free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

ADRESY STRON gdzie można kupować bez recepty

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że taki temat się przyda odnośnie tylko leków a nie suplementów (bo z tym akurat problemu nie ma), żeby były same adresy stron/aptek internetowych gdzie można kupować generyki a i niekiedy oryginalne leki bez recepty.

 

Jeżeli ktoś zna i ma zweryfikowaną jakąś stronę proszę niech wkleja linka. Po co też robić śmietniki w tematach które początkowo miały dyskusję na zupełnie inne tematy.

A tak będzie wykaz adresów online w jednym stosownym miejscu. Będzie wszystko w jednym temacie i będzie można łatwo znaleźć i będą tu tylko adresy do stron z lekami na wierzchu a nie suplementami i całym gąszczem innych specyfików gdzie trudno coś wyłonić, a poza tym te strony które były kiedyś wklejane już dawno nie istnieją bądź nie wysyłają do Polski. Ogólnie temat dostępności do leków na pewno wymaga aktualizacji i na pewno będzie to pomocne dla wielu.

 

Ja znam takie strony:

 

 

https://www.unitedpharmacies.com/ - można tu także nabywać bez recepty niektóre leki w postaci oryginału, np. avodart dutasteryd GSK. I jest to chyba jedyna strona która oferuje oryginały bez recepty w normalniejszych cenach, np. avodart to import z Turcji i opakowanie jak i ulotka po turecku ale dla starych wyg nie stanowi to chyba żadnego problemu. Strona też oferuje oryginalny lek androcur (octan cyproteronu) bez recepty. Lecz nie zawsze wszystko jest od ręki dostępne - wiadomo bez recepty to jak świeże bułeczki schodzi.

 

https://www.inhousepharmacy.vu/ - tu można kupować generyki wielu leków oraz niektóre oryginalne, strona jest zweryfikowana przez niektórych userów. Sam też zweryfikowałem tę stronę. Wystawiają prywatną receptę, a z transakcją nie ma problemu.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie można nabywać drogą kupna oryginalne leki bez recepty, po cenach nie aż tak bardzo na maxa wygórowanych jak na wielu innych stronach oferujących leki bez recepty. Jest możliwa międzynarodowa wysyłka. Niestety ceny niektórych leków (np. proscar a o propeci nie wspomnę) są kosmiczne po przeliczeniu na PLN. Jest avodart w ofercie oraz androcur w cenach jako tako do przyjęcia jeszcze.

 

http://onlineshoppharmacy.com/index.php ... ommon/home

 

-- 09 kwie 2016, 15:00 --

 

Jeżeli ktoś uważa że na powyższych stronach są ceny kosmos to niech luknie na te strony:

 

 

http://www.dokteronline.com/pl/proscar/ - mimo cyfry wymagana recepta. Profesjonalny opis zrobiony przez profesjonalistów ''Proscar zawiera lek finasteryd osłabiający działanie męskiego hormonu płciowego testosteronu'' Nie wiedziałem że finasteryd osłabia testosteron myślałem że go nawet podnosi. NIE POLECAM, BARDZO ODRADZAM.

 

http://www.dokteronline.com/pl/propecia/ - komentarz może być tylko taki: HAMSTWO BEZCZELNE NIE ZNA GRANIC! NIE POLECAM I STANOWCZO ODRADZAM!!! Na pocieszenie - wysyłka jest w cenie

 

https://pharmaoffshore.com/?cPath=537 - TU REKORD CENOWY 250$ ZIELONYCH ZA 1 OP. LEKU ANDROCUR (które zużywam prawie w tydzień, centralnie ale chyba wolałbym uciąć jaja niż kupować tam ten lek )

 

To dopiero paranoja i szok w dupie że aż prostata rośnie na samą myśl o cyfrze, nie jednemu też pewnie wypadają włosy żeby nie mogły się zjeżyć na głowie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda od strony prawnej?

Można sobie na użytek własny zamawiać leki z zagranicy nie posiadając recepty? Nasi urzędnicy się do tego nie przypieprzą?

