiejszy brak. Więc zostają takie implanty nawet jakby trzeba robić zabiegi wtórne uzupełniające. Ew. HT + część implantów i ofc kuracja może dać max gęstość. Brałem pod uwagę też przeszczep BHT z brody ale po pierwsze jak te włosy będą zaś wyglądać a po drugie w sumie nie chcę tracić brody choć myślałem nawet kiedyś żeby cały zarost ''przesadzić na łeb'' Też wiele oglądałem o tym i też nieraz byłem pod wrażeniem efektów. Masz ochotę i fundusze to rób zabieg jak chcesz, zdaj później relację. Ja nawet jak się skuszę na to to chyba wybiorę z tych biofibre bo potrzebna mi większa długość niż 17 cm, zakładając że jedne i drugie nie są trwale i nie na stałe jednak (też się wyrywają) i trzeba robić poprawki na przestrzeni czasu to w sumie prawie na jedno wyjdzie czy NIDO czy BIOFIBRE a jak pisałem potrzebuję na zakola czyli w moim przypadku długość 45 cm jest odpowiedniejsza. Dla kogoś kto ma zamiar przyciąć te implanty na kilka centymetrów czy milimetrów trwałość napewno będzie dłuższa i nie trzeba będzie tak często robić dogęszczeń i te NIDO wydają się być dobrym rozwiązaniem na miarę możliwości obecnych technik oczywiście.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co ty i aisop, ktorego pewnie kojarzysz z tego forum i widziales efekty zabiegow w bhr. oczywiscie roznica przed i po jest bardzo duza ,ale my blondyni niestety nie pokryjemy wylysienia tak zeby gestosc byla zadowalajaca. 5 marca mam wizyte w mariocie u dr. bisangi i bede wiedzial jak sytuacja wyglada u mnie .czy sie kwalifikuje do zabiegu jaki mam donor itp. mysle ze moze wyjsc podobnie jak u ciebie i powie ze nie poleca ,ale zobaczymy. wracajac do tematu zastanawiam sie jak by to wygladalo u aisopa gdyby mu teraz pomiedzy jego naturalne wlosy wkleic te nitki . jak wczesniej pisali te wlosy sa grubsze od naturalnych wiec dogeszczenie aisopa skalpu daloby fajny efekt. widzialem niewiele zdjec w wyszukiwarce z przeszczepem blond wlosow a to tylko dlatego ze kliniki nie wrzucaja takich bo efekty sa mizerne. dlatego w przyszlosci powiedzmy do zabiegu ht jeszcze moze dorzuce nitki. zobaczymy co czas pokaze. powiem ci antydehatorze ,ze ja tak naprawde nie przejmuje sie moim lysieniem w sensie nie za wszelka cene i moj mozg podpowiada mi nie jedz przypadkiem tej chemii ,ktora wy sie tu dokarmiacie. najgorsze to popasc w paranoje a ja korzystajac z tego forum prawie popadlem czytajac ze facet jest mniej atrakcyjny i takie tam. dobrze ze szybko sie z tego wyleczylem:) na dzien dzis zmiana diety wiecej zielska jak krolik mniej miesa ,emu oil , peptydy miedzi , kolagen ,witamina h i to wszystko z tych suplementow. no saw palmetto i zielona herbata jeszcze skrzyp i pokrzywa .pewnie nie za wiele pomaga ,ale przynajmniej na organiz dobrze dzialaja takie ziolka przez 3 miesiace bralem kurwecie(propecie) ktora mi przepisal dermatolog ,ale szybko to wy...lem czytajac o tym na propeciahelp. pozniej pod wplywem tego forum kupilem minoxidil 5% ,ktory po kilku dniach prawie mnie powalil na glebe. wyje....em i zaczalem pracowac nad swoja psychika. wiec teraz lysieje powoli ,ale z godnoscia jak na faceta przystalo. nie chowam mojej lysiny za wszelka cene . nie jestem jedyny i jest nas setki tysiace miliony na swiecie. jezeli poddam sie jakiejs kuracji to tylko ht lub nitki .o systemie nie ma mowy bo za duzo z tym zabawy a jak juz to nie w polsce, ale dla mnie ten sposob odpada. szkoda ,ze stach murzyn wzial lapowke od merka i zaprzestal produkcji swojej zbawiennej wcierki tyle osob na niego liczylo:):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat nigdzie nie pisałem że ''jest mniej atrakcyjny''. Dając wiarę w takie rzeczy dowodzi właśnie że nie masz psychiki zbyt silnej. Ja tam nie jestem podatny na żadne sugestje (nie ważne z której strony, czy za czy przeciw kuracji/chemi) i zawsze robię swoje, cel osiągam zawsze, (przynajmniej do tej pory tak było). W innych sprawach życia codziennego też nigdy nie sugerowałem się innymi, co tam inni mówią o czymś, jakie mają zdanie, co robią, czego nie robią, co posiadają, czego nie posiadają, itp. itd. zawsze miałem własne zdanie którego się trzymałem. Do tej pory nie jestem podatny na wszelaką reklamę, poboczne pitolenie czyjeś itd. ale to też nie oznacza że nie można pytać bo kto pyta nie błądzi, chodzi tylko o to żeby właśnie nie dać się manipulować przez innych i pozostawać neutralnym. Ja ofc jadę na ostrej chemi ale nikogo nie namawiam żeby robił tak samo, nikomu też tego nie wzbraniam. Wszytko jest dla ludzi a każdy ma swój łeb i zawsze to powtarzam. Nie popadłem w paranoje, poprostu nie toleruję pierd...ej łysiny u siebie, inni mnie nie obchodzą pod tym względem (znaczy kto ma jakie zdanie nt temat i kto co z tym robi czy nic z tym nie robi), naturalnie każdy sam podejmuje decyzje a bez wątpienia wszelkie kuracje, przeszczepy jak i wszczepy takich implantów to decyzje życiowe można powiedzieć. Nigdy się nikim nie sugerowałem zarówno przy podejmowaniu decyzji jak i w działaniu wszelakim. Każdy sam decyduje (przynajmniej powinien) a nie pod wpływem innych ludzi. Stronę ''propeciahelp'' oczywiście znam - może sarkazm to będzie ale propecia mi nie pomogła. Na zdrowie nie narzekam.

