free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Implanty włosów NIDO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Co Panie / Panów mogłoby zachęcić do wykonania zabiegu implantacji Włosów Nido a co sprawia, ze Państwo się tego obawiają?

Chętnie przyjmiemy Państwa opinie.

 

W moim przypadku to cena jest zaporowa. Z uwagi, na moje zaawansowane łysienie (czubek głowy) plus to, że implanty są pojedynczymi "włosami" potrzebowałbym przeszczepienia ich 20-30 tyś (ciekawe jak to byłoby zorganizowane i jak skóra przyjęłaby taką ilość ciał obcych). Przy tej cenie byłoby to od 120 do 180 tyś złotych. Dodatkowo raz w roku musiałbym uzupełniać braki - ok 3 tyś = 18 tyś. Nawet jakbym miał takie pieniądze, to nigdy nie "zainwestowałbym" w sztuczne włosy.

 

Jeśli cena pojedynczego implantu wynosiłaby 1zł, wtedy bym się zastanowił pod kątem zdrowotnym. Oczywiście przed zabiegiem zależałoby mi również na obejrzeniu rezultatów "na żywo" - na zdjęciach i filmach wszystko może wyglądać super a w rzeczywistości zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w odpowiedzi na 3 poprzednie posty:

 

przybliżoną ilość implantów można określić za pomocą kalkulatora dostępnego na naszej stronie http://emibe.eu/pl/strona-glowna/kalkul ... plantow-2/

 

zdjęcia przedstawiające efekt dla danej ilości implantów można zobaczyć na stronie kliniki Nido w Tokyo http://www.nido.com/taiken/jinkoumou.html

 

nie jest konieczna tak duża ilość implantów rzędu kilkudziesięciu tysięcy, w związku z tym satysfakcjonujący zabieg nie jest taki drogi jak tu Pan wyliczył, uzyskanie przybliżonego efektu implantów w porównaniu do FUE jest tańsze; 1000 graftów to około 1500-1800 włosów.

 

wzrost włosów naturalnych nie jest problemem, jak odrosną docina się je do długości implantów

 

długość ca. 17cm jest wystarczająca do zagęszczenia głowy nawet jak ktoś nosi długą fryzurę, implanty znakomicie uzupełniają naturalne włosy, które mogą być dłuższe - co nie rzuca się w oczy

 

w dotyku implanty są jak naturalne włosy, nie odczuwa się różnicy

 

zapraszamy do przesyłania indywidualnych zapytań i umawianie się na konsultacje

 

pozdrawiamy

 

Nido-Emibe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich lysych i firme nido. moja opinia -nowosci sie nie boje i chetnie bym zrobil taki zabieg nawet dla pokazania tutaj efektow na forum dla wszystkich ktorzy takie rozwiazanie biora pod uwage. moim glownym problemem jest decyzja co do zrobienia takiego zabiegu czy:

 

1 najpierw ht a pozniej dogeszczenie tymi nitkami z uwagi na moje cienkie blond wlosy samo ht nie spelni moich oczekiwan i tutaj czy dogeszczanie nitkami nie zniszczy moich przeszczepow

2 odrazu nitki tylko zawsze lepiej miec jak najwiecej swoich i prawdopodobnie dlugo rosnacych wlosow za ktore zaplace tylko raz

 

wlasnie najwazniejsza kwestia czy nitki nie zniszcza tego co jeszcze mam i efekt koncowy czy bedzie zadowalajacy (odpowiednia gestosc)

 

-- 12 lut 2016, 18:06 --

 

dopisze jeszcze ze wlasnie bylem na tej japonskiej stronie zobaczyc efekty i jestem zawiedziony bo oczywiscie maskuja tak naprawde wynik koncowy takiego zabiegu pokazujac tylko twarz z przodu. gdzie jest widok glowy z gory. nawet ten ktory ma pokazana lysine z gory po zabiegu pokazany jest juz tylko przod. a ten pacjent na stronie glownej tez jest niewyrazny i czy te 4500 to jest maks co mozecie zaproponowac w jego przypadku bo gestosc jak dla mnie jest slaba przy takiej ilosci na taka powierzchnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dla tego pacjenta mamy jeszcze takie foto

taiken_sb_img08.jpg.e62cf6632aa76c0bfa359c34e288945c.jpg

 

3000.thumb.jpg.7e5141fbbd25482e960c8b697d933e11.jpg

 

6000.thumb.jpg.179166b7ff6d6c6e66b71d7a82fa93f1.jpg

 

Jest widok z góry, bo pacjent nie miał implantowanych włosów z tylu głowy.

 

Podczas implantacji nie uszkadza się naturalnych włosów, można wykonać zabieg implantacji po przeszczepie (po około roku).

Natomiast nie wskazane jest wykonywanie przeszczepu po implantacji Implantów włosów Nido ponieważ może dość do uszkodzenia lub infekcji implantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam nido- czy te 6k jest maksymalna mozliwa opcja w jego przypadku czy mozna wiecej wszczepic???

 

witam,

 

można więcej w kilku sesjach po około 1500-2000 implantów.

Na naszej stronie dostępny jest kalkulator zalecanej ilości implantów.