Pytam, bo czytałem już wiele sprzecznych opinii (ponoć do pięciu opakowań można wwozić/zamawiać bez żadnych obaw) i przydałoby się w końcu coś konkretnego! : )

 

PS. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą apteką? www.assetchemist.co.uk

Wydają się mieć bardzo rozsądne ceny i najwyraźniej sami wypisują recepty na podstawie wypełnionych formularzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, można kupować/przewozić/sprowadzać/importować/zamawiać na własny użytek 3 - miesięczny zapas leków normalnie wydawanych na receptę i do 5-u opakowań produktu leczniczego który jest wydawany bez recepty, o ile lek nie zawiera substancji odurzających (narkotycznych) lub psychotropowych.

 

https://www.gif.gov.pl/pl/nadzor/sfalsz ... zytek.html

 

Ta apteka co podałeś ma zupełnie przeciętne ceny, są tańsze w UK.

 

 

Tutaj lista krajów świata z informacjami o możliwości importu leków na własny użytek: limitach, ograniczeniach, wymaganiu recepty bądź nie.

 

http://hairloss.cyberatlantis.com/libra ... ctions.php

 

Tak na marginesie: z tej strony też można niby kupować avodart bez recepty (ale osobiście nie korzystałem z tej strony) ale cena 70€ (przy dwóch paczkach 130€)

http://hairloss.cyberatlantis.com/avodart.php Co prawda drogo ale na niektórych stronach na których można kupić avodart bez recepty ceny są jeszcze wyższe i sięgają nawet 130$ lub więcej.

Ta strona pokazuje również jak wygląda oryginalny avodart produkowany przez GSK oraz w jakich opakowaniach jest sprzedawany (W zależności od miejsca docelowego sprzedaży). Często widoczny napis na kapsułkach na foto w sieci w kolorze czerwonym/lekko brązowawym to produkcja z Francji. Napis czarny/szary to produkcja z Polski (dokładnie z Poznania gdzie przy ul Grunwaldzkiej mieści się zakład produkcyjny GSK obecnie produkujący avodart na większą część Europy) http://hairloss.cyberatlantis.com/avoda ... ognise.php

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarce finasteride, to 28 tabletek 5mg jest za 16 dolarów (lub 9 funtów).

Trochę czasu przeglądałem różne apteki i chyba nie znalazłem do tej pory nic ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wpiszesz w wyszukiwarce finasteride, to 28 tabletek 5mg jest za 16 dolarów (lub 9 funtów).

Trochę czasu przeglądałem różne apteki i chyba nie znalazłem do tej pory nic ciekawszego.

 

No tak tylko że ta cena to chyba promocyjna a nie stała. Fin akurat może być jednym z tańszych leków na tej stronie ale jeśli chodzi o różne inne np. o avodart to w UK można znaleść dużo taniej.

Poza tym na tej stronie wymagana jest recepta (oczywiście ''online doctor'' i ją pewnie dostaniesz) a to dodatkowy koszt.

 

-- 20 kwie 2016, 18:56 --

 

Na tych stronach avodart jest na prawdę tani i chyba nawet najtańszy w całej EU (nawet przy wysokim kursie angielskiej waluty się opłaca) i wychodzi nawet taniej niż w PL. (w sumie to mnie to nie dziwi)

 

http://www.pharmacydirectgb.co.uk/avoda ... p-738.html

 

https://www.oxfordonlinepharmacy.co.uk/ ... 0-capsules

 

https://www.pharmacy2u.co.uk/avodart-du ... p4818.html

 

Oczywiście na tych stronach jest wymagana recepta ale żaden problem żeby ją uzyskać online (oczywiście to dodatkowy koszt 25-27 GBP) ale można nawet na jedną receptę kupić 6 opakowań avodartu, więc i tak po dodaniu i rozłożeniu kosztów recepty się bardzo opłaca. I co najciekawsze recepta jest wypisywana legalnie na ''hairloss'' bez żadnego problemu a nie na BPH. Jedyny problem że trzeba być w UK bo nie wysyłają poza kraj. Strony są też zweryfikowane przez wieksze ilości ludzi i można się o tym przekoanć przeglądajac anglojęzyczne fora. Idealne rozwiązanie dla kogoś kto jest i pracuje w Anglii.

 

Doszły mnie też słuchy że bardzo łatwo jest uzyskać recepte na te wszystkie leki na AGA/MPB a nawet kupić bez w Turcji (co zdaje się potwierdzać jedna z firm sprowadzających leki do USA, zresztą do której link jest w moim pierwszym poście tego tematu) oraz w Hiszpani też podobno bardzo łatwo o leki.