Fakt że łysiejący blondyni mają dużo większy problem ofc pod warunkiem że to w ogóle dla kogoś problem. Cóż natura..., ale coś zawsze można zrobić i jakoś podziałać m. in. takim zabiegiem wszczepu implantów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jakaś wyczuwalna różnica jest ale nie twierdzę tego na 100% gdyż nie miałem przyjemności dotykać implantów u nikogo. Na marginesie oczywiście bo to w sumie temat o NIDO, max długość implantów biofibre to 45 cm - to napewno.

Korzystajac z okazji pisania posta wklejam badania nt implantów, jak ktoś byłby zainteresowany historią jak i samymi implantami.

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3002411/

 

witam,

 

tak jak we wspomnianym artykule, ostały się tylko dwie firmy na świecie, które kontynuują prace i rozwój implantów włosów.

Nie jest to naturalny włos, nie rośnie, po kilku latach wypada (co wg Japończyków z praktycznego i estetycznego względu jest konieczne, korzeń jest specjalnie skonstruowany, żeby wytrzymać określone siły i czas - dochodzą tu indywidualne preferencje pacjenta, rodzaj skory itp., jak każde tworzywo się zużywa; dlatego co jakiś czas konieczne są zabiegi uzupełniające w celu utrzymania efektu, podyktowane tez jest to tez tym, ze naturalne włosy wypadają i trzeba dołożyć implantów żeby pokrycie głowy było pełne).