Zapraszamy do przesłania zapytania ze zdjęciami na nasz mail biuro@emibe.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego wszystkiego wynika jasno że jak ktoś oczywiście ma jeszcze możliwość przeszczepu to lepiej go zrobić a dopiero jak już się więcej nie da wyciągnąć z donoru decydować się na implanty, albo jak ktoś ma proporcjonalnie małe ubytki i przeciwskazania (z wielu względów różnej natury) do HT, to wtedy zaimplantować sztuczne włosy. A to właśnie z tego powodu że podczas HT można uszkodzić wcześniej wstawione implanty. Choć też na pewno przeszczep wykonywany w późniejszym okresie czasu od zabiegu implantowania nie jest niemożliwy czy niewykonalny, a tylko przecwskazaniam jest właśnie to ryzyko uszkodzenia implantów.

 

Osobiście już podjąłem decyzję: mianowicie poczekam jeszcze na efekty kuracji farmakologicznej, później spróbuję zrobić jednak przeszczep (choć mam przeciwskazania do tego, mam cienkie włosy, jestem blondynem - wiadomo jak w takim przypadku wychodzą przeszczepy ) jeśli uznam że to konieczne - czas to pokaże. I tak samo na etapie późniejszym czyli końcowym - jeśli mowa o ingerencji chirurgicznej w skalp, zdecyduję się na implanty jeśli uznam to za potrzebne mi i stosowne. Oczywiście rozważę też oferty konkurencyjne tak jak ze wszystkim zresztą.

 

Teraz niech inni podejmują decyzje bo tak naprawdę zależy to od każdego indywidualnie, od stanu faktycznego na głowie, od rodzaju włosów, od oczekiwań i wymagań i z pewnością niestety od zasobności portwela. I każdy o tym wie.

 

Też zawsze ciekawiła mnie maksymalna ilość takich implantów i czy nie można byłoby właśnie większej gęstości robić, nie za jednym zamachem oczywiście tylko dogęszczać nawet kilkukrotnie żeby osiągnąć maksymalną możliwą gęstość.

 

Wszystkim zdecydowanym życzę najlepszych efektów zgodnych z oczekiwaniami a firmie dużo klientów. Foty userów ''przed'' i ''po'' mile widziane.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Łysienie jest specyficznym problemem i wielu ludzi nim dotkniętych cierpi również psychicznie.

 

Powstrzymywanie, maskowanie łysienia jest ciągłym procesem, nie ma żadnej metody, która jednorazowo gwarantuje stały efekt.

Niezależnie od metody dla utrzymania efektu trzeba ja powtarzać.

 

Technika Nido jest bardzo prostą metodą wszczepiania implantów włosów, która pomaga łysiejącym ludziom odzyskać równowagę wewnętrzną i poczucie własnej wartości.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, implanty wypadają. Co jakiś czas zalecane są mniejsze zabiegi uzupełniające, jest to być może postrzegane jako minus ale tak na prawdę jest to plus. Poprzez wizyty kontrolne w klinice, ma się na bieżąco kontrole nad stanem naszej fryzury. Jeśli naturalne włosy dalej wypadają, implantacja kolejnych Implantów Włosów Nido pozwoli utrzymać określoną gęstość włosów. Sami nie zawsze mamy obiektywne spojrzenie na siebie, dlatego dobrze jak ktoś z góry oceni bieżący stan naszego owłosienia.

 

Nasza metoda adresowana jest dla osób aktywnych, chcących cieszyć się pełną życia bez kompleksów i wyrzeczeń. Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą odtworzyć całkowicie, lub tylko uzupełnić gęstość swoich włosów. Dla osób chcących pokryć włosami blizny na głowie.

Implantacja włosów Nido może być przeprowadzona jako samodzielny zabieg, lub w połączeniu z innymi metodami w celu poprawy ich efektywności.

 

Od kilku lat mamy doświadczenie w zakresie przeszczepu włosów naturalnych metoda FUE. Czasami jebak już nie ma skąd pobrać włosów do przeszczepu (donor nie jest przecież nieskończony, przy kilku zabiegach tez ten obszar może być mocno przerzedzony).

W tych wypadkach metoda Nido daje alternatywę.

Podobnie w przypadkach, gdy ktoś z rożnych względów nie chce bądź nie może obciąć swoich włosów na potrzeby przeszczepu.

Implantacja nie wymaga obcinania swoich włosów. Podczas sesji zabiegowej wychodzi się z gabinetu z natychmiast zauważalnym efektem zagęszczenia

(oczywiście konieczny jest wcześniej próbny zabieg, w celu ustalenia czy ktoś nie ma uczulenia).

 

Mając styczność z Pacjentkami, Pacjentami dotkniętymi problemami z łysieniem doskonale rozumiemy, ze Zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby, czy kalectwa, ale także stan pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu (dobrego samopoczucia).

Fundamentalnym przesłaniem Nido jest przywrócenie zarówno fizycznego jaki i psychicznego zdrowia łysiejącym ludziom.

 

Zapraszamy do przesyłania zapytań ze zdjęciami i umawianie się na konsultacje.

 

Pozdrawiamy

Nido-Emibe

 

-- 14 lut 2016, 16:23 --

 

Witam,

 

dostaliśmy jeszcze zdjęcia kolejnego pacjenta, który w efekcie miał zaimplantowane 3000 implantów.

