free web hit counter Skocz do zawartości
Awangarda

[20 lat, foto] Tragiczne łysienie

Rekomendowane odpowiedzi

tam kiedyś pisali niby że do 3 lat wstecz skrajnie niby aż do 5 lat można odzyskać przy dobrych wiatrach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę jeszcze liczyć na jakiś odrost, bo wydaje mi się, że mieszki mi jeszcze zanikł, choć nie jestem tego pewien, bo nie wiem jak to sprawdzić. W każdym bądź razie ja zacząłem dosyć wcześnie kurację, więc zobaczymy. Martwi mnie tylko to, co napisałeś z tym działaniem fina, a mianowicie z tymi zależnościami. Po czym to poznać? To jest sprawa indywidualna i na każdego działa inaczej, czy np. jeśli tak jak mam bardzo duży poziom testosteronu, gdzie świadczą o tym bujne włosy na ciele, szybko rosnący zarost, itd, to w tym przypadku sam fina może działać słabo i musiałbym przenieść się na duta?

 

-- 09 kwie 2016, 16:43 --

 

I jeszcze co ze swędzeniem skalpu? Często odczuwam swędzenie skalpu na zakolach i swędzenie zbiega do środka aż góry tak do połowy czubka głowy. Wiecie może co jest tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast przenosić się na duta lepiej coś dodać do finasa np jakąś wcierkę. Z sensownych wcierek, które można kupić (a nie robić samemu) masz loxon (czy tam inny sprawdzony preparat z minoxem), revivogen scalp therapy i niektórzy chwalą dercos neogenic...Np pociągnij kuracje fin + jakaś wcierka przez minimum 6 miesięcy i wtedy będziesz widział efekty bądź ich brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po finie mogą być super efekty zwłaszcza u młodych osób poszukaj trochę na obcojęzycznych forach. Widziałem przypadek gościa w wieku 20 lat, który łysiał regularnie na całej górze i wyglądało to dramatycznie nawet przy średnim oświetleniu. Po roku stosowania fina wrócił do stanu jakby w ogóle nie łysiał piękne gęste włosy, ale rzucił kuracje ze względu na uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też na zagranicznych forach widzałem zajebiste efekty i moge ci potwierdzić po sobie że na finie jak wczesnie zaczniesz masz odrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, to przynajmniej mam motywacje żeby to cały czas brać. Zobaczymy za pół roku jak efekty.

A co do tego swędzenia o którym pisałem wyżej, macie może jakieś wytłumaczenie/przyczynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie. Ja też mam problem ze swedzeniem na zakolach ale tam gdzie są jeszcze włosy i z przodu głowy i gniazdo . Drapanie sprawia fajne uczucie ale samo swędzenie jest kłopotliwe i wkurzajace. Do tego biały sypiacy się łupież jak śnieg fajna zabawa posypać na ekran telefonu ;D moja lysia to standard androgenowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpinam się pod pytanie. Ja też mam problem ze swedzeniem na zakolach ale tam gdzie są jeszcze włosy i z przodu głowy i gniazdo . Drapanie sprawia fajne uczucie ale samo swędzenie jest kłopotliwe i wkurzajace. Do tego biały sypiacy się łupież jak śnieg fajna zabawa posypać na ekran telefonu ;D moja lysia to standard androgenowe

 

Haha, to widzę, że identyko jak u mnie, nawet z tym przyjemnym uczuciem podczas drapania tylko ja nie mam ani grama łupieżu.

Podobno dobry jest jakiś olejek aloesowy albo szampon na z tym właśnie składnikiem. Pewnie też szybko przetłuszczają Ci się włosy, to będziesz musiał często myć czuprynke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem to swedzenie u siebie rowniez, na poczatku myslalem, ze to przez pg/et ktory uzywam jako pojazd do CB. Najdziwniejsze , ze swedzialo mnie tylko na koronie (stosowalem tam tylko 0.5ml CB dziennie)mimo ze stosowalem na przod tez minoxa plus CB to tam nigdy mnie nie swedzialo. Co sie okazalo po zaprzestaniu stosowania CB na korone i dodaniu duta wciaz swedzenie sie utrzymywalo, czyli uczulenie na pg/et nie do konca by sie sprawdzalo. Czytalem gdzies, ze to obrona organizmu, wlosy chca wypasc i obnizenie dht/zatrzymanie lysienia powoduje ten efekt.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście to może być prawdopodobne, bo jakby to było coś z problemem skórnym, to by swędział cały czubek głowy, a swędzi mnie tylko tam, gdzie aktualnie miałem największy wypad włosów, tj. zakola, język. W sumie to niby dobry omen, że niby fin działa, bo jak rana zaczęła swędzieć, to zawsze się mówiło, że już się goi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update, a raczej pytanie.

Dzisiaj siedziałem i tak sobie grzebałem w głowie szukając moich nowych włosów, ale ich nie znalazłem

Za to znalazłem co innego: http://scr.hu/13vr/ve1p1

Normalka, pogorszenie, czy może przewrażliwienie? Co o tym sądzicie?

