free web hit counter Skocz do zawartości
Awangarda

[20 lat, foto] Tragiczne łysienie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czym się sugerujesz, ale jeśli numerem w nicki to błąd Mam 21 i obecnie poza nizoralem to nic, a od jutro zaczynam fina 1 mg. W temacie siedzę już od dwóch lat kiedy to zrozumiałem, że ku*wa zakola mi sie robią

 

jestem na tyle bystry ze po wejściu na twój profil sprawdziłem twój pierwszy załozony temat a co zaczynasz brać propecie czy cos innego ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nezyr zobacze jak będę sie czuł i ewentualnie pózniej bede myslał nad czyms tańszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czym się sugerujesz, ale jeśli numerem w nicki to błąd Mam 21 i obecnie poza nizoralem to nic, a od jutro zaczynam fina 1 mg. W temacie siedzę już od dwóch lat kiedy to zrozumiałem, że ku*wa zakola mi sie robią

 

jestem na tyle bystry ze po wejściu na twój profil sprawdziłem twój pierwszy załozony temat a co zaczynasz brać propecie czy cos innego ?

 

Jak się już zabierzesz za fina to prołpiszi nawet nie bierz, bo zostaniesz bankrutem Ja już na to wydałem ok tysiąca a ledwo 5 miesiąc kuracji xD

Na szczęście już kończę ostatnie opakowanie gdzie miałem na to recepty i przerzucam się na tego fina: https://www.doz.pl/leki/p6118-Finasterid_Stada

Jedyne co trzeba, to dzielić sobie te tabsy, ale w porównaniu do ceny, to nawet nie ma co nad taką rzeczą debatować.

 

@Leitro87 no w sumie zależność dosyć ciekawa, może coś w tym być.

 

Co do uboków u młodych osób to moje zdanie jest takie, że dlatego są one bardzo małe albo w ogóle ich nie ma (tak jak u mnie), bo jak wiadomo fin działa na libido, erekcje, itd, a u młodych osób poziom testo jest potwornie wysoki i taki cukiereczek jak fin nie będzie w stanie nam na tyle oddziaływać na to żebyśmy poczuli w ogóle jakiekolwiek uboki. Nie wiem na ile jest w tym prawdy, ale takie odnoszę wrażenie podczas własnej obserwacji i innych w podobnym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czym się sugerujesz, ale jeśli numerem w nicki to błąd Mam 21 i obecnie poza nizoralem to nic, a od jutro zaczynam fina 1 mg. W temacie siedzę już od dwóch lat kiedy to zrozumiałem, że ku*wa zakola mi sie robią

 

jestem na tyle bystry ze po wejściu na twój profil sprawdziłem twój pierwszy załozony temat a co zaczynasz brać propecie czy cos innego ?

 

Jak się już zabierzesz za fina to prołpiszi nawet nie bierz, bo zostaniesz bankrutem Ja już na to wydałem ok tysiąca a ledwo 5 miesiąc kuracji xD

Na szczęście już kończę ostatnie opakowanie gdzie miałem na to recepty i przerzucam się na tego fina: https://www.doz.pl/leki/p6118-Finasterid_Stada

Jedyne co trzeba, to dzielić sobie te tabsy, ale w porównaniu do ceny, to nawet nie ma co nad taką rzeczą debatować.

 

@Leitro87 no w sumie zależność dosyć ciekawa, może coś w tym być.

 

Co do uboków u młodych osób to moje zdanie jest takie, że dlatego są one bardzo małe albo w ogóle ich nie ma (tak jak u mnie), bo jak wiadomo fin działa na libido, erekcje, itd, a u młodych osób poziom testo jest potwornie wysoki i taki cukiereczek jak fin nie będzie w stanie nam na tyle oddziaływać na to żebyśmy poczuli w ogóle jakiekolwiek uboki. Nie wiem na ile jest w tym prawdy, ale takie odnoszę wrażenie podczas własnej obserwacji i innych w podobnym wieku.

 

 

Dermatolog bez problemu przepisze 5 mg tablety ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartek123

Zależy od dermatolog chyba, ale powinna przepisać.

 

-- 10 maja 2016, 13:22 --

 

Mały update. Kończę 5 opakowanie fina (zostało ok 10 tabletek).

Poniżej efekty, a raczej ich brak i może pogorszenie?

 

http://scr.hu/13vr/tcvgw

http://scr.hu/13vr/r8xa9

http://scr.hu/13vr/b2qmt

http://scr.hu/13vr/4yg8e

 

Światło dzienne i foty robione przy oknie, a nie w klopie w nocy jak ostatnio - może też to robić inny efekt.

W każdym bądź razie no jakoś tak mam wrażenie, że to prawe zakole sie strasznie posypało.