 

Pozdrawiamy

Nido-Emibe

logo_2.thumb.jpg.f8a7fcec76f7c8b9fd1156cd56e80b7d.jpg

1218817938_Beforeimplantation.jpg.4db4aac5615984dc6d8737eea9d8a947.jpg

532747702_Implanted1500.jpg.c0aeeab517ee6d8935a0278eddc2a497.jpg

1495349416_Implanted3000.jpg.7afb3ef3ed97e3582022d15dd44c9f2d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedstawianie pacjenta przed i po w ten sposob to wizualne oszustwo. na 1szym zdjeciu widok z gory kolejne juz bardziej przod a 3cie zdjecie to widok z przodu. gdzie jest zdjecie gestosci wlosow z gory po koncowym zabiegu. nie chce mi sie tu wklejac swoich zdjec bo bym pokazal ze jestem lysy a jak zrobie zdjecie z przodu to nie jestem lysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przedstawianie pacjenta przed i po w ten sposob to wizualne oszustwo. na 1szym zdjeciu widok z gory kolejne juz bardziej przod a 3cie zdjecie to widok z przodu. gdzie jest zdjecie gestosci wlosow z gory po koncowym zabiegu. nie chce mi sie tu wklejac swoich zdjec bo bym pokazal ze jestem lysy a jak zrobie zdjecie z przodu to nie jestem lysy.

 

Witam,

 

nie jest naszym celem oszukiwanie kogokolwiek kombinując ze zdjęciami, otrzymaliśmy je z kliniki w takiej formie. Są to zdjęcia poglądowe.

Na cytowanej już wcześniej stronie kliniki Nido jest więcej zdjęć pacjentów z rożnych perspektyw.

Zawsze efekt metody przedstawia się z widoku z przodu jak stoi pacjent w pozycji naturalnej twarzą w twarz, nie tworzy się modelu 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym zobaczyć zdjęcie z efektu końcowego z takiej samej perspektywy jak pierwsze zdjęcie z przed zabiegu. Zdjęcia powinny być zawsze z tej samej perspektywy robione, co nie oznacza że nie mogą być również z innej ale jeśli są z innej to wtedy w każdym przypadku (w każdej sytuacji i w każdym stadium i po każdym zabiegu) powinno się powtarzać je z takiej samej perspektywy nawet jeśli liczba zdjęć byłaby potrojona. Czyli jeśli pierwsze zdjęcie jest z góry to kolejne ukazujące efekty dalsze powinno być z takiej samej perspektywy (też z góry), jeśli są z innej to i również powinno być dodatkowe zdjęcie z takiej perspektywy jako pierwsze przed zabiegiem, i taka sama seria zdjęć po zabiegu czy nawet po kolejnych - wtedy byłoby wszystko dobrze pokazane z każdej strony i w każdym przypadku oraz w każdej sytuacji, i nie możnaby podważyć na tezę o celowym takim działaniu z powodu np. próby ukrywania niedoskonałości zabiegu a wyeksponowywania jak jajlepszego efektu końcowego rzutem z czoła na wprost. Jednym zdaniem, powinna być seria zdjęć z różnych perspektyw dla każdej sytuacji. To samo zresztą dotyczy przeszczepów tradycyjnych.

 

Chciałbym też zobaczyć widok z tyłu oraz widok ze zbliżenia po zaczesaniu włosów do góry/do tyłu w sposób taki aby linia była widoczna i wyeksponowane miejsca gdzie implanty wyłaniają się ze skóry.

 

Robotę takich zdjęć można byłoby wtedy uznać za perfekcyjną, szczerą, ukazującą całość i wtedy napewno nikt nie podważyłby tego, no chyba że widać byłoby np. ''nanogen'' albo inne ślady innych metod maskowania przerzedzeń. Rozumiem że wykonywanie serii takich zdjęć za każdym razem byłoby może problematyczne i byłoby dodatkowym obciążeniem czasu pracy ale uważam że choć jedna jedyna taka seria na przynajmniej jednej osobie (a najlepiej kilku osobach) powinna znajdować się w galerii zdjęć. Oczywiście gdyby przyjęto taki standard dla każdego pacjenta i każdy przypadek byłby tak dokumentowany jak opisałem byłoby super.Drugim bardzo realistycznym przekazem obrazu z zabiegu jak i po nim czy po następnym uzupełniającym byłby film. Zdjęcia robione z w/wym wytycznymi na dobrze wykonanych zabiegach z pewnością przekonałyby wiele osób do implantów, a gdy zdjecia są za każdym razem robione inaczej (z inych perspektyw) ukazujące pierwotnie rozległą dobrze wyeksponowaną łysinę a z koleji są z bardziej wygodnych perspektyw eksponujących jeden najlepszy widok można to uznać za manipulację w celu ukazywania obrazu najpierw poważnego stanu łysiny a później ukazywania obrazów udanych zabiegów w lepszym ''świetle'' niż być może rzeczywiście są. W obec tego wcale się nie dziwię wpisem kolegi powyżej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rozumie, ze nasze Polskie, myślę tez ze Europejskie środowisko zdominowane jest przez manipulowane efekty cudownych zabiegów.