Długość implantu została określona po wieloletnich badaniach, próbach i feedbacku ze strony pacjentów i pacjentek. Dłuższe włosy szybciej się degradowały i wypadały.

W dotyku ciężko wyczuć ze to są implanty, wszczepione pomiędzy naturalne włosy 'gubią się' w otoczeniu. Osoby postronne nie dostrzegają wizualnej różnicy.

Nido jest o kilkanaście lat starsze od drugiej firmy, są pewne różnice miedzy produktami (z racji regulaminu nie mogę bezpośrednio porównywać).

Z racji doświadczenia klinicznego i zaufania wybraliśmy do współpracy Nido.

Kazdy po zapoznaniu się z dostępnymi materiałami od obu firm może wybrać dla siebie lepsza.

 

-- 02 lut 2016, 20:38 --

 

nawet całkiem ładnie to wygląda chociaż ja nie jestem przekonany. To jest dla kogoś kto już praktycznie na górze nie ma włosów, na pewno nie do zagęszczania jak ktoś ma ubytki, bo niby jak się obcinać skoro naturalne włosy rosną a te nie. Nie dałoby rady zrobić normalnej fryzury z różna długością włosów. To jest rozwiązanie dla kogoś kto nie ma wystarczającego donoru na przeszczep na dużej powierzchni głowy a nie chce mikropigmentacji bo lubi mieć dłuższe włosy. Ma ktoś np NW5,6 wszczepia sobie takie implanty o średniej długości i praktycznie z dnia na dzień można sobie układać naprawdę ładne fryzury. nie trzeba czekać rok jak np. przy HT.

Zastanawia mnie czy takie implanty w dotyku znacząco różnią się od włosów naturalnych ?

 

Witam,

 

Włosy naturalne jak odrosną na większą długość niż implanty można swobodnie dociąć, fryzjer powinien wiedzieć, ze ma się implanty, żeby wiedział jak dociąć naturalne włosy.

Mozna dogęścić fryzurę w fazie częściowej utraty włosów. Zwiększamy wtedy liczbę włosów na głowie. tez efekt wizualny jest zauważalny i szybki.

 

-- 02 lut 2016, 20:57 --

 

pisza panstwo ,ze przecietna trwalosc to 5 lat, ale ,ze utrata na rok to 10-15% . no to chyba jedno zaprzecza drugiemu bo przyjmujac liczbe 5 lat to po tym okresie tracimy od 50 do 75% implantow, czyli tak naprawde musimy co rok poddac sie zabiegowi uzupelniajacemu zeby utrzymac poczatkowy efekt. jestescie firma ,ktora chce sprzedac swoj produkt wiec piszecie i wychwalacie swoj produkt jak tylko sie da .to normalne .reklama podstawa sprzedazy. gestosc wlosow mozna sprecyzowac poprzez efekty takiego zabiegu ,ale takie zdjecia z efektami powinny byc od osob trzecich niezwiazanych z firma. no i kwestia czy nasz organizm tego nie odrzuci bo to cialo obce? no i jak koledzy wczesniej czy wlosy w dotyku i ukladaniu sa podobne do naturalnych .jak sie zachowuja jak sa mokre po kapieli. na te i wiele innych pytan chcialbym uzyskac odp. od osoby obiektywnej:) bo temat jest warty zainteresowania sie.

 

Witam,

 

Trwałość to okol 5 lat, ilość wypadanych włosów zależny od wielu czynników: indywidualnych cech pacjenta, każdy ma inna skore, wykonywany zawód, hobby, aktywność fizyczna (tak jak naturalne włosy można uszkodzić, można uszkodzić lub wyrwać implanty - np. ciągle zakładając ciasne nakrycie głowy). Tez o to pytaliśmy Japończyków - uzyskaliśmy właśnie taka odpowiedz - nie do się podać konkretnych uniwersalnych liczb.