 

Zatem będąc Polakiem we własnym kraju który należy do EU jestem dyskryminowany nie tylko pod względem płac ale i dostępu do leków. Z kraju wyganiają mnie nie tylko politycy, czy chciwi właściciele zakładów pracy, ale również lekarze i farmaceuci!

 

-- 20 kwie 2016, 19:04 --

 

Powiem więcej, będąc np. Amerykaninem i mieszkając w USA można legalnie na receptę dostać minoxidil w stężeniu nawet 30% (tak 30% czyli 300 mg na ml), żeby nie było że jestem gołosłowny i wziąłem to z dupy link tutaj: https://www.medicalwellnesscenter.com/C ... Xpage.html . Albo legalnie na mocy prawa Oceani sprowadzać sobie dowolne lekarstwa na własny użytek nawet takie które nie są zatwierdzone w USA np. octan cyproteronu czyli oficjalnie lek androcur.

 

Czy fakt że jestem Polakiem i pochodzę z Europy Wschodzniej sprawia że jestm nic nie wartym śmieciem na arenie międzynarodowej ? A co gorsze śmieciem we własnym kraju ? I z tego powodu nie daje się mi dostępu do leków a tym samym nie pozwala leczyć tego ? Po co mi być w Uni Europejsiej skoro nie mogę sobie sprowadzać leków z Anglii, a we własnym kraju nie mogę dostać recepty nawet na 1 paczkę avodartu na hairloss, a nie mówiąc o sześciu jak w Anglii ?

 

STRONY PODANE W TYM POŚCIE SĄ WIARYGODNE I ZWERYFIKOWANE PRZEZ WIELU USERÓW Z FOR MIĘDZYNARODOWYCH JAK I PRZEZE MNIE


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię, bo temat interesujący.

Antydhtor - czy coś się zmieniło, może kojarzysz by pojawiły się jakieś nowe sprawdzone sklepu gdzie można kupić avodart bez recepty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkopię, bo temat interesujący.

Antydhtor - czy coś się zmieniło, może kojarzysz by pojawiły się jakieś nowe sprawdzone sklepu gdzie można kupić avodart bez recepty?

 

Dawno nie interesowałem się tematem już, i być może są jeszcze jakieś inne strony. Najlepiej użyj wyszukiwarki i po prostu szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj. Jak będę miał chwilkę czasu (obecnie nie mam za wiele czasu niestety) to się znowu rozejrzę. Wpisuj także frazy anglojęzyczne to będzie więcej znalezionych wyników.

Ale generalnie rzecz biorąc to ściąganie avodartu z zagranicy nie jest raczej opłacalne z powodu kursu polskiej waluty chociażby. Nieraz generyki są tańsze niż oryginalny avodart, ale też stosunkowo drogie, choć z najtańszych miejsc można kupić taniej niż np. avodart w Polsce.

 

Poza tym skoro już tu piszę w tym temacie to na marginesie dodam że inhouse jest zweryfikowaną stroną przeze mnie i jest wszystko ok. Małą uwagą jest fakt że nieraz przesyłki stamtąd mogą docierać nawet po 6-u tygodniach, a nie jak jest oficjalnie ustalone że czas dostawy dla Europy wynosi od 2 - do 4 tygodni. Miałem tak właśnie osobiście że otrzymałem przesyłkę po 6 -u tygodniach właśnie od daty nadania, ale też była sytuacja taka że po 3 tygodniach przesyłka doszła do mnie. Także jakby ktoś zamawiał stamtąd i czas dostawy przedłużałby się to niech nie panikuje bowiem nigdy jeszcze i na żadnym forum nikt nie pisał że z inhouse polecieli w *uja i że ktoś czegoś od nich nie dostał - nie było nigdy czegoś takiego oraz żadnych kantów jak do tej pory. Towar zawsze zgodny z opisem i jeśli jest napisane że jest to oryginalny lek to taki jest, a jeśli że generyk to jest wtedy generyk. W swej dość szerokiej ofercie mają zarówno generyki jak i oryginalne niektóre leki. Wszystko jest legalne i dostajesz prywatną receptę wraz z przesyłką w razie jakby miały być jakieś wątpliwości czy komplikacje gdzieś po drodze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem pytanie bo wczoraj jak sprawdzałem to w liście krajów do wyboru mieli tylko USA :o dziś jest już Polska, dziwne, jakiś błąd w bazie danych musiał być, a USA to pewnie placeholder na dropdowna.

