free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Neogenic strasznie drogi i nieopłacalny, ale nie widziałem nic na forum odnośnie stemoxa od Garniera z Niemiec.

Jakieś doświadczenia na naszym podwórku ktoś ma - np. w połączneniu z minoxem albo z RU?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stemoxidne to nazwa handlowa, a nie konkretna substancja, mam tego garniera z Niemiec na próbę.

Szczerze powiedziawszy szemrane to jest, bo nawet na opakowaniu nie jest napisane nic o stemoxie ...

 

Lepiej pozostać przy neogeniuc luk keryst... (czy jak to się tam pisze). Teraz jest promocja, jak kupisz dwa promocyjne opakowania za 250 zł, to trzecie masz gratis. Przy używaniu tego jako pojazd po 2 ml dziennie, wychodzi 55 zł na miesiąc.

Sama substancja dupy nie urywa, ale na pewno przyda się przy kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na fotce garniera widziałem z przodu opakowania "MIT STEMOXYDINE". A co z tyłu nie ma w składzie, że dokładnie 5% tego stemoxa i żeby lać 6ml czy cos w tym stylu?

To pisz wrażenie w odniesieniu do neo jak troche postosujesz - bo ogolnie wiem ze ten stemox to nie zadna magia, tylko ciekawe czy w praktyce to tanszy zamiennik neogenic.

 

Może ktos ogarnia niemieckie fora, bo pewnie tam to temat bardziej wałkowany.

 

Dobra znalazłem to nawet w rossmannie, ale w składzie nie ma nic o 5% stemoxa plus nawet marketingowy chwyt mówi już tylko o tysiącu nowych włosów, gdzie niemiecka wersja ma "gwarantowac" 1700.

Czyli niemiecka wersja możliwe ze jest lekko rozpuszczonym neogenic'iem - a idac głębiej nasza rodzima jest jeszcze bardziej rozpuszczoną wersją niemieckiej wersji

http://www.rossmann.pl/Produkt/Fructis-Grow-Strong-kuracja-odnawiajaca-84-ml,359472,1836,5820


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystniej wychodzi zakup Loreal Serioxyl Serum denser taki w niebieskim opakowaniu. Na allegro wychodzi coś około 90 zł za 90 ml, w porównaniu zaś Neogenic wychodzi około 150 zł za 84 ml (14x6 ml). Różnica w cenie spora a substancja aktywna ta sama. Ja czekam na przesyłkę, może jakiś minimalny efekt tym uzyskam... Dodam, że Vichy, Loreal oraz Garnier to ten sam koncern a taki chwyt to czysty zabieg marketingowy z ich strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie substancja nie jest ta sama. Nie rozumiesz, że stemox to nie substancja jako taka sama w sobie tylko nazwa handlowa kupiona przez l'oreal dlatego mogą pisać stemox we wszystkim co sprzedają, ale niekoniecznie będzie to taki skład jak w neogenicu. Weź to na chłopski rozum po co sprzedawali by to samo za połowę ceny pod 3 różnymi nazwami? (garnier itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adas uzywasz tego jako podjazdu do czego?

 

na forach zagranicznych pozytwne opinie o tym są,

szczególnie taki stary wyjadacz jak el duterino się wpowiadał pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adas uzywasz tego jako podjazdu do czego?

 

sdrw kilka razy tak napisales stad poprawiam-

nie podjazd, lecz pojazd:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ja nie w temacie, czego w praktyce można oczekiwać po tym stemoxie z vichy (neogenic)? Tylko wzrostu tych "marketingowych" 1700 włosów?

Polecacie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el-duterino o temacie całkiem sensownie tylko czy rzetelnie?

 

Stemox isn't going to regrow hair or even thicken hair to the same extent that Minox does at first. It works in a totally different way and the result will be different and take longer but it does help - see below:

 

One consequence of MPB is a shortening of the growth phase and hair cycles overall. Basically you get faster to miniaturization as the growth cycles become shorter and shorter., and hair is shedding more often and grows thinner and thinner

 

Stemox fights this by working on the precursor cells and makes the anagen cycle much longer so that you have more hair growiing for a longer period of time hence that 1400 hair "marketing" number - not new follicles just more hair growing instead of shedding or being in dormant phase.

 

Minox - yes it works great at thickening hair I use it too and love the effect , BUT the effect does not last, the thickness boost form Minox does not last very long and after some time, 3 months, 6 months or a year or so hair shaft caliber slowly gets thin again.

 

This is where stemox helps because as long as you use it, one aspect of the miniaturization issue is being treated ..not just at first.

