free web hit counter Skocz do zawartości
pawelp

Jaki szampon do użytku codziennego.

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jaki szampon ostatecznie polecacie do użytku codziennego - biorąc pod uwagę tylko rynek Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kasia.m i Zoska 555 nie słyszałyscie,że naganianie na szampony i usługi fryzjerskie przyciagą potencjalnych gwałcicieli? To forum roi się od ludzi z podwyższonym teściem - może zaatakujcie na wizazu.pl lub szafiarce - bedzie bezpieczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antkowi nawet octan nie pomaga, uwazajcie dziewczyny


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień Head&Shoulders, od DX2 mężowi zrobił się łupież. Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mój pierwszy wpis, ale podzielę się moimi preferencjami, bo może komuś przyda się ta informacja.

Miałem robioną mezoporację bezigłową (kompletna strata pieniędzy) ale w klinice dowiedziałem się o szamponie który nie został tutaj wymieniony a mi bardzo odpowiada.

DAVINES ENERGIZING. Szampon przeciw wypadaniu włosów. Ma bardzo fajny zapach (eukaliptusowy. fajny dla mnie, bo pamiętam ze komuś z grona moich znajomych zupełnie nie odpowiadał. Wiec to kwesta indywidualna, ale mi odpowiada bardzo). Co najważniejsze moim zdaniem, szampon jest naturalny i nie obciąża włosów. Czy włosy po nim odrastają? Nie. Ale to tylko szampon. Czy powstrzymuje wypadanie? Wydaje mi się że coś w tym jest bo jak mi się skończył i przez kilkanaście dni myłem komercyjnym to wyraźnie gubiłem ich więcej. Teraz też mi się skończył i sytuacja się powtarza. Jedno z pewnością mogę na swoim przykładzie stwierdzić, po umyciu czuje się że włosy są odświeżone. Trochę trudno dostępny. Można go kupić w wybranych salonach. W moim mieście nie spotkałem nigdzie. Ale w internecie można go znaleźć bez problemu. No i w tej klinice gdzie miałem robiony zabieg. Nie podaję żadnego adresu bo nie chce robić nikomu reklamy. Kosztuje 80-90 zł/. Mi wystarcza na długo bo mam mało włosów:( i krótkie. I jeszcze jedno. Myję włosy codziennie. Czasami 2x dziennie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytku codziennego powinien być delikatny szampon, bez parabenów lub innych szkodliwych substancji (konserwanty, SLS, SLS, lanolina, parafina). Czasami ludzie wydają fortunę na wcierki itp., a całkiem lekceważą ten "szczegół"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam żeli pod prysznic do Ciała i włosów. Ale po rozmowie z lekarzem zacznę stosować szampon specjalnie do włosów. Warto wybrać dobry który poprawi kondycję włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli raz dziennie najlepiej myć, to czy stosując minox 2 razy dziennie byłoby , dobrze umyć.? Czy. Można tak że rano myjemy nakładamy minox a wieczorem jeszcze Ra, minox lecz bez mycia włosów, bo te włosy po minoksie są sklejone i mam dylemat, lecz po izotek ie mam sucha skórę że nie warto, Myć mi jeszcze raz,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...