free web hit counter Skocz do zawartości
artron

Finasteryd a przedwczesny wytrysk.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Czy ktoś zauważył relację między suplementowaniem Finasterydu, a opóźnieniem orgazmu? Zauważyłem, że stosując Finasteryd w dawce 1,25 przez 3 miesiące moje libido znacząco spadło, ale też podczas stosunku mogłem wytrzymać dłużej lub łatwiej było mi powstrzymać wytrysk, co bardzo mi odpowiadało. Zauważyłem też, że przyjmując ww. dawkę po orgazmie musiałem czekać kilkanaście godzin na ponowny wzwód.

 

Czy dałoby się to zatem jakoś wypośrodkować? Np. stosując Finasteryd, co drugi dzień? Chodzi mi o to aby libido spadło, ale nie tak drastycznie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczyłem dokładnie takich samych skutków ubocznych stosując fina. Jest szansa, że zmniejszając dawkę zmniejszysz skutki uboczne, warto spróbować.Osobiście jednak znacznie lepiej się poczułem dopiero, jak całkowicie zrezygnowałem z tego leku.

BTW to nie jest dyskusja poza tematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z punktu widzenia tematyki działu jest właśnie poza tematem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy lepiej stosowac dawkę 1.25 co drugi dzień czy 0.6 codziennie. Biorąc oczywiście pod uwagę, że podzielenie dawki 1.25 nie będzie zbyt dokladne.

 

-- 30 paź 2015, 16:50 --

 

Ps. Oczywiście, że poza tematem. Chodzi mi przede wszystkim o opóźnienie orgazmu lub redukcję libido. Ja mam problem tylko z zakolami, z którymi Fin sobie nie radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardziej stabilna dla organizmu będzie nieidealna dawka codziennie, niż co drugi dzień.

Byłem przekonany, że tutaj to raczej pasują rozmowy o kupnie telefonu, naszym hobby itp Skutki uboczne po finie wydają mi się jak najbardziej "w temacie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...