W każdym razie skoro polecasz to pewnie skorzystam, akurat cena nie gra roli. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Czy ozystal ktos z tej "apteki" https://www.inhousepharmacy.vu ?

 

Ja korzystałem tak jak mówiłem. Wiem też że są na tym forum osoby które korzystały z tej strony kupując leki, ale nie będę się wypowiadał za kogoś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na własny użytek masz prawo.

Jedyne to ci VAT od importu mogą dowalić na cle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lolekdc , a brałeś kiedyś też oryginalny avodart GSK czy tylko dutasteryd generyk ? Skąd wiesz że ten konkretny lek generyczny jest fałszywką? Oddałeś go na badania do labo - jeśli nie to nie stosuj takich zdań twierdzących tylko co najwyżej przypuszczające. Jest masa ludzi którzy nawet na oryginalnym avodarcie z GSK nie mają ani uboków ani efektów. Żeby nie było że bronie tutaj tej firmy, słyszałem też na zagranicznych forach że wypowiadali się ludzie jakoby niektóre generyki avodartu były fejkowe.

 

Pragnę też zauważyć że inhouse ogólnie oprócz generyków prowadzi też sprzedaż leków oryginalnych zatem nie usiłuj tu wmawiać że strona jest fejkowa.

Sam osobiście kupowałem od nich Loniten lek oryginalny (minox w tabletkach) i lek ten nie było oszukany bo ewidentnie działał, choć innych leków (czy to oryginalnych czy generycznych) nie kupowałem stamtąd. Ale nigdy na żadnym forum zagranicznym nie przeczytałem ani żadnej ani jednej złej opinii o inhouse.

 

Inhouse jest przecież taką sprawdzoną stroną i to przez klientelę z całego świata.

 

Ale przecież w inhouse wystawiają recepty przy każdym zamówieniu, zawsze każdy dostaje receptę wraz z zamówieniem i wystawia je Dr. Andrew Walker.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z dutagenem nic kompletnie się nie dzieje a dutasteryd jest w teorii silniejszy.

 

Tak więc na ten moment nie polecam tej firmy do zamawiania leków, może komuś moja opinia pomoże.

Czy znacie w miarę sprawdzone strony wystawiające recepty online?

 

Czytałem kiedyś jak niektórzy pisali, że generyki Avodartu działają trochę słabiej niż oryginał. Jest też możliwość, że akurat Dutagen jest kiepskiej jakości.

Dutas (firmy Dr.Reddy's) natomiast jest pewny, co potwierdzam na podstawie osobistych doświadczeń i innych forumowiczów. Dobry jest też Duprost (firm Cipla).

 

Sam sklep natomiast nie ma tu nic do rzeczy. Leki mają dobre. Kupowałem np spironolakton i niczym się nie różni od innych spiro (w tym tych kupowanych w Polsce). A łatwo to rozpoznać, bo spiro ma bardzo specyficzny zapach po rozpuszczeniu we wcierce, a dodatkowo powoduje lekki "brain fog" po nałożeniu na głowę.

 

W ogóle nie wierzę w podróbkę leków, ponieważ wysiłek w zrobienie podróbki byłby porównywalny z wysiłkiem uzyskania oryginału. To nie ma sensu.

Może się natomiast zdarzyć generyk słabej jakości, albo za długo leżał lub był źle przechowywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać przelew międzynarodowy do inhousepharmacy.vu? W banku mi pomogą czy raczej wręcz przeciwnie? Nie mam pomysłu jak to wykonać szczerze mówiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pisz prawdę, czyli: leki na użytek własny.

 

Skąd sprowadzałeś, z inhouse ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Cię obchodzi prawo farmaceutyczne, Ty nie jesteś farmaceutą.

 

Chociaż wiem że kombinują tak żeby przepis który zezwala na to, podciągnąć tylko do bagażu podręcznego, czyli tylko jak byś osobiście przewoził, a nie pocztą czy kurierem.

 

Trzeba na prawdę emigrować z tego wysoce terrorystycznego kraju.