Pacjent, który permanentnie traci włosy, niezależnie od metody maskowania łysienia (przeszczep naturalny, implant, peruka, itp.) dla utrzymania efektu musi rozszerzać, ponawiać, doszczepiac, zrobić nowa perukę/tupecik - każda metoda wymaga powtarzania.

Mamy doświadczenie w przeszczepach włosów naturalnych, zainteresowaliśmy się implantami ze względu na zapotrzebowanie ze strony pacjentów, którzy już nie mieli skąd przeszczepić swoich włosów, nie chcieli czekać długo na efekt, z rożnych względów nie chcieli ścinać włosów.

Nie jest to metoda idealna i dla wszystkich. Nie ma idealnej i uniwersalnej metody dla wszystkich - myślę ze nasze zdanie poprą doświadczeni, tu obecni, w bojach z łysieniem.

Przed zbiegiem głównym przeprowadza się po wywiadzie (niektórzy już na początku, ze względu na przeciwwskazania są dyskwalifikowani) zabieg próbny, wszczepia się kilkadziesiąt implantów i po kilkunastu dniach kontroluje się czy nie ma odczynu zapalnego. Jeśli jest implanty trzeba usunąć i nie można przeprowadzać zabiegu. Jeśli nie przeprowadza się zabieg główny.

Jeśli chodzi o zdjęcia, dotychczasowi pacjenci nie wyrazili zgody na ich publikacje (zawsze przed i po zabiegu wykonuje się zdjęcia dla dokumentacji). Nie możemy ich sami opublikować.

 

-- 02 lut 2016, 21:03 --

 

No wiadomo, nic nie jest doskonałe. To że każdy swoje chwali to też normalka. Też jestem ciekaw jak to wygląda przy ewentualnych następnych zabiegach dogęszczajacych (żeby na przestrzeni czasu utrzymać przyzwoitą gęstość), jak wyglądają dziurki czy blizny po wypadniętych implantach i czy w te same miejsca dokładnie wszczepaiane są nowe, czy zupełnie w inne miejsca a wszelakie ślady pozostają po tych już wypadniętych? Ale też przyznaję że implanty to ciekawy patent na maskowanie glacy i warty uwagi w niektórych przypadkach napewno.

 

Witam,

 

po wypdanietym naturalnie implancie nie ma blizny, otwór po obrośnięciu implantu ma poniżej 1mm, korzeń jest tak skonstruowany, ze implant wychodzi w jednym kawałku i nie ma konieczności nacinania miejsca żeby usunąć korzeń (oczywiście jak ktoś utnie implant przy skórze to korzeń trzeba wyciągnąć).

Po implantacji występują czasowo czerwone punkty, jest to nakłucie, które z czasem znikają (niektórzy pacjenci ich nie maja, rzecz indywidualna).

Częstość kolejnych zabiegów, indywidualna - zależnie od pacjenta, szybkości utraty swoich włosów, co kilka, kilkanaście miesięcy.

 

-- 02 lut 2016, 21:39 --

 

ja mam propozycje do firmy ktora tutaj opisuje swoj produkt. skoro jest tak super jak go opisuja ja poddalbym sie takiemu zabiegowi ,ale wszystkie bolaczki tego zabiegu ,efektow ,gestosci , zabiegow uzupelniajacych ,finansow itp. doslownie wszystko opisze tutaj. jestem osoba obiektywna i nawet jak mnie beda probowali odwrocic to tez to opisze . co nido na to?

 

antydhtor moglbys mi wytlumaczyc jak dziecku na zasadzie dwoch jablek. co to znaczy gestosc 4,75mm na cm2 bo nie kumam. tam jest tez napisane ze 50 wlosow na cm2 moga dac .czy te sztuczne nitki to pojedynczy wlos czy sa to posklejane nitki jak grafty naturalne???