Na fina jestem chyba 5 miesiąc (nie jestem pewien, bo z pustych Prołpiszi na półce wynika, że na 4, ale mam wrażenie, ze jedno opakowanie kiedyś wyrzuciłem)

 

Miało być kiełkowanie zbiorów, a wyszło ich wyrywanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tragedii nie ma


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jakie efekty u ciebie po tych 5 miechach ? Też chyba zacznę brać fina a widze na forum jest mało osób w w wieku 19-21 lat którzy biorą


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata, biorę fina od ok 4 mies.

Co mogę powiedzieć? Wypadanie nie ustało, codziennie kilkanaście włosów wypada jak wcześniej przed kuracją.

Co do uboków to nie zauważyłem większych. Może mniej nasienia 2 i kolejnym razem z rzędu, ale poza tym ok.

No i większa senność, to na pewno jest.

Dodatkowo szampon Nizoral(aktualnie Zoxin Med), babydream do codziennego użytku, Saba Gel.

Kiedyś miałem mocne zaczerwienienia i swędzenia/pieczenia. To również ustąpiło prawie całkowicie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po tych 5 miesiącach mogę powiedzieć jedno, że uboków nie mam kompletnie żadnych.

Efekty? No z wypadaniem jakby trochę mniej, ale nadal leci ich sporo.

Cera jakby mi się poprawiła.

Ja nie stosuje nic innego prócz fina, czasami umyje włosy szamponem z keto.

W sumie co do senności to rzeczywiście jakby trochę większa, ale nieznacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam już trochę to forum i zawuzyłem ze u młodych osób efekty uboczne występują stosunkowo rzadziej, nie wiem czy to jest wina może silniejszego organizmu choć z drugiej strony organizm 20 latka nie jest mocniejszy ani słabszy od 25 latka


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zauważyłem po przeczesaniu dziesątek tematów na zagranicznych fotkach pewną prawidłowość, że czym lepszy i szybszy efekt to większe i szybsze uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu ktoś przekracza dawke 1mg dziennie myśląć ze im wiecej tym szybciej i wiecej mu włosów odrośnie. Ja z kolei jeśli czytam, że ktoś twierdzi że ma androgenowe i mu finasteryd nie pomaga a jest on blokerem to może nie do końca dht jest przyczyną łysienia bo skoro blokuje wytwarzanie dht a włosy nadal lecą to znaczy, że przyczyna leży gdzie indziej


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leitro możesz rozwinąć?

Po czterech miesiącach mam wydaje mi się bardzo dobre efekty, - wypadanie zmalało do pojedynczych włosów przy czesaniu. Max 5. Z poziom kilkunastu przed kuracją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo zachamowanie to super efekt, ale postosuj rok, a jest szansa, że coś wyrośnie. Po prostu spędziłem godziny na czytaniu zagranicznych forum i wydaję mi się, że jest taka zależność. Nie wykluczam, że to może po prostu złudzenie, ale odnoszę takie wrażenie. Sam wskakuje od jutro na nezyr i zobaczymy jak będzie.

 

 

może po prostu ktoś przekracza dawke 1mg dziennie myśląć ze im wiecej tym szybciej i wiecej mu włosów odrośnie. Ja z kolei jeśli czytam, że ktoś twierdzi że ma androgenowe i mu finasteryd nie pomaga a jest on blokerem to może nie do końca dht jest przyczyną łysienia bo skoro blokuje wytwarzanie dht a włosy nadal lecą to znaczy, że przyczyna leży gdzie indziej

 

Nie sądzę androgenówke jest bardzo łatwo rozpoznać. Wydaje mi się, że może być to spowodowane zbyt duża wrażliwością mieszków na dht i nawet po zbiciu go finem 1mg występuję tylko minimalne zwolnienie. Jestem pewny, że gdyby użyli powiedzmy takiej kuracji jak kolega antydhtor to każdy z nich by zauważył dobry odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leitro widze jestes starszy nie wiele ode mnie i zauwazyles pierwsze objawy w tym samym wieku co ja. Jaką kuracje stosujesz ?

 

-- 09 maja 2016, 18:14 --

 

Leitro widze jestes starszy nie wiele ode mnie i zauwazyles pierwsze objawy w tym samym wieku co ja. Jaką kuracje stosujesz ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się sugerujesz, ale jeśli numerem w nicki to błąd Mam 21 i obecnie poza nizoralem to nic, a od jutro zaczynam fina 1 mg. W temacie siedzę już od dwóch lat kiedy to zrozumiałem, że ku*wa zakola mi sie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czym się sugerujesz, ale jeśli numerem w nicki to błąd Mam 21 i obecnie poza nizoralem to nic, a od jutro zaczynam fina 1 mg. W temacie siedzę już od dwóch lat kiedy to zrozumiałem, że ku*wa zakola mi sie robią

 

jestem na tyle bystry ze po wejściu na twój profil sprawdziłem twój pierwszy załozony temat a co zaczynasz brać propecie czy cos innego ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...