Japończycy maja zgoła odmienne podejście do życia, ich mentalność jest zupełnie inna od naszej. Dopytywaliśmy o inne zdjęcia, wykonywane w sposób ukazujący z każdej strony, tych samych perspektyw - byli zdziwieni wg nich nadmierna dociekliwością. W Japonii, co u nas powszechnie nie występuje, jest powszechna uczciwość w biznesie i codziennym życiu. Jeżeli ktoś przedstawia efekt swojego produktu robi to 'surowo' bez upiększania (u nas nikt nie wyskoczyłby w takim sweterku). Nie ma u nich mowy o 'rasowaniu' efektu np. wspomnianym przez Przedmówcę nanogenie (obraziliby się jakbym im coś takiego zasugerował). Dlatego wybraliśmy do współpracy Japońska firmę. Uważamy, ze Japońska metka świadczy sama za siebie. Produkty Japońskie są praktyczne, przemyślane i trwale. Wczytując się w nasze materiały, tutejsza rozmowę na forum powinni Państwo zauważyć, ze nie użyliśmy slow: doskonale, idealne, cudowne itp. Otwarcie z góry mówimy jest to alternatywa do innych metod, wymaga zabiegu próbnego, nie dla wszystkich ze względu na specyfikę i ewentualne przeciwwskazania.

Zawsze znajda się przeciwnicy, krytycy i malkontenci każdej metody. Jesteśmy praktykami, na codzien spotykamy się z Pacjentami dotkniętymi problemem łysienia. Rozpoczęcie współpracy z Japończykami nie było przypadkowe. Implanty, implantatory produkowane są w Japonii, technika, patenty są Japońskie.

Szczerze i rzetelnie staramy przekazać się informacje na temat Implantów Włosów Nido. Jeżeli któraś z Pan, Panów chciałaby rozwiać swoje wątpliwości na konsultacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu biuro@emibe.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście, słowo implant/y jest mocno nadużywane delikatnie mówiąc przez producentów tzw. systemów włosów (przyklejanych peruk), cudowne tricki maskowania łysiny też goszczą wszędzie na każdym kroku a tak naprawdę wiadomo jak jest... zostawię bez komentarza.

 

Mam jeszcze 4 pytania:

 

1. Czy tymi implantami można zrobić rekonstrukcję owłosienia w innych miejscach na ciele, np. rekonstrukcja brwi czy zarostu w przypadku np. blizny czy naturalnie słabej gęstości w tych miejscach lub utraty owłosienia z jakiego kolwiek innego powodu, oraz czy możliwe jest wszczepienie tych implantów w zupełnie inne miejsca w takie gdzie naturalnie włosy nie rosły ?

 

2. Czy dostępne są inne grubości tych implantów oprócz opisywanej wcześniej standardowej ? Bowiem dobór grubości implantów do grubości naturalnych włosów może stanowić o wyglądzie końcowym, a z dostępnych informacji wynika że grubość implantów jest znacznie większa od grubości naturalnego włosa, zwłaszcza w przypadku osób z bardzo cienkimi włosami (najczęściej blondynów/ek).

 

3. Czy są dostępne różne rodzaje implantów np. proste, faliste, kręcone, żeby maksymalnie wkomponować w resztę swoich włosów te implanty. Nie każdy ma przecież włosy proste. Nie każdy też przytnie to na 1 czy 2 mm.

 

4. Czy jest w ogóle technicznie i fizycznie możliwe na chwilę obecną żeby wszczepić większą ilość implantów na cm2 pomijając różne kwestie w tym finansowe i przeciwskazania - pytanie czysto teoretyczne ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie klocic z nido ,ale jezeli biore pod uwage takie rozwiazanie mojego problemu lysienia to zanim wpakuje w to kupe kasy i bede musial pakowac ja do konca zycia na uzupelnienie to mam prawo miec watpliwosci i pytac. skoro pokazujecie na 3cim zdjeciu pana z przodu bo tak go widzimy a nie tworzycie modelu 3d to po co tworzycie model 3d jak jest lysy. przeciez zaprzeczacie sami sobie. jak juz pisalem we wczesniejszym moim poscie wedlug tego co napisaliscie ja nie jestem lysy bo patrzac na mnie z perspektywy rozmowcy jest calkiem nie zle ,ale mimo to mam przerzedzona korone i chcialbym zobaczyc efekt takiego zabiegu na koronie i tam wpakowac ze 2000implantow(lub wiecej) za jedyne 12000zlotych(lub wiecej) i zobaczyc ze efekt koncowy czyli gestosc ma sens a nie sie rozczarowac. prawda jest ze japonczycy maja inna mentalnosc i mogliby sie obrazic takim zapytaniem czy nie upiekszali efektow zabiegu , ale my jestesmy w polsce.

 

mam jeszcze wazne dla mnie pytanie. jak wiadomo wlosy blond sa cienkie i zrobienie na koronie przeszczepu wlosow pomoze w stopniu mizernym . czy uwazacie panstwo ,ze na korone lepszym rozwiazaniem jest :

1. ht + uzupelnienie nitkami

2. samo wszczepienie nitek

 

do antydhtora- szczerze mowiac jezeli jest mozliwosc wszczepienia grubszych wlosow to bym sie nawet nie zastanawial bo nie wydaje mi sie zeby bylo to znaczaco widac w porownaniu z naturalnymi a mialoby to znaczenie w gestosci.

 

dla mnie glownym problemem jest wlasnie efekt koncowy bo czy robiac ht czy metode ktora panstwo przedstawiacie chcialbym zeby mialo to sens i zakrylo mi skalp .pakowac tysiace zlotych i nie byc zadowolony z efektu wcale nie poprawi komfortu psychicznego.