 

Witam,

 

na naszej stronie w zakładce 'kalkulator ilości implantów' można określić przybliżoną, zalecana ilość potrzebnych implantów

http://emibe.eu/pl/strona-glowna/kalkul ... plantow-2/

Ilość x 6zl/szt. otrzymają Państwo koszt zabiegu. Jeśli jest to dogęszczanie to na konsultacji lekarz określa liczbę, kolor implantów.

Zapraszamy do przesłania na nasz mail kontaktu, zdjęć w celu umówienia się na konsultacje biuro@emibe.eu

 

Odnośnie przeliczeń gęstości włosów - otrzymaliśmy je od producenta, bazują na populacji Japońskiej, która ma głównie czarne/ciemne włosy.

Ze specyfiki implantu, właściwości skory, wynika ze finalnie na 1cm2 może być wszczepionych 50szt implantów, których przekrój (obrazowo - biorąc pęczek 50szt.) ma powierzchnie 4,75mm2.

 

Implant to pojedyncze włókno. Ze względu na naturalny cykl życia skory, sebum, środowisko zewnętrzne (zanieczyszczenie, bakterie, wirusy) Nido stosuje pojedyncze włókna. Wszczepienie kilku włókien w jedno miejsce automatycznie zwiększa otwór w skórze, otwiera szersze wrota infekcji i tworzy większa przestrzeń do powstawania ewentualnych czopów z sebum (które tez występują przy naturalnych przeszczepach). Implanty tak jak naturalne włosy, dla odtworzenia naturalnego efektu, wszczepia się nieregularnie - żeby uniknąć efektu szczotki (identycznie z reszta jak przy przeszczepie włosów naturalnych).

 

http://emibe.eu/pl/strona-glowna/ - proszę przewinąć strone do dołu, jest tam schemat ufiksowania implantu w skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienia. Czyli jednak miałem rację co do sposobu obliczania objętości (zakładając tylko że to w ten sposób), 4,75 mm / 50 szt. daje 0,095 mm grubości jednego implantu. Mam jeszcze pytania takie: czy możliwy jest kolor zupełnie inny, nawet skrajnie przeciwny do swojego naturalnego? Zakładając że ktoś będzie farbować cały czas, do końca życia nawet oczywiście. Bo z poprzednich informacji wynika że implant jako taki nie przyjmuje barwników. Chodzi o to żeby dobrać kolor pod kolor farby a nie naturalny kolor włosów. I jeszcze chciałbym znać odp. na pytanie wcześniejsze, czy nowe implanty w późniejszych zabiegach uzupełniających wszczepiane są w ten sam otwór czy nie, czy w inne ''nowe'' miejsce obok ? Czy możliwe jest pokrycie tym całej powierzchni głowy u kogoś kompletnie łysego ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wyjaśnienia. Czyli jednak miałem rację co do sposobu obliczania objętości (zakładając tylko że to w ten sposób), 4,75 mm / 50 szt. daje 0,095 mm grubości jednego implantu. Mam jeszcze pytania takie: czy możliwy jest kolor zupełnie inny, nawet skrajnie przeciwny do swojego naturalnego? Zakładając że ktoś będzie farbować cały czas, do końca życia nawet oczywiście. Bo z poprzednich informacji wynika że implant jako taki nie przyjmuje barwników. Chodzi o to żeby dobrać kolor pod kolor farby a nie naturalny kolor włosów. I jeszcze chciałbym znać odp. na pytanie wcześniejsze, czy nowe implanty w późniejszych zabiegach uzupełniających wszczepiane są w ten sam otwór czy nie, czy w inne ''nowe'' miejsce obok ? Czy możliwe jest pokrycie tym całej powierzchni głowy u kogoś kompletnie łysego ?

 

Witam,

Implant sam w sobie jest barwiony na wskroś podczas procesu produkcji i nie przyjmuje barwników zewnętrznych (podyktowane jest to badaniami klinicznymi, barwnik musi być trwały i nie reagować ze skora, nie powodować zmian np. nowotworowych).

Dostępnych jest 10 kolorów, które można dowolnie mieszać.

