free web hit counter Skocz do zawartości
qazlop

Pytanie o przeszczep

Rekomendowane odpowiedzi

Być może w tym roku zrobię przeszczep i chciałem dowiedzieć się jak to wszystko wygląda po nim. Po jakim czasie można myć głowę, czy często występuje opuchlizna, czy są jakieś powikłania i przeciwwskazania? I jeszcze jedno, czy szybkie przetłuszczanie się skóry głowy ( dlatego pytam od kiedy po operacji można myć głowę) ma jakiś wpływ na skórę po przeszczepie? Czy ten nadmiar łoju może jakoś zaszkodzić mimo wszystko uszkodzonej po takim zabiegu skórze? Czy może wdać się jakaś infekcja albo coś takiego? W moim przypadku nie byłaby to rozległa operacja, bo chcę tylko zagęścić trochę z przodu ale nie wiem czy to przetłuszczanie nie wpłynie negatywnie na skórę...Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp:) Może najpierw faktycznie trzeba się skonsultować w tej sprawie. Ale chętnie też poczytałbym tych, którzy już mają to za sobą ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE ROB ZADNYCH PRZESZCZEPOW BO BEDZIESZ POTEM CHOLERNIE ZALOWAL.NIGDY NIE WIESZ JAK POWIEKSZY CI SIE LYSINA,PRZESZCZEP WYGLADA NIENATURALNIE,NIE WIERZ W ZADNE ZDJECIA,MOZE 5% tych przeszczepow sie udaje,PRZY KRÓTKICH WLOSACH BLIZNY SA ZAWSZE WIDOCZNE,UWAZAM ZE WSZYSTKIE PRZESZCZEPY POWINNY BYC ZAKAZANE PRAWNIE,MIALEM 2 I WIEM CO MOWIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE ROB ZADNYCH PRZESZCZEPOW BO BEDZIESZ POTEM CHOLERNIE ZALOWAL.NIGDY NIE WIESZ JAK POWIEKSZY CI SIE LYSINA,PRZESZCZEP WYGLADA NIENATURALNIE,NIE WIERZ W ZADNE ZDJECIA,MOZE 5% tych przeszczepow sie udaje,PRZY KRÓTKICH WLOSACH BLIZNY SA ZAWSZE WIDOCZNE,UWAZAM ZE WSZYSTKIE PRZESZCZEPY POWINNY BYC ZAKAZANE PRAWNIE,MIALEM 2 I WIEM CO MOWIE

Niech zgadne... zabiegi miałeś robione przez naszych fachowców ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE ROB ZADNYCH PRZESZCZEPOW BO BEDZIESZ POTEM CHOLERNIE ZALOWAL.NIGDY NIE WIESZ JAK POWIEKSZY CI SIE LYSINA,PRZESZCZEP WYGLADA NIENATURALNIE,NIE WIERZ W ZADNE ZDJECIA,MOZE 5% tych przeszczepow sie udaje,PRZY KRÓTKICH WLOSACH BLIZNY SA ZAWSZE WIDOCZNE,UWAZAM ZE WSZYSTKIE PRZESZCZEPY POWINNY BYC ZAKAZANE PRAWNIE,MIALEM 2 I WIEM CO MOWIE

Niech zgadne... zabiegi miałeś robione przez naszych fachowców ?

 

100% w Polsce, który "fachowiec" pomagał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE ROB ZADNYCH PRZESZCZEPOW BO BEDZIESZ POTEM CHOLERNIE ZALOWAL.NIGDY NIE WIESZ JAK POWIEKSZY CI SIE LYSINA,PRZESZCZEP WYGLADA NIENATURALNIE,NIE WIERZ W ZADNE ZDJECIA,MOZE 5% tych przeszczepow sie udaje,PRZY KRÓTKICH WLOSACH BLIZNY SA ZAWSZE WIDOCZNE,UWAZAM ZE WSZYSTKIE PRZESZCZEPY POWINNY BYC ZAKAZANE PRAWNIE,MIALEM 2 I WIEM CO MOWIE

 

To że sam żałujesz to nie znaczy że każdy będzie żałował i że każdy zawsze żałuje, przynajmniej 80% ludzi jest zadowolonych z przeszczepów a do tego HT dla niektórych to jedyne wyjście - bzdur zatem nie pisz tutaj i swoich wywodów nt. prawa.