 

wyslalem do panstwa zapytanie ze swoimi zdjeciami prosze o opinie i z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to te zdjęcia prawie nic nie mówią o waszej usłudze. Jeżeli chcecie nas przekonać musicie pochwalić się swoim dziełem, a nie pracą innych ludzi. Nie wyobrażam sobie również wydać sporo kasy i dać wam "swoją głowę" do wszczepienia implantów, bez jakichkolwiek dowodów. Oczywiście niczego nie zarzucam ani nie krytykuje braku profesjonalizmu, chodzi tutaj po prostu o pewnego rodzaju upewnienie, że oddaje się w dobre ręce. Wrzucając tutaj kilka zdjęć róznych przypadków wyłysienia a następnie rezultatów po zabiegu, przekonacie dużo ludzi, przecież musicie być pewni swojego produktu i usługi. Nie sądzę, żebyście zachęcili kogoś na słowo, sam dużo o tym myślę, ale za dużo tutaj nie wiadomych, abym sie mógł zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do tego oczywiście że czym grubsze tym lepiej, ma się rozumieć, chodziło mi tylko o to czy w przypadku takim jak się ma bardzo cienkie włosy ta różnica w grubości implantów i swoich włosów nie będzie przesadnie różna i czy nie będzie efektu takiego jakby powyciągać ''włosy'' ze szczotki, które są grube i se poprzyklejać ? Wiadomo że przy tak małej gęstości implantów na cm kwadratowy lepiej jak będą trochę grubsze.

 

Mam nadzieje że NIDO-EMIBE się wypowie w tej kwestji jeszcze i odpowie na poprzednie pytania.

 

- tu jest gość ze sporą rozległą łysiną rzędu NW 5 może 6 i po zabiegu wszczepienia 10,000 szt. implantów a mimo to porządnej gęstości nie ma. Ale oczywiście i tak dzień a noc.

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos nido nie odzywa sie czyzby zorientowali sie ze tutaj na tym forum zostali zweryfikowani i za duzo jest pytan. jest to jedno z nielicznych for gdzie naganiacze sa szybko eliminowani a prawda opisana przez lysiejacych to opinie i komentarze osob obiektywnych. nawet z tego zo pamietam jakas firma zajmujaca sie systemami straszyla tutaj moderacje konsekwencjami prawnymi nakazujac wrecz usuniecie postow zle opisujacych systemy.

 

antydhtor patrzac na skale wylysienia tego pacjenta to przed i po to kolosalna roznica a gestosci nigdy nie uzyskamy takiej jaka bysmy chcieli. swoja droga prosty rachunek placisz w nido przy cenie 6zl za nitke x 10000 = 60tys.zl i 20% utraty rocznie czyli 12tys. zlotych .trzeba miec zloze ropy zeby uzupelniac okolo 2000 sztuk rocznie w jego przypadku.

 

dalej stoimy w punkcie wyjscia a temat jest warty uwagi. coz moze trzeba jak w przypadku ht wybrac klinike z europy zachodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt było już takie zdarzenie że firma produkująca czy sprzedawająca systemy miała pretensje, tylko że drugi fakt - nie wiadomo o co - chyba o prawdę którą ludzie piszą - a jak wiemy prawda zawsze boli. Systemy też są jakimś wyjściem ale też wymagają specjalnej troski i nie są wieczne i są z tym też związane spore wydatki co jakiś czas. To że wydatki na walkę z łysieniem czy na jego maskowanie do tanich nie należą to z pewnością każdy zainteresowany wie.

 

A jak tam po tych konsultacjach, dali już jakąś odpowiedź?

 

Ceny takich implantów na pewno jeszcze spadną gdyż jest małe zainteresowanie nimi - jestem o tym przekonany! Jak jakiś czas temu rozglądałem się po ryneczku implantów to ceny były od 15 PLN do nawet 25 PLN za sztukę a już są 6 PLN.

Ktoś w poprzednich postach napisał że BIOFIBRE kosztują 9 PLN/szt - fakt kosztują tak ale znalazłem też za 7 PLN/szt.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, oczywiście, słowo implant/y jest mocno nadużywane delikatnie mówiąc przez producentów tzw. systemów włosów (przyklejanych peruk), cudowne tricki maskowania łysiny też goszczą wszędzie na każdym kroku a tak naprawdę wiadomo jak jest... zostawię bez komentarza.

 

Witam,

 

nasza odpowiedz po @

 

Mam jeszcze 4 pytania:

 

1. Czy tymi implantami można zrobić rekonstrukcję owłosienia w innych miejscach na ciele, np. rekonstrukcja brwi czy zarostu w przypadku np. blizny czy naturalnie słabej gęstości w tych miejscach lub utraty owłosienia z jakiego kolwiek innego powodu, oraz czy możliwe jest wszczepienie tych implantów w zupełnie inne miejsca w takie gdzie naturalnie włosy nie rosły ?

 

@nie, implanty zarejestrowane są do użytku w obrębie czepca ścięgnistego. Niektóre Japońskie kliniki wykorzystują je do uzupełniania ubytków w obrębie brwi ale nie jest to poparte badaniami klinicznymi.

 

2. Czy dostępne są inne grubości tych implantów oprócz opisywanej wcześniej standardowej ? Bowiem dobór grubości implantów do grubości naturalnych włosów może stanowić o wyglądzie końcowym, a z dostępnych informacji wynika że grubość implantów jest znacznie większa od grubości naturalnego włosa, zwłaszcza w przypadku osób z bardzo cienkimi włosami (najczęściej blondynów/ek).

 

@nie, dostępna jest tylko jedna grubość implantów włosów Nido, na podstawie badan klinicznych ustalono, ze jest ona optymalna, nie odróżnia się od włosów naturalnych (które tez maja rożną grubość) ale warunkuje większą trwałość implantu.