Podczas konsultacji lekarz dobiera kolor, ilosc i miejsce implantacji.

Np. ja mam obecnie naturalny mix z 4-5 kolorów: blond, brąz, czarny, siwy i biały. Przy implantacji można odtworzyć naturalny lub bieżący kolor włosów lub wszczepić w zupełnie innym kolorze z założeniem oczywiście, ze resztę będzie się farbować (pojawia się tu kwestia odrostów, implanty ich nie maja i agresywności farb, ktore moga niszczyc zarowno wlosy naturalne jak i implanty).

Nie implantuje sie nowch implantow z dnia na dzien po utracie, takze mozliwa jest implantacja w to samo juz zagojone miejsce (chyba, ze jest tam nerw lub zyla i trzeba go przesunac).

Implanty mozna wszczepiac na calej powierzchnii tam gdzie mamy czepiec sciegnisty.

Czepiec ścięgnisty (łac. galea aponeurotica) – pokrywa sklepienie czaszki między obu brzuścami, sięgając ku bokom do kresy skroniowej. Zrośnięty jest ściśle ze skórą głowy. Jest to wspólne ścięgno dla mięśnia potyliczno-czołowego i mięśnia skroniowo-ciemieniowego. Stanowi on ochrone przed zakazeniem czaszki.

Gdzie go juz nie mamy, np. z tylu glowy poza obrysem czaszki nie wskazana jest implantacja.

Dla pokrycia calego mozliwego obszaru koniecznych jest kilka zabiegow, nie da sie osiagnac finalnego efektu w ciagu jednego zabiegu (wszczepione za szybko i za gesto implanty moga sie zblizac za blisko do siebie i powodowac powstawanie czopow z sebum, wieksza szansa na infekcje).

 

-- 03 lut 2016, 0:05 --

 

Dodam jeszcze, ze przed zabiegiem implantacji wlosow Nido, tak jak przed zabiegiem przeszczepu wlosow konieczne jest wykonanie nastepujacych badan:

Morfologia

Poziom glukozy

Kreatynina, AspAT, ALATt, GGTP

HBs antygen

HCV test

HIV test

APTT, PT

 

Przeciwskazania:

Cukrzyca, ciężkie nadciśnienie, przewlekłe choroby zakaźne takie jak AIDS, WZW typu B i C, wrodzony brak owłosienia, ciężkie postacie łysienia plackowatego takie jak alopecia totalis i universalis, łysienie w przebiegu kiły, łysienie spowodowane chorobą psychiczną (trichotillomania), blizny pourazowe lub pooparzeniowe z zanikową skórą i tkanką podskórną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na naszej stronie dostępny jest nowy wzornik kolorów implantów, w zakładce FAQ.

 

zapraszamy do zapoznania się z nim, dołączyliśmy również tutaj w załączniku.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

pozdrawiamy

Nido-EMIBE

nowy-wzornik.thumb.jpg.e25ce6dbf1e4bd57d4d61667ac6c8260.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

mamy takie pytanie natury ogólnej.

Co Panie / Panów mogłoby zachęcić do wykonania zabiegu implantacji Włosów Nido a co sprawia, ze Państwo się tego obawiają?

Chętnie przyjmiemy Państwa opinie.

Z naszego klinicznego doświadczenia, obserwujemy, ze najtrudniejszy pierwszy krok. Pacjenci do momentu zabiegu wahają się czy to będzie efektywne ale zaraz po implantacji jak oglądają się w lustrze zaraz dopytują się kiedy można zrobić następny zabieg. Uważamy, ze problem tkwi w mentalności, boimy się czegoś nowego. Podobnie było kilkanaście lat temu z implantami np. zębów. Dziś jest to normalna codzienność. Staramy się aby i implanty włosów zagościły pod naszymi strzechami i nasi pacjenci cieszyli się z ich zastosowania.

