free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

ADRESY STRON gdzie można kupować bez recepty

Rekomendowane odpowiedzi

tzw. prywatną receptę pod którą podpisuje się lekarz - jak ma to miejsce w inhouse.

Robią to dla każdego zamówienia, czy trzeba za to zabulić ekstra?

Do każdego, - dot. inhouse, kupowałem kilka razy Loniten stamtąd i zawsze były w paczce papiery, a w tym także recepta (wszystko w j. angielskim), za którą nic nie trzeba dodatkowo płacić, składasz zamówienie i to wszystko, ale w przypadku wielu innych różnych stron, oferujących sprzedaż leków, wiem że wymagane jest przesłanie własnej recepty.

Jak wykonać przelew międzynarodowy do inhousepharmacy.vu? W banku mi pomogą czy raczej wręcz przeciwnie? Nie mam pomysłu jak to wykonać szczerze mówiąc

Podbijam.

Lepiej płacić u nich kartą (debetowa przejdzie?) czy przelewem? mBank mnie straszy jakimiś dodatkowymi 30pln za przelew, a cholera wie ile po drodze banków będzie.

Ja robiłem samodzielnie taki przelew normalnie internetowo z konta walutowego (musisz posiadać konto walutowe aby dokonać takiego przelewu). Fakt prowizje za taki transfer są kosmiczne w bankach, nawet w tych w których zwykłe przelewy krajowe są za darmo. Prowizja jest kosmos zwłaszcza w opcji expres.

Do niedawna najlepiej było płacić za pomocą BTC (przynajmniej w przypadku inhouse, do czego też sami zachęcali na swojej stronie) ale nie wiem jak jest teraz.

Nikt Ci nie wykona zagranicznego międzykontynentalnego przelewu, w żadnym banku, za darmo bez prowizji - zapomnij o tym.

Prowizję płacisz raz przy dokonywaniu takiego przelewu, a nie każdemu bankowi po drodze.

Z tego co mi wiadomo nic nie wrzucają oprócz leku, podejrzewam że recepta nic tu by nie dała, ale kto ich tam wie.

Info jest takie:

Zajmują towar co do którego zachodzi uzasadnione podejrzenie, że import ww. towarów dokonany został z naruszeniem przepisów ustawy Prawo farmaceutyczne.

Natomiast uzasadnienie jest następujące że wykryto 3 blistry po 30 tab wyrobów dla których:

- nie dołączono instrukcji używania w języku polskim deklaracji producenta potwierdzającego jakość produktu,

- certyfikatu analizy sprowadzanej partii oraz, że produkt nadaje się do spożycia przez ludzi.

- wyrób nie jest oznakowany w języku polskim.

Jeśli to wszystko co było w uzasadnieniu, to powody widać są inne niż brak recepty.

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypadkowo znalazłem takie info https://www.kawiarniany.pl/2017/07/22/a ... -ukrainie/

Jednak na Ukrainie nie mają tak najebane we łbie jak w Polsce i w Europie, żeby leku nie sprzedać potrzebującemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo mamy demokracje tzn. dyktaturę urzędniczą i to urzędnik wie lepiej od Ciebie co jest dla ciebie dobre i na co możesz wydać pieniądze tam ten tak zwany postęp jeszcze nie dotarł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem. I wiem też od starych ludzi, że w Polsce za komunę nie było żadnego problemu dogadać się lekarzem, aby dostać bilet do apteki, i móc kupić sobie lekarstwo. Nawet w latach 90'' jeszcze tak częściowo było, a teraz trzeba emigrować stąd do USA, Kanady, albo i nawet na Ukrainę, jak chce się nie być terroryzowanym przez tych gnojów, którzy wiedzą lepiej co dla kogo lepsze.

I wiem, że ów ''postęp'' w krajach postkomunistycznych opóźnia się o ok. 20 lat. A te 20 lat to jest 20 lat normalniejszego życia oraz wielu możliwości, i dlatego też rozważam niektóre kraje Ameryki Południowej oraz środkowej jako przyszłościowe miejsce emigracji.

A w Polsce nigdy nie pozwolą rządzić JKM'owi, a nikt inny nawet najbardziej ''prawy'' nie da dostępu do leków, ani do broni zresztą też nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest gdzieś naprawdę napisane, że limit to 3-miesięczny zapas leków, bo nigdzie nie widzę? Bo chciałbym zamówić generyk, który wychodzi najtaniej i jest dostępny (tylko) jako opakowanie 100 tabletek, ale niby wychodzi więcej niż 3 miesiące a nie chciałbym żeby mi to zatrzymali...

Dotychczas (tj. ostatni raz rok temu) sprowadzałem 90 tabletek generyku 5mg i nie miałem żadnych problemów. Z Inhousepharmacy, i tak a propos ostatnich postów - recepta była zawsze dołączona.

