free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

ADRESY STRON gdzie można kupować bez recepty

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gdzieś naprawdę napisane, że limit to 3-miesięczny zapas leków, bo nigdzie nie widzę?

 

Teraz to Ty już nic z leków nie możesz sobie sprowadzać do Polsszki, a jedynie możesz osobiście przewozić przez granicę (mieć przy sobie) leki w ilości odpowiadającej trzymiesięcznemu zapasowi.

No ok, ale weszła ta zmiana intepretacji już w 2016 - http://www.lodz.adwokatura.pl/dla-adwok ... zagranicy/

a dotychczas (dwa razy) mi się "udawało" bez żadnych problemów otrzymać przesyłki, więc no chyba spróbuję ponownie. Cóż, w najgorszym przypadku, stracę najwyżej hajs i wtedy się będę martwić. Na tą chwilę nie mam jak inaczej załatwić sobie fina - tym bardziej po takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że do mnie zamówienie przyszło z IHP kolejny raz bez jakichkolwiek problemów, w 2 tygodnie od wysłania

Więc nadal polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2019 o 21:25, wonski napisał:

[*]Więcej PIS-u, kościoła, i prawicy

 

Ja nie wiem czy to PiS. W PL zawsze tak było. Myślę, że gros ludzi żyje jeszcze mentalnie w głębokiej komunie, gdzie państwo mówiło co jest dla ludzi dobre, a co nie.

Więc często przyklaskują takiemu kitowi.

 

Inna sprawa, że często u nas są dwie przyczyny:

- wersja dla frajerów - chodzi o dobro ludzi.

- wersja prawdziwa - chodzi o to co zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi ;)

 

Teraz np Naczelna Rada Aptekarska chce zakazać zabiegów gabinetom kosmetyczny.

Znowu:

- wersja dla frajerów - przypomnieli sobie o dobru pacjentów.

- wersja dla ludzi myślących - rynek zabiegów kosmetycznych rok w rok rośnie i ludzie wydają na to coraz więcej pieniędzy, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek opcja na zakup leku ANDROCUR w Polsce albo z wysyłką do Polski? Albo jakiegoś innego z octanem cyproteronu? Brałem 4 lata i mój kontakt się wykruszył. Bardzo proszę o pomoc, płace jak za prezydenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dices tu ''Mi tesoro basta con mirarlo Tuyo sera, y tuyo sera''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...