free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Angel mi to akurat wyszlo bardzo korzystnie cenowo

równe 499 zł za 2 paczki w aptece internetowej - a ze apteka miala wysyłke gratis od 500 zl to dokupiłem jeszcze cynk za 9 zł

No i w dwóch paczkach jest 56 ampułek - do tego jest promocja od Vichy w tych specjalnych opakowaniach ze znakiem "2+1" (ja takie kupilem w tej aptece) ze jak sie kupi dwa opakowania, przesle kody i dowod zakupu i potwierdzi to w formularzu na stronie Vichy to oni przeslą dodatkowo 34 ampułki - więc w sumie wyjdzie mi za 500 zl 90 ampułek

W kazdej ampułce jest 6 ml co w moim przypadku wyglada tak ze jedna ampułka wystarcza mi na 2 dni - 3 ml na dzien więc calość wystarczy mi na 180 dni czyli pół roku za 500 zł - mysle ze cena niezla

 

Z tego co widzę to el duterino przerzucił się na CB i tez to stosuje w neogeniku...

 

ja o swoich efektach jeszcze nic nie bede mówił bo stosuję 1 dzien, zobaczymy za 3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziecie to stosować tylko jako pojazd czy ma to jednak jakiś wpływ na zdrowie mieszków/włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makak zlituj się i poczytaj, przecież stemox jest swtorzony dla zdrowych ludzi żeby zagęszczać i odżywiać włosy... Także nam nie zaszkodzi, a może być pomocny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Dobrze wiedziec, 500 zl na pol roku jest ok:)

Hmm co do el_duterino to stosuje CB(25mg bodajze teraz nawet co 2 dzien) w tym pojedzie juz od okolo 8 miesiecy i bardzo sobie chwali.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podsumowując neogenic jako pojazd do RU - zamiast KB - mieszanki raz na tydzień powinny w zupełności wystarczyć?

I jak to łączyć z minoxem, przed, po? Ktoś ma jakieś doświadczenia?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sdrw

Mógłbyś napisać jak Ty technicznie łączysz neogenic z ru? Przelewasz zawartość kilku ampułek neogenica i mieszasz z ru czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam

 

 

i jak tam panie efekty po tym stemoxie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HET,

nie mogę niestety nic powiedzieć, bo nadal nie stosuję blokera.. jadę póki co na samym neogenic.

Wiem, że to na dłuższą metę nie pomoże, stąd cały czas rozważam sprobowanie ru.

 

Nie mam jeszcze opracowanej metody jakbym mial to mieszac, wydaje mi się, że el duterino pisał niejednokrotnie na anglojęzycznym forum jak to robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając różne doświadczenia osób z Minoxem (powrót do stanu początkowego po określonym czasie stosowania) nie jestem do niego przekonany.

Dlatego zainteresowany jestem Stemoxem - kupiłem w Rosmanie Garniera Fructis Grow Strong ze wzgledu na dużo niższą cene w stosunku do preparatu Vichy. Na skladzie nie ma słowa na temat substancji Stemoxidine ( pomimo info że Stemox iside). Napisłem do Garniera i to jest odpowiedz jaką otrzymałem.

 

W odpowiedzi na Pana pytanie informuję,że w produkcie Fructis kuracja odnawiajaca GROW STRONG jest

Stemoxidine- związek na liście składników kryjący się pod nazwą DIETHYLLUTIDINATE.

 

Obecny jest w formule 1149984 I2 w stężeniu 5%.

 

Z poważaniem,

Serwis Konsumencki GARNIER

 

Jade na nim od tygodnia. Ru rano a Fructis na noc.

Jeżeli ktoś z Was zdecyduje sie na mieszanie razem z Ru lub stosowaniem razem z Minoxem to niech daje znac


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z zapachem ten Garnier ? Stosowałem przez moment Serioxyl od Loreal też ze stemoxem ale zapach był tak intensywny jakbym się oblał perfumami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapach Garniera jest raczej intensywny ale w miarę przyjemny. Zobaczymy czy jest skuteczny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak połączyć stosowanie RU z Garnierem i Minoxem (Alopexy) jade na Ru od dobrych kilku lat na Garnierze od jakiś 3 tygodni i zastanawiam sie nad dodaniem Alopexy. Poradzicie jak to połączyć?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ru rozpuszczasz w stemoxie. Najpierw nakladasz minox, jak wyschnie, to RU.

 

Stosowales lub ktos stosuje RU w Stemoxie, ze polecasz? Ten stemox jakis dobry pojazd do wszystkiego sie znalazl, nie zaprzeczam, ze bardzo interesujace to dla mnie jest, bo dziala bodajze tez na odrosty, wiec ciekawa opcja miec pojazd ktory robi 2in 1. Tylko teraz pytanie czy nie jest tak jak z minoxem, proszki trzeba najpierw rozpuszczac i rozcienczac z etanolem i traci minox na stezeniu plus moze powodowac wieksze uboki, bo ma przenikanie zwiekszone , jak jest jezeli chodzi o ten stemox?!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Flutamid. Ale inni stosuja jako pojazd do ru lub cb

 

Czyli mowimy o tabsach, w minoxie flutamid tez wrzucalo sie i rozpuszczal sie ladnie. Nie wiadomo jak jest z proszkami, trzeba sie dowiedziec, zeby ktos nie popsul sobie stanu przez nieumiejetne stosowanie pojazdu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

El Duterino dodaje RU do Neogenica. W stopce ma infomracje"RU 20 mg/d (in 6ml Neogenic)". Pytanie na jak długo przygotowuje mieszanki...

 

Po 6ml Stemoxa z Garniera jestem mokry jak mysz wiec zastanawiam się nad stosowaniem Stemoxa wieczorem:

Rano

Alopexy 5%

Wieczorem

Alopexy 5%

po wyschnięciu 6ml Stemox z RU

Stemox mysle przygotować na 1 tydzień czyli w połowie butelki Stemoxa z Garniera (42ml) rozpuściłbym dawkę RU 0,7 g

 

Pytanie też czy może nie lepiej wymieszać RU z Minoxem ( Alopexy) i stosować Rano. Jakim pojazdem jest Alopexy dla RU? Macie doświadczenia?

 

Co myslicie o powyższej kuracji?


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka odpowiedz przyszła od El_Duterino

 

No one knows how stable ru is in stemox or other liquids

So instead of takings risks - just mix it right before application, ru takes like 20 seconds to be completley dissolved if you shake it a bit

That's what I have been doing all these years , it only takes a minute more per day for a guaranteed effect

Also , dont use too much Ru

 

Porcjowanie każdego dnia RU i Stemoxa to pracochłonna zabawa.....

Kto z Was rozpuszcza RU w Stemoxie lub Minoxie? Jakie macie doświadczenia?


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...