 

3. Czy są dostępne różne rodzaje implantów np. proste, faliste, kręcone, żeby maksymalnie wkomponować w resztę swoich włosów te implanty. Nie każdy ma przecież włosy proste. Nie każdy też przytnie to na 1 czy 2 mm.

 

@implanty są standardowo proste lub podkręcone przy nasadzie, można je na lokówce ukształtować przed implantacja, jak są jeszcze w opakowaniu, żeby bardziej przypominały kształt włosów naturalnych; można je również później modelować, pamiętać należy przy tym, żeby nie przekroczyć temperatury 140°C i nie ciągnąć zbyt mocno, żeby nie wyrwać implantów.

 

4. Czy jest w ogóle technicznie i fizycznie możliwe na chwilę obecną żeby wszczepić większą ilość implantów na cm2 pomijając różne kwestie w tym finansowe i przeciwwskazania - pytanie czysto teoretyczne ?

 

@nie jest możliwe wszczepienie większej liczby implantów na 1cm2, niż wcześniej podaliśmy. Jak implanty będą zbyt gęsto, będą się ze sobą schodzić, większa szansa na infekcje, większy otwór w skórze, większa szansa na wypadniecie implantu.

 

-- 21 lut 2016, 14:55 --

 

nie chce sie klocic z nido ,ale jezeli biore pod uwage takie rozwiazanie mojego problemu lysienia to zanim wpakuje w to kupe kasy i bede musial pakowac ja do konca zycia na uzupelnienie to mam prawo miec watpliwosci i pytac. skoro pokazujecie na 3cim zdjeciu pana z przodu bo tak go widzimy a nie tworzycie modelu 3d to po co tworzycie model 3d jak jest lysy. przeciez zaprzeczacie sami sobie. jak juz pisalem we wczesniejszym moim poscie wedlug tego co napisaliscie ja nie jestem lysy bo patrzac na mnie z perspektywy rozmowcy jest calkiem nie zle ,ale mimo to mam przerzedzona korone i chcialbym zobaczyc efekt takiego zabiegu na koronie i tam wpakowac ze 2000implantow(lub wiecej) za jedyne 12000zlotych(lub wiecej) i zobaczyc ze efekt koncowy czyli gestosc ma sens a nie sie rozczarowac. prawda jest ze japonczycy maja inna mentalnosc i mogliby sie obrazic takim zapytaniem czy nie upiekszali efektow zabiegu , ale my jestesmy w polsce.

 

mam jeszcze wazne dla mnie pytanie. jak wiadomo wlosy blond sa cienkie i zrobienie na koronie przeszczepu wlosow pomoze w stopniu mizernym . czy uwazacie panstwo ,ze na korone lepszym rozwiazaniem jest :

1. ht + uzupelnienie nitkami

2. samo wszczepienie nitek

 

Witam,

przekazaliśmy Pana zapytanie ze zdjęciami do naszej konsultantki medycznej, która prowadzi z Panem w tej sprawie korespondencje.

dziękujemy

 

do antydhtora- szczerze mowiac jezeli jest mozliwosc wszczepienia grubszych wlosow to bym sie nawet nie zastanawial bo nie wydaje mi sie zeby bylo to znaczaco widac w porownaniu z naturalnymi a mialoby to znaczenie w gestosci.

 

dla mnie glownym problemem jest wlasnie efekt koncowy bo czy robiac ht czy metode ktora panstwo przedstawiacie chcialbym zeby mialo to sens i zakrylo mi skalp .pakowac tysiace zlotych i nie byc zadowolony z efektu wcale nie poprawi komfortu psychicznego.

 

wyslalem do panstwa zapytanie ze swoimi zdjeciami prosze o opinie i z gory dzieki.

 

-- 21 lut 2016, 15:14 --

 

Według mnie to te zdjęcia prawie nic nie mówią o waszej usłudze. Jeżeli chcecie nas przekonać musicie pochwalić się swoim dziełem, a nie pracą innych ludzi. Nie wyobrażam sobie również wydać sporo kasy i dać wam "swoją głowę" do wszczepienia implantów, bez jakichkolwiek dowodów. Oczywiście niczego nie zarzucam ani nie krytykuje braku profesjonalizmu, chodzi tutaj po prostu o pewnego rodzaju upewnienie, że oddaje się w dobre ręce. Wrzucając tutaj kilka zdjęć róznych przypadków wyłysienia a następnie rezultatów po zabiegu, przekonacie dużo ludzi, przecież musicie być pewni swojego produktu i usługi. Nie sądzę, żebyście zachęcili kogoś na słowo, sam dużo o tym myślę, ale za dużo tutaj nie wiadomych, abym sie mógł zdecydować.

 

Witam,

 

firma Emibe jest wyłącznym przedstawicielem Nido w Polsce, Czechach i Słowacji.

Przedstawiamy produkt, na podstawie materiałów przekazanych nam przez producenta i wynalazce metody - Japońską firmę Nido.

Jako firma Emibe nie wykonujemy zabiegów implantacji a wykonują je przeszkolone przez nas kliniki. Nasz konsultant medyczny jest przeszkolonym przez Japończyków szkoleniowcem tej metody i pracuje w jednej z klinik. Mamy zaufanie do wszystkich przeszkolonych przez nas lekarzy jednak w czyje ręce się Pan odda zależy od Pana.