 

So the best answer is a combo of Minox, Stemox and an anti-androgen - not comparing what is best and switching around.

 

Its like a sauce, a piece of meat and two buns of bread making a hamburger. You don't try the meat alone - too salty and too fat, the sauce alone is not going to taste good at all and the bread alone will taste like cardboard but the Magic happens when all 3 taken together at the same time make a decent tasty hamburger as they " work in synergy"

 

You need to use those 3 meds above as they work in totally different ways but in synergy.

 

Stemox used to be quite expensive with the Neogenic product, but now we have Garnier Fructis which is 1/4 of the cost of Neo to apply that daily 6ml at 5% of Stemox as recommended.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego kolesia nie słuchał zbytnio, a co do stemoxa to czego można oczekiwać przy kuracji dla faceta z androgenówką? Niczego bez odpowiedniego blokera. To jest tylko dodatek, który przy okazji może być pojazdem dla cb czy pge2 (dla seti się nie nadaje). Sama w sobie ta kuracja nic nie da. Tak samo jak katowanie się minoxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałes wgl? No własnie o to się rozchodzi, że niby wg niego combo tych 3 substancji jest jednym z najlepszych rozwiązań, a nie "pojedyncze" katowanie.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mam to czytać jak koleś pisał, że ru 2% działa idealnie, kiedy większość nie mogła zachować tego co ma na 5% roztworze.

A, że sam stemox nie działa to każdy kto łysieje więcej niż pół roku i poświęcił choć trochę czasu na zgłębienie problemu to będzie wiedział. Tak samo jak z minoxem. W tej chwili nie ma jednej substancji, która załatwiłaby problem. Stemox jest dobry (ten drogi), ale jeśli ktoś nie ma kasy i chce go używać np. kosztem CB to zdecydowanie popełnia błąd.

 

neogenic czy inny drogi stemox to jest fajny pojazd np. do pge2, ru czy cb. Do seti się nie nadaje i tylko dlatego go rozpatruje, bo jak sobie policzę koszta wszystkich substancji, które są potrzebne do zrobienia dobrego pojazdu to wychodzi, że w skali miesiąc (zwłaszcza przy obecnej promocji neogenica) wcale nie wyjdzie to wiele taniej dlatego to kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co mam to czytać jak koleś pisał, że ru 2% działa idealnie, kiedy większość nie mogła zachować tego co ma na 5% roztworze.

A, że sam stemox nie działa to każdy kto łysieje więcej niż pół roku i poświęcił choć trochę czasu na zgłębienie problemu to będzie wiedział. Tak samo jak z minoxem. W tej chwili nie ma jednej substancji, która załatwiłaby problem. Stemox jest dobry (ten drogi), ale jeśli ktoś nie ma kasy i chce go używać np. kosztem CB to zdecydowanie popełnia błąd.

 

neogenic czy inny drogi stemox to jest fajny pojazd np. do pge2, ru czy cb. Do seti się nie nadaje i tylko dlatego go rozpatruje, bo jak sobie policzę koszta wszystkich substancji, które są potrzebne do zrobienia dobrego pojazdu to wychodzi, że w skali miesiąc (zwłaszcza przy obecnej promocji neogenica) wcale nie wyjdzie to wiele taniej dlatego to kupiłem.

 

może przeczytaj? chyba ze nie znasz angielskiego. moim zdaniem bardzo interesujące rzeczy napisał i trzyma się to kupy. Sam teraz rozważam połączenie minoxa i neogenica, oraz moze CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak można używać stemoxa jako pojazdu do RU?

czy to będzie lepsze niż KB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, poczytaj na zagranicznych forach, tylko nie używaj tego gówna z garniera.

Czy jest lepsze? Nie wiem, żeby to sprawdzić trzeba by wiedzieć z czego jest KB. Stemox to na pewno substancja wspomagająca odrost, może nie tak skuteczna jak minox, ale w połączeniu z adenogenem kto wie...

 

Kluczem jest robienie jak najmniejszych mieszanek, najdłużej na 10 dni i jeśli można trzymać w lodówce płyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że neogenic byłby lepszy niż KB jako pojazd... na zagranicznym forum mają szał na punkcie tego kosmetyku a mają problem ze sprowadzaniem go do USA, gdyby to nic nie dawało, tacy weterani olali by to moim zdaniem - za dużo zachodu a i tanie to to nie jest.

nikt tutaj nie wie jak mieszać to z RU?