No i słabo, że wyeliminowali płatność BTC, wychodziło najtaniej i najwygodniej, teraz będę musiał międzynarodowy wykonać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest gdzieś naprawdę napisane, że limit to 3-miesięczny zapas leków, bo nigdzie nie widzę?

Teraz to Ty już nic z leków nie możesz sobie sprowadzać do Polsszki, a jedynie możesz osobiście przewozić przez granicę (mieć przy sobie) leki w ilości odpowiadającej trzymiesięcznemu zapasowi.

Więcej PIS-u, kościoła, i prawicy (wykluczając Korwina - jedyny normalny z prawicy) ...

I chyba wyraźnie napisałem, że pozostaje tylko USA, Kanada i Ukraina, jako nowe miejsce do życia, aby nie mieć tego życia zjebanego.

Albo emigracja do w/wym. krajów, albo mosteczek - czyli jakieś transakcje mosteczkowe - przykład:

, albo kupowanie substancji czynnych leków w formie proszków nie będących oficjalnie/formalnie lekami z Chin - niestety problem tkwi nadal w sterydach - czyli we wszystkim co ma budowę steroidową, bo tych nie wolno sprowadzać. Ponad to występuje dodatkowy problem z badaniami, które raczej wypada robić kupując coś z chińskiego sklepiku, oraz cena.

Innymi słowy szlag by ich trafił.

Ja też jestem wkurwiony, bardzo niezadowolony, i też nie zamawiałem już żadnego minoxa w tabletkach (czy to Lonitenu czy obojętnie jakiego generyku) z zagranicy (pierdolę aby ryzykować stratę kasy i paczki z lekami, oraz tłumaczenie się jakimś ciulom dyktatorom urzędniczym), a będę po prostu chlał Loxon (jak wielu na tym forum) który można kupować w aptekach bez pierdolonej recepty. Przynajmniej do czasu emigracji, a na tę muszę jeszcze poczekać do momentu wyprzedania totalnie wszystkiego oraz uzyskania obywatelstwa (a przynajmniej rezydencji) i prawa stałego pobytu gdzie indziej.

To mój ostatni wpis w tym temacie, wystarczająco chyba dałem wszelkich pomocnych wskazówek. Teraz niech się tu inni produkują i udzielają się jeszcze jakimiś innymi pomysłami na to: jak, w jaki sposób, i gdzie kupować sobie potrzebne leki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[*]Więcej PIS-u, kościoła, i prawicy

Pis i prawica tuż to czysty socjalizm. A prawica to sobie lubi jedynie mordę wycierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest gdzieś naprawdę napisane, że limit to 3-miesięczny zapas leków, bo nigdzie nie widzę?

Teraz to Ty już nic z leków nie możesz sobie sprowadzać do Polsszki, a jedynie możesz osobiście przewozić przez granicę (mieć przy sobie) leki w ilości odpowiadającej trzymiesięcznemu zapasowi.

No ok, ale weszła ta zmiana intepretacji już w 2016 - http://www.lodz.adwokatura.pl/dla-adwok ... zagranicy/

a dotychczas (dwa razy) mi się "udawało" bez żadnych problemów otrzymać przesyłki, więc no chyba spróbuję ponownie. Cóż, w najgorszym przypadku, stracę najwyżej hajs i wtedy się będę martwić. Na tą chwilę nie mam jak inaczej załatwić sobie fina - tym bardziej po takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, że do mnie zamówienie przyszło z IHP kolejny raz bez jakichkolwiek problemów, w 2 tygodnie od wysłania

Więc nadal polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wiecie może czy ihp dostarcza do Polski, na ich stronie jest napisane:

During COVID-19 we are unable to ship to these EU countries via any shipping method: Poland, Sweden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Доброго времени суток друзья.
bba6b12c90caeab0cab41ef7266b3d46.jpg
Фирма по уборке помещений «LADYCLEAN» более 5 лет оказывает качественные услуги в Минске. Сотрудники компании — опытные профессионалы, готовые осуществить уборку жилых помещений, промышленных площадей, офисов. Наша клининг компания наведет порядок там, где Вы пожелаете. Клининг компания «LADYCLEAN» проводит самый широкий спектр услуг среди тех, которые могут предложить клининговые компании в Минске. Мы привлекаем клиентов не только качеством услуг, но и их доступной стоимостью. Мы работаем на конкурентном рынке, поэтому наша клининговая компания цены делает привлекательными для каждого клиента. Высокий уровень качества услуг достигается тем, что мы используем в работе новые качественные технические приспособления и используем безвредные чистящие средства.
Мы можем предложить Вам
1)клининговые услуги в минске–оказываем постоянно по доступным ценам
2)уборка после ремонта минск-в офисных и домашних интерьерах
3)генеральная уборка минск-выполним качественно и оперативно
4)поддерживающая уборка минск-на любой выбор и вкус
5)уборка квартир в минске-различные виды уборки
6)клининговая компания минск-мы самые лучшие!
Более подробная информация размещена на нашем сайте
С уважением,коллектив «LADYCLEAN».
мойка окон клининговая компания
эко уборка после ремонта
мойка нестандартных окон
ежедневная уборка помещений
генеральная уборка кафе
уборка с ежедневной оплатой минск
мойка нестандартных окон после ремонта
клининговая компания уборка складских помещений
уборка еженедельная генеральная
чистка кухонных шкафчиков
генеральная уборка компания
клининговые услуги клининг
услуги клининга в минске
убрать квартиру клининговая компания
клининговая компания уборка квартир цены
предоставление клининговых услуг
проведение генеральной уборки
клининговая компания промышленных помещений
уборка балкона стандартного
клининговые услуги физическими лицами
генеральная уборка частного дома
клининг минск генеральная уборка
сайт клининговой компании
клининговые услуги уборка цены
клининговая компания убрать квартиру цена
заказать клининговую компанию в квартиру
клининговая компания минск уборка
клининговая компания квартиры
клининговые услуги уборка квартир
чистка вытяжки
клининговая компания уборка офисов
клининговые услуги стоимость
услуги клининговой компании
мойка окон
ежедневная уборка квартиры
клининговые услуги работа
клининговые услуги по уборке помещений
уборка квартиры
уборка квартир с ежедневной оплатой
клининговая компания окна
клининговая компания чистка мебели
стоимость уборки после ремонта
клининг генеральная уборка
клининговая компания стоимость уборки
услуги клининга квартир
услуги профессиональной уборки клининговые услуги
правильная генеральная уборка
клининговая компания срочно
клининговые фирмы услуги
клининговая компания минск

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.07.2019 o 21:25, wonski napisał:

[*]Więcej PIS-u, kościoła, i prawicy

Ja nie wiem czy to PiS. W PL zawsze tak było. Myślę, że gros ludzi żyje jeszcze mentalnie w głębokiej komunie, gdzie państwo mówiło co jest dla ludzi dobre, a co nie.

Więc często przyklaskują takiemu kitowi.

Inna sprawa, że często u nas są dwie przyczyny:

- wersja dla frajerów - chodzi o dobro ludzi.

- wersja prawdziwa - chodzi o to co zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi ;)

Teraz np Naczelna Rada Aptekarska chce zakazać zabiegów gabinetom kosmetyczny.

Znowu:

- wersja dla frajerów - przypomnieli sobie o dobru pacjentów.

- wersja dla ludzi myślących - rynek zabiegów kosmetycznych rok w rok rośnie i ludzie wydają na to coraz więcej pieniędzy, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Здравствуйте друзья.
fc3b5061e5359645eb966d3a4f4c1807.jpg
Предлагаем Вашему вниманию интересный сайт для заказа бурения скважин на воду. Бурение скважин в Минске компанией АКВАБУРсервис – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. скважина на воду,бурение скважин, скважина минск,скважина на воду цена,бурение скважин в минской области,ремонт скважин и бурение скважин минск. Мы бурим любые виды скважин.У нас доступная ценовая политика, рассрочка на услуги и оборудование.Заказывайте скважину для воды в АКВАБУРсервис – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам!Как происходит бурение? Бурится разведочный ствол и определяется напорный водоносный горизонт; Монтируются нПВХ трубы диаметром 125мм и более, полимерный фильтр не менее 2м и отстойник; Делается обсыпка фильтровой колонны специальным фильтрующим песком; Выполняется откачка скважины насосом до чистой воды и замер параметров. Мы постарались рассказать о технической стороне роторного бурения как можно более понятно и просто. Полезно представлять процесс создания вашей скважины. Платить следует только за то, что знаешь. Результативность роторного бурения дает возможность достичь глубинного водоносного слоя. У этого очевидный «плюс» — здесь подземные воды не сообщаются с водами поверхностными. Также сюда не проникают дождевые водостоки и нитраты с полей. То есть самая чистая вода — здесь. Вот почему так ценится роторное бурение.
От всей души Вам всех благ!
чистка скважины от песка
станция очистки воды из скважины
бурение скважин на даче
бурение скважин на питьевую воду
скважины на воду на участок цена
бурение скважины подвале
типы бурения скважин
как оборудовать скважину для воды
скважина для воды пластиковая
стоимость бурения скважины под воду в беларуси
услуги бурение скважин