Co do efektu ogólnego to chyba nie ma co mówić, bo go raczej nie ma.

Ja sam nie patrze na siebie tak obiektywnie, więc fajnie jakby ktoś tak swoim okiem spojrzał i wypowiedział się obiektywnie, bo ja wszędzie widzę negatywy.

 

-- 10 maja 2016, 13:25 --

 

A może to prawe zakole sobie skasowałem tak minoxem jak używałem go chyba przez 3 miechy bez blokera? Wyraźnie gorzej się to prezentuje, a pamiętam, że na prawe bardziej lałem mino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno teraz masz lepsze włosy bo wtedy to takie siano a teraz są grubsze, może to wszystko musi potrwać i najpierw włosy robią się grubsze a potem ci się zagesci wszystko


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uboki ? Jeśli nic nie masz do postosuj 12 miesięcy i wtedy możesz obiektywnie zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przez 2-3 dni miałem jakiś rzadszy towar, ale później nie było znaku po tym - raczej nie jest to wina fina, a może mojej diety. Teraz jest wszystko git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dut jest bardziej szkodliwy od fina ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest silniejszy ale niby nowoczesniejszy od fina tzw ostatnia deska ratunku gdy fin nie pomoze..a jesli dut nie pomoze to pozostaje zgolic włosy i wyplynąc daleko w morze rozpocząć zycie pirata : )


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest silniejszy ale niby nowoczesniejszy od fina tzw ostatnia deska ratunku gdy fin nie pomoze..a jesli dut nie pomoze to pozostaje zgolic włosy i wyplynąc daleko w morze rozpocząć zycie pirata : )

 

Piratowi są potrzebne włosy. Bo jak jego łajba dostanie nieszczelności to czym uszczelini ? A najgorsze jak łajba się rozleci całkiem, to czym pozwiązuje kłody żeby chociaż mieć tratwę ? Zapytaj Jack'a Sparrow'a pirata z Karaibów


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to wazne zeby zacząć najpierw od fina a dopiero potem dut ? Czy to bez znaczenia ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od agresywności tego łysienia.. jak po 8,9 miesiącach a nawet 11 na finie nie bedzie efektów to potem pozostaje przejscie na duta i zobaczyć co sie stanie są ludzie co zaczynają od duta od razu i teraz cieszą się zyciem na FIDŻI z cycatymi blondynkami.

 

Antek łysy też spoko bo wtedy myk do wody nura i lepszy opływ przez lysinie wymkniesz się rekinowi


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś przed rozpoczęciem kuracji finem przewidzieć/wywnioskować jakie efekty będzie się miało??


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na zdjęcia to zaczeło mi lecieć plus minus rok temu to znaczy na zdjęciach z tego okresu zauważyłem delikatne wcięcie w lini


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update. Zaktualizowałem foty w 1 poście. Oceńcie sami, bo ja już sam nie wiem w sumie jak jest, nie potrafię podejść obiektywnie do tego niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Update. Zaktualizowałem foty w 1 poście. Oceńcie sami, bo ja już sam nie wiem w sumie jak jest, nie potrafię podejść obiektywnie do tego niestety.

Wydaje mi sie ze masz troche gęstsze włosy niz przed kuracją i raczej zatrzymales proces lysienia co juz jest sukcesem. Jak chcesz odrostu to sam wiesz co mozna probować stosować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee No Jasiu nie jest tak źle jak opisywałeś nadal gęsto.. a jak nie pasują Ci jakieś prześwity to zawsze możesz sypnąć nanogenem kto jak woli


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 18 miesiączek kończy się nieubłaganie na drogim finie i jakiś 10 na minoxie, a włosków niestety nadal nie przybyło (według mnie). Wstawiam foty dla potomnych i w sumie tak dla siebie na pamiątkę. Fryz dużo krótszy niż przy ostatnim update, ale tutaj sami weterani i ich doświadczone oko będzie w stanie tutaj wszystko zobaczyć co i jak. W sumie nie wiem po co ta szopka z zakrywaniem facjaty jak i tak jeśli ktoś mnie tutaj zna to rozpozna. Foty wrzucam tu i do głównego posta żeby było wszystko poukładane. Fot troche mało, ale nie chce mi się już szczerze katować i patrzeć na ten szrot na głowie. Komentować, subskrybować ,lajkować !

https://scr.hu/n3Dyom

https://scr.hu/V5m4yv

https://scr.hu/MapZzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to wygląda lepiej teraz, chociaż możę to dzięki krótszym włosom, zbyt długie też nie sa dobre w pewnym momencie zamiast pomagać maskować lysienie to jeszcze bardziej podkreślają. Stan naprawde bardzo fajny, randomowy typek i wszystkie loszki u Cb na wsi nie zauważa ze masz taki problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...