28 ampułek (w każdej jest 6mm) kosztuje ponad 200 zl, więc pytanie czy to w miesiąc zejdzie czy może wystarczyć na dłużej?

 

Dziwię się z tak małego zainteresowania tym specyfikiem tutaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ampułki mi przyszly, ma ktoś z tego forum jakis pomysł na mieszanie z RU?

ampułki niestety są plastikowe a z tego co wiem rozrobione RU należy trzymać w szkle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bardzo stabilne będzie RU w tym stemoxie, el_dut pisał ze chyba nawet za każdym razem mieszał małe ilości proszku z jedną ampułką przed nałożeniem?

Ale to wydaje mi się za dużo zabawy z proszkiem i potrzeba bardzo dokładnej wagi, żeby podzielić na mikro porcje.

Może podziel sobie RU na porcje 1g, 10 ampułek zlej do jednej buteleczki i wtedy w tych 60ml stemoxa rozrabiasz 1g RU i masz mieszankę na 10 dni np. Wiadomo inne proporcje sobie obierzesz, gdy chcesz mniejsza dawkę RU stosować, albo mniej stemoxa wylewać.

 

Spoko, że ktoś od nas się za to bierze, zdawaj relacje jak wrażenia, bo też się zastanawiam nad zamianą pojazdu KB na tego stemoxa jako bonusowy dodatek.

 

Prawda to, że w stemoxie jako pojeździe wchłanianie RU może być/będzie większe niż w KB?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU nawet w dobrym pojeździe jest stabilne do 7-10 dni. Ten mit, że można robić mieszanki na 2 miesiące to nie wiem skąd się wziął chyba z tego względu, że kiedyś jak było ciężko z tym proszkiem to w necie istniały sklepy, gdzie sprzedawano np. 60 ml gotowego płynu. Ogólnie to nieważne czego używacie najlepiej robić tygodniowe mieszanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prawda to, że w stemoxie jako pojeździe wchłanianie RU może być/będzie większe niż w KB?"

 

Nie wiem czy prawda, ale el duterino wielokrotnie zaznaczał, że u niego się to sprawdza idealnie - co wiecej więcej uzytkowników na zagranicznych forach chwali sobie neogenica - spotkalem kilka opinii uzytkowników ktorzy stosują duta/fina i którzy pisali posty ze mozna im wierzyc lub nie ale ze cos im tam po neogenicu wyroslo.

 

El duterino uwaza ze RU w neogenicu dziala na zasadzie synergii i ze działa po prostu efektywniej i starczą wtedy niewielkie dawki RU.

 

Ja póki co stosuję sam neogenic - fajny aplikator w tym jest dobrze masuje skórę głowy. Spokojnie pól buteleczki czyli 3 mililitry starcza mi aby pokryć caly skalp. Fajnie pachnie

 

Ja osobiście wierzę, że nikt kto tyle lat walczy z łysieniem i jest weteranem, nie zadawal by sobie trudu ikosztów by sprowadzać kosmetyk do USA z niemiec i placić za to gruby hajs (tak, do nich też jest ten kosmetyk drogi, mimo wiekszych zarobków - wspominają o tym, ponadto przesyłka pewnie też nie jest tania) gdyby nie było żadnych efektów po tym. Dlatego ja będę to stosował.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adas skąd takie informacje??

Od ludzi, którzy ru przeriabiali za nim to forum powstało.

 

Zresztą większość substancji można rozpuscić we wszystkim, ale np. na przykładzie pge2 rozpuścisz w wodzie i po 3 dniach można wywalić, w czystym alkoholu natomiast może stać kilka-kilkanaście tygodni. Ja jednak jestem zdania raz w tygodniu żeby potem nie mieć sobie za złe i nie myśleć - co by było gdyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adas skąd takie informacje??

Od ludzi, którzy ru przeriabiali za nim to forum powstało.

 

Zresztą większość substancji można rozpuscić we wszystkim, ale np. na przykładzie pge2 rozpuścisz w wodzie i po 3 dniach można wywalić, w czystym alkoholu natomiast może stać kilka-kilkanaście tygodni. Ja jednak jestem zdania raz w tygodniu żeby potem nie mieć sobie za złe i nie myśleć - co by było gdyby.

 

Ale teraz ponoć RU jest bardziej stabilne. Niedawno zacząłem robić częściej mieszanki. Ale rok temu jak zaczynałem to robiłem mieszanki nawet na miesiąc, a i tak miałem zatrzymanie i małe odrosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sdrw ile placiles za na neogenic? Tzw. ile butelka kosztuje(ile ma ml) i ile przesylka?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...