free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Implanty włosów NIDO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Czy ktos zdecydował sie na tą metodą NIDO?

Znalalam ciekawy artykuł http://www.villadermatica.pl/zabiegi/implantacja-wlosow

A co myślicie o tej metodzie Safer: http://skin-laser.pl/zabieg/safer-safer ... gLLt_D_BwE

 

 

tutaj dwa filmiki o nido i safer:

 

-- 30 maja 2018, 22:50 --

 

RU58841 (znany pod nazwą HMR-381 i PSK-3841) jest niesteroidowym antagonistą receptorów androgenowych, badanym jako aplikowany naskórnie lek na łysienie androgenowe, trądzik oraz hirsutyzm. Pierwsze eksperymenty wykazały dużą skuteczność środka jako blokera androgenów w tkankach skórnych przy braku systemowych efektów ubocznych. Testy na ludziach zakończyły się na II fazie badań klinicznych więc RU58841 nie uzyskał aprobaty FDA i nie trafił do sprzedaży jako lek. Po wygaśnięciu patentu środek jest sprzedawany jest na całym świecie jako substancja laboratoryjna. Po względem chemicznym RU58841 ma strukturę zbliżona do nilutamidu, dobrze poznanego antyandrogenu.'

 

Link do artykułu:

http://odrost.pl/ru58841/#historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos zdecydował sie na tą metodą NIDO?

 

Chyba jednak nikt, bo nikt nic się nie chwali, a też pytałem o to - czy ktoś zrobił sobie implanty.

Ja jeśli kiedykolwiek bym się zdecydował na implanty, to na BIOFIBRE, ponieważ prawdopodobnie oraz teoretycznie trudniej je wyrwać, czyli są zatem trwalsze. Drugim natomiast powodem dla którego wybrałbym BIOFIBRE a nie NIDO jest to że maksymalna dostępna długość implantów NIDO to zaledwie 17 cm, a w przypadku implantów BIOFIBRE jest to 45 cm, a ta długość znacznie mniej odbiega od długości pożądanej w moim przypadku.

 

A co myślicie o tej metodzie Safer: http://skin-laser.pl/zabieg/safer-safer ... gLLt_D_BwE

 

SAFER to shit - było o tym wiele razy pisane na forum.

 

tutaj dwa filmiki o nido i safer:

 

Dobrze gada, ino źle zęby składa.

 

RU58841 (znany pod nazwą HMR-381 i PSK-3841) jest niesteroidowym antagonistą receptorów androgenowych, badanym jako aplikowany naskórnie lek na łysienie androgenowe, trądzik oraz hirsutyzm. Pierwsze eksperymenty wykazały dużą skuteczność środka jako blokera androgenów w tkankach skórnych przy braku systemowych efektów ubocznych. Testy na ludziach zakończyły się na II fazie badań klinicznych więc RU58841 nie uzyskał aprobaty FDA i nie trafił do sprzedaży jako lek. Po wygaśnięciu patentu środek jest sprzedawany jest na całym świecie jako substancja laboratoryjna. Po względem chemicznym RU58841 ma strukturę zbliżona do nilutamidu, dobrze poznanego antyandrogenu.'

 

Link do artykułu:

http://odrost.pl/ru58841/#historia

 

O RU58841 jest na forum chyba najwięcej, znacznie więcej niż nt jakiegokolwiek innego zagadnienia. Wszyscy znają tu ten specyfik, jest nawet bardzo długi wątek o tym.

Ty też możesz sobie to kupować jeśli chcesz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Szukam jakichś opinii w internecie na temat tych sztucznych włosów, ale takich wartościowych jest jak na lekarstwo. Ja wszystkie zagęszczania, maskowania mam już dawno z głowy. Zacząłem stopniowo łysieć jakieś 10 lat temu i tak to postępowało powolutku, a że dość okej wyglądam "na łyso" to się zbytnio nie przejmowałem. Zwłaszcza, że na długo przed pierwszymi oznakami łysienia goliłem się maszynką na jakieś 9mm i krócej po bokach. Jako, że nie miałem problemu z cofaniem się linii włosów (do dziś mam w miarę taką samą), tylko z równomiernym przerzedzaniem, to tylko skracałem te milimetry. Aż w końcu stanęło na tym, że golę się elektryczną maszynką do włosów na zero, po 3 dniach skracam tylko boki i tył, a po tygodniu powtarzam zabieg. Swego czasu zagęszczałem nanogenem, do dziś to przy korzystnym (czyli słabym) świetle trochę pomaga. Dopóki włosy nie wyrastają powyżej 5 mm, to w pomieszczeniu, przy dziennym świetle można nawet uwierzyć, że mam gęstą ogoloną fryzurę (z odległości powyżej 3 metrów ).

 

Ale jednak w przypływach gorszego samopoczucia ten problem łysej glacy doskwiera, a wtedy szukam po internetach - co nowego. W zasadzie byłem przekonany do mikropigmentacji, ale to jednak dalej pomalowanie śliskiej od łoju/potu świecącej się glacy. Nie zależy mi na żadnych wymyślnych fryzurach, zwłaszcza, że nie wydam 50 tysięcy złotych na przeszczep. Widzę teraz te sztuczne włosy i się zastanawiam, co by było gdybym poszedł w jakąś nawet niedużą ilość: 3-4 tysiące, rozprzestrzenioną na całej łysinie. Oczywiście dla długich włosów to zbyt rzadko, ale serio moim zamiarem byłoby się golić na 5 mm i 2 mm po bokach. Mniej więcej takie zagęszczenie miałem te 5 lat temu i wyglądało to zdecydowanie lepiej niż teraz.

 

Pytanie tylko czy faktycznie te Nido/Microfibre są skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Jakiś lekarz na yt wygłaszał, że Nido bezpieczniejsze, bo nie przebija czepca, czymkolwiek ów czepiec jest, w związku z czym nie grozi "głębokie" zakażenie wnikające w czaszkę, mózg (sic). Ale był to lekarz reklamujący chyba tę drugą metodę, więc nie wiem co by powiedział konkurencyjny lekarz.

 

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze żyje (z ekspertów, ciekawych czy sprzedawców), ale takie pytania się pojawiają:

 

- czy to bezpieczne (dla zdrowia)

- czy można uprawiać sport (obfita potliwość)

- czy można nosić czapki

- czy można to po prostu ogolić maszynką, tak jak zamierzam

- i wreszcie czy plan 3-4 tysięcy na całej glacy (powiedzmy, że teraz mam mniej więcej tak: https://www.fightsports.tv/wp-content/u ... 595704.jpg) poprawiłby znaczący efekt? Ja myślę, że tak zważywszy, że głowa byłaby golona co najmniej raz w tygodniu na poniżej 5 mm.

 

Nie wiem czy warto się w to pchać. Normalny przeszczep to bym musiał mieć wolne ze 100 tysięcy, a i to nie wiadomo co by z tego zostało, a tu jest jakaś nadzieja. Choć wątpliwości też cała masa.

 

Aha jeszcze czytałem, że w wielu krajach zachodniej Europy i USA te wszczepy sztucznych włosów są nielegalne z uwagi na ryzyko zdrowotne. Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...