free web hit counter Skocz do zawartości
tommy.13lv

FUE a mezoterapia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

2 Pytania:

- czy po FUE nie ma przeciwwskazań waszym zdaniem (najlepiej odpowiedź osoby zorientowanej w temacie) do przeprowadzenia mezoterapii np. osoczem ? Po jakim czasie najlepiej ją wykonać : faza uśpienia czy też już w 3-4 miesiącu jak nowe włosy będą potrzebowały wzmocnienia/budulca ?

 

- czy po FUE można stosować Waszym zdaniem żele przeciwbliznowe na miejsce dawcze/donor ? Problem dotyczy skóry o dużej charakterystyce do przerostów bliznowych - miejsce po FUE, 0,8 mm ale istnieje zagrożenie że przy krótkich włosach będzie to bardzo intensywnie widoczne

 

Z góry dziękuje za info.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to osocze w niektórych klinikach podawane jest tuż po zabiegu, a co do blizn to stosuj co się da i na świeżych bliznach bo naprawdę trudno to zamaskować (o ile w ogóle) ja teraz katuję się dermarollerem i tuż po, preparat na blizny, a ostatnio kupiłem kolagen i mam zamiar poważnie zająć się kuracją. Czytałem na zachodnim forum posty kolesia, który z całkim niezłym efektem poradził sobie z blizną po stripie stosując dermaroller i jakiś preparat z oliwą na blizny. Tak czy siak jedyne co osiągniesz to nieznaczne wyrównanie koloru bo nie ma skutecznego środka na pozbycie się takich blizn. Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobi sie w miejscu biorczym (chodzi mi o donor) mikropigmentacje, bo i tak scinam sie na jedynke po boku i z tylu to nie bedzie widac roznicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...