 

-- 02 paź 2018, 10:33 --

 

@lolekdc powiedz jeszcze jak możesz, czy ta paczka zawierała także receptę albo jakieś papiery od sprzedawców leku ?

 

Co do coraz bardziej zaostrzającego się prawa w tym zakresie i ciągłej kombinacji nad tym, być może to czy przesyłka zawiera receptę jest/będzie kluczowe, więc należałoby kupować leki od sprzedawców którzy do przesyłki dołączają tzw. prywatną receptę pod którą podpisuje się lekarz - jak ma to miejsce w inhouse.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzw. prywatną receptę pod którą podpisuje się lekarz - jak ma to miejsce w inhouse.

Robią to dla każdego zamówienia, czy trzeba za to zabulić ekstra?

 

Jak wykonać przelew międzynarodowy do inhousepharmacy.vu? W banku mi pomogą czy raczej wręcz przeciwnie? Nie mam pomysłu jak to wykonać szczerze mówiąc

Podbijam.

Lepiej płacić u nich kartą (debetowa przejdzie?) czy przelewem? mBank mnie straszy jakimiś dodatkowymi 30pln za przelew, a cholera wie ile po drodze banków będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzw. prywatną receptę pod którą podpisuje się lekarz - jak ma to miejsce w inhouse.

Robią to dla każdego zamówienia, czy trzeba za to zabulić ekstra?

 

Do każdego, - dot. inhouse, kupowałem kilka razy Loniten stamtąd i zawsze były w paczce papiery, a w tym także recepta (wszystko w j. angielskim), za którą nic nie trzeba dodatkowo płacić, składasz zamówienie i to wszystko, ale w przypadku wielu innych różnych stron, oferujących sprzedaż leków, wiem że wymagane jest przesłanie własnej recepty.

 

 

Jak wykonać przelew międzynarodowy do inhousepharmacy.vu? W banku mi pomogą czy raczej wręcz przeciwnie? Nie mam pomysłu jak to wykonać szczerze mówiąc

Podbijam.

Lepiej płacić u nich kartą (debetowa przejdzie?) czy przelewem? mBank mnie straszy jakimiś dodatkowymi 30pln za przelew, a cholera wie ile po drodze banków będzie.

 

Ja robiłem samodzielnie taki przelew normalnie internetowo z konta walutowego (musisz posiadać konto walutowe aby dokonać takiego przelewu). Fakt prowizje za taki transfer są kosmiczne w bankach, nawet w tych w których zwykłe przelewy krajowe są za darmo. Prowizja jest kosmos zwłaszcza w opcji expres.

Do niedawna najlepiej było płacić za pomocą BTC (przynajmniej w przypadku inhouse, do czego też sami zachęcali na swojej stronie) ale nie wiem jak jest teraz.

Nikt Ci nie wykona zagranicznego międzykontynentalnego przelewu, w żadnym banku, za darmo bez prowizji - zapomnij o tym.

Prowizję płacisz raz przy dokonywaniu takiego przelewu, a nie każdemu bankowi po drodze.

 

 

Z tego co mi wiadomo nic nie wrzucają oprócz leku, podejrzewam że recepta nic tu by nie dała, ale kto ich tam wie.

Info jest takie:

Zajmują towar co do którego zachodzi uzasadnione podejrzenie, że import ww. towarów dokonany został z naruszeniem przepisów ustawy Prawo farmaceutyczne.

Natomiast uzasadnienie jest następujące że wykryto 3 blistry po 30 tab wyrobów dla których:

- nie dołączono instrukcji używania w języku polskim deklaracji producenta potwierdzającego jakość produktu,

- certyfikatu analizy sprowadzanej partii oraz, że produkt nadaje się do spożycia przez ludzi.

- wyrób nie jest oznakowany w języku polskim.