 

Nasza misja:

Implanty włosów Nido dają radość wielu ludziom, którzy zostali dotknięci łysieniem, pomagają im w odzyskaniu szczęścia, spokoju umysłu i dobrego samopoczucia. Łysienie jest specyficznym problemem i wielu ludzi nim dotkniętych cierpi również psychicznie. Technika Nido jest bardzo prostą metodą wszczepiania implantów włosów, która pomaga łysiejącym ludziom odzyskać równowagę wewnętrzną i poczucie własnej wartości.

 

 

Pozdrawiamy

Nido-Emibe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się za siebie ale też uważam właśnie że ludzie poprostu boją się czegoś nowego.

Myślę że wzrost popularności a spadek cen zachęciłby ludzi to podejmowania decyzji o tego typu zabiegach. Implanty włosów w Polsce raczkują.

Czego się obawiam? - osobiście to niczego poza możliwością nie satysfakcjonującej gęstości po jednym zabiegu. Napewno są tacy którzy się też obawiają problemów zdrowotnych w związku z kontrowersjami które kiedyś były wokół implantów. Dlatego dobrze że informacja o badaniach robionych przed zabiegiem się tu znalazła.

 

Osobiście ja akurat preferuję długie włosy (zresztą długość pozwala mi też maskować ochydne gniazdo na czubku -vertex bez używania dodatkowych posypek czy spray'ów maskujących), a zatem wszczepiając sobie takie implanty w zakola długość 17cm nie będzie dla mnie wystarczajaca, ale dla innych osób jak najbardziej i sądzę i zawsze uważałem to za ciekawe godne uwagi rozwiązanie nawet jak było jeszcze mniej znane jakiś czas temu.

 

Do tego czekam też na dalsze efekty kuracji które są już zauważalne (co swoje włosy to swoje w końcu) - myślę że ludzie też myślą podobnie co do tego, oczywiście tacy którym zależy i tacy którzy to w jakikolwiek sposób leczą.

 

Sam też rozważam przeszczep a/lub/i implanty, wielu ludzi którym tzw. donor pozwala i nie mają przeciwskazań decydują się jednak na HT.

 

Dobrze byłoby po wykonaniu kilku zabiegów chociaż upublicznić zdjęcia pacjentów tak samo jak po przeszczepach włosów robią, tutaj w tym przypadku nawet byłoby to łatwiejsze bo efekt/różnica jest widoczna od razu a nie po kilku/kilkunastu i kilkudziesieciu miesiącach jak w przypadku HT. Uważam że autentyczne foty ''przed'' i ''po'' byłyby w stanie dobrze rekomendować implanty tym samym zachęcać do zabiegu potencjalnych klientów.

 

To oczywiście tylko moje wywody i niech się inni wypowiedzą też.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie implanty to bardzo ciekawy pomysł, czekam na zdjecia efektów. Nie nosze co prawda takich długich włosów jak antydhtor ale tez nie preferuje krótkich fryzur. Optymalna długość dla mnie to 2-3 cm po których mogę tworzyć różne fryzury i stylizacje.

Jak powiedział kolega wyżej ludzie obawiają się nowości, sam osobiście nie chce być "królikiem doświadczalnym", zwłaszcza ze nie ma za dużo zdjęć efektów tych zabiegów w dobrej jakości. Obawiam się że wszczepione implanty pomiędzy moje naturalne włosy będą się znacznie różnić, nie tykl, w dotyku tylko ja praktycznie będę je dotykał, co w wyglądzie, bo przecież naturalne włosy rosną a implanty nie.

Poza tym finansowo implanty wychodzą drożej niż naturalne HT. jak mam co roku wykładać 6 - 7 tys. na dogęszczanie skoro ok 15 procent wypada to wole poczekać i uzbierać 30 - 40 tyś. i zrobić HT raz a porządnie.

Podsumowując chciałby zobaczyć efekty wszczepienia implantów na zdjęciach, interesuje mnie efekt przed/po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...