Zdecydowaliśmy się działać na tym forum aby odpowiadać na Państwa pytania i rozwiewać wątpliwości co do produktu. Jesteśmy pewni jakości produktu i metody. Przekonały nas o tym wizyty w Japońskich klinikach, konsultacje z Japońskimi lekarzami i relacje pacjentów. Implanty i implantatory produkowane są wyłącznie w Japonii.

Po zapoznaniu się z materiałami dostępnymi na stronie i tutejszym forum mogą się Państwo umówić na indywidualna konsultacje, na której porozmawiacie Państwo z lekarzem.

 

 

 

-- 21 lut 2016, 15:23 --

 

Zgadzam się co do tego oczywiście że czym grubsze tym lepiej, ma się rozumieć, chodziło mi tylko o to czy w przypadku takim jak się ma bardzo cienkie włosy ta różnica w grubości implantów i swoich włosów nie będzie przesadnie różna i czy nie będzie efektu takiego jakby powyciągać ''włosy'' ze szczotki, które są grube i se poprzyklejać ? Wiadomo że przy tak małej gęstości implantów na cm kwadratowy lepiej jak będą trochę grubsze.

 

Mam nadzieje że NIDO-EMIBE się wypowie w tej kwestji jeszcze i odpowie na poprzednie pytania.

 

- tu jest gość ze sporą rozległą łysiną rzędu NW 5 może 6 i po zabiegu wszczepienia 10,000 szt. implantów a mimo to porządnej gęstości nie ma. Ale oczywiście i tak dzień a noc.

 

Witam,

 

oczekiwana gęstość to rzecz indywidualna. Zależy czego Panowie oczekują.

10.000implantow to faktycznie dużo, ale alternatywa jest przeszczepienie (jeśli jest bogaty donor) około 6.000 graftow. Osoba na filmie ma jasne włosy wiec przeszczepione, naturalne włosy będą cieńsze niż implanty. [/color]

 

-- 21 lut 2016, 15:36 --

 

cos nido nie odzywa sie czyzby zorientowali sie ze tutaj na tym forum zostali zweryfikowani i za duzo jest pytan. jest to jedno z nielicznych for gdzie naganiacze sa szybko eliminowani a prawda opisana przez lysiejacych to opinie i komentarze osob obiektywnych. nawet z tego zo pamietam jakas firma zajmujaca sie systemami straszyla tutaj moderacje konsekwencjami prawnymi nakazujac wrecz usuniecie postow zle opisujacych systemy.

 

antydhtor patrzac na skale wylysienia tego pacjenta to przed i po to kolosalna roznica a gestosci nigdy nie uzyskamy takiej jaka bysmy chcieli. swoja droga prosty rachunek placisz w nido przy cenie 6zl za nitke x 10000 = 60tys.zl i 20% utraty rocznie czyli 12tys. zlotych .trzeba miec zloze ropy zeby uzupelniac okolo 2000 sztuk rocznie w jego przypadku.

 

dalej stoimy w punkcie wyjscia a temat jest warty uwagi. coz moze trzeba jak w przypadku ht wybrac klinike z europy zachodniej.

 

Witam,

 

w związku z mocnym obłożeniem nie mamy czasu systematycznie i codziennie bywać tu na forum, staramy się w miarę możliwości udzielać Państwu odpowiedzi.

Nie jesteśmy naganiaczami, staramy się rzetelnie temat przedstawić i zaproponować jako alternatywę do innych metod łącznie lub osobno.

Na świecie temat implantów włosów funkcjonuje od kilkudziesięciu lat, w Polsce ten temat raczkuje. Staramy się go rozpowszechnić.

Oczywiście implanty Nido są dostępne na całym świecie, również w krajach Europy Zachodniej. Od Państwa zależy gdzie poddadzą się Państwu zabiegowi.

Jako Emibe staramy się żeby produkt dostępny był w wyselekcjonowanych klinikach w Polsce, ponieważ w tej metodzie istotny jest łatwy kontakt pacjenta z klinika również po zabiegu.

 

 

-- 21 lut 2016, 15:40 --

 

Fakt było już takie zdarzenie że firma produkująca czy sprzedawająca systemy miała pretensje, tylko że drugi fakt - nie wiadomo o co - chyba o prawdę którą ludzie piszą - a jak wiemy prawda zawsze boli. Systemy też są jakimś wyjściem ale też wymagają specjalnej troski i nie są wieczne i są z tym też związane spore wydatki co jakiś czas. To że wydatki na walkę z łysieniem czy na jego maskowanie do tanich nie należą to z pewnością każdy zainteresowany wie.

 

A jak tam po tych konsultacjach, dali już jakąś odpowiedź?

 

Ceny takich implantów na pewno jeszcze spadną gdyż jest małe zainteresowanie nimi - jestem o tym przekonany! Jak jakiś czas temu rozglądałem się po ryneczku implantów to ceny były od 15 PLN do nawet 25 PLN za sztukę a już są 6 PLN.

Ktoś w poprzednich postach napisał że BIOFIBRE kosztują 9 PLN/szt - fakt kosztują tak ale znalazłem też za 7 PLN/szt.

 

Witam,

 

Nido w Polsce jest obecne od kilku miesięcy i od początku ma taka cenę - nic się tu nie zmieniło. Na temat cen konkurencji nie będziemy się wypowiadać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedno pytanko - otóż chciałbym poznać opinie NIDO odnośnie takiego:

sposobu dogęszczenia (metodą ''micro-link'') na zaimplantowanych wcześniej implantach ?