 

Jeśli to wszystko co było w uzasadnieniu, to powody widać są inne niż brak recepty.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo znalazłem takie info https://www.kawiarniany.pl/2017/07/22/a ... -ukrainie/

 

Jednak na Ukrainie nie mają tak najebane we łbie jak w Polsce i w Europie, żeby leku nie sprzedać potrzebującemu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mamy demokracje tzn. dyktaturę urzędniczą i to urzędnik wie lepiej od Ciebie co jest dla ciebie dobre i na co możesz wydać pieniądze tam ten tak zwany postęp jeszcze nie dotarł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. I wiem też od starych ludzi, że w Polsce za komunę nie było żadnego problemu dogadać się lekarzem, aby dostać bilet do apteki, i móc kupić sobie lekarstwo. Nawet w latach 90'' jeszcze tak częściowo było, a teraz trzeba emigrować stąd do USA, Kanady, albo i nawet na Ukrainę, jak chce się nie być terroryzowanym przez tych gnojów, którzy wiedzą lepiej co dla kogo lepsze.

 

I wiem, że ów ''postęp'' w krajach postkomunistycznych opóźnia się o ok. 20 lat. A te 20 lat to jest 20 lat normalniejszego życia oraz wielu możliwości, i dlatego też rozważam niektóre kraje Ameryki Południowej oraz środkowej jako przyszłościowe miejsce emigracji.

 

A w Polsce nigdy nie pozwolą rządzić JKM'owi, a nikt inny nawet najbardziej ''prawy'' nie da dostępu do leków, ani do broni zresztą też nie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś naprawdę napisane, że limit to 3-miesięczny zapas leków, bo nigdzie nie widzę? Bo chciałbym zamówić generyk, który wychodzi najtaniej i jest dostępny (tylko) jako opakowanie 100 tabletek, ale niby wychodzi więcej niż 3 miesiące a nie chciałbym żeby mi to zatrzymali...

 

Dotychczas (tj. ostatni raz rok temu) sprowadzałem 90 tabletek generyku 5mg i nie miałem żadnych problemów. Z Inhousepharmacy, i tak a propos ostatnich postów - recepta była zawsze dołączona.

No i słabo, że wyeliminowali płatność BTC, wychodziło najtaniej i najwygodniej, teraz będę musiał międzynarodowy wykonać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest gdzieś naprawdę napisane, że limit to 3-miesięczny zapas leków, bo nigdzie nie widzę?

 

Teraz to Ty już nic z leków nie możesz sobie sprowadzać do Polsszki, a jedynie możesz osobiście przewozić przez granicę (mieć przy sobie) leki w ilości odpowiadającej trzymiesięcznemu zapasowi.

 

Więcej PIS-u, kościoła, i prawicy (wykluczając Korwina - jedyny normalny z prawicy) ...

 

I chyba wyraźnie napisałem, że pozostaje tylko USA, Kanada i Ukraina, jako nowe miejsce do życia, aby nie mieć tego życia zjebanego.

 

Albo emigracja do w/wym. krajów, albo mosteczek - czyli jakieś transakcje mosteczkowe - przykład:

, albo kupowanie substancji czynnych leków w formie proszków nie będących oficjalnie/formalnie lekami z Chin - niestety problem tkwi nadal w sterydach - czyli we wszystkim co ma budowę steroidową, bo tych nie wolno sprowadzać. Ponad to występuje dodatkowy problem z badaniami, które raczej wypada robić kupując coś z chińskiego sklepiku, oraz cena.

 

 

Innymi słowy szlag by ich trafił.

 

 

Ja też jestem wkurwiony, bardzo niezadowolony, i też nie zamawiałem już żadnego minoxa w tabletkach (czy to Lonitenu czy obojętnie jakiego generyku) z zagranicy (pierdolę aby ryzykować stratę kasy i paczki z lekami, oraz tłumaczenie się jakimś ciulom dyktatorom urzędniczym), a będę po prostu chlał Loxon (jak wielu na tym forum) który można kupować w aptekach bez pierdolonej recepty. Przynajmniej do czasu emigracji, a na tę muszę jeszcze poczekać do momentu wyprzedania totalnie wszystkiego oraz uzyskania obywatelstwa (a przynajmniej rezydencji) i prawa stałego pobytu gdzie indziej.

 

 

To mój ostatni wpis w tym temacie, wystarczająco chyba dałem wszelkich pomocnych wskazówek. Teraz niech się tu inni produkują i udzielają się jeszcze jakimiś innymi pomysłami na to: jak, w jaki sposób, i gdzie kupować sobie potrzebne leki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]Więcej PIS-u, kościoła, i prawicy

 

Pis i prawica tuż to czysty socjalizm. A prawica to sobie lubi jedynie mordę wycierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...