 

Zagadnienia HT powinny być ciągle rozwijane, udoskonalane a nie stopowane i żeby tego zakazywać. Nie wiem k...a jaki masz problem z tymi transplantami o których ciągle gadasz, z powodu nie udanego HT, postępującej łysiny i rezygnacji z wszelakiej walki z tym, brzytwa i już tego nie widać - tych ''upierdliwych transplantów''. Co za różnica czy golisz transplanty czy ''naturalnie rosnące resztki włosów'' - efekt glacy taki sam. Chyba że chodzi o bliznę po stripie to ew. mmożna zrozumieć ale i z tym jakoś sobie radzą. I właśnie dlatego uważam stripa za prechistorię nawet jeśli można z niego więcej graftów wyciągnać niż z FUE. I nie krzycz cały czas wielkiemi literami na ludzi. To każdego sprawa czy ktoś zrobi HT czy nie, nikt tego nie ma nakazane ani zakazane.

 

Na marginesie, zakazane zawsze smakuje najlepiej. Załuż temat, pokaż zdjęcia i powiedz w czym problem, ludzie coś doradzą.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE ROB ZADNYCH PRZESZCZEPOW BO BEDZIESZ POTEM CHOLERNIE ZALOWAL.NIGDY NIE WIESZ JAK POWIEKSZY CI SIE LYSINA,PRZESZCZEP WYGLADA NIENATURALNIE,NIE WIERZ W ZADNE ZDJECIA,MOZE 5% tych przeszczepow sie udaje,PRZY KRÓTKICH WLOSACH BLIZNY SA ZAWSZE WIDOCZNE,UWAZAM ZE WSZYSTKIE PRZESZCZEPY POWINNY BYC ZAKAZANE PRAWNIE,MIALEM 2 I WIEM CO MOWIE

 

To że sam żałujesz to nie znaczy że każdy będzie żałował i że każdy zawsze żałuje, przynajmniej 80% ludzi jest zadowolonych z przeszczepów a do tego HT dla niektórych to jedyne wyjście - bzdur zatem nie pisz tutaj i swoich wywodów nt. prawa.

 

Zagadnienia HT powinny być ciągle rozwijane, udoskonalane a nie stopowane i żeby tego zakazywać. Nie wiem k...a jaki masz problem z tymi transplantami o których ciągle gadasz, z powodu nie udanego HT, postępującej łysiny i rezygnacji z wszelakiej walki z tym, brzytwa i już tego nie widać - tych ''upierdliwych transplantów''. Co za różnica czy golisz transplanty czy ''naturalnie rosnące resztki włosów'' - efekt glacy taki sam. Chyba że chodzi o bliznę po stripie to ew. mmożna zrozumieć ale i z tym jakoś sobie radzą. I właśnie dlatego uważam stripa za prechistorię nawet jeśli można z niego więcej graftów wyciągnać niż z FUE. I nie krzycz cały czas wielkiemi literami na ludzi. To każdego sprawa czy ktoś zrobi HT czy nie, nikt tego nie ma nakazane ani zakazane.

 

Na marginesie, zakazane zawsze smakuje najlepiej. Załuż temat, pokaż zdjęcia i powiedz w czym problem, ludzie coś doradzą.

popieram , czekałem az ktos zareaguje bo nie wiem o co Mu chodzi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mar cin nie odradzaj innym tylko napisz kto Cię zmasakrował i jeżeli to możliwe wrzuć fotki, pomożesz wielu osobom, które być może zrobiłyby tam zabieg, to poważna sprawa, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...