 

Wiem że to w jakimś stopniu na pewno w znacznym spowoduje zmniejszenie czasu trwałości implanów które będzie efektem dodatkowego mechanicznego oraz wagowego obciążenia a tym samym większego ryzyka oraz faktycznie wyrywania implantów - ale za to poprawi efekt gęstości bo de-facto tym sposobem można podwoić czy nawet potroić faktyczną ilość włosów, do tego to, że implanty nie rosną jak prawdziwe swoje włosy tu akurat będzie plusem bo nie trzebaby bardzo często powtarzać zabiegu micro-link z powodu odrostów czyli przesuwania się tych ''pęczków'' (oddalania od skóry) - jak miałoby to miejsce w przypadku osadzenia dodatkowych włosów metodą micro-link na swoich rosnących włosach. Chciałbym tutaj poznać właśnie opinie od samego źródła czyli od NIDO-EMIBE. Zatem proszę o wypowiedź.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko jedno pytanko - otóż chciałbym poznać opinie NIDO odnośnie takiego:
sposobu dogęszczenia (metodą ''micro-link'') na zaimplantowanych wcześniej implantach ?

 

Wiem że to w jakimś stopniu na pewno w znacznym spowoduje zmniejszenie czasu trwałości implanów które będzie efektem dodatkowego mechanicznego oraz wagowego obciążenia a tym samym większego ryzyka oraz faktycznie wyrywania implantów - ale za to poprawi efekt gęstości bo de-facto tym sposobem można podwoić czy nawet potroić faktyczną ilość włosów, do tego to, że implanty nie rosną jak prawdziwe swoje włosy tu akurat będzie plusem bo nie trzebaby bardzo często powtarzać zabiegu micro-link z powodu odrostów czyli przesuwania się tych ''pęczków'' (oddalania od skóry) - jak miałoby to miejsce w przypadku osadzenia dodatkowych włosów metodą micro-link na swoich rosnących włosach. Chciałbym tutaj poznać właśnie opinie od samego źródła czyli od NIDO-EMIBE. Zatem proszę o wypowiedź.

 

Witam,

na pewno ta metoda skróci żywotność implantów, będą one bardziej obciążone, korzeń obliczony jest na określaną wytrzymałość a doczepka będzie dodatkowym ciężarem.

Jeśli pętelki będą dowiązane blisko skory, a tak wizualnie byłoby najlepiej, to zwiększy odkładanie się sebum na implancie i możliwość infekcji miejsc implantacji.

Jeśli natomiast będzie przywiązany z dala od skory to efekt kosmetyczne będzie gorszy, obawiamy się również możliwości zahaczania w trakcie czesania włosów - co zwiększa ryzyko wyrwania obciążonego implantu. Sam zabieg może tez być powodem infekcji.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w bieżącym Newsweeku w dodatku medycyna, jedna z naszych klinik Dr Sirek MedCosmetic umieściła artykuł na temat Implantów Włosów Nido

1939397865_1_2_NMed_KlinkaSirek_0703(1)(1).thumb.jpg.c3619bb74205b68b294706e7e2492f89.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do Nido. Implant to jednak ciało obce w skórze, który niszczy naturalna barierę przed bakateriami. Więc jak to sie ma do sznasy infekcji w kolejnych latach po implatacji. Czy to prawda, że miejsce, w które zostały wszczepione implanty należy codziennie przemywać środkiem antybakteryjnym aby zapobiec infekcji? Oraz czy to prawda, że w niektórych krajach np. w USA syntetyczne implanty sa nielegalne?

Sam rozważam opcję iplantów ale czytając zagraniczne fora najbardziej przeraża mnie ryzyko późniejszych infekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z tego co wiem to w USA nie są zatwierdzone czyli de-facto nielegalne ale niech właśnie NIDO wypowie się w tej kwestii.

Ziemią ojczystą NIDO-wynalazku jest Japonia, zatem postaram się zapytać o to Japończyków, co sądzą o tych implantach.

W sprawie możliwych infekcji oraz profilaktyce też niech Nido się wypowie publicznie.

 

Wracając do USA - to tam wszystko jest jakieś dziwne, np. u nich nie jest legalny octan cyproteronu (niby z powodu toksyczności, zamiast niego używają medroxyprogesteronu) podczas gdy reszta świata go zatwierdziła i z powodzeniem jest używany we wszystkich (albo prawie wszystkich) krajach świata w tym na terytorium Ameryki pólnocnej jak i południowej od wielu dekad.

 

To samo dotyczy minoxa, FDA ponoć nie zatwierdziła stężenia 15 % (a i tak jest on tam obecny) zatwierdzają za to aspartam w żarciu i jego pochodne (chyba że teraz wycofali bo nie znam najnowszych danych co do tego). Znalazło by się pewnie więcej dziwactw i wymysłów dotyczących tego kraju więc aż tak bardzo bym się nie przejmował tym że Amerykanie (US) czegoś nie zatwierdzili bądź coś zdelegalizowali.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie można sugerować się tylko Stanami,np. w Niemczech są też kliniki zajmujące się wszczepianiem implantów, nie mogę się zebrać żeby się z nimi skontaktować w sprawie szczegółów, ale chodzi mi o to że w Niemczech wszystko musi być ściśle związane z prawem i na prawdę ja widzę tutaj ogromny porządek, więc wątpię żeby mogli to robić